Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (11 μέλη και 42 επισκέπτες)

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.115
Like
3.132
Πόντοι
456
Δεν την έχω δοκιμάσει την Τέα . Ήμουν προκατειλημμένος απτήν εποχή του lux που έλεγαν ότι ζητάει πολλά ... Τώρα ως μόνη της δεν ξέρω τι ισχύει από ότι λένε εφόσον δεν εχω προσωπική εμπειρία .
Ποτέ δεν διαπραγματευότανετα τα εξτρά η ΤΕΑ όταν δούλευε σε γραφείο, αλλά και δεν νομίζω ότι θα υπήρξε και κάποιος που από μόνος του στο τέλος δεν θα άφηνε το κάτι παραπάνω και με χαρά μάλιστα όταν θα την συνέκρινε με τα άσχετα σαχλοκούδουνα που κυκλοφορούνε στον χώρο,. Αυτό που μου αρέσει στην ΤΕΑ είναι η νοοτροπία γκέισας που την χαρακτηρίζει, όταν είχε πρωτοεμφανιστεί πολλοί την περιγράφαμε σαν ''μιά κατηγορία από μόνη της'' στις υπηρεσίες όχι λόγω ποσότητας αλλά ποιότητας !
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966
Μαγκες δοκιμασε καποιος Κων/να απο vip? απο οτι καταλαβα ειναι new entry .... φαινεται ενδιαφερουσα περιπτωση ... ηταν παλια αλλου? ξέρει κάποιος ?
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966
Παιδιά έχετε να προτείνετε καμιά μικρή σε ηλικία κ λεπτή, εκτός από Αριάδνη που είναι πολύ ωραία το πάει φουλ αλλά γδερνει στις τιμές κ την άλλη από velvet που και αυτή ωραία αλλά μέτρια στα υπόλοιπα

απο vip δοκιμασε ισμηνη αν σου αρεσουν τατοο και λοιπή εμφάνιση ... τα τιμαει τα γιουρο που ζηταει ... δεν ξερω ποσο ειναι ακριβως αλλα δεν θα την εκανα πανω από 25
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Ευχαριστώ
απο vip δοκιμασε ισμηνη αν σου αρεσουν τατοο και λοιπή εμφάνιση ... τα τιμαει τα γιουρο που ζηταει ... δεν ξερω ποσο ειναι ακριβως αλλα δεν θα την εκανα πανω από 25
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ευχαριστώ
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Το vip πραγματικά από τις πιο αργές εξυπηρετησεις εβερ όταν στείλεις μήνυμα.
Μπορεί να σου απαντήσουν κ μετα από 1.5 ώρα
Πολλά αρνητικά αυτό το γραφείο
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966
αυτο ναι ... η χρυσα το χανει πολλες φορες με επικοινωνια και χρονους ... μαλλον γιατι το χειριζεται μονο αυτη και δεν προλαβαινει
 

krokalas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
629
Κριτικές
2
Like
1.445
Πόντοι
206
Μαγκες , εζουμε καμια γνωμια για ξανθια Ναταλια απο velvet?
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
Αυθεντικό body to body και όχι παπαριές. Full named και χωρίς ταρίφα πενηνταρικου για να βγάλει μαγιό. Τρομερά αισθησιακή με μεγάλη πουτανια θα την πάρω ξανά. Λυδία από MassazakiMou την συστήνω για ατελείωτα χυσιιματα.
Ποια λες φίλε?
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Το vip πραγματικά από τις πιο αργές εξυπηρετησεις εβερ όταν στείλεις μήνυμα.
Μπορεί να σου απαντήσουν κ μετα από 1.5 ώρα
Πολλά αρνητικά αυτό το γραφείο
Καλα εισαι στη 1,5 ωρα.
Εχει τυχει να στειλω πρωι γιατι ηθελα νωρις ραντεβου και να μου απαντησει βραδυ.
Το τελευταιο 2μηνο μου το κανει συνεχεια , οτι πιο εκνευριστικο.
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Μαγκες δοκιμασε καποιος Κων/να απο vip? απο οτι καταλαβα ειναι new entry .... φαινεται ενδιαφερουσα περιπτωση ... ηταν παλια αλλου? ξέρει κάποιος ?
Οντως πολυ καλο σε εμφανιση , το θεμα ειναι αν κανει εξτρα.
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
988
Κριτικές
29
Like
2.062
Πόντοι
1.416

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom