Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (3 μέλη και 45 επισκέπτες)

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
154
Like
439
Πόντοι
21
Πως γίνεται όλα τα μέλη με 1 η 2 μέρες εγγραφή ( μερικά και αυθημερόν εγγραφή ) να έχουν να λένε πάντα τα καλύτερα για γραφεία δεν το έχω καταλάβει ακόμα .!! Τι κάνει νιαου νιαου στα κεραμίδια ;; Απλά αγνοήστε τους .!
 

city7

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
28
Like
42
Πόντοι
0
Ε δεν είναι πάντα τα λεφτά το θέμα . Εγώ με Λυδία από εκεί δεν πέρασα καλά . Σιτεμενη κ αυτή. Τώρα ίσως δοκιμάσω κ άλλη την ίριδα ή Τέα . 10 πάνω 10 κάτω δεν έχει μεγάλη σημασία όταν περάσεις καλά .
κοπελια κοψτο κουραζει αληθεια ελεος...μενελαος vag13 αντρεας δεν ξερω ποσα ακομα μεσα σε 2 μηνες....αραξε λιγο τρεξε τα 3 σαιτ σου και ολα οκ...κοψε το παραμύθι ομως εδω μεσα ...τι νομιζεις οτι επειδή δεν μιλαμε ειμαστεε και μαλακες;;;
 

xxppaadd

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2015
Μηνύματα
20
Like
73
Πόντοι
0
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
Έχω και γω τέτοια περίπτωση που έρχεται στο σπίτι μου κέντρο σχεδόν 3 χρόνια .. Από το οσμοσε το παλιό τοτε που το διαχειριζοταν η μάγια που όπως γράψανε σκοτώθηκε... Αν μιλάς για αυτή στείλε πμ να ανταλλάξουμε πληροφορίες για υπηρεσίες
 

ironman89

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2019
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
Αν μπορείς στείλε ένα PM
 

neomelos1

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
161
Κριτικές
30
Like
1.305
Πόντοι
1.011
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
Και εδώ αν μπορείς φίλε μου ένα πμ. Ευχαριστώ
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
755
Κριτικές
10
Like
664
Πόντοι
2.357
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
Καλημερα, για δωσε καμμια πληροφορια
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
Έχω και γω τέτοια περίπτωση που έρχεται στο σπίτι μου κέντρο σχεδόν 3 χρόνια .. Από το οσμοσε το παλιό τοτε που το διαχειριζοταν η μάγια που όπως γράψανε σκοτώθηκε... Αν μιλάς για αυτή στείλε πμ να ανταλλάξουμε πληροφορίες για υπηρεσίες
Τι μου θύμησες ρε φίλε την Μάγια και το osmose στα καλά του
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.403
Πόντοι
456
Παιδιά θέλω να γαμησω πολύ από οσμοσε την Τζούλια το μιλφακι..την έχει πάρει κάποιος έχει γνώμη????
 
  • Like
Αντιδράσεις: scola

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
154
Like
439
Πόντοι
21
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
Αν έχεις την καλοσύνη θα εκτιμούσα μια ενημέρωση και σε μένα.!
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
Κακο δεν είναι να τσιτώσουν λίγο οι κωλοι , με τους διθυράμβους για κατι τριτο-τεταρτες που τις αποθεώνουν :2funny:
Ότι πει το boss του site όμως .
Η αλήθεια είναι ότι όλες οι φωτο των γραφείων είναι πειραγμένες!!!! Για αυτό θέλει ψάξιμο και καλή ενημέρωση ποια είναι εμφανισιακά πάνω από τον μέσο όρο και υπάρχουν κάποιες αλλά θέλει ψάξιμο
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.403
Πόντοι
456
Παλια οσμοσε Φιλος μακριά ..γενικα vip=osmose δηλαδη 10 λεπτα μασαζ και μετά τιμοκατάλογος από 60 και πάνω..ξεπέτες και πεταμενα λεφτα..κοιτά άλλου..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πολύ σωστος!!!
Γνώμη για Τζούλια από osmose??
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
Νεες Θεραπεύτριες Ξεκινάνε στο VIP MASSAGE

ΤΗΛ / VIBER : 698 0 280 270

Προστέθηκαν στη Ομάδα μας οι παρακάτω κοπέλες :

Στεφανία , ΜαρίαΛένα ,
Μιχαελα , Ελένη , Λένα
Γιασμιν , Κωνσταντινα


Στείλτε μήνυμα στο Viber για να δείτε φωτογραφίες
και να μάθετε λεπτομέρειες για τα είδη μασάζ που προσφέρει η καθεμία...
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: dsino

mike 23

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2021
Μηνύματα
27
Like
60
Πόντοι
0
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
Στειλε μου για καποιεςου εχουν σταματησει σε παρακαλω απο joy αν ξερεις ???
 

sanitec67

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
99
Like
181
Πόντοι
0
Τα 30 & 40 ήταν στην εποχή κρίσης του 2014-2015 όταν είχαμε Kapital-Control, τότε κατέβασα την τιμή από 50 στα 30. Αλλά μέσα στο προηγούμενο μόνο χρόνο τα πράγματα έχουν ακριβύνει στην Ελλάδα στα 30% , η απάντηση έρχεται μόνη της - δεν μπορώ να συνεχίζω να κάνω προσφορά γιατί δεν βγαίνουν τα νούμερα. Πολύ sorry, αλλά δύστυχος αλλιώς δεν γδύνεται.
Πες μας λεπτομέρειες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom