Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (4 μέλη και 42 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Όπως τα λέτε φαίνεται πως έχετε δίκιο. Εγώ ζήτησα κορίτσι, δεν ήξερα ότι κάνει και η ίδια μασάζ. Με καθοδήγησε αφού πρώτα ρώτησε τα γούστα μου και ήρθε η Ίριδα. Στην ώρα της, αυνεπεστατη κλπ. Κανένα παράπονο και όλη η συνεννόηση μια χαρά.
Μου φάνηκε επαγγελματική η συμπεριφορά της. Απο κει και περα δεν ξέρω. Πάντως με αυτά που λετε μου χετε ανάψει φωτιές. Αξίζει να δοκιμάσω?
Βεβαίως αξίζει να δοκιμάσεις με την Τεα Kostas… άλλο επίπεδο !
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Δεν την έχω δοκιμάσει την Τέα . Ήμουν προκατειλημμένος απτήν εποχή του lux που έλεγαν ότι ζητάει πολλά ... Τώρα ως μόνη της δεν ξέρω τι ισχύει από ότι λένε εφόσον δεν εχω προσωπική εμπειρία .
Αυτά που ζητάει η Τεα και τα κορίτσια της έχουν γραφτεί αρκετές φορές από εμπειριες και κριτικές φίλων
10-15 χέρι και μέχρι 30 στόμα . Δεν έχω διαβάσει κάτι διαφορετικό
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Το Velvet massage. Θα στείλεις μήνυμα στο βαιμπερ να ζητήσεις φώτο από τα κορίτσια του γραφείου να διαλέξεις
Εδώ και πολύ καιρό τα περισσότερα γραφεία στέλνουν τις φωτογραφίες τους μέσω βιμπερ και όσες φωτό είναι στην σελίδα τους τις περισσότερες φορές ΔΕΝ ισχύουν
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Ε δεν είναι πάντα τα λεφτά το θέμα . Εγώ με Λυδία από εκεί δεν πέρασα καλά . Σιτεμενη κ αυτή. Τώρα ίσως δοκιμάσω κ άλλη την ίριδα ή Τέα . 10 πάνω 10 κάτω δεν έχει μεγάλη σημασία όταν περάσεις καλά .
Σωστό και έχεις δίκιο όταν έχεις αρνητική εμπειρια … η αιτία κακή στιγμή ? Ποιος ξέρει πως τυχαίνει πολλές φορές
 

G.Fanaras

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
32
Like
44
Πόντοι
0
Αποψη για Αννίτα από Velvet κανείς? Φαίνεται ωραίο μιλφάκι στη φωτό. Την τιμά τη φανέλα?
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
εχω προσπαθησει 3 φορες να κλεισω με τεα και παντα την τελευταια στιγμη μου ακυρωνει δεν ξερω τι να υποθεσω
Κακή συγκυρία ? Η Τεα ξέρω ότι δεν είναι ευκολα διαθέσιμη όταν " κατεβαίνουν οι Ρώσοι " ( όπως το γράφουν μερικοί φίλοι )? , όταν η τοποθεσία που ζητάει κάποιος είναι μακριά από τα προγραμματισμένα άλλα ραντεβού ή και όταν ζητείται κάποιο εντός λίγων λεπτών που λογικά να μην είναι δυνατό να πραγματοποιηθεί
Αν και τα ανωτέρω φαντάζομαι ότι θα ισχύουν και για άλλες θεραπευτριες ή call girls
 

κοτα

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
106
Like
64
Πόντοι
1
Κακή συγκυρία ? Η Τεα ξέρω ότι δεν είναι ευκολα διαθέσιμη όταν " κατεβαίνουν οι Ρώσοι " ( όπως το γράφουν μερικοί φίλοι )? , όταν η τοποθεσία που ζητάει κάποιος είναι μακριά από τα προγραμματισμένα άλλα ραντεβού ή και όταν ζητείται κάποιο εντός λίγων λεπτών που λογικά να μην είναι δυνατό να πραγματοποιηθεί
Αν και τα ανωτέρω φαντάζομαι ότι θα ισχύουν και για άλλες θεραπευτριες ή call girls
ειχαμε κλεισει 1 εβδομαδα πριν το ραντεβου απο δευτερα για σαββατο ημουμ ομονια το hotel και 2 ωρες μου ακυρωσε τι να πω
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
340
Κριτικές
3
Like
834
Πόντοι
81
Ρε παιδιά θέλω την βοήθεια σας . Ψάχνω να βρω το νήμα για τα μασατζιδικα με φραπέ κ βρίσκω μόνο για μπριζόλα . Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος με το να μου στείλει το λινκ η κάτι ;
Συγνώμη για την άκυρη ερώτηση .
Ρεφλεξολογια Κράτητος Παγκράτι . Αν ειναι ακόμα η ολαγαρα εκει ........
 

I’m_Goldfingers

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
4
Like
32
Πόντοι
0
Η Ειρηνη πολυ δυνατη στο ταντρα τα χερια της γλισρανε στο σωμα σαν χελι μεγαλη εμπειρια στην κυπρο και μεγαλη φιλια απο μια αλλη μασερ στο περιστερι γνωστοι σε πολλους εδω
Η γνωστή Ειρήνη από Κολωνάκι (Μαντζάρου 7) είναι.
Οι παλιοι θα αναγνωρίσουν αμέσως το χώρο από τη φωτογραφία που έχει στην αγγελία της.

Αλλα Ειρηνούλα γιατί 50€;;; 30 και 40 το ειχες το μασαζ

Δεν είναι κακό να διαφημίζεις τη δουλειά σου αλλά υπάρχουν οι διαχειριστές που θα σε βοηθήσουν σε αυτό το κομμάτι και εδώ η κουβέντα αφορά το μασάζ που παρέχεται στο χώρο του πελάτη.
Τα 30 & 40 ήταν στην εποχή κρίσης του 2014-2015 όταν είχαμε Kapital-Control, τότε κατέβασα την τιμή από 50 στα 30. Αλλά μέσα στο προηγούμενο μόνο χρόνο τα πράγματα έχουν ακριβύνει στην Ελλάδα στα 30% , η απάντηση έρχεται μόνη της - δεν μπορώ να συνεχίζω να κάνω προσφορά γιατί δεν βγαίνουν τα νούμερα. Πολύ sorry, αλλά δύστυχος αλλιώς δεν γδύνεται.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
Αυτά που ζητάει η Τεα και τα κορίτσια της έχουν γραφτεί αρκετές φορές από εμπειριες και κριτικές φίλων
10-15 χέρι και μέχρι 30 στόμα . Δεν έχω διαβάσει κάτι διαφορετικό
στο lux ζηταγε παραπανω, 40 χερι και 50 στομα μου ειχε ζητησει εμενα
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
στο lux ζηταγε παραπανω, 40 χερι και 50 στομα μου ειχε ζητησει εμενα
Προφανώς και ήθελε παραπάνω αφού ήταν υπάλληλος. Τώρα που είναι αφεντικό τσεπωνει πολύ χρήμα
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
Βεβαίως αξίζει να δοκιμάσεις με την Τεα Kostas… άλλο επίπεδο !
Εγώ φίλε ο λόγος που ακόμα δεν έχω κανονίσει με Τεα είναι ότι έχει αναμονή 1 βδομαδα και δεν μπορώ να ξέρω τις καλές μου εκείνη την ημέρα. Γενικά δεν μου πάει να κανονίζω με τέτοια χρονική διάρκεια
 

Kostas_Marousi

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Αυτά που ζητάει η Τεα και τα κορίτσια της έχουν γραφτεί αρκετές φορές από εμπειριες και κριτικές φίλων
10-15 χέρι και μέχρι 30 στόμα . Δεν έχω διαβάσει κάτι διαφορετικό
Ισχύει. Τόσο πήγε η φάση με Ίριδα από Τεα. Και άξιζε το κάθε ευρώ.
 

Kostas_Marousi

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Εγώ φίλε ο λόγος που ακόμα δεν έχω κανονίσει με Τεα είναι ότι έχει αναμονή 1 βδομαδα και δεν μπορώ να ξέρω τις καλές μου εκείνη την ημέρα. Γενικά δεν μου πάει να κανονίζω με τέτοια χρονική διάρκεια
Θα δοκιμάσω την τύχη μου. Αν και όταν καταφέρω κάτι θα ενημερώσω. Πάντως ετσι οπως έχω φτιαχτει αν δεν ειναι πολύ special θα απογοητευτω.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
Θα δοκιμάσω την τύχη μου. Αν και όταν καταφέρω κάτι θα ενημερώσω. Πάντως ετσι οπως έχω φτιαχτει αν δεν ειναι πολύ special θα απογοητευτω.
Όλοι λένε τα καλύτερα ότι βγάζει πολύ καύλα και σε φτιάχνει απίστευτα. Μακάρι να περάσεις καλά αν δοκιμάσεις
 
Τελευταία τροποποίηση:

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Έχει κακοκαιρία στο νήμα… προμοβροντές και προμοαστραπές.. ρίχνει προμοτοπόδαρα
Δασκαλεμενοι πλέον οι κλώνοι, έχουν αναπτύξει νέες τεχνικές καλυψης-αποκρυψης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom