Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ :

Ωράριο
Εξυπηρέτησης VIP MASSAGE :

ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΩΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 - 01:30

ΚΥΡΙΑΚΗ 14:00 - 01:30


20 ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΕΝΕΣ

ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΒΡΙΣΚΕΣΤΕ ΑΘΗΝΑ + ΠΕΙΡΑΙΑ !

ΣΠΙΤΙ - ΓΡΑΦΕΙΟ - ΜΑΓΑΖΙ - ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ

Θεραπευτές Massage - Μασάζ Στο Σπίτι
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
ΝΕΕΣ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΕΣ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΑΥΡΙΟ ΠΕΜΠΤΗ 27 - 01 - 2022 ΣΤΟ VIP MASSAGE

VIBER / ΤΗΛ : 698 0 280 270

ΑΘΗΝΑ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Ηλιαννα

Μαρια

Κωνσταντίνα

Γιασμιν

Σμαραγδα

Φαιη

Αμελια


https://vipmassage.gr/massage-spiti/

ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΩΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 - 01:30

ΚΥΡΙΑΚΗ 14:00 - 01:30
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.451
Πόντοι
2.306
Έχω καιρό να ακούσω για το art. Η Νίνα παίζει δυνατά ακόμα εμαθα! Έχει φέρει τίποτα καινούργιο?
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
ΝΕΕΣ ΘΕΡΑΠΕΎΤΡΙΕΣ MASSAGE ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΑΥΡΙΟ ΠΕΜΠΤΗ 27 / 01

ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΣΤΟ VIP MASSAGE

ΑΘΗΝΑ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΣΠΙΤΙ - ΓΡΑΦΕΙΟ - ΜΑΓΑΖΙ - ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ

ΤΗΛ + VIBER
698 0 280 270

Ηλιαννα

Μαρια

Κωνσταντίνα

Γιασμιν

Σμαραγδα

Φαιη

Αμελια

Ιωαννα

ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΝΕΕΣ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΕΣ !


ΩΡΑΡΙΟ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ :


ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΩΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 - 01:30

ΚΥΡΙΑΚΗ 14:00 - 01:30


ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ ΚΑΙ LATE NIGHT !


ΠΡΩΙΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΒΡΑΔΥ
 

Zaros

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2022
Μηνύματα
71
Κριτικές
2
Like
151
Πόντοι
0
Καμία καλή και Τιμια πρόταση για το σπίτι βοήθεια παιδιά μη κάνω το κασκαντέρ
 

Kostas_Marousi

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Προτείνετε καμιά καλή παιδιά
Καλησπέρα σε όλους. Καλή ερώτηση φίλε. Αν και νεοπας εδώ νοιωθω την υποχρέωση να απαντήσω. Φρέσκα νέα και (για μένα) υπέροχα. Εξαρτάται αρχικα τι ψάχνει κανείς να βρει. Εγώ, λόγω και ηλικίας, αυτό που ήθελα ήταν περιποίηση και να έχω μια νέα και ιδιαίτερη εμπειρία. Πήγα λοιπόν κι έψαξα λίγο στα μασάζ για το ?. Ρώτησα κιόλας, αν γίνεται με αυτό το χιόνι να έρθει η κοπέλα Μαρούσι. Λοιπόν παίδες όλα γίνονται. Και ίσως ακόμα γίνονται θαύματα. Με προτροπή της υπεύθυνης στο τηλέφωνο, πήρα body to body και siatsou και κάτι άλλες άγνωστες λέξεις. Αυτό που έζησα πρέπει να το ζήσει κάθε άρσενικο στη ζωή του. Απίστευτη Εμπειρία με κεφαλαίο Ε.
 

Kostas_Marousi

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Προς εξολοθρευτή και όλους τους ενδιαφερόμενους.

Μέρος 2ο

Η κοπέλα στην ώρα της, ευγενεστατη και με φορα να ξεκινήσει άμεσα. Προτείνω να χαλαρώσουμε λιγο και προσφέρω καφεδάκι. Βολευομαστε και ξεκινάει. Στρώνουμε διπλά σεντόνια και κουβερτακι να μη χυθουν τα λάδια...
Βγάζει τα ρούχα, με γδυνει, ξαπλώνω και αρχίζει το όνειρο. Μάγκες δεν έχω ξαναζήσει κάτι τέτοιο. Σαν να ειχα μια γκέισα να κάνει μαγικά και να φροντίζει την παραμικρή επιθυμία μου πριν καν να το ζητήσω. Μασάζ επιπέδου ΑΑΑ για VIP και να νοιωθω μαχαραγιάς. Να μη ξέρω πως τρίβεται,πως γυρνάει πάνω στο κορμί μου και πως βρίσκει όλα τα σημεία που χρειάζονταν περιποίηση. Με τα χέρια της ,το κορμί της, το στήθος ( μικρό αλλά στητο και με κάτι ρογες κάγκελο) και ότι άλλο μπορείτε να φανταστείτε. Να μην τα πολυλογω και να φτάσω στο ζουμί, έχυσα και δευτερη φορά με μεταξένιο hand job και φυσικά blowjob με τα ολα του. Νοιωθω δέκα χρόνια νεότερος, άρχοντας και έχουν ανοίξει οι ορίζοντες μου. Το σημαντικότερο ομως δεν είναι ούτε η εμφάνιση (απίστευτο κωλαρακι), ούτε μεμονωμένα η πίπα, η το μασάζ, αλλά η συνολική αίσθηση της απόλυτης αφοσίωσης στον αγώνα για την ολοκληρωμένη ευχαρίστηση του πελάτη. Άριστα 100 με μεγάλη βαρύτητα στο επαγγελματικό μασάζ. Αυτά από μένα. Συμφωνήσαμε 90 λεπτά, τηρήθηκε με το παραπάνω, χωρίς βιασύνες ή καθυστερήσεις. 90 λεπτά στον παράδεισο των ανδρών. Όνομα Ίριδα, από diamonds massage (το βρίσκεις εύκολα παντού).
ΥΓ. Μιλά για ότι ονειρεύεσαι με την υπεύθυνη. Θα σε κατευθύνει και καλά θα κάνεις να την ακούσεις. ΤΕΑ εγγύηση.

Ένα ευχαριστώ, ίσως είναι λίγο, όμως το εννοώ πραγματικά!!!
 

Kostas_Marousi

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Ο τύπος Έκανε εγγραφή σήμερα και έχει ένα και μοναδικό μήνυμα. Καταλαβαίνεις λοιπόν...
Ρε παίδες κι εγώ έκανα εγγραφή σήμερα, για να μοιραστώ την εμπειρία μου, αλλά δεν έχει δημοσιευτεί η άποψη μου
 

Kostas_Marousi

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Ρε παίδες κι εγώ έκανα εγγραφή σήμερα, για να μοιραστώ την εμπειρία μου, αλλά δεν έχει δημοσιευτεί η άποψη μου
Δεν σημαίνει ότι επειδή κάτι θέλω να πω είναι και στημένο. Δεν τον ξέρω τον άνθρωπο, για πάρτη μου μιλάω.
 

Kostas_Marousi

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Ο τύπος Έκανε εγγραφή σήμερα και έχει ένα και μοναδικό μήνυμα. Καταλαβαίνεις λοιπόν...
Κι γω σήμερα έκανα εγγραφή. Δεν σημαίνει απαραίτητα κάτι. Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι να ζητάει κανείς εδώ φωτογραφίες. Φωτό στέλνουν τα γραφεία. εδώ νόμιζα ότι γράφουμε προσωπικές εμπειρίες για να μην πετάμε τα λεφτά μας και να περνάμε όσο καλύτερα γίνεται ανάλογα με το τι ψάχνει ο καθένας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom