Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (10 μέλη και 48 επισκέπτες)

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.222
Πόντοι
4.280

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
377
Κριτικές
16
Like
1.839
Πόντοι
2.472
Το 80% των λαδοκόρων που εργάζονται στα γνωστά "μασάζ κατ οίκον" προσφέρει full.

Η διαφορά είναι ότι το full είναι προϊόν διαπραγμάτευσης, όθεν το πραγματικό κόστος δεν είναι γνωστό εκ των προτέρων. Έγκειται στον τιμοκατάλογο της καθεμιάς, πόσο κοστολογεί δηλαδή η κάθε λαδοκόρη τις υπηρεσίες της.
Μπορεί να βλέπετε 50/ώρα για μασάζ και τελικά αυτό που είχατε στο μυαλό σας να ξεπεράσει την αμοιβή μιας ανεξάρτητης, ακόμα και cg ή ct.

Συνοψίζοντας, η πρόταση σε κάποιον που στοχεύει στο πλήρες πακέτο, είναι να επιλέξει από μια πλειάδα ανεξάρτητων cg ή ct με προκαθορισμένο κόστος και υπηρεσίες.​
 

Xioumoramea

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2022
Μηνύματα
24
Κριτικές
8
Like
271
Πόντοι
280
Γεια σας φιλοι!!!Εχω μια αναπηρια στν κινηση κ οπως καταλαβαινετε αρκετες κοπελες εχουν ερθει εχουν δει οτι δεν περπαταω κ φευγουν η μερικες μενουν κ μ φαιρονται πλ ασχημα…1 κοπελα με εκανε να νιωσω ωραια γτ ειναι τρομερος ανθρωπος…Αννα απο osmose αλλα μ λενε σταματησε ξερει κανεις που μπορω να τν βρω;;;;Ευχαριστω!!!!
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
Γεια χαρά, είμαι παντρεμένος και θα ήθελα να έρθει κάποια κοπέλα στο σπίτι τώρα που είμαι μόνος. Ξέρει κάποιος να μου προτείναι κάποια κοπέλα εμπιστοσύνης;
Osmos masaz now έχει αρκετά googlare και διάλεξε
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
Το 80% των λαδοκόρων που εργάζονται στα γνωστά "μασάζ κατ οίκον" προσφέρει full.

Η διαφορά είναι ότι το full είναι προϊόν διαπραγμάτευσης, όθεν το πραγματικό κόστος δεν είναι γνωστό εκ των προτέρων. Έγκειται στον τιμοκατάλογο της καθεμιάς, πόσο κοστολογεί δηλαδή η κάθε λαδοκόρη τις υπηρεσίες της.
Μπορεί να βλέπετε 50/ώρα για μασάζ και τελικά αυτό που είχατε στο μυαλό σας να ξεπεράσει την αμοιβή μιας ανεξάρτητης, ακόμα και cg ή ct.

Συνοψίζοντας, η πρόταση σε κάποιον που στοχεύει στο πλήρες πακέτο, είναι να επιλέξει από μια πλειάδα ανεξάρτητων cg ή ct με προκαθορισμένο κόστος και υπηρεσίες.​
Σωστά αλλά 120 € δεν τους τα δίνω με 60 πας σε μασατζιδικο
 

Xioumoramea

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2022
Μηνύματα
24
Κριτικές
8
Like
271
Πόντοι
280
11FE765D-665E-41E7-8660-C788E7D71FDA.jpeg
Για του λογου το αληθες
 

Συνημμένα

  • 03C4421D-A3C5-4F70-AC4D-5A6AC4A257B9.jpeg
    03C4421D-A3C5-4F70-AC4D-5A6AC4A257B9.jpeg
    559,2 KB · Εμφανίσεις: 96

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
989
Κριτικές
29
Like
2.070
Πόντοι
1.416
Για του λογου το αληθες

Τύπε, θεωρώ πως το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να πάρεις τηλέφωνο ένα ένα τα γραφεία και να τους εξηγήσεις την αναπηρία σου.
Από την στιγμή που αυτά τα μασατζίδικα δεν είναι και ό,τι πιο νόμιμο υπάρχει, δεν θεωρώ πως υπόκεινται σε πλαίσιο κάποιου αντιρατσιστικού νόμου.
Πιστεύω πως θα λάβεις αρκετά όχι, αλλά και μερικά ναι.
Καλή τύχη!
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
377
Κριτικές
16
Like
1.839
Πόντοι
2.472
11FE765D-665E-41E7-8660-C788E7D71FDA.jpeg
Για του λογου το αληθες

Φίλε μου ανοίγεις ένα μεγάλο κ θορυβώδες θέμα Κυριακάτικα,

Θα μπορούσα να γράφω επί ώρες, προκειμένου να αναλύσω το φαινόμενο, ωστόσο το συγκεκριμένο forum δεν έχει κοινωνικο-πολιτικό χαρακτήρα, οπότε θα ήταν μάταιο. Σε άλλης θεματολογίας forum, ίσως να είχες ξεσηκώσει θύελλα αντιδράσεων.

Είναι γεγονός πάντως, ότι υπάρχει γενικότερα ρατσισμός γύρω μας κ σε οτιδήποτε, όπου προφανώς δεν είναι σωστό να κλείνουμε τα μάτια μας και να υποκρινόμαστε τους ανήξερους.

Το πρόβλημα υπάρχει,, είναι ιδιαίτερα οξύ και ασφαλώς η τακτική του στρουθοκαμηλισμού δεν προσφέρεται για την αντιμετώπισή του.
Θύτες και θύματα - ενίοτε, εγκλωβισμένοι σε μια έκφραση αδιεξόδου, αντιφάσεων, λάθος προτύπων και προτεραιοτήτων, αγωνιούν για την επόμενη ημέρα.
Με διαταραγμένους πολλές φορές οικογενειακούς δεσμούς , με προβληματικές διαπροσωπικές σχέσεις, με αβέβαιο επαγγελματικό μέλλον, με συγκεχυμένες αξίες και ανύπαρκτα ιδανικά χαράσσουν συχνά στρεβλή πορεία στη ζωή τους.

Επειδή όμως, κινδυνεύω να ξεφύγω από τη θεματολογία του forum, θα σου πρότεινα να διευρύνεις τον ορίζοντά σου, υπάρχουν πολλά γραφεία που εξυπηρετούν άτομα με κινητικές δυσκολίες.

Και να θυμάσαι, όποια πόρτα δεν ανοίγει στη ζωή μας, την ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΜΕ..

Συνεχίζουμε με αισιοδοξία...
 

Xioumoramea

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2022
Μηνύματα
24
Κριτικές
8
Like
271
Πόντοι
280
Φίλε μου ανοίγεις ένα μεγάλο κ θορυβώδες θέμα Κυριακάτικα,

Θα μπορούσα να γράφω επί ώρες, προκειμένου να αναλύσω το φαινόμενο, ωστόσο το συγκεκριμένο forum δεν έχει κοινωνικο-πολιτικό χαρακτήρα, οπότε θα ήταν μάταιο. Σε άλλης θεματολογίας forum, ίσως να είχες ξεσηκώσει θύελλα αντιδράσεων.

Είναι γεγονός πάντως, ότι υπάρχει γενικότερα ρατσισμός γύρω μας κ σε οτιδήποτε, όπου προφανώς δεν είναι σωστό να κλείνουμε τα μάτια μας και να υποκρινόμαστε τους ανήξερους.

Το πρόβλημα υπάρχει,, είναι ιδιαίτερα οξύ και ασφαλώς η τακτική του στρουθοκαμηλισμού δεν προσφέρεται για την αντιμετώπισή του.
Θύτες και θύματα - ενίοτε, εγκλωβισμένοι σε μια έκφραση αδιεξόδου, αντιφάσεων, λάθος προτύπων και προτεραιοτήτων, αγωνιούν για την επόμενη ημέρα.
Με διαταραγμένους πολλές φορές οικογενειακούς δεσμούς , με προβληματικές διαπροσωπικές σχέσεις, με αβέβαιο επαγγελματικό μέλλον, με συγκεχυμένες αξίες και ανύπαρκτα ιδανικά χαράσσουν συχνά στρεβλή πορεία στη ζωή τους.

Επειδή όμως, κινδυνεύω να ξεφύγω από τη θεματολογία του forum, θα σου πρότεινα να διευρύνεις τον ορίζοντά σου, υπάρχουν πολλά γραφεία που εξυπηρετούν άτομα με κινητικές δυσκολίες.

Και να θυμάσαι, όποια πόρτα δεν ανοίγει στη ζωή μας, την ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΜΕ..

Συνεχίζουμε με αισιοδοξία...
Φιλε τα ξερω καλα ολα αυτα κ δν θελω να γινει θεμα κ να χασει τν δουλεια τς καποια εξαιτιας μ…Τν Αννα ψαχνω μονο κ τπτ αλλο
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.459
Πόντοι
8.345
Γεια σας φιλοι!!!Εχω μια αναπηρια στν κινηση κ οπως καταλαβαινετε αρκετες κοπελες εχουν ερθει εχουν δει οτι δεν περπαταω κ φευγουν η μερικες μενουν κ μ φαιρονται πλ ασχημα…1 κοπελα με εκανε να νιωσω ωραια γτ ειναι τρομερος ανθρωπος…Αννα απο osmose αλλα μ λενε σταματησε ξερει κανεις που μπορω να τν βρω;;;;Ευχαριστω!!!!

φιλε καποτε η Ζηνα petite ως cg βεβαια ειχε αναφερει το ακριβως αντιθετο, οτι ηταν χαρα της να συναντησει αμεα

ριχτους μαυρο αν δεν ερχονται, δοκιμασε με καποιο cg αν δεν θες απαραιτητα massage.

εχεις καμια φωτο απο την Αννα στο osmose να δουμε μπας και ξερει κανεις που βρισκεται? μην την ανεβασεις εδω ομως, ανεβασε στο Imgur και δωσε μας link
 

grigorispapapetrou2

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
11
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Ξέρει κανείς αν τελικά το oasis massage έχει κλείσει οριστικά? Και αν ναι έχει πετύχει κανείς κάπου αλλού την Ελεάννα που ήταν εκεί ?
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.222
Πόντοι
4.280
Στο dm massage κανουν εξτρα ;
 

isaak kos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
559
Κριτικές
26
Like
2.057
Πόντοι
1.196

BigMountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.517
Κριτικές
127
Like
32.785
Πόντοι
27.636
Γεια σας φιλοι!!!Εχω μια αναπηρια στν κινηση κ οπως καταλαβαινετε αρκετες κοπελες εχουν ερθει εχουν δει οτι δεν περπαταω κ φευγουν η μερικες μενουν κ μ φαιρονται πλ ασχημα…1 κοπελα με εκανε να νιωσω ωραια γτ ειναι τρομερος ανθρωπος…Αννα απο osmose αλλα μ λενε σταματησε ξερει κανεις που μπορω να τν βρω;;;;Ευχαριστω!!!!

Καλησπέρα φίλε, πίστεψε με καταλαβαίνω πολύ καλά τι εννοείς.

Μην ασχοληθείς άλλο αφού σου έριξαν άκυρο, θα σου πρότεινα ό,τι είπαν και παραπάνω, ρώτα σε κάνα γραφείο.

Επειδή σου έριξαν άκυρο, δεν έγινε και κάτι, προχωράμε παρακάτω, δε θα χαλαστούμε κιόλας.

Ξέρω κοπέλες που μου είχαν αναφέρει ότι είχαν συναντήσει άτομα με κινητικά προβλήματα και δεν είχαν κανένα πρόβλημα. Ρώτα λοιπόν το γραφείο ή την κοπέλα αν υπάρχει θέμα με αυτό και εάν δεν υπάρχει, προχωράς.

Αν και βλέπω στις κριτικές σου πώς δεν είχες ιδιαίτερο θέμα με αυτό.
 

Xioumoramea

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2022
Μηνύματα
24
Κριτικές
8
Like
271
Πόντοι
280
Καλησπέρα φίλε, πίστεψε με καταλαβαίνω πολύ καλά τι εννοείς.

Μην ασχοληθείς άλλο αφού σου έριξαν άκυρο, θα σου πρότεινα ό,τι είπαν και παραπάνω, ρώτα σε κάνα γραφείο.

Επειδή σου έριξαν άκυρο, δεν έγινε και κάτι, προχωράμε παρακάτω, δε θα χαλαστούμε κιόλας.

Ξέρω κοπέλες που μου είχαν αναφέρει ότι είχαν συναντήσει άτομα με κινητικά προβλήματα και δεν είχαν κανένα πρόβλημα. Ρώτα λοιπόν το γραφείο ή την κοπέλα αν υπάρχει θέμα με αυτό και εάν δεν υπάρχει, προχωράς.

Αν και βλέπω στις κριτικές σου πώς δεν είχες ιδιαίτερο θέμα με αυτό.
Φιλαρακι εσενα σε θυμαμαι….Δν εχω θεμα κ ας ερχονται κ ας τρωω μαυρο στα παπακια μου!Να πληρωνω ομως κ να ναι η αλλη μες τα νευρα γτ ηρθε κλπ εκει μ τν σπαει…Για αυτο ψαχνω τν Αννα γτ ηταν το πιο cool τυπακι που εχω γνωρισει
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.297
Κριτικές
32
Like
27.310
Πόντοι
8.346
11FE765D-665E-41E7-8660-C788E7D71FDA.jpeg
Για του λογου το αληθες
...μαγκα μου, θα σου προτεινα να μεταπηδησεις στα call girl και να μην ψαχνεσαι εδω στο μασαζ.
Εκει υπαρχουν ανεξαρτητες αλλα κ κοπελες απο γραφεια που δηλωνουν "φιλικες προς ατομα με ειδικες αναγκες"! Καποιες απο αυτες απλα θα σε ανεχονται και ελαχιστες θα σου βγαλουν γουστα κ δεν θα σταθουν στην αναπηρια. Αυτες στο τελος να κρατησεις κ να τις κανεις στανταρακια! :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom