Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (9 μέλη και 58 επισκέπτες)

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
5
Like
473
Πόντοι
26
Γεια σας φιλοι!!!Εχω μια αναπηρια στν κινηση κ οπως καταλαβαινετε αρκετες κοπελες εχουν ερθει εχουν δει οτι δεν περπαταω κ φευγουν η μερικες μενουν κ μ φαιρονται πλ ασχημα…1 κοπελα με εκανε να νιωσω ωραια γτ ειναι τρομερος ανθρωπος…Αννα απο osmose αλλα μ λενε σταματησε ξερει κανεις που μπορω να τν βρω;;;;Ευχαριστω!!!!
Η Μαλβίνα φίλε μου. Το γράφει ξεκάθαρα. Υπέροχο κορίτσι. Χαρακτήρας και εμφάνιση
 

Συνημμένα

  • IMG_1518.jpeg
    IMG_1518.jpeg
    641,5 KB · Εμφανίσεις: 110

Pookierock

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
127
Like
225
Πόντοι
21
Καλησπέρα! Ξέρει κανείς αν τελικά το oasis massage έχει κλείσει οριστικά? Και αν ναι έχει πετύχει κανείς κάπου αλλού την Ελεάννα που ήταν εκεί ?
Έχουν γίνει πολύ της μόδας τα λουκέτα στα μασαζιδικα κατοικον τι γίνετε ;
 

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
Καλημέρα και καλή εβδομάδα με υγεία και χαρά σε όλα τα μέλη να σας ενημερώσω ότι η εταιρεία μασάζ στο σπίτι άνοιξε σήμερα καλύπτουμε όλη την Αττική και τον Πειραιά και όλα τα ξενοδοχεία σύντομα θα διαθέτουμε και νέες θεραπευτές


Ερχόμαστε οπουδήποτε κι αν βρίσκεστε το πολύ εντός 90 λεπτών

Μπορείτε να επικοινωνήστε μαζί μας τηλεφωνικά ή μέσω εφαρμογών Viber και WhatsApp

698 0 280 270
 
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
Ρε μάγκες μια ιδέα

για όσους ενδιαφέρονται για το μασάζ κατ οίκον από γραφεια δεν πιστεύετε ότι μέσα στον αχταρμα αυτού του τοπικ, θα ήταν καλύτερο αν είναι εφικτό από κάποιον αντμιν να ανοίγαμε ξεχωριστά για κάθε γραφείο (πχ deluxe, vip, Osmose κλπ) ένα δικό του θρεντ?

Έτσι και θα βρίσκαμε πολυ πιο εύκολα πληροφορίες για την κάθε κοπέλα και το τι κάνει και θα γλιτωναμε από τις διαφημίσεις της Κυρά Χρύσας.

Βέβαια το παραπάνω δε βολεύει τα γραφεια γιατί με τον αχταρμα βολεύονται και κάποιες που δεν προσφέρουν κάτι έξτρα είναι εύκολο να παραμεριστούν ενώ τώρα δύσκολα να βρεις τα πάντα με την αναζήτηση.

Αν συμφωνείτε χτυπήστε κάνα λαικ και αν είναι θα επικοινωνήσω με κάποιον αντμιν μήπως και γίνεται.
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
363
Like
1.997
Πόντοι
201
Ρε μάγκες μια ιδέα

για όσους ενδιαφέρονται για το μασάζ κατ οίκον από γραφεια δεν πιστεύετε ότι μέσα στον αχταρμα αυτού του τοπικ, θα ήταν καλύτερο αν είναι εφικτό από κάποιον αντμιν να ανοίγαμε ξεχωριστά για κάθε γραφείο (πχ deluxe, vip, Osmose κλπ) ένα δικό του θρεντ?

Έτσι και θα βρίσκαμε πολυ πιο εύκολα πληροφορίες για την κάθε κοπέλα και το τι κάνει και θα γλιτωναμε από τις διαφημίσεις της Κυρά Χρύσας.

Βέβαια το παραπάνω δε βολεύει τα γραφεια γιατί με τον αχταρμα βολεύονται και κάποιες που δεν προσφέρουν κάτι έξτρα είναι εύκολο να παραμεριστούν ενώ τώρα δύσκολα να βρεις τα πάντα με την αναζήτηση.

Αν συμφωνείτε χτυπήστε κάνα λαικ και αν είναι θα επικοινωνήσω με κάποιον αντμιν μήπως και γίνεται.
Πιο χαοτικό θα γίνει έτσι όπως λες… εδώ τα έχουμε όλα συγκεντρωτικά
 
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
Πιο χαοτικό θα γίνει έτσι όπως λες… εδώ τα έχουμε όλα συγκεντρωτικά
Πιο συγκεντρωμένα ίσως..Αλλά αν θες να αναζητήσεις για συγκεκριμένες κοπέλες είναι δύσκολο..Σε ένα νήμα πιστεύω θα μπορούσαμε πιο εύκολα να ξεχωρίσουμε τις καλές περιπτώσεις.

Όλες οι κριτικές θα ήταν συγκεντρωμένες η μία μετα την άλλη και όχι όπως τώρα.

Και προφανώς δεν εννοώ ένα θέμα για κάθε γραφείο..Πχ vip και prive θα έμπαιναν μαζί και όσα είναι αδερφάκια.

Αλλά οκ, ίσως να κάνω λάθος και να μην είναι καλή η ιδέα.
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.687
Κριτικές
8
Like
9.271
Πόντοι
1.336
Κανείς κάποια εμπειρία;
 

ekatse_i_koutsi_katsika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
400
Like
1.179
Πόντοι
201
Κανείς κάποια εμπειρία;
Αφού σου έγραψαν στο άλλο νήμα... Θα αλλάξει κάτι εδώ;
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
594
Κριτικές
20
Like
2.459
Πόντοι
1.196
Κανείς κάποια εμπειρία;
Αφού σου έγραψαν στο άλλο νήμα... Θα αλλάξει κάτι εδώ;
Εκτός των άλλων, εδώ είσαι :offtopic:.
Η κοπέλα δέχεται δε δικό της χώρο!
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
594
Κριτικές
20
Like
2.459
Πόντοι
1.196
* * * Η κοπέλα δέχεται σε δικό της χώρο!
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.687
Κριτικές
8
Like
9.271
Πόντοι
1.336
Λουσι απο massage lux, μιλφ καστανοξανθη, αδυνατο σωμα, μετρια-εκφυλη φατσα.
Μουγκι τελειως, μασαζ δυνατο οπως ηθελα...
2-3 προτασεις ανταλλαξαμε
1) οταν γυρισα ανασκελα με ρωτησε αν θελω εκτονωση και ειπα οχι
Μου εκανε κανονικα στα ποδια και στηθος και μετα ετριβε γυρω γυρω απο τον πουτσο μου, με αποτελεσμα να υπαρχει μια 30αρα στυση...
2)-Αν δεν εχετε προβλημα (απο την ωρα που μπηκε μεχρι την ωρα που βγηκε μου μιλουσε στον πληθυντικό σας κανω εκτονωση δωρεαν)
- Ναι αν δεν εχεις θεμα...
-Κανενα, καταλαβαινω υπαρχουν οικονομικα προβληματα
-Ναι σιγουρα ειναι δυσκολοι καιροι...

Τον επεζε καλα, για ωρα και βαριανασαινε αισθησιακα διπλα απο το καυλι μου. Επειδη αργουσα να τελειωσω της ειπα αν θελει να την αγγιξω και μου ειπε οτι δεν επιτρεπει κατι τετοιο.
Κανενα θεμα, κρατησε περισσοτερο η μαλακια που μου βαρεσε αχαχαχ

τελειωσα, εφυγε και ολα καλα...

Αν καποιος θελει μασαζ ανω του μετριου να την παρει, ομως για παρακατω δεν ξερω αν κανει παντα δωρα
 

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
117
Like
211
Πόντοι
21
Λουσι απο massage lux, μιλφ καστανοξανθη, αδυνατο σωμα, μετρια-εκφυλη φατσα.
Μουγκι τελειως, μασαζ δυνατο οπως ηθελα...
2-3 προτασεις ανταλλαξαμε
1) οταν γυρισα ανασκελα με ρωτησε αν θελω εκτονωση και ειπα οχι
Μου εκανε κανονικα στα ποδια και στηθος και μετα ετριβε γυρω γυρω απο τον πουτσο μου, με αποτελεσμα να υπαρχει μια 30αρα στυση...
2)-Αν δεν εχετε προβλημα (απο την ωρα που μπηκε μεχρι την ωρα που βγηκε μου μιλουσε στον πληθυντικό σας κανω εκτονωση δωρεαν)
- Ναι αν δεν εχεις θεμα...
-Κανενα, καταλαβαινω υπαρχουν οικονομικα προβληματα
-Ναι σιγουρα ειναι δυσκολοι καιροι...

Τον επεζε καλα, για ωρα και βαριανασαινε αισθησιακα διπλα απο το καυλι μου. Επειδη αργουσα να τελειωσω της ειπα αν θελει να την αγγιξω και μου ειπε οτι δεν επιτρεπει κατι τετοιο.
Κανενα θεμα, κρατησε περισσοτερο η μαλακια που μου βαρεσε αχαχαχ

τελειωσα, εφυγε και ολα καλα...

Αν καποιος θελει μασαζ ανω του μετριου να την παρει, ομως για παρακατω δεν ξερω αν κανει παντα δωρα
Ειναι η ιδια λουσι με του deluxe?
 
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
Δεν ξέρω φίλε καν ποια είναι αυτή. Στο site του massalux δεν την έχει μου έστειλαν φωτογραφία της στο Viber
Σου τη στέλνω αν είναι pm και απαντά εδώ αν μπορείς .. Είχα την ίδια απορία με το φίλο.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.327
Like
16.857
Πόντοι
3.556
Δεν ξέρω φίλε καν ποια είναι αυτή. Στο site του massalux δεν την έχει μου έστειλαν φωτογραφία της στο Viber
ξανθο μαλλι μπουκλα αφανα, φατσα μογγολοειδης με λιγο σχιστα ματια. ωραια ασπρα δοντια φτιαγμενα. σπαστα ελληνικα, προφορα κωλομπαριστικη. πολυ καλη τεχνικη στην εκτονωση. δεν μιλαει πολυ :coffee:
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
680
Κριτικές
3
Like
3.277
Πόντοι
446
Παιδιά για την κυρία εδώ γνωρίζουμε κάτι?

 

Tantrikos80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
622
Πόντοι
300
Το 80% των λαδοκόρων που εργάζονται στα γνωστά "μασάζ κατ οίκον" προσφέρει full.

Η διαφορά είναι ότι το full είναι προϊόν διαπραγμάτευσης, όθεν το πραγματικό κόστος δεν είναι γνωστό εκ των προτέρων. Έγκειται στον τιμοκατάλογο της καθεμιάς, πόσο κοστολογεί δηλαδή η κάθε λαδοκόρη τις υπηρεσίες της.
Μπορεί να βλέπετε 50/ώρα για μασάζ και τελικά αυτό που είχατε στο μυαλό σας να ξεπεράσει την αμοιβή μιας ανεξάρτητης, ακόμα και cg ή ct.

Συνοψίζοντας, η πρόταση σε κάποιον που στοχεύει στο πλήρες πακέτο, είναι να επιλέξει από μια πλειάδα ανεξάρτητων cg ή ct με προκαθορισμένο κόστος και υπηρεσίες.​

Δυστυχώς δεν έχεις άδικο πια έτσι όπως έχει αρχίσει να καταντάει το πράγμα…. Αλλά είναι κρίμα μεγάλο!!

Αν πάρεις call girl, γιατί πχ θες μια “πιο ωραία” γυναίκα και guaranteed full service, και της ζητήσεις μασαζ …. Θα πάρεις 10-15 λεπτά χάδι βαριεστημένο όπου θα έχει ξενερώσει και η γκόμενα γιατί αυτή θα σκέφτεται “αυτός ο μαλάκας έχει εμένα την μουνάρα μπροστά του και θέλει να τον χαϊδεύω αντί να με γαμήσει”… ότι πάθος ήταν να βγάλει στο ραντεβού πάει πέταξε. Αν έχει συνηθίσει η γυναίκα να τα πέρνει μόνο για σεξ δεν προσθέτει έξτρα εύκολα.

Για εμάς εδώ, τουλάχιστον έτσι πιστεύω, που το θέλουμε πολύ το μασάζ… ο καθένας για το δικό του λόγο, είτε γιατί θέλουμε την σωματική ανακούφιση που προσφέρει, είτε τον “ρομαντισμό” του, είτε την προσμονή πως η κοπέλα θα διαλέξει να προχωρήσει στο δεύτερο κομμάτι του προγράμματος και άλλοι τόσοι λόγοι… μια cg δεν μπορεί να μας γεμίσει αυτές μας τις επιθυμίες.

Μια στις τόσες θέλω cg για να ξεδώσω. Αλλά το μασαζ/σεξ(ή έστω πίπα μόνο) έχει άλλη χάρη. Και είναι πιο δύσκολη/κουραστική δουλεία από αυτό που κάνουν οι cg. Τα κορίτσια που το κάνουν με όρεξη και χαμόγελο πρέπε να ανταμείβονται σωστά.
Δεν μπορείς να συγκρίνεις όπως λες παραπάνω πως για το φούλ με μασαζ για τα λεφτα του να διαλέξεις cg. Το ένα είναι άσχετο με το άλλο.

Ερωτικό- ορεξάτο- σωστό μασαζ από έστω μέτρια προς καλής ομορφιάς γκόμενα πρέπει να πληρώνεται όσο πληρώνετε μια μουνάρα ορεξάτη cg.
Αν η μασατζού είναι και αυτή μουνάρα θα έπρεπε να κοστίζει και παραπάνω. Ο κόπος πληρώνετε και το καλό μασαζ είναι κόπος.

Για να με παρεξηγείστε φούλ… μακάρι οι τιμές να ήταν φτηνότερες αλλά αν οι cg τιμές φτάσαν εκεί δεν πρέπει να αδικούμε τις δικίες μας αλλιώς θα τις κάνουμε όλες χαιδοκομμοδίνα.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom