Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (8 μέλη και 49 επισκέπτες)

j 1973

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
167
Like
259
Πόντοι
21

combo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
416
Κριτικές
3
Like
81
Πόντοι
1
Καλησπέρα, έχει κανείς να μου στείλει το τηλ της Μιλανα? Της μελαμψης που κάνει μασάζ από το royal. Το έχασα, ευχαριστώ πολύ
 

Larexjohdee

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2019
Μηνύματα
41
Like
60
Πόντοι
0
Αδέρφια θέλω τα φώτα σας για της παρακάτω κυρίεςvasiliki (@queen_valou9) • Instagram photos and videos


Patricia Sundari (@paty_massage_masaz) • Instagram photos and videos) αξίζουν; τι πρόγραμμα προσφέρουν; σε τι κόστος παίζουν; προσφέρουν κάτι παραπάνω;
Οι 2 πρώτες φαίνεται να είναι Ζάκυνθο.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Είναι νέο μέλος κ μπορεί να μη γνωρίζει την ορολογία του site.

Σε κάθε περίπτωση αν το συνολικό κόστος είναι € 100 για πρόγραμμα μιας ώρας, φτάνει μέχρι μπριζόλα και είναι καθαρή η φωτο, τότε πρέπει να τιμηθεί, έστω μια φορά.

Διαφορετικά, αν δηλαδή ξεπερνά το 100ρικο, υπάρχουν άπειρες cg στα € 140 που σου πέφτει το σαγόνι....
Το γεγονός είναι ότι λίγο πολύ το τελικό έξτρα ( full το λένε άλλοι ) κυμαίνεται γύρω στα 100-120 στα συνήθη γραφεία που προφέρουν το παραπάνω , όπως Osmose, Vip της Χρύσας κλπ κλπ … Μάλλον καθιερώνεται αυτή η τιμή
 

ilias_1984

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2023
Μηνύματα
34
Like
44
Πόντοι
0
Έχει κάποιος το τηλεφωνο της μιλανα
Θα μπορούσε να το στείλει
Ευχαριστω
 

sweety72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
372
Κριτικές
7
Like
967
Πόντοι
371
καλησπερα,ξερουμε αν το vip ειναι ανοιχτο? δεν απαντανε..
καποιος φιλος μου προτεινε την αννα. γνωριζουμε κατι??
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zak_$

n.nik00s

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα , έχουμε κάποια πρόταση για κοπέλα κάτω των 30 massage με λογική τιμή σε έξτρα χέρι που να γδυνεται κιόλας ?
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.459
Πόντοι
8.345
καλησπερα,ξερουμε αν το vip ειναι ανοιχτο? δεν απαντανε..
καποιος φιλος μου προτεινε την αννα. γνωριζουμε κατι??
Κλειστό είναι, το είχε αναφέρει και η Χρύσα 1-2 σελιδες πισω. Ανοίγει αύριο
 

1977panos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2021
Μηνύματα
16
Like
22
Πόντοι
0
Γεια χαρά, είμαι παντρεμένος και θα ήθελα να έρθει κάποια κοπέλα στο σπίτι τώρα που είμαι μόνος. Ξέρει κάποιος να μου προτείναι κάποια κοπέλα εμπιστοσύνης;
 

ekatse_i_koutsi_katsika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
400
Like
1.179
Πόντοι
201
Γεια χαρά, είμαι παντρεμένος και θα ήθελα να έρθει κάποια κοπέλα στο σπίτι τώρα που είμαι μόνος. Ξέρει κάποιος να μου προτείναι κάποια κοπέλα εμπιστοσύνης;
Και μόνο που λες κάτι τέτοιο δεν θα πρέπει να σε ενημερώσει κανείς. Θέλεις να παίξεις το γάμο σου στα ζάρια ρε φίλε; Όχι στο σπίτι. Είναι αρχή για κάθε παντρεμένο. Πήγαινε σε ξενοδοχείο για ότι γουστάρεις αλλά ποτέ στο σπίτι. Θα το μυριστεί 1000% η συμβία. Άσε που μπορεί να σε πάρει κάποιο μάτι και θα τρέχεις με την ουρά στα σκέλια. Αρχή απαράβατη του μπουρδελιάρη παντρεμένου: ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΠΑΝΤΑ HOTEL.
 

EZclap

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
75
Like
98
Πόντοι
0
Γεια χαρά, είμαι παντρεμένος και θα ήθελα να έρθει κάποια κοπέλα στο σπίτι τώρα που είμαι μόνος. Ξέρει κάποιος να μου προτείναι κάποια κοπέλα εμπιστοσύνης;
το παρον νημα ειναι μονο για μασαζ παρεμπιπτοντως αγαπητε(αντε και καναν φραπε).

Αν ψαχνετε τιποτα παραπανω στο ανεξαρτητες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom