Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (9 μέλη και 45 επισκέπτες)

tenkate

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
110
Like
276
Πόντοι
21
κράζεις την Βίκυ με την οποία έχεις βρεθεί και ήθελες να την δεις και δεύτερη φορά αλλά σου έλαχε άλλη στο κατάστημα , όπως μου είπες όταν ανταλλάξαμε απόψεις , σου βρωμαγε και σένα η όχι ?
Θίχτηκε παλι ο εκπροσωπος..
Μια ιδεα εριξε το παιδι…
Την άποψη του λεει ο αλλος ο ανθρωπος και αυτο που έζησε… λες να θελει να κανει κακο στο μαγαζι σου και σκέφτηκε να πει οτι η αλλη μύριζε σκατιλα ή μηπως με την αντιπαράθεση μαζι του θα τα γυρισει και θα πει οτι μπερδεύτηκε και μύριζε λεβάντα;;
Καλο ειναι να ακουγονται ολες οι απόψεις για ολα τα μαγαζιά καλες και κακες , θα σας κανουν καλύτερους πιστευω…
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456
Θίχτηκε παλι ο εκπροσωπος..
Μια ιδεα εριξε το παιδι…
Την άποψη του λεει ο αλλος ο ανθρωπος και αυτο που έζησε… λες να θελει να κανει κακο στο μαγαζι σου και σκέφτηκε να πει οτι η αλλη μύριζε σκατιλα ή μηπως με την αντιπαράθεση μαζι του θα τα γυρισει και θα πει οτι μπερδεύτηκε και μύριζε λεβάντα;;
Καλο ειναι να ακουγονται ολες οι απόψεις για ολα τα μαγαζιά καλες και κακες , θα σας κανουν καλύτερους πιστευω…
Την δουλειά του κάνει εδώ και καιρό ,τώρα αν πληρώνεται σε χρήμα ή τίποτα άλλο θα σε γελάσω!
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Θίχτηκε παλι ο εκπροσωπος..
Μια ιδεα εριξε το παιδι…
Την άποψη του λεει ο αλλος ο ανθρωπος και αυτο που έζησε… λες να θελει να κανει κακο στο μαγαζι σου και σκέφτηκε να πει οτι η αλλη μύριζε σκατιλα ή μηπως με την αντιπαράθεση μαζι του θα τα γυρισει και θα πει οτι μπερδεύτηκε και μύριζε λεβάντα;;
Καλο ειναι να ακουγονται ολες οι απόψεις για ολα τα μαγαζιά καλες και κακες , θα σας κανουν καλύτερους πιστευω…
Δεν εξυπηρετώ κανένα μαγαζί . Κανένα γραφείο . Καμία εκδιδόμενη. Όταν βλέπω ανθρώπους οι οποίοι συνομιλούν μαζί μου και μου εκθιαζουν κοπέλες στις οποίες μετά λένε να κάνουν μπάνιο ... Προφανώς δεν μου κολλάει όλο αυτο.την άποψη μου λέω και εγώ . Σε εμένα απαγορεύεται? Δεν μπορείς την μια να λες έτσι και την άλλην αλλιώς.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Την δουλειά του κάνει εδώ και καιρό ,τώρα αν πληρώνεται σε χρήμα ή τίποτα άλλο θα σε γελάσω!
Εσύ πουστογερακο πάλι εδώ είσαι? Τουλάχιστον εγώ δεν ζητάω από εκδιδόμενες δωρεάν υπηρεσίες για να γράψω την θετική κριτική μου στο φόρουμ , ούτε θάβω εσκεμμένα επειδή τα παίρνω από αλλού. Ο νοών νοείτω !
 

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
Πολύ σωστό αυτό που γράφεις φίλε Kritwn !
Ακόμα καλύτερα cg ή κοπέλα με μασαζ κατ οίκον που σε παίρνει και πάτε μαζί στο μπάνιο όπου ξεκινάει το παιχνίδι πλένοντας ο ένας τον άλλο ! Βλέπε Τεα και ομάδα της που το παιχνίδι ξεκινάει από την πόρτα , μετά στο μπάνιο μαζί και κατάληξη κάποια στιγμή στο κρεβάτι
Αυτή η κίνηση ήταν επιβεβλημένη στις συναντήσεις της
Καμία άλλη έχεις δοκιμάσει ? Για μια μας λες χρόνια τώρα ... Τόσο καλή και έκλεισε ? Κρίμα.
 

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
Την δουλειά του κάνει εδώ και καιρό ,τώρα αν πληρώνεται σε χρήμα ή τίποτα άλλο θα σε γελάσω!
Το να την έχει βρει με το συγκεκριμένο γραφείο δεν υπάρχει περίπτωση ? Πολλοί από εσάς γράφετε για ένα δύο αλλά δεν το κάνουμε και θέμα. Μας ζαλισαρε τις μπάλες
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.297
Κριτικές
32
Like
27.308
Πόντοι
8.346
Επειδή λες γλυκά και όμορφα λόγια Πάντα πάντα όμως.... να σε γλυκάνω και εγώ και να σε δροσίσω λίγο... μέχρι να έρθει η ώρα εκείνη... Εκτός και αν πάρεις το αεροπλάνο και μου κάνεις την έκπληξη
....τι κανεις μαναμ΄στο χωριο με τα γαλλοπουλα?!?!?! :cheesy:
laborderie_59.jpg
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

Tantrikos80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
622
Πόντοι
300
Παίδες όταν θέλουμε κάτι περισσότερο κ είμαστε διατεθειμένοι να εκταμιεύσουμε μέχρι € 150 η καλύτερη λύση είναι τα ct..

Όλα προσυμφωνημένα , ξέρεις ακριβώς τις υπηρεσίες της κοπέλας, κ το σημαντικότερο επειδή το έθιξες (μου έχει τύχει κ εμένα) δεν υπάρχει περίπτωση να σου έρθει ct κ μην πάει κατ ευθείαν στο μπάνιο, πολλές φορές χωρίς να σου πει καλησπέρα..
Γλείφεις την κωλοτρυπίδα της κ νομίζεις ότι είναι προφιτερόλ..

Μην πειραματίζεστε λοιπόν με όλα αυτά τα "τύπου μασάζ" , γιατί στο τέλος μένετε με μείον 60-80 ευρώ κ το καυλί στο χέρι.. όλα τα υπόλοιπα που έχετε στο μυαλό σας είναι plus...
Ακούστε τους παλαιότερους..

Δεν έχω ζητήσει ποτέ απο cg/ct να μου κάνει μασάζ σαν κυρίως πιάτο.
Είναι όντος διατεθειμένες να το κάνουν;; Θα φανταζόμουν πως το μασαζ θα είναι ξεπέτα και αματσούρικο.
Καμιά καλή πρόταση;
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456
Το να την έχει βρει με το συγκεκριμένο γραφείο δεν υπάρχει περίπτωση ? Πολλοί από εσάς γράφετε για ένα δύο αλλά δεν το κάνουμε και θέμα. Μας ζαλισαρε τις μπάλες
Μιλάς για μένα ή θυμήθηκες κάποιον άλλον , όχι τίποτα άλλο αλλά για να καταλάβω τι καπνό φουμάρεις,οπότε και να προσέχω τις απόψεις σου ,γιατί ο άλλος έχει καρφωθεί τελεσίδικα με αυτά που λέει!
 

tenkate

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
110
Like
276
Πόντοι
21
Δεν εξυπηρετώ κανένα μαγαζί . Κανένα γραφείο . Καμία εκδιδόμενη. Όταν βλέπω ανθρώπους οι οποίοι συνομιλούν μαζί μου και μου εκθιαζουν κοπέλες στις οποίες μετά λένε να κάνουν μπάνιο ... Προφανώς δεν μου κολλάει όλο αυτο.την άποψη μου λέω και εγώ . Σε εμένα απαγορεύεται? Δεν μπορείς την μια να λες έτσι και την άλλην αλλιώς.
Εγω βλεπω παντως οτι εισαιι πολυ ευέξαπτος με συγκεκριμένο μαγαζι-μαγαζιά..
Οποτε δε μου κολλαει κατι, νομιζω οχι μονο σε εμενα..
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.987
Like
7.678
....τι κανεις μαναμ΄στο χωριο με τα γαλλοπουλα?!?!?! :cheesy:
laborderie_59.jpg
Τόσες ωραίες φωτογραφίες έχει ρε φίλε ο χώρος του ξενοδοχείου....την αυλή για τους καπνιστές έβαλες ?? Αχαχα...επειδή το ψάχνεις βλέπω...αν μπεις στις υπηρεσίες του ξενοδοχείου..Ίσως καταλάβεις περίπου...τι μπορεί να κάνω εδώ.... (ένα απ αυτά που κάνω εδώ)..τώρα όμως είναι ιερή στιγμή..τρώω πρωινό κ καφεεεεεε!!! Καλημέρα
 

Συνημμένα

  • 20230809_091457.jpg
    20230809_091457.jpg
    2,1 MB · Εμφανίσεις: 57

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.297
Κριτικές
32
Like
27.308
Πόντοι
8.346
Τόσες ωραίες φωτογραφίες έχει ρε φίλε ο χώρος του ξενοδοχείου....την αυλή για τους καπνιστές έβαλες ?? Αχαχα...επειδή το ψάχνεις βλέπω...αν μπεις στις υπηρεσίες του ξενοδοχείου..Ίσως καταλάβεις περίπου...τι μπορεί να κάνω εδώ.... (ένα απ αυτά που κάνω εδώ)..τώρα όμως είναι ιερή στιγμή..τρώω πρωινό κ καφεεεεεε!!! Καλημέρα
...μανιωδης καπνιστης γαρ! :wink:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.987
Like
7.678
...μανιωδης καπνιστης γαρ! :wink:
Και Εγώ ρε μωρό μου αλλά εδώ εξωτερικό τα πράγματα πολύ αυστηρά Όσο αφορά το κάπνισμα... ιδιαίτερα το βράδυ είναι λίγο πακέτο ...Φαντάσου ότι εχθές το βράδυ Είχε πεσει η θερμοκρασία στους 10° βαθμούς και τη μέρα μπορεί να φτάσει 32°.... το Τεακι... μπουφανάκι τσιγαράκι καφεδάκι μόνο εγώ ήμουν έξω αχαχα.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.297
Κριτικές
32
Like
27.308
Πόντοι
8.346
Και Εγώ ρε μωρό μου αλλά εδώ εξωτερικό τα πράγματα πολύ αυστηρά Όσο αφορά το κάπνισμα... ιδιαίτερα το βράδυ είναι λίγο πακέτο ...Φαντάσου ότι εχθές το βράδυ Είχε πεσει η θερμοκρασία στους 10° βαθμούς και τη μέρα μπορεί να φτάσει 32°.... το Τεακι... μπουφανάκι τσιγαράκι καφεδάκι μόνο εγώ ήμουν έξω αχαχα.
...παρομοια φαση με Εδιμβούργο, εξω απο τις pub με μειον θερμοκρασια!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.987
Like
7.678
...παρομοια φαση με Εδιμβούργο, εξω απο τις pub με μειον θερμοκρασια!!!!
Μου αρέσει όμως ρε αγάπη είναι στα πλάνα κ η Σκωτία μάλλον τον Νοέμβριο. Σε δύο εβδομάδες μετά την Γαλλία θα πάω Βαυαρία τρελή δουλειά εκεί αλλά ο κόσμος κάπως..θέλουν τρόπο αλλά κ οι Γάλλοι κ οι Γερμανοί έχουν ευγένεια,σεβασμό, πληρώνουν,όχι τρελές απαιτήσεις... αλλά έχουν θέματα με την έκφραση,στο σεξουαλικά τους ,κλειδωμένοι τα πολύ-πολύ βασικά κ αν,δεν τολμούν...νο χιούμορ...οι γυναίκες δε...κομοδίνα ρε συ ανεπίδεκτες. Ρομποτάκια ρε γαμώτη.. αλλά είναι πάρα πολύ ανοιχτοί στην εκπαίδευση και ιδιαίτερα στα σεμινάρια το δέχονται δηλαδή το μάθημα με αυτό τον τρόπο και ιδιαίτερα τα ζευγάρια και μου αρέσει πολύ, πράγμα το οποίο τα τελευταία 3-4 χρόνια μόνο το συναντώ αυτό το άνοιγμα στην Ελλάδα. Και ήρθε η Ελληνίδα ρε αγάπη εδώ και μου λένε τι αλέγκρα και τι αλέγκρα και τι ενέργεια είναι αυτή ζωντάνεψαν τα πρόσωπα τους ..κλαίω αχαχαα
 

PlayJack

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2022
Μηνύματα
106
Like
291
Πόντοι
21
"Δεν εξυπηρετώ κανένα γραφείο αλλά για κάποιο λόγο ανεξήγητο υποστηρίζω μέχρι αηδιας αυτές που έχει ,και θάβω επίσης μέχρι αηδιας αυτές που δεν έχει..."χαχαχαχαχα ...
Διότι φιλαράκια μου, θα πρέπει να μας ενδιαφέρει αν μια θεραπεύτρια έχει γκόμενο που της τα τρώει και παίρνει ναρκωτικά αλλά σε καμία περίπτωση να μας ενδιαφέρει αν βρωμάει την ώρα που πάει να μας κάνει μασάζ και ακουμπάει μασχάλες και κώλο στα μούτρα μας.
Εεεε όχι όχι .
Εμενα προσωπικά δεν με ενδιαφέρει αν η Ίριδα έχει γκόμενο,με προκαλεί εμετό όμως η σκέψη ότι η άλλη ήρθε απλυτη στο ραντεβού..
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456
"Δεν εξυπηρετώ κανένα γραφείο αλλά για κάποιο λόγο ανεξήγητο υποστηρίζω μέχρι αηδιας αυτές που έχει ,και θάβω επίσης μέχρι αηδιας αυτές που δεν έχει..."χαχαχαχαχα ...
Διότι φιλαράκια μου, θα πρέπει να μας ενδιαφέρει αν μια θεραπεύτρια έχει γκόμενο που της τα τρώει και παίρνει ναρκωτικά αλλά σε καμία περίπτωση να μας ενδιαφέρει αν βρωμάει την ώρα που πάει να μας κάνει μασάζ και ακουμπάει μασχάλες και κώλο στα μούτρα μας.
Εεεε όχι όχι .
Εμενα προσωπικά δεν με ενδιαφέρει αν η Ίριδα έχει γκόμενο,με προκαλεί εμετό όμως η σκέψη ότι η άλλη ήρθε απλυτη στο ραντεβού..
Ο συγκριμένος παίζει και να μην έχει ίδια άποψη ,έχει άλλα γούστα πιό ''δροσερά'' !
 

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
95
Κριτικές
6
Like
919
Πόντοι
360
Καλημέρα σε όλους,

δοκίμασα τελικά προ λίγων ημερών δύο κορίτσια από Masaua. Σοφία και Άννα. Η Σοφία είναι μια όμορφη κοπέλα κατά τη γνωμη μου, μου είπε ότι είχε περάσει από VIP (!) και ότι δεν άντεξε εκεί πάνω από 2 μήνες. Κάνει καλό μασάζ, χωρίς πετσέτα αλλά δεν άφησε κάποιο περιθώριο για κάτι έξτρα. Ίσως τη δεύτερη φορά να αφήσει περιθώριο.

Η Άννα είναι γνωστή στον χώρο. είχε περάσει από art και από Τέα για ελάχιστο διάστημα. Νομίζω έχω ξαναφερθεί. Μην περιμένετε το υπέρμουνο της φωτογραφίας σε καμία περίπτωση. Μάλιστα είναι τόσο παραπλανητική η φωτό που ενώ τη συγκεκριμένη την έχω παρει στο παρελθόν, δεν την κατάλαβα και νόμιζα ότι θα συναντήσω καινούριο φυντάνι. Είναι κοντούλα με καμπύλες. Μιλάει πολύ και έχει τάση να υπερβάλλει. Προχώρησα σε ένα φραπεδάκι γιατί είχα καύλες. Δεν ζήτησα ούτε να βγάλει ρούχα ούτε κάτι παραπάνω. Μπορεί και να προχωράει αλλά μάλλον διεκπεραιωτικά.

Δοκιμή επίσης με μια κοπέλα από Empire / Crystal. Μην με κράξετε δεν θυμάμαι ακριβώς το όνομα - μάλλον ρομίνα στο empire. Τη στέλνουν με κάτι επαγγελματικές ασπρόμαυρες φωτο και είπα να δοκιμάσω. Σβήνω τις συνομιλίες οπότε δεν μπορώ να ανατρέξω. Λοιπόν εδώ πρόκειται για μια περίεργη περίπτωση, η οποία πρέπει να είναι από την γείτονα χώρα. ΔΕΝ είναι πιτσιρίκα, τείνει στο μεγαλο - κοπέλα, μικρότερη πρέπει να ήταν πολύ ωραία κοπέλα. Είναι ντροπαλή, αλλά κάνει πολύ αισθησιακό μασάζ και πολύ καλή περιποίηση με χέρι χωρίς να βαριέται. έμεινε με τα εσώρουχα. Μου είπε ότι δουλεύει ελάχιστες μέρες αλλά αν θα προσπαθήσω να την ξαναπετύχω. καμία σχέση με τα αρπαχτικά του συγκεκριμένου γραφείου. Δεν ζήτησε κάτι συγκεκριμένο, της έδωσα 30 Ευρώ στο τέλος.

Αυτά - προχωράμε! όποιος καλός συνάδελφος θέλει ας στείλει ινφο για Άννα από royal που την έχω βάλει στο μάτι εδώ και καιρό. Ευχαριστώ
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.531
Κριτικές
2
Like
1.478
Πόντοι
216
Καλημέρα σε όλους,

δοκίμασα τελικά προ λίγων ημερών δύο κορίτσια από Masaua. Σοφία και Άννα. Η Σοφία είναι μια όμορφη κοπέλα κατά τη γνωμη μου, μου είπε ότι είχε περάσει από VIP (!) και ότι δεν άντεξε εκεί πάνω από 2 μήνες. Κάνει καλό μασάζ, χωρίς πετσέτα αλλά δεν άφησε κάποιο περιθώριο για κάτι έξτρα. Ίσως τη δεύτερη φορά να αφήσει περιθώριο.

Η Άννα είναι γνωστή στον χώρο. είχε περάσει από art και από Τέα για ελάχιστο διάστημα. Νομίζω έχω ξαναφερθεί. Μην περιμένετε το υπέρμουνο της φωτογραφίας σε καμία περίπτωση. Μάλιστα είναι τόσο παραπλανητική η φωτό που ενώ τη συγκεκριμένη την έχω παρει στο παρελθόν, δεν την κατάλαβα και νόμιζα ότι θα συναντήσω καινούριο φυντάνι. Είναι κοντούλα με καμπύλες. Μιλάει πολύ και έχει τάση να υπερβάλλει. Προχώρησα σε ένα φραπεδάκι γιατί είχα καύλες. Δεν ζήτησα ούτε να βγάλει ρούχα ούτε κάτι παραπάνω. Μπορεί και να προχωράει αλλά μάλλον διεκπεραιωτικά.

Δοκιμή επίσης με μια κοπέλα από Empire / Crystal. Μην με κράξετε δεν θυμάμαι ακριβώς το όνομα - μάλλον ρομίνα στο empire. Τη στέλνουν με κάτι επαγγελματικές ασπρόμαυρες φωτο και είπα να δοκιμάσω. Σβήνω τις συνομιλίες οπότε δεν μπορώ να ανατρέξω. Λοιπόν εδώ πρόκειται για μια περίεργη περίπτωση, η οποία πρέπει να είναι από την γείτονα χώρα. ΔΕΝ είναι πιτσιρίκα, τείνει στο μεγαλο - κοπέλα, μικρότερη πρέπει να ήταν πολύ ωραία κοπέλα. Είναι ντροπαλή, αλλά κάνει πολύ αισθησιακό μασάζ και πολύ καλή περιποίηση με χέρι χωρίς να βαριέται. έμεινε με τα εσώρουχα. Μου είπε ότι δουλεύει ελάχιστες μέρες αλλά αν θα προσπαθήσω να την ξαναπετύχω. καμία σχέση με τα αρπαχτικά του συγκεκριμένου γραφείου. Δεν ζήτησε κάτι συγκεκριμένο, της έδωσα 30 Ευρώ στο τέλος.

Αυτά - προχωράμε! όποιος καλός συνάδελφος θέλει ας στείλει ινφο για Άννα από royal που την έχω βάλει στο μάτι εδώ και καιρό. Ευχαριστώ
Κόστος για φραπεδιά από Άννα??
 

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
Μιλάς για μένα ή θυμήθηκες κάποιον άλλον , όχι τίποτα άλλο αλλά για να καταλάβω τι καπνό φουμάρεις,οπότε και να προσέχω τις απόψεις σου ,γιατί ο άλλος έχει καρφωθεί τελεσίδικα με αυτά που λέει!
Να με προσέχεις πάντα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom