Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (8 μέλη και 42 επισκέπτες)

Kouts11

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2022
Μηνύματα
20
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπερα μάγκες.. Εκανα μια καταδρομική την Τετάρτη με Μόνικα από osmose .. Μολδαβεζα γυρω στα 27 πολυ ομορφη κοπέλα ευγενική.. Στα του μασάζ μέτρια πράγμα β' μέρος ψιλό μετριο βασικά μπορεί να μην την παλευε γτ εκλεισα ραντεβου 2 το βράδυ..κοστος 60+60..αυτα...αν έχει κάποιος να προτεινει κάποιο λαδοκοριτσο με καλό μασάζ και καλαμάκι κάθε προταση καλοδκαλοδεχούμενη.. Καλές συνεδρίες κυριοι
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Σ’ ευχαριστώ ξανά Ζακ Για το τηλέφωνο!! Τελικα είναι το δεύτερο τηλέφωνο που μου έδωσες που τελειώνει σε 40. Μου είπε μάλιστα πως πλέον την λένε Εύη και όχι Ελένη …..
Πριν λίγο τελείωσε η συνάντηση… χα χα χα (πεινούσα/πονούσα μπαμ μπαμ:uzi: ), και δεν θα αφήσω χρόνο να περάσει και ξεχαστώ γιατί της αξίζει κριτική.

1 h σε ξενοδοχείο κέντρου. Ήρθε λίγο ατημέλητή. Εμφανισιακά είναι εκεί στα 50 Χρονών ±. Πολύ ωραία μάτια. Ωραίο χαμόγελο ειλικρινές. Μοιάζει με τις φωτογραφίες που είχα δει στο car αλλά ίσως πριν καμιά εικοσαετία. Κατά τ’άλλα ομως όμορφη γυναίκα. Φοβερά άνετη και cool. Κορμάρα!, τουλάχιστον Για τα δικά μου δεδομένα πάντα στο μυαλό και την ηλικία. Πραγματικά απίστευτο βυζί. Απίστευτο.
Το μασάζ άριστο. Ένα αληθινό μασάζ όπως θα πρεπε να είναι. Χρησιμοποίησε και σε δεύτερη φάση του μασάζ πολύ φαντασία και ερωτισμό. Κόλπα με τα πόδια σε όλο το σώμα body2body. Φουλ όρεξη καμία σχέση άντε να τελειώνουμε.
Εντύπωση μου κάνε λίγο πως ενώ η γλώσσα της ήταν παιχνιδιάρα και ταξίδεψε σ´ όλο το κορμί φιλή στο στόμα δεν έδινε. Ίσως να μην το προσπάθησα και εγώ.
Όταν τελειώσε το μασάζ, προφυλακτικό, ιεραποστολικό και ντόγκι, τελείωμα, 100 €, φιλάκι και μπάι μπάι.
Σίγουρα αξίζει να δοκιμαστεί και τους λάθος το μασάζ. Εγώ σίγουρα Θα την ξανά τιμήσω.

Καλή σας μέρα!

Χαχαχα.... χαίρομαι που πέρασες καλά ,δε σου εδωσα βέβαια το τηλ εγώ ,άλλος φίλος το έστειλε αλλά δεν έχει καμία σημασία... αφού έμεινες ικανοποιημένος όλα καλά.
50 plus είναι ενημερωτικά...
Εντάξει τα υπόλοιπα,περί ορεξεως...τα ξέρετε!
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Δηλαδή που έφτασαν Ζακ; Γιατί θα τρελαθούμε πια...Κοντεύει τα 50 αν δεν τα πέρασε...
Τα πέρασε φιλαράκι τα 50. .
Το θετικό είναι ,απ' ότι μας λέει δλδ και ο φίλος κάτω ότι το ξανά πήγε το πρόγραμμα της στο 100€ ..ένα καιρό,μετά από τον ντόρο που έγινε εδώ μέσα το είχε ανεβάσει στα 120€.
Εγώ δε θα ξανά έπαιρνα αν με ρωτάτε ...αλλά είπαμε περί ορεξεως
 

Tantrikos80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
622
Πόντοι
300
Χαχαχα.... χαίρομαι που πέρασες καλά ,δε σου εδωσα βέβαια το τηλ εγώ ,άλλος φίλος το έστειλε αλλά δεν έχει καμία σημασία... αφού έμεινες ικανοποιημένος όλα καλά.
50 plus είναι ενημερωτικά...
Εντάξει τα υπόλοιπα,περί ορεξεως...τα ξέρετε!
Έτσι ακριβώς όπως το λες περί ορέξεως. Αλλά ομολογώ δυσανασχετώ πλέον με το συγκεκριμένο χώρο του μασάζ κατοίκων. Αντέχω την λιγότερη ομορφιά αλλά στο κακό μασάζ χωρίς φαντασία όχι άλλο. Τώρα κάντε μισή είναι είμαΈτσι ακριβώς όπως το λες περί ορέξεως. Αλλά ομολογώ δυσανασχετώ πλέον με το συγκεκριμένο χώρο του μασάζ κατοίκων. Αντέχω την λιγότερη ομορφιά αλλά στο κακό μασάζ χωρίς φαντασία όχι άλλο. Τώρα Γκαντέμης είμαι και πέφτω όλο σε φόλες και αναγκάζομαι να προτείνω με θαυμαστικά γυναίκα στα 50 τοις χα χαχα. Καλά τα λένε τα παιδιά από πάνω, 100 είναι πολλά, αλλά δεν έχω βρει τίποτα καλό όσον αφορά πρόγραμμα σ’ αυτά τα λεφτά.
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Αρέ Χρυσή που είσαι!! :cry::2funny:
Η Χρυσή φιλαράκι δε θέλω να στο χαλάσω, αλλά ούτε ζωγραφιστους θέλει να μας ξανά δει....και μη βγεί κάνεις να μας πει: αα εμένα θέλει είχαμε καλές σχέσεις,με όλους είχε καλές σχέσεις ΤΟΤΕ !!
 

ekatse_i_koutsi_katsika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
400
Like
1.179
Πόντοι
201
Τα πέρασε φιλαράκι τα 50. .
Το θετικό είναι ,απ' ότι μας λέει δλδ και ο φίλος κάτω ότι το ξανά πήγε το πρόγραμμα της στο 100€ ..ένα καιρό,μετά από τον ντόρο που έγινε εδώ μέσα το είχε ανεβάσει στα 120€.
Εγώ δε θα ξανά έπαιρνα αν με ρωτάτε ...αλλά είπαμε περί ορεξεως
Για εμένα φίλε η οροφή είναι τα 80 εκτός αν το πρόγραμμα περιλαμβάνει και πίσω πόρτα οπότε 100. Αλλά ρε γαμώτο, και πάλι θεωρώ πως είναι πολλά για τέτοιες ηλικίες... Αλλά περί ορέξεως και αγαπουλίασης....κολοκυθόπιτα.
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Ρε παίδες , καλημέρα..
Τι φάση με τα μνμ?
Λοιπόν για να το ολοκληρώσουμε,ότι έχω να πω το λέω δημόσια χωρίς φόβο και χωρίς πάθος για οποιαδήποτε κοπέλα και για οποιοδήποτε γραφείο.
Την Ελένη την κομμώτρια σε καμία περίπτωση δεν την προτείνω,όχι εγώ τουλάχιστον.Την έχω δοκιμάσει,έχω ενημερώσει,είναι μια μεγάλη γυναίκα με παιδιά ,όσο καλό μασάζ και αν κάνει μαζί με στοματικό και σεξ δεν το επιδιώκω από μια γυναίκα τέτοιας ηλικίας,δεν με αγγίζει..
Σέβομαι όμως ότι σε κάποιους μπορεί να είναι μια ιδανική κατάσταση.
Επίσης με τη Χρυσή μπορείτε όλοι να επικοινωνήσετε πολύ εύκολα,όχι ότι θα βγάλετε κάτι αλλά αφού θέλετε να προσπαθήσετε κάντε το....Το τηλ της λοιπόν το έδινε σχεδόν σε όλους τους πελάτες της,τα social της είναι ανοιχτά σε όλους,σε αντίθεση με άλλες κοπέλες που τα έχουν κλειδωμένα.
Μη στέλνετε σε εμένα,εκεί στείλτε...όχι ότι θα λάβετε απάντηση
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.222
Πόντοι
4.280
Ρε παίδες , καλημέρα..
Τι φάση με τα μνμ?
Λοιπόν για να το ολοκληρώσουμε,ότι έχω να πω το λέω δημόσια χωρίς φόβο και χωρίς πάθος για οποιαδήποτε κοπέλα και για οποιοδήποτε γραφείο.
Την Ελένη την κομμώτρια σε καμία περίπτωση δεν την προτείνω,όχι εγώ τουλάχιστον.Την έχω δοκιμάσει,έχω ενημερώσει,είναι μια μεγάλη γυναίκα με παιδιά ,όσο καλό μασάζ και αν κάνει μαζί με στοματικό και σεξ δεν το επιδιώκω από μια γυναίκα τέτοιας ηλικίας,δεν με αγγίζει..
Σέβομαι όμως ότι σε κάποιους μπορεί να είναι μια ιδανική κατάσταση.
Επίσης με τη Χρυσή μπορείτε όλοι να επικοινωνήσετε πολύ εύκολα,όχι ότι θα βγάλετε κάτι αλλά αφού θέλετε να προσπαθήσετε κάντε το....Το τηλ της λοιπόν το έδινε σχεδόν σε όλους τους πελάτες της,τα social της είναι ανοιχτά σε όλους,σε αντίθεση με άλλες κοπέλες που τα έχουν κλειδωμένα.
Μη στέλνετε σε εμένα,εκεί στείλτε...όχι ότι θα λάβετε απάντηση
Η χρυση εχει σταματησει το άθλημα οποτε τσαμπα θα στειλουν κριμα γιατι εκανε ωραιο μασαζ και πιπα
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456
Ρε παίδες , καλημέρα..
Τι φάση με τα μνμ?
Λοιπόν για να το ολοκληρώσουμε,ότι έχω να πω το λέω δημόσια χωρίς φόβο και χωρίς πάθος για οποιαδήποτε κοπέλα και για οποιοδήποτε γραφείο.
Την Ελένη την κομμώτρια σε καμία περίπτωση δεν την προτείνω,όχι εγώ τουλάχιστον.Την έχω δοκιμάσει,έχω ενημερώσει,είναι μια μεγάλη γυναίκα με παιδιά ,όσο καλό μασάζ και αν κάνει μαζί με στοματικό και σεξ δεν το επιδιώκω από μια γυναίκα τέτοιας ηλικίας,δεν με αγγίζει..
Σέβομαι όμως ότι σε κάποιους μπορεί να είναι μια ιδανική κατάσταση.
Επίσης με τη Χρυσή μπορείτε όλοι να επικοινωνήσετε πολύ εύκολα,όχι ότι θα βγάλετε κάτι αλλά αφού θέλετε να προσπαθήσετε κάντε το....Το τηλ της λοιπόν το έδινε σχεδόν σε όλους τους πελάτες της,τα social της είναι ανοιχτά σε όλους,σε αντίθεση με άλλες κοπέλες που τα έχουν κλειδωμένα.
Μη στέλνετε σε εμένα,εκεί στείλτε...όχι ότι θα λάβετε απάντηση
Θα με ενδιέφερε να την δώ στα σόσιαλ ,κάθε βοήθεια δεκτή!
 

alfred1987

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2020
Μηνύματα
53
Like
285
Πόντοι
20
Συναντησεις που εγιναν τον τελευταιο καιρο. Εχουμε και λεμε. Αντριαννα απο lotus,ομορφο κοριτσι και ευγενεστατη,δεν μου εδειξε οτι προχωραει,παντως δεν εκανα και γω καποια κινηση. Αναστασια απο Αttica,καλουτσικη σε εμφανιση,προχωρησε σε καλαμακι. Μαγδα απο Αttica,πολυ μετρια σε εμφανιση που δεν με προετρεψε να ζητησω εξτρα,ευγενικη ομως. Κατερινα απο royal,απωθητικη συμπεριφορα,μειναμε μονο στα του μασαζ,δεν καταλαβα αν προχωραει. Νελλη απο royal,εμφανιση καλυτερη απο τις προαναφερθεισες,δυσκολη ομως στην συννενοηση,ζητουσε τον ουρανο με τα αστρα για εχτρα,τα οποια φυσικα δεν πηρα.Οπως εγραψε και καποιος αλλος εδω μεσα,μαλλον εχουμε να κανουμε με καινουριο αρπακτικο που ψαχνει για θυματα.
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Πράγματι , καλό θα ήταν να την δούμε έστω και εκεί
Να ρίξω το φαρμάκι μου τώρα?
Μέλοι από το 2017 ,από το 2008 και πόσα άλλα ακόμα πιο παλιά, δεν έχετε δοκιμάσει και δεν εχετε δει την τοπ θεραπεύτρια που είχε ποτέ η Χρύσα???? Αλλά μαγκιες και εξυπνάδες,και κατηγορίες περι promotion ξέρετε να κάνετε σε εμάς τα πιο καινούργια...Δε θέλω να τα βάλω μαζί σου, είσαι πάντα ευγενικός και παρακολουθώ τον τρόπο σου σε όλα τα νήματα , αφορμή πήρα από την ανάρτηση σου ..το τονίζω και το ξεκαθαρίζω δεν έχω κανένα θέμα μαζί σου @anthotypos .
Έχουμε φάει ένα σκασμό λεφτά για να βγουν να μας πουνε ότι προμοταρουμε για 10€ έκπτωση στα γραφεία που ξεπετιουνται από εδώ και από εκεί.
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
377
Κριτικές
16
Like
1.833
Πόντοι
2.472
Να ρίξω το φαρμάκι μου τώρα?
Μέλοι από το 2017 ,από το 2008 και πόσα άλλα ακόμα πιο παλιά, δεν έχετε δοκιμάσει και δεν εχετε δει την τοπ θεραπεύτρια που είχε ποτέ η Χρύσα???? Αλλά μαγκιες και εξυπνάδες,και κατηγορίες περι promotion ξέρετε να κάνετε σε εμάς τα πιο καινούργια...Δε θέλω να τα βάλω μαζί σου, είσαι πάντα ευγενικός και παρακολουθώ τον τρόπο σου σε όλα τα νήματα , αφορμή πήρα από την ανάρτηση σου ..το τονίζω και το ξεκαθαρίζω δεν έχω κανένα θέμα μαζί σου @anthotypos .
Έχουμε φάει ένα σκασμό λεφτά για να βγουν να μας πουνε ότι προμοταρουμε για 10€ έκπτωση στα γραφεία που ξεπετιουνται από εδώ και από εκεί.

Καλέ μου φίλε αντί να γράψεις όλα αυτά με δεικτικό ύφος κ αφού όπως λες είναι ανοικτά τα social της κυρίας, δώσε κ ένα link ή ένα account της, να την εντοπίσουν όσοι ενδιαφέρονται.

Έχω ξαναπεί πως δεν υπάρχει λόγος να είμαστε απαξιωτικοί , ούτε να κρίνουμε τους υπόλοιπους.

Κ οι δύο συναγωνιστές που έθεσαν το θέμα, είναι γνωστοί για την προσφορά τους στην ιστοσελίδα κ τον τρόπο έκφρασής τους, όταν αρθρώνουν δημόσιο λόγο.

Επανειλημμένα έχω αναζητήσει παλαιότερες δημοσιεύσεις για να εξυπηρετήσω κάποιον συναγωνιστή.

Κανείς δεν τα ξέρει όλα, ακόμα κ εγώ που είμαι καθηγητής δεν έχω διαβάσει όλα τα βιβλία του κλάδου μου..

Συνεπώς ας είμαστε ταπεινοί κ χρήσιμοι.. :hi:
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Καλέ μου φίλε αντί να γράψεις όλα αυτά με δεικτικό ύφος κ αφού όπως λες είναι ανοικτά τα social της κυρίας, δώσε κ ένα link ή ένα account της, να την εντοπίσουν όσοι ενδιαφέρονται.

Έχω ξαναπεί πως δεν υπάρχει λόγος να είμαστε απαξιωτικοί , ούτε να κρίνουμε τους υπόλοιπους.

Κ οι δύο συναγωνιστές που έθεσαν το θέμα, είναι γνωστοί για την προσφορά τους στην ιστοσελίδα κ τον τρόπο έκφρασής τους, όταν αρθρώνουν δημόσιο λόγο.

Επανειλημμένα έχω αναζητήσει παλαιότερες δημοσιεύσεις για να εξυπηρετήσω κάποιον συναγωνιστή.

Κανείς δεν τα ξέρει όλα, ακόμα κ εγώ που είμαι καθηγητής δεν έχω διαβάσει όλα τα βιβλία του κλάδου μου..

Συνεπώς ας είμαστε ταπεινοί κ χρήσιμοι.. :hi:
Καλέ μου φίλε ξέρω πάρα πολύ καλά τους συναγωνιστές που έθεσαν ερώτημα δημόσια όπως και αυτούς που έθεσαν ερώτημα σε π.μ...
Επίσης ξέρουν και αυτοί πολύ καλά αν πήραν απάντηση από εμένα.
Ταπεινός και χρήσιμος είμαι αλλά απαιτώ να με σέβονται ακόμα και όταν δεν εξυπηρετώ τα συμφέροντα τους .
Και επαναλαμβάνω δεν αναφέρομαι στους δύο παραπάνω, το τόνισα,μη δημιουργούμε θέμα εκεί που δε υπάρχει.
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
377
Κριτικές
16
Like
1.833
Πόντοι
2.472
Καλέ μου φίλε ξέρω πάρα πολύ καλά τους συναγωνιστές που έθεσαν ερώτημα δημόσια όπως και αυτούς που έθεσαν ερώτημα σε π.μ...
Επίσης ξέρουν και αυτοί πολύ καλά αν πήραν απάντηση από εμένα.
Ταπεινός και χρήσιμος είμαι αλλά απαιτώ να με σέβονται ακόμα και όταν δεν εξυπηρετώ τα συμφέροντα τους .
Και επαναλαμβάνω δεν αναφέρομαι στους δύο παραπάνω, το τόνισα,μη δημιουργούμε θέμα εκεί που δε υπάρχει.

Κανένα θέμα δε δημιουργούμε, χαλαρή συζήτηση κάνουμε, την οποία διαβάζουν πολλά μέλη αλλά ελάχιστα συμμετέχουν.
Έχει περισσότερο κανονιστικό χαρακτήρα κ καθόλου αντιπαράθεσης..

Το απόφθεγμά της, είναι πως λειτουργούμε ως ομάδα, δεν υπάρχουν καπετανάτα ή κλίκες..

Κανένας φίλε Ζακ δε σε υποτίμησε κ δεν κατάλαβα για ποια συμφέροντα μιλάς (του pro φαντάζομαι). Αγνόησέ τους λοιπόν αυτούς, μην ασχολείσαι κ μην τσιμπάς (ενίοτε μιλώκ εγώ στην αργκώ).

Πάντα θα υπάρχουν εριστικοί άνθρωποι κ τρολ, σε μας έγκειται να τους ξεχωρίζουμε κ να δίνουμε στο λόγο τους τη βαρύνουσα ή όχι σημασία.

Παρ όλα αυτά δεν ξέρω γιατί δεν έδωσες ακόμη τα στοιχεία της κυρίας, κάποιος άλλος θα δικαιούταν να κάνει δεύτερες σκέψεις.. τα τρολ που λέγαμε...

Συνεχίζουμε...
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Κανένα θέμα δε δημιουργούμε, χαλαρή συζήτηση κάνουμε, την οποία διαβάζουν πολλά μέλη αλλά ελάχιστα συμμετέχουν.
Έχει περισσότερο κανονιστικό χαρακτήρα κ καθόλου αντιπαράθεσης..

Το απόφθεγμά της, είναι πως λειτουργούμε ως ομάδα, δεν υπάρχουν καπετανάτα ή κλίκες..

Κανένας φίλε Ζακ δε σε υποτίμησε κ δεν κατάλαβα για ποια συμφέροντα μιλάς (του pro φαντάζομαι). Αγνόησέ τους λοιπόν αυτούς, μην ασχολείσαι κ μην τσιμπάς (ενίοτε μιλώκ εγώ στην αργκώ).

Πάντα θα υπάρχουν εριστικοί άνθρωποι κ τρολ, σε μας έγκειται να τους ξεχωρίζουμε κ να δίνουμε στο λόγο τους τη βαρύνουσα ή όχι σημασία.

Παρ όλα αυτά δεν ξέρω γιατί δεν έδωσες ακόμη τα στοιχεία της κυρίας, κάποιος άλλος θα δικαιούταν να κάνει δεύτερες σκέψεις.. τα τρολ που λέγαμε...

Συνεχίζουμε...
Τα έδωσα..
Αυτοί ξέρουν...
Όπως και πολλές άλλες πληροφορίες κατά καιρούς για πολλά κορίτσια..
Άς κάνουν όσες δεύτερες...και τρίτες αμα λάχει σκέψεις θέλουν
 

bonor07

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2014
Μηνύματα
94
Like
286
Πόντοι
20
Δοκιμη με Τζοανα απο deluxe,αλοδαπη κυρια με κακο στην αφη πλαστικο βυζι κ ανυπαρκτο μασαζ,προχωραει με τιμοκαταλογο +30 φραπε +50 καλαμακι με σκουφι κ +70 για φουλ.απο εμενα ειναι οχι...
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Να ρίξω το φαρμάκι μου τώρα?
Μέλοι από το 2017 ,από το 2008 και πόσα άλλα ακόμα πιο παλιά, δεν έχετε δοκιμάσει και δεν εχετε δει την τοπ θεραπεύτρια που είχε ποτέ η Χρύσα???? Αλλά μαγκιες και εξυπνάδες,και κατηγορίες περι promotion ξέρετε να κάνετε σε εμάς τα πιο καινούργια...Δε θέλω να τα βάλω μαζί σου, είσαι πάντα ευγενικός και παρακολουθώ τον τρόπο σου σε όλα τα νήματα , αφορμή πήρα από την ανάρτηση σου ..το τονίζω και το ξεκαθαρίζω δεν έχω κανένα θέμα μαζί σου @anthotypos .
Έχουμε φάει ένα σκασμό λεφτά για να βγουν να μας πουνε ότι προμοταρουμε για 10€ έκπτωση στα γραφεία που ξεπετιουνται από εδώ και από εκεί.
μελοι ρε μαστορα,δεν υπαρχουν....:sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom