Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (5 μέλη και 22 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736

Wild_G

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
102
Like
296
Πόντοι
21
Ποσα παιρνει περιπου φιλε μου?
120€ σύνολο...
Μασάζ και σεξ
Αλλά μη δεχτείς,κάνε παζάρια να το πάει 100€. Επίσης osmose που πήρα τελευταία φορά τη συνεδρία την είχαν 50€ ,όχι 60...
Δε νομίζω να το έκαναν για εμένα...
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.441
Πόντοι
736
120€ σύνολο...
Μασάζ και σεξ
Αλλά μη δεχτείς,κάνε παζάρια να το πάει 100€. Επίσης osmose που πήρα τελευταία φορά τη συνεδρία την είχαν 50€ ,όχι 60...
Δε νομίζω να το έκαναν για εμένα...
Ευχαριστω πολυ φιλε μου! Να εισαι καλα! Εσυ την εχεις παρει? Αξιζει?:think:
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
7
Like
3.137
Πόντοι
736
Συνεύρεση με Μάρθα Deluxe.
Οι φωτό είναι πριν από μερικά καλοκαίρια. Από Σοβιέτ, αρκετά χρόνια στην Ελλάδα. Σώμα οκ με λίγα παραπάνω κιλά. Μασάζ όχι κάτι ιδιαίτερο. Μπριζόλα με συνολικό κόστος 120€. Πρόγραμμα διεκπαιρεωτικό. Όχι φιλιά, δάχτυλα, στοματικό κτλ. Δεν θα ξαναέβλεπα.
Διορθώνω: εκ Ρουμανίας η κυρία και το κόστος 130€
 

papgeorgios

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2022
Μηνύματα
47
Like
286
Πόντοι
20
Μετά από λίγες μέρες διακοπών επιστρέψαμε στον αγώνα.
Δυστυχώς διάβασα ετεροχρονισμένα κριτικές και οταν πήρα Νικολέτα από masaua ήταν αργά.
Οι κριτικές που έγραψαν κάποιοι όσο ήταν call girl είναι πραγματικά για γέλια,σε αντίθεση με τα παιδιά στο νήμα αυτό.
Πρόσωπο αρκετά μέτριο,με μεγάλο πηγούνι και αρκετά σημάδια στο πρόσωπο.
Πώς κάποιοι την είδαν όμορφη πραγματικά απορώ.
Με το που μπήκε στο δευτερόλεπτο έβγαλε κατευθείαν τιμοκατάλογο,τον οποίο δεν τον θυμόταν απ' έξω, αλλά τον διάβαζε από το κινητό.χαχαχαχαχα.
Πραγματικά τόσο καιρό στην μασαζοκαριερα μου πρώτη φορά το συναντώ.
+40 για πίπα με ρούχα,+ 80 για πίπα χωρίς ρούχα,+100 για σεξ...αν ήθελα και πίπα και σεξ +140...χαχαχαχα.
Εκτός τιμής πρωκτικό,κατάποση σπέρματος και άλλες λοιπές ερωτικές υπηρεσίες.....χαχαχα.
Τι πήρε από όλα αυτά;
Τα 60 του μασάζ φυσικά.
Για να είμαι δίκαιος πάντως μου έβγαλε ευγενική συμπεριφορά.
Δοκιμή επίσης με Νέλλη από royal massage.
Εμφάνιση αρκετά καλή και σε πρόσωπο και σώμα,καλό μασάζ , αλλά όμως και προσοχή εδώ σε ολους ,πολύ αυστηρή σε εχτρα υπηρεσίες με τάσεις αρπακτικού.
Δεν ενέδωσα στα εξωφρενικά ποσά που ζητούσε και μείναμε μόνο στο μασάζ.
Πιθανόν να μην προχωραει αλλά να ήθελε να ψαρέψει θύμα.
Πραγματικά είναι κρίμα αν υπάρχουν κάποιοι που πάνω στην καβλα, πιάνονται τόσο κορόιδα .
Καλά να περνάτε μάγκες.
Και ξαναλέω
Γράφετε κριτικές:να σώσουμε κοσμακη.
 
Τελευταία τροποποίηση:

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
375
Κριτικές
16
Like
1.829
Πόντοι
2.472
Μετά από λίγες μέρες διακοπών επιστρέψαμε στον αγώνα.
Δυστυχώς διάβασα ετεροχρονισμένα κριτικές και οταν πήρα Νικολέτα από masaua ήταν αργά.
Οι κριτικές που έγραψαν κάποιοι όσο ήταν call girl είναι πραγματικά για γέλια,σε αντίθεση με τα παιδιά στο νήμα αυτό.
Πρόσωπο αρκετά μέτριο,με μεγάλο πηγούνι και αρκετά σημάδια στο πρόσωπο.
Πώς κάποιοι την είδαν όμορφη πραγματικά απορώ.
Με το που μπήκε στο δευτερόλεπτο έβγαλε κατευθείαν τιμοκατάλογο,τον οποίο δεν τον θυμόταν απ' έξω, αλλά τον διάβαζε από το κινητό.χαχαχαχαχα.
Πραγματικά τόσο καιρό στην μασαζοκαριερα μου πρώτη φορά το συναντώ.
+40 για πίπα με ρούχα,+ 80 για πίπα χωρίς ρούχα,+100 για σεξ...αν ήθελα και πίπα και σεξ +140...χαχαχαχα.
Εκτός τιμής πρωκτικό,κατάποση σπέρματος και άλλες λοιπές ερωτικές υπηρεσίες.....χαχαχα.
Τι πήρε από όλα αυτά;
Τα 60 του μασάζ φυσικά.
Για να είμαι δίκαιος πάντως μου έβγαλε ευγενική συμπεριφορά.
Δοκιμή επίσης με Νέλλη από royal massage.
Εμφάνιση αρκετά καλή και σε πρόσωπο και σώμα,καλό μασάζ , αλλά όμως και προσοχή εδώ σε ολους ,πολύ αυστηρή σε εχτρα υπηρεσίες με τάσεις αρπακτικού.
Δεν ενέδωσα στα εξωφρενικά ποσά που ζητούσε και μείναμε μόνο στο μασάζ.
Πιθανόν να μην προχωραει αλλά να ήθελε να ψαρέψει θύμα.
Πραγματικά είναι κρίμα αν υπάρχουν κάποιοι που πάνω στην καβλα, πιάνονται τόσο κορόιδα .
Καλά να περνάτε μάγκες.
Και ξαναλέω
Γράφετε κριτικές:να σώσουμε κοσμακη.
Σεξ μασάζ στο σπίτι | ερωτικό μασάζ πληροφορίες με 42k αναρτήσεις

Tα έχουμε πει λεπτομερώς για τη Νικολέτα, προτιμήστε καλύτερα ένα cg με € 140 να περάσετε υπέροχα, με όλες τις υπηρεσίες προσυμφωνημένες.....
 

Tantrikos80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
622
Πόντοι
300
Καλημέρα παιδιά! Κάποιος να μου δώσει παρακαλώ πληροφορίες για το πως να βρω την Έλενα την κομμώτρια από περιστέρι;
Ίσως αν παίζει και καμμιά πιο καινούργια περιγραφή συνάντησης.
Βάζω το όνομα και “επάγγελμα” στο φακό πάνω και βρίσκω μόνο λινκς σε παλιές της αγγελιές που έχουν καταργηθεί. Αξίζει δοκιμή;
Ευχαριστώ!
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Καλημέρα παιδιά! Κάποιος να μου δώσει παρακαλώ πληροφορίες για το πως να βρω την Έλενα την κομμώτρια από περιστέρι;
Ίσως αν παίζει και καμμιά πιο καινούργια περιγραφή συνάντησης.
Βάζω το όνομα και “επάγγελμα” στο φακό πάνω και βρίσκω μόνο λινκς σε παλιές της αγγελιές που έχουν καταργηθεί. Αξίζει δοκιμή;
Ευχαριστώ!
Όλο το car.gr στη κατηγορία μασάζ είναι γεμάτο με αγγελίες τις... πολλαπλές φωτογραφίες με ξανθά μαλλιά,μαύρα μαλλιά, καπέλα και μη. Οχι ότι ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα και ιδίως στην ηλικιακή πραγματικότητα αλλά να ξέρεις υπάρχει μπόλικο υλικό και εκεί.
Επίσης και τιμές έχει που για ανεξήγητο λόγο έχουν πάρει την ανηφόρα.
 

Tantrikos80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
622
Πόντοι
300
Σ´ευχαριστω Ζακ!
Όντος έχουν ακριβύνει τα πράγματα από το προηγούμενο καλοκαίρι. (Κάνω χειμερία νάρκη:buck2:, απο σεζον σε σεζον είμαι). Αλλά θα ομολογήσω πως σε σύγκριση με τις δικές μου εμπειρίες με cg, το μασάζ με τελείωμα έστω στοματικό μόνο αξίζει παραπάνω λεφτα από το σεξ χωρις μασαζ.
Αν έβρισκα κοπέλα ξανά με όρεξη και φαντασία όπως ήταν η Χρυσή ή καμμιά γλυκιά παρουσία με εκπαίδευση απο την Τέα πχ θα πλήρωνα τα διπλάσια και ας χρειαζόταν να μείωνα τα πόσα ραντεβου κάνω στα μισά.

Το καλό μασάζ με καλό δεύτερο μέρος αξίζει να πληρώνετε γιατί αλλιώς μετά από λίγο χρόνο τα κορίτσια αυτά γίνονται κομοδίνα όταν βλέπουν τι παίρνουν άλλες μόνο για να ανοίγουν τα πόδια τους.
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Το καλό μασάζ με καλό δεύτερο μέρος αξίζει να πληρώνετε γιατί αλλιώς μετά από λίγο χρόνο τα κορίτσια αυτά γίνονται κομοδίνα όταν βλέπουν τι παίρνουν άλλες μόνο για να ανοίγουν τα πόδια τους.

Αλλά θα ομολογήσω πως σε σύγκριση με τις δικές μου εμπειρίες με cg, το μασάζ με τελείωμα έστω στοματικό μόνο αξίζει παραπάνω λεφτα από το σεξ χωρις μασαζ.
...ορθή και σωστή τοποθέτηση
Να περάσεις καλά λοιπόν
 

ekatse_i_koutsi_katsika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
400
Like
1.179
Πόντοι
201
Όλο το car.gr στη κατηγορία μασάζ είναι γεμάτο με αγγελίες τις... πολλαπλές φωτογραφίες με ξανθά μαλλιά,μαύρα μαλλιά, καπέλα και μη. Οχι ότι ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα και ιδίως στην ηλικιακή πραγματικότητα αλλά να ξέρεις υπάρχει μπόλικο υλικό και εκεί.
Επίσης και τιμές έχει που για ανεξήγητο λόγο έχουν πάρει την ανηφόρα.
Δηλαδή που έφτασαν Ζακ; Γιατί θα τρελαθούμε πια...Κοντεύει τα 50 αν δεν τα πέρασε...
 
  • Like
Αντιδράσεις: dm_pap

Tantrikos80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
622
Πόντοι
300
Σ’ ευχαριστώ ξανά Ζακ Για το τηλέφωνο!! Τελικα είναι το δεύτερο τηλέφωνο που μου έδωσες που τελειώνει σε 40. Μου είπε μάλιστα πως πλέον την λένε Εύη και όχι Ελένη …..
Πριν λίγο τελείωσε η συνάντηση… χα χα χα (πεινούσα/πονούσα μπαμ μπαμ:uzi: ), και δεν θα αφήσω χρόνο να περάσει και ξεχαστώ γιατί της αξίζει κριτική.

1 h σε ξενοδοχείο κέντρου. Ήρθε λίγο ατημέλητή. Εμφανισιακά είναι εκεί στα 50 Χρονών ±. Πολύ ωραία μάτια. Ωραίο χαμόγελο ειλικρινές. Μοιάζει με τις φωτογραφίες που είχα δει στο car αλλά ίσως πριν καμιά εικοσαετία. Κατά τ’άλλα ομως όμορφη γυναίκα. Φοβερά άνετη και cool. Κορμάρα!, τουλάχιστον Για τα δικά μου δεδομένα πάντα στο μυαλό και την ηλικία. Πραγματικά απίστευτο βυζί. Απίστευτο.
Το μασάζ άριστο. Ένα αληθινό μασάζ όπως θα πρεπε να είναι. Χρησιμοποίησε και σε δεύτερη φάση του μασάζ πολύ φαντασία και ερωτισμό. Κόλπα με τα πόδια σε όλο το σώμα body2body. Φουλ όρεξη καμία σχέση άντε να τελειώνουμε.
Εντύπωση μου κάνε λίγο πως ενώ η γλώσσα της ήταν παιχνιδιάρα και ταξίδεψε σ´ όλο το κορμί φιλή στο στόμα δεν έδινε. Ίσως να μην το προσπάθησα και εγώ.
Όταν τελειώσε το μασάζ, προφυλακτικό, ιεραποστολικό και ντόγκι, τελείωμα, 100 €, φιλάκι και μπάι μπάι.
Σίγουρα αξίζει να δοκιμαστεί και τους λάθος το μασάζ. Εγώ σίγουρα Θα την ξανά τιμήσω.

Καλή σας μέρα!

 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
375
Κριτικές
16
Like
1.829
Πόντοι
2.472
Σ’ ευχαριστώ ξανά Ζακ Για το τηλέφωνο!! Τελικα είναι το δεύτερο τηλέφωνο που μου έδωσες που τελειώνει σε 40. Μου είπε μάλιστα πως πλέον την λένε Εύη και όχι Ελένη …..
Πριν λίγο τελείωσε η συνάντηση… χα χα χα (πεινούσα/πονούσα μπαμ μπαμ:uzi: ), και δεν θα αφήσω χρόνο να περάσει και ξεχαστώ γιατί της αξίζει κριτική.

1 h σε ξενοδοχείο κέντρου. Ήρθε λίγο ατημέλητή. Εμφανισιακά είναι εκεί στα 50 Χρονών ±. Πολύ ωραία μάτια. Ωραίο χαμόγελο ειλικρινές. Μοιάζει με τις φωτογραφίες που είχα δει στο car αλλά ίσως πριν καμιά εικοσαετία. Κατά τ’άλλα ομως όμορφη γυναίκα. Φοβερά άνετη και cool. Κορμάρα!, τουλάχιστον Για τα δικά μου δεδομένα πάντα στο μυαλό και την ηλικία. Πραγματικά απίστευτο βυζί. Απίστευτο.
Το μασάζ άριστο. Ένα αληθινό μασάζ όπως θα πρεπε να είναι. Χρησιμοποίησε και σε δεύτερη φάση του μασάζ πολύ φαντασία και ερωτισμό. Κόλπα με τα πόδια σε όλο το σώμα body2body. Φουλ όρεξη καμία σχέση άντε να τελειώνουμε.
Εντύπωση μου κάνε λίγο πως ενώ η γλώσσα της ήταν παιχνιδιάρα και ταξίδεψε σ´ όλο το κορμί φιλή στο στόμα δεν έδινε. Ίσως να μην το προσπάθησα και εγώ.
Όταν τελειώσε το μασάζ, προφυλακτικό, ιεραποστολικό και ντόγκι, τελείωμα, 100 €, φιλάκι και μπάι μπάι.
Σίγουρα αξίζει να δοκιμαστεί και τους λάθος το μασάζ. Εγώ σίγουρα Θα την ξανά τιμήσω.

Καλή σας μέρα!

Ευχαριστούμε για την κριτική σου.

Αλλά € 100 + hotel? = ?

για μια γυναίκα 50 + ?? :think:

Εγώ είμαι εκτός !
 

Tantrikos80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
622
Πόντοι
300
Ευχαριστούμε για την κριτική σου.

Αλλά € 100 + hotel? = ?

για μια γυναίκα 50 + ?? :think:

Εγώ είμαι εκτός !
Κατανοητό γούστα αυτά. Μπορείς όμως σε παρακαλώ να μου προτείνεις κάποια που κάνει καλό πρόγραμμα μασάζ και καλά κόλπα στο δεύτερο για να πάω και εγώ εκτός;
Γκόμενα Εικοσάρα τριαντάρα έστω σαραντάρα που να κάνει μασάζ με φαντασία και να είναι ευδιάθετη δε βρίσκω δυστυχώς. Η και αν βρεθεί να πληρώσω + 200 από τη στιγμή που ένα call call Γκαρ όμορφη παίρνει 150 χωρίς μασάζ.Εικοσάρα τριαντάρα έστω σαραντάρα που να κάνει μασάζ με φαντασία και να είναι ευδιάθετη δε βρίσκω δυστυχώς. Η και αν βρεθεί να πληρώσω + 200 από τη στιγμή που ένα cg όμορφη παίρνει 150 χωρίς μασάζ .
 

Tantrikos80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
622
Πόντοι
300
Κατ’ έμε η κοπέλα τα αξίζει τα 100 χωρίς δεύτερη σκέψη για το χώρο αυτό για τις υπηρεσίες που προσφέρει. Αν υπάρχουνε καλύτερες προτάσεις είμαι όλο αυτιά και θα χαρώ πολύ!
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
375
Κριτικές
16
Like
1.829
Πόντοι
2.472
Κατανοητό γούστα αυτά. Μπορείς όμως σε παρακαλώ να μου προτείνεις κάποια που κάνει καλό πρόγραμμα μασάζ και καλά κόλπα στο δεύτερο για να πάω και εγώ εκτός;
Γκόμενα Εικοσάρα τριαντάρα έστω σαραντάρα που να κάνει μασάζ με φαντασία και να είναι ευδιάθετη δε βρίσκω δυστυχώς. Η και αν βρεθεί να πληρώσω + 200 από τη στιγμή που ένα call call Γκαρ όμορφη παίρνει 150 χωρίς μασάζ.Εικοσάρα τριαντάρα έστω σαραντάρα που να κάνει μασάζ με φαντασία και να είναι ευδιάθετη δε βρίσκω δυστυχώς. Η και αν βρεθεί να πληρώσω + 200 από τη στιγμή που ένα cg όμορφη παίρνει 150 χωρίς μασάζ .
Μεγάλη συζήτηση ανοίγεις κ μου δίνει λαβή για μια ολόκληρη διάλεξη..

Πολύ συνοπτικά παρότι δεν είναι της παρούσης,

Στη ζωή μας συνεχώς θέτουμε επιθυμίες κ προτεραιότητες, υπάρχουν ανάγκες που ιεραρχούνται.
αυτές οι ανάγκες είναι προϊόν προσωπικής ευχαρίστησης.. υποκειμενικό στοιχείο, όπου δεν επιτρέπεται να παρέμβει κάποιος, γιατί παρεμβαίνει στο φυσικό μας θέλημα...

Στο προκείμενο τώρα, όλα εξαρτώνται από τα δεδομένα που έχουμε στη διάθεσή μας..
Δεδομένα υπάρχουν παντού, πολύ περιγραφικά:
1. από γνώμες άλλων ατόμων ( οι κριτικές που λέμε)
2. ό,τι προέρχεται από παρατηρήσεις
3. ό,τι σχετίζεται με αποτελέσματα
4. ό,τι σχετίζεται με την ίδια τη λειτουργία της διαδικασίας..
5. ό,τι μας δίνει τη μέγιστη ευχαρίστηση (οριακή τοποθέτηση)

Όλα τα παραπάνω σταθμίζονται με συντελεστές βαρύτητας κ η τελική απόφαση προκύπτει εύκολα από τις διαθέσιμες επιλογές μας..

Ένα άλλο τεράστιο θέμα , είναι πως διαμορφώνονται τελικά οι τιμές των τελικών υπηρεσιών..
Ποια η δική μας συμμετοχή στη διαμόρφωση τους??
Ποιες τεχνικές ακολουθούμε έτσι ώστε να μειωθούν ?
Είμαστε διατεθειμένοι να αλλάξουμε την κουλτούρα της αγοράς?
Υπάρχουν τυπικά σφάλματα?
Ποια είναι η ελαστικότητα ζήτησης?


Ας κάνουμε κ λίγη θεωρία ένα μεσημέρι Σαββάτου....
 
  • Like
Αντιδράσεις: gkas1

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
363
Like
1.997
Πόντοι
201
Ηλικία 50+ και αξίζει;;…
καμία σταρ του Hollywood είναι ρε και δεν μας το λέτε;;;
Ε ρε κάτι μερακλίκια…
 

Tantrikos80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
622
Πόντοι
300
Ωραία όλα αυτά, υπάρχει λογική. Αλλά καμιά κοπέλα να προτείνετε συμπαθητικής έστω ομορφιάς με καλό πρόγραμμα στα 100 έχετε να αναφέρεται;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom