Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (3 μέλη και 22 επισκέπτες)

Wild_G

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
102
Like
296
Πόντοι
21
που την βρισκουμε ???
Έλα ρε boss δεν γνωρίζω καθόλου.Δεν την αναζήτησα εγώ,χθες το διάβασα όπως και οι περισσότεροι φαντάζομαι.Η αλήθεια είναι ότι δεν είμαι φαν της...το επισημανα στο φίλο γιατί είναι οπαδός της Τέας, έχει στηρίξει και υποστηρίξει πολύ την ομάδα τής.... ξέρει αυτός τέλος πάντων.
Παρ όλα αυτά εδώ είμαστε,θα το μάθουμε και αυτό.
Καλημέραααα ,Καλό Αύγουστο να έχουμε!
 

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
ΝΕΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΥΟΧΑΛΑΡΩΤΙΚΟΥ ΜΑΣΑΖ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ -

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

DAILY FULL BODY RELAXING MASSAGE OFFER

1 ΩΡΑ ΜΟΝΟ ΣΤΑ 50 ΕΥΡΩ

1:30 ΩΡΑ ΜΟΝΟ ΣΤΑ 70 ΕΥΡΩ

Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΕΧΡΙ 12 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

698 0 280 270

ΤΗΛ / VIBER / WHATSAPP

Νεες κοπελες ξεκινησαν απο σημερα
......... ενημερωθειτε σε VIBER & WHATSAPP
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.865
Like
4.467
Πόντοι
456
Κοίτα πιο πάνω....Ίριδα της Τέας δεν συνεργάζεται πια με empire , crystal
Καλημερα κ καλο μηνα !! τελεικα πως θα μαθουμε που δουλευει η Ιριδα ?? Μπορει καποιος φιλος να βόηθησε , και σε P M , ευχαριστω !!!
 

Petros stroumpoulis

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2023
Μηνύματα
8
Like
30
Πόντοι
0
Ήθελα να ρωτήσω αν έχει δοκιμάσει κάποιος Alina από osmose και αν ναι αν προσφέρει κάτι παραπάνω τι ακριβώς και τιμές αν δε θέλετε να απαντήσετε δημόσια επικοινωνήστε σε μήνυμα
Μακρυά από εκεί εκτός και θες να κλαις τα λεφτά σου
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Σε σημερινο ραντεβού απτό γραφείο έμαθα ότι την σουταραν γιατί είχε μάλλον θέμα ναρκωτικων.
Δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο , αλλά την έκλεισα πριν μέρες 4 χέρια και δεν εμφανίστηκε. Ήρθε μονο η μία και την περιμέναμε. Πήρε τηλ η κοπέλα να δούμε που είναι και από ότι κατάλαβα την έψαχναν και αυτοί .
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Έχω να πω μόνο ντροπή.... Ντροπή σε όλους μας.
Πόσο κάτω θα ρίξουμε το επίπεδο μας για να υπερασπιστούμε τα συμφέροντα μας και αυτούς που υποστηρίζουμε... Θεραπευτριες που τις ανεβάζαμε στα ύψη ,αυτόματα τις κατεβάσαμε με τον χειρότερο τρόπο επειδή δεν συνεχίσαν να μας εξυπηρετούν.... Προσβάλλουμε, κατηγορουμε γραφεία για δήθεν απάτες...και ας υποστηρίζαμε κάποτε πρώτοι αυτές τις απάτες....αλλά όταν τις προωθούν άλλοι,δεν μας αρέσει θίγονται τα συμφέροντα μας .
Απογοήτευση.
Πιάσαμε υπό το μηδέν μάγκες
Περαστικά μας!!!!
 

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
Δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο , αλλά την έκλεισα πριν μέρες 4 χέρια και δεν εμφανίστηκε. Ήρθε μονο η μία και την περιμέναμε. Πήρε τηλ η κοπέλα να δούμε που είναι και από ότι κατάλαβα την έψαχναν και αυτοί .
Κάτι τέτοιο μου είπε και η άλλη . Ότι ήταν να την διώξουν για κάτι τέτοια σκηνικά από πριν . Δεν ήταν τυπική στο πρόγραμμα της και ότι μάλλον είχε θέμα ναρκωτικών και πάντα κουβαλαγε από κάτω έναν γκόμενο που τις τα τρώει .
Εύγε στον τύπο γιατί εμάς μας τα τρώνε .
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Σε σημερινο ραντεβού απτό γραφείο έμαθα ότι την σουταραν γιατί είχε μάλλον θέμα ναρκωτικων.
ειχε πει και η Τεα στις 10 ιουνιου 2023 οτι την ειχε βγαλει απο τον βουρκο και της εμαθε tantra τεχνικες μασαζ,και να μην κανει sex στα ραντεβου αλλα μονο αυτα που εκανε κι αυτη μαλλον ξαναγυρισε στα παλια !!!

Δημοσίευση στο thread ''Σεξ μασάζ στο σπίτι'' Σεξ μασάζ στο σπίτι | ερωτικό μασάζ πληροφορίες με 42k αναρτήσεις
 
Τελευταία τροποποίηση:

tenkate

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
110
Like
276
Πόντοι
21
Έχω να πω μόνο ντροπή.... Ντροπή σε όλους μας.
Πόσο κάτω θα ρίξουμε το επίπεδο μας για να υπερασπιστούμε τα συμφέροντα μας και αυτούς που υποστηρίζουμε... Θεραπευτριες που τις ανεβάζαμε στα ύψη ,αυτόματα τις κατεβάσαμε με τον χειρότερο τρόπο επειδή δεν συνεχίσαν να μας εξυπηρετούν.... Προσβάλλουμε, κατηγορουμε γραφεία για δήθεν απάτες...και ας υποστηρίζαμε κάποτε πρώτοι αυτές τις απάτες....αλλά όταν τις προωθούν άλλοι,δεν μας αρέσει θίγονται τα συμφέροντα μας .
Απογοήτευση.
Πιάσαμε υπό το μηδέν μάγκες
Περαστικά μας!!!!
Μιλά και με συγκεκριμένα με ονοματα να καταλαβει όλος ο κοσμος. Θεωρω οτι αναφέρεσαι σε εμενα, απλα εισαι χεστης μαλλον… καταλάβαμε μαλλον, δεν ειναι άπατες οι τελειως διαφορετικες Φωτογραφίες, είναι προβλημα στα ματια μας.. το ειχα πει και παλαιότερα.. καλο ειναι ολα αυτα τα μαγαζάκια.. να μην επενδύετε σε προρμοτορες και δη για εμενα χαζούς που δεν ξερουν να κανουν την δουλεια του επιτυχημένα, να σπρώξετε τα λεφτα σας για πιο ικανό προσωπικό που να προσφέρει αυτο που ανταποκρίνεται σε αυτο που πληρώνει ο πελάτης..
στειλε τωρα το συνάδελφο-δικηγόρο να μου απαντησει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom