Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (8 μέλη και 36 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Να ρίξω το φαρμάκι μου τώρα?
Μέλοι από το 2017 ,από το 2008 και πόσα άλλα ακόμα πιο παλιά, δεν έχετε δοκιμάσει και δεν εχετε δει την τοπ θεραπεύτρια που είχε ποτέ η Χρύσα???? Αλλά μαγκιες και εξυπνάδες,και κατηγορίες περι promotion ξέρετε να κάνετε σε εμάς τα πιο καινούργια...Δε θέλω να τα βάλω μαζί σου, είσαι πάντα ευγενικός και παρακολουθώ τον τρόπο σου σε όλα τα νήματα , αφορμή πήρα από την ανάρτηση σου ..το τονίζω και το ξεκαθαρίζω δεν έχω κανένα θέμα μαζί σου @anthotypos .
Έχουμε φάει ένα σκασμό λεφτά για να βγουν να μας πουνε ότι προμοταρουμε για 10€ έκπτωση στα γραφεία που ξεπετιουνται από εδώ και από εκεί.
Να ρίξω το φαρμάκι μου τώρα?
Μέλοι από το 2017 ,από το 2008 και πόσα άλλα ακόμα πιο παλιά, δεν έχετε δοκιμάσει και δεν εχετε δει την τοπ θεραπεύτρια που είχε ποτέ η Χρύσα???? Αλλά μαγκιες και εξυπνάδες,και κατηγορίες περι promotion ξέρετε να κάνετε σε εμάς τα πιο καινούργια...Δε θέλω να τα βάλω μαζί σου, είσαι πάντα ευγενικός και παρακολουθώ τον τρόπο σου σε όλα τα νήματα , αφορμή πήρα από την ανάρτηση σου ..το τονίζω και το ξεκαθαρίζω δεν έχω κανένα θέμα μαζί σου @anthotypos .
Έχουμε φάει ένα σκασμό λεφτά για να βγουν να μας πουνε ότι προμοταρουμε για 10€ έκπτωση στα γραφεία που ξεπετιουνται από εδώ και από εκεί.
Καλησπέρα και καλή βδομάδα Ζακ !
Έχω συναντήσει την κορυφαία της Χρύσας και έχω γράψει κριτική αν θυμάμαι καλά στο μασαζ κατ οίκον πριν μερικά χρόνια όταν άρχισα σε αυτόν τον στίβο …
Γράφω κριτικές οταν έχω την δυνατότητα γιατί απουσιάζω εκτός για αρκετά μεγάλα χρονικά διαστήματα .
 

ekatse_i_koutsi_katsika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
400
Like
1.179
Πόντοι
201

Christzo

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2022
Μηνύματα
37
Like
162
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιχταράδες μου.
Ήρθε η ώρα να κλείσω ένα ραντεβου για μασαζ μετά από πολύμηνη αποχή και αποφάσισα να δοκιμάσω από crystal για πρώτη φορά. Έστειλα μήνυμα για να δω ποιες κοπέλες ήταν διαθέσιμες ( Στέλλα κ Κατερινα αν θυμάμαι καλά). Διάλεξα τη Στέλλα ύστερα από τις φωτογραφίες που μου στείλανε. Με ρωτήσανε κ ποιο είδος μασαζ ήθελα κ επέλεξα το b2b κόστος 80€.
Η κοπέλα ήρθε στο δωμάτιο και 10 λεπτά νωρίτερα από την ώρα που είχαμε πει. Πρώτη εντύπωση θετική. Ψηλή κοπέλα με ωραίο σώμα, πρόσωπο οκ, περίπου όπως στις φωτογραφίες. Στα του μασαζ, τίποτα το ιδιαίτερο. Κάποια στιγμή γυρνάει φάση 69 να συνεχίσει το μασαζ κ βρωμουσε ο κωλος της παιδιά! Ήμαρτον που έλεγε κ μια ψυχή! Της λέω άστο καλύτερα Ελα οπως ήσουν αρχικά, συνεχίσαμε το πολύ για 10 λεπτά μετά βγήκε τιμοκατάλογος.
Χέρι +30, καλαμάκι +50 με προφυλακτικό, 90 χωρίς!!! Τέλος για σεξ +150 εξωφρενικό ποσο. Φυσικά και δεν προχώρησα, το ληξαμε και νωρίτερα από μια ώρα. Αυτα από εμένα. Καλές διακοπές καλά να περνάτε κ να προσέχετε!
 

alfred1987

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2020
Μηνύματα
53
Like
285
Πόντοι
20
Καλησπέρα παιχταράδες μου.
Ήρθε η ώρα να κλείσω ένα ραντεβου για μασαζ μετά από πολύμηνη αποχή και αποφάσισα να δοκιμάσω από crystal για πρώτη φορά. Έστειλα μήνυμα για να δω ποιες κοπέλες ήταν διαθέσιμες ( Στέλλα κ Κατερινα αν θυμάμαι καλά). Διάλεξα τη Στέλλα ύστερα από τις φωτογραφίες που μου στείλανε. Με ρωτήσανε κ ποιο είδος μασαζ ήθελα κ επέλεξα το b2b κόστος 80€.
Η κοπέλα ήρθε στο δωμάτιο και 10 λεπτά νωρίτερα από την ώρα που είχαμε πει. Πρώτη εντύπωση θετική. Ψηλή κοπέλα με ωραίο σώμα, πρόσωπο οκ, περίπου όπως στις φωτογραφίες. Στα του μασαζ, τίποτα το ιδιαίτερο. Κάποια στιγμή γυρνάει φάση 69 να συνεχίσει το μασαζ κ βρωμουσε ο κωλος της παιδιά! Ήμαρτον που έλεγε κ μια ψυχή! Της λέω άστο καλύτερα Ελα οπως ήσουν αρχικά, συνεχίσαμε το πολύ για 10 λεπτά μετά βγήκε τιμοκατάλογος.
Χέρι +30, καλαμάκι +50 με προφυλακτικό, 90 χωρίς!!! Τέλος για σεξ +150 εξωφρενικό ποσο. Φυσικά και δεν προχώρησα, το ληξαμε και νωρίτερα από μια ώρα. Αυτα από εμένα. Καλές διακοπές καλά να περνάτε κ να προσέχετε!
Έρχονται ιδρωμενες,απλυτες και έχουν και απαιτήσεις.
Βγάζουν εξωφρενικους τιμοκαταλογους, ψάχνουν για θύματα και αρκετές φορές η συμπεριφορά τους είναι ελεεινη.
Την συγκεκριμένη επειδή την είχα πάρει και γω, θυμάμαι με είχε τραμπουκισει να προβώ σε εχτρα,τα οποία φυσικά δεν ήθελα.
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Καλησπέρα παιχταράδες μου.
Ήρθε η ώρα να κλείσω ένα ραντεβου για μασαζ μετά από πολύμηνη αποχή και αποφάσισα να δοκιμάσω από crystal για πρώτη φορά. Έστειλα μήνυμα για να δω ποιες κοπέλες ήταν διαθέσιμες ( Στέλλα κ Κατερινα αν θυμάμαι καλά). Διάλεξα τη Στέλλα ύστερα από τις φωτογραφίες που μου στείλανε. Με ρωτήσανε κ ποιο είδος μασαζ ήθελα κ επέλεξα το b2b κόστος 80€.
Η κοπέλα ήρθε στο δωμάτιο και 10 λεπτά νωρίτερα από την ώρα που είχαμε πει. Πρώτη εντύπωση θετική. Ψηλή κοπέλα με ωραίο σώμα, πρόσωπο οκ, περίπου όπως στις φωτογραφίες. Στα του μασαζ, τίποτα το ιδιαίτερο. Κάποια στιγμή γυρνάει φάση 69 να συνεχίσει το μασαζ κ βρωμουσε ο κωλος της παιδιά! Ήμαρτον που έλεγε κ μια ψυχή! Της λέω άστο καλύτερα Ελα οπως ήσουν αρχικά, συνεχίσαμε το πολύ για 10 λεπτά μετά βγήκε τιμοκατάλογος.
Χέρι +30, καλαμάκι +50 με προφυλακτικό, 90 χωρίς!!! Τέλος για σεξ +150 εξωφρενικό ποσο. Φυσικά και δεν προχώρησα, το ληξαμε και νωρίτερα από μια ώρα. Αυτα από εμένα. Καλές διακοπές καλά να περνάτε κ να προσέχετε!
η Στελλα απο το Crystal massage,μαλλον ειχε φαει πατσα και πηγε τουαλετα πριν ερθει σε σενα !!!! μακρια απο τετοια νουμερα !!!Οχι 150 ευρω ,αλλα 150 μουτζες ,μαυρο
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
680
Κριτικές
3
Like
3.271
Πόντοι
446

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
377
Κριτικές
16
Like
1.833
Πόντοι
2.472
Καλησπέρα παιχταράδες μου.
Ήρθε η ώρα να κλείσω ένα ραντεβου για μασαζ μετά από πολύμηνη αποχή και αποφάσισα να δοκιμάσω από crystal για πρώτη φορά. Έστειλα μήνυμα για να δω ποιες κοπέλες ήταν διαθέσιμες ( Στέλλα κ Κατερινα αν θυμάμαι καλά). Διάλεξα τη Στέλλα ύστερα από τις φωτογραφίες που μου στείλανε. Με ρωτήσανε κ ποιο είδος μασαζ ήθελα κ επέλεξα το b2b κόστος 80€.
Η κοπέλα ήρθε στο δωμάτιο και 10 λεπτά νωρίτερα από την ώρα που είχαμε πει. Πρώτη εντύπωση θετική. Ψηλή κοπέλα με ωραίο σώμα, πρόσωπο οκ, περίπου όπως στις φωτογραφίες. Στα του μασαζ, τίποτα το ιδιαίτερο. Κάποια στιγμή γυρνάει φάση 69 να συνεχίσει το μασαζ κ βρωμουσε ο κωλος της παιδιά! Ήμαρτον που έλεγε κ μια ψυχή! Της λέω άστο καλύτερα Ελα οπως ήσουν αρχικά, συνεχίσαμε το πολύ για 10 λεπτά μετά βγήκε τιμοκατάλογος.
Χέρι +30, καλαμάκι +50 με προφυλακτικό, 90 χωρίς!!! Τέλος για σεξ +150 εξωφρενικό ποσο. Φυσικά και δεν προχώρησα, το ληξαμε και νωρίτερα από μια ώρα. Αυτα από εμένα. Καλές διακοπές καλά να περνάτε κ να προσέχετε!
Παίδες όταν θέλουμε κάτι περισσότερο κ είμαστε διατεθειμένοι να εκταμιεύσουμε μέχρι € 150 η καλύτερη λύση είναι τα ct..

Όλα προσυμφωνημένα , ξέρεις ακριβώς τις υπηρεσίες της κοπέλας, κ το σημαντικότερο επειδή το έθιξες (μου έχει τύχει κ εμένα) δεν υπάρχει περίπτωση να σου έρθει ct κ μην πάει κατ ευθείαν στο μπάνιο, πολλές φορές χωρίς να σου πει καλησπέρα..
Γλείφεις την κωλοτρυπίδα της κ νομίζεις ότι είναι προφιτερόλ..

Μην πειραματίζεστε λοιπόν με όλα αυτά τα "τύπου μασάζ" , γιατί στο τέλος μένετε με μείον 60-80 ευρώ κ το καυλί στο χέρι.. όλα τα υπόλοιπα που έχετε στο μυαλό σας είναι plus...
Ακούστε τους παλαιότερους..
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
680
Κριτικές
3
Like
3.271
Πόντοι
446
Έρχονται ιδρωμενες,απλυτες και έχουν και απαιτήσεις.
Βγάζουν εξωφρενικους τιμοκαταλογους, ψάχνουν για θύματα και αρκετές φορές η συμπεριφορά τους είναι ελεεινη.
Την συγκεκριμένη επειδή την είχα πάρει και γω, θυμάμαι με είχε τραμπουκισει να προβώ σε εχτρα,τα οποία φυσικά δεν ήθελα.
Βρώμαγε τότε όμως?
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.986
Like
7.658
Καλησπέρα Σε όλα τα μέλη !πραγματικά δεν άντεξα να μη γράψω έτσι για να γελάσουμε λίγο γιατί βλέπω πολλή πίκρα έχει πέσει.
Για να γελάσουμε λίγο το παρακάτω βίντεο
Καλό υπολοίπου καλοκαιριού να ευχηθώ και να έχετε όμορφες συνεδρίες όσο είναι δυνατόν ,σε όλους υγεία και πραγματικά να προσέχετε με όλα αυτά που κυκλοφορούν.

 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.889
Κριτικές
19
Like
3.135
Πόντοι
7.195
Καλησπέρα Σε όλα τα μέλη !πραγματικά δεν άντεξα να μη γράψω έτσι για να γελάσουμε λίγο γιατί βλέπω πολλή πίκρα έχει πέσει.
Για να γελάσουμε λίγο το παρακάτω βίντεο
Καλό υπολοίπου καλοκαιριού να ευχηθώ και να έχετε όμορφες συνεδρίες όσο είναι δυνατόν ,σε όλους υγεία και πραγματικά να προσέχετε με όλα αυτά που κυκλοφορούν.

Καλημερα ΤΕΑ και καλο καλοκαιρι.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Έρχονται ιδρωμενες,απλυτες και έχουν και απαιτήσεις.
Βγάζουν εξωφρενικους τιμοκαταλογους, ψάχνουν για θύματα και αρκετές φορές η συμπεριφορά τους είναι ελεεινη.
Την συγκεκριμένη επειδή την είχα πάρει και γω, θυμάμαι με είχε τραμπουκισει να προβώ σε εχτρα,τα οποία φυσικά δεν ήθελα.
Ας κάνουν τουλάχιστον ένα μπάνιο , ένα φρεσκάρισμα … δωρεάν είναι το νερό και 5-7 λεπτα το περισσότερο
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Καλησπέρα Σε όλα τα μέλη !πραγματικά δεν άντεξα να μη γράψω έτσι για να γελάσουμε λίγο γιατί βλέπω πολλή πίκρα έχει πέσει.
Για να γελάσουμε λίγο το παρακάτω βίντεο
Καλό υπολοίπου καλοκαιριού να ευχηθώ και να έχετε όμορφες συνεδρίες όσο είναι δυνατόν ,σε όλους υγεία και πραγματικά να προσέχετε με όλα αυτά που κυκλοφορούν.

Και εσυ να περάσεις όσο γίνεται καλύτερα Τεα μου
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Παίδες όταν θέλουμε κάτι περισσότερο κ είμαστε διατεθειμένοι να εκταμιεύσουμε μέχρι € 150 η καλύτερη λύση είναι τα ct..

Όλα προσυμφωνημένα , ξέρεις ακριβώς τις υπηρεσίες της κοπέλας, κ το σημαντικότερο επειδή το έθιξες (μου έχει τύχει κ εμένα) δεν υπάρχει περίπτωση να σου έρθει ct κ μην πάει κατ ευθείαν στο μπάνιο, πολλές φορές χωρίς να σου πει καλησπέρα..
Γλείφεις την κωλοτρυπίδα της κ νομίζεις ότι είναι προφιτερόλ..

Μην πειραματίζεστε λοιπόν με όλα αυτά τα "τύπου μασάζ" , γιατί στο τέλος μένετε με μείον 60-80 ευρώ κ το καυλί στο χέρι.. όλα τα υπόλοιπα που έχετε στο μυαλό σας είναι plus...
Ακούστε τους παλαιότερους..
Πολύ σωστό αυτό που γράφεις φίλε Kritwn !
Ακόμα καλύτερα cg ή κοπέλα με μασαζ κατ οίκον που σε παίρνει και πάτε μαζί στο μπάνιο όπου ξεκινάει το παιχνίδι πλένοντας ο ένας τον άλλο ! Βλέπε Τεα και ομάδα της που το παιχνίδι ξεκινάει από την πόρτα , μετά στο μπάνιο μαζί και κατάληξη κάποια στιγμή στο κρεβάτι
Αυτή η κίνηση ήταν επιβεβλημένη στις συναντήσεις της
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.196
Κριτικές
1
Like
2.526
Πόντοι
456
...εκτος απο το συγκεκριμενο κοριτσι που αναλυθηκε, το συγκεκριμενο γραφειο φαινεται να εχει καμμια εικοσαρια "νινακια" κ αλλα τοσα "ψωψωλινια"! Παιζει να ειναι αληθεια ή το κοβω για μουφα?!?!
Αυτο το νινακι το εχει τιμησει κανενας?
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Ας κάνουν τουλάχιστον ένα μπάνιο , ένα φρεσκάρισμα … δωρεάν είναι το νερό και 5-7 λεπτα το περισσότερο
κράζεις την Βίκυ με την οποία έχεις βρεθεί και ήθελες να την δεις και δεύτερη φορά αλλά σου έλαχε άλλη στο κατάστημα , όπως μου είπες όταν ανταλλάξαμε απόψεις , σου βρωμαγε και σένα η όχι ?
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.986
Like
7.658
Και εσυ να περάσεις όσο γίνεται καλύτερα Τεα μου
Επειδή λες γλυκά και όμορφα λόγια Πάντα πάντα όμως.... να σε γλυκάνω και εγώ και να σε δροσίσω λίγο... μέχρι να έρθει η ώρα εκείνη... Εκτός και αν πάρεις το αεροπλάνο και μου κάνεις την έκπληξη
 

Συνημμένα

  • 20230808_210637.jpg
    20230808_210637.jpg
    4 MB · Εμφανίσεις: 74

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
377
Κριτικές
16
Like
1.833
Πόντοι
2.472
Και εσυ να περάσεις όσο γίνεται καλύτερα Τεα μου

Επειδή λες γλυκά και όμορφα λόγια Πάντα πάντα όμως.... να σε γλυκάνω και εγώ και να σε δροσίσω λίγο... μέχρι να έρθει η ώρα εκείνη... Εκτός και αν πάρεις το αεροπλάνο και μου κάνεις την έκπληξη


Πράγματι, από τα λίγα άτομα που κοσμούν με την παρουσία τους το forum.

Προσηνής , ευγενικός , συγκαταβατικός, ειδικευμένος στον αισθητικό λόγο, φθάνει αρμονικά στη νόηση & στην πλαστουργία του ωραίου..

Ενάρετος...:hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom