Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (8 μέλη και 42 επισκέπτες)

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
"Δεν εξυπηρετώ κανένα γραφείο αλλά για κάποιο λόγο ανεξήγητο υποστηρίζω μέχρι αηδιας αυτές που έχει ,και θάβω επίσης μέχρι αηδιας αυτές που δεν έχει..."χαχαχαχαχα ...
Διότι φιλαράκια μου, θα πρέπει να μας ενδιαφέρει αν μια θεραπεύτρια έχει γκόμενο που της τα τρώει και παίρνει ναρκωτικά αλλά σε καμία περίπτωση να μας ενδιαφέρει αν βρωμάει την ώρα που πάει να μας κάνει μασάζ και ακουμπάει μασχάλες και κώλο στα μούτρα μας.
Εεεε όχι όχι .
Εμενα προσωπικά δεν με ενδιαφέρει αν η Ίριδα έχει γκόμενο,με προκαλεί εμετό όμως η σκέψη ότι η άλλη ήρθε απλυτη στο ραντεβού..
Δηλαδή δεν σε ενδιαφέρει ότι παίρνει ναρκωτικά η ίριδα και έχει ασυνέπεια? Περίεργο ... Έχουν σχολιαστεί λιγότερα από αυτό.
 

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
95
Κριτικές
6
Like
919
Πόντοι
360

j 1973

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
167
Like
259
Πόντοι
21
Έχω μια απορία, στο hermes τώρα που είδα στην σελίδα στην Πάρο έχει την ελινα και Κωνσταντίνα από Attica που και οι δυο φραπεδιαζουν τι ακριβώς τρέχει;
 

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΜΑΣ :

Η Εταιρια μας θα παραμεινει κλειστα απο 12 εως 20 Αυγούστου !

Θα επιστρέψουμε με νέες θεραπεύτριες !

698 0 280 270

VIBER / WHATSAPP

Ευχαριστούμε για την κατανόηση !

Το γραφείο μας εύχεται καλές διακοπές και καλό 15 αυγουστο !
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Έχω μια απορία, στο hermes τώρα που είδα στην σελίδα στην Πάρο έχει την ελινα και Κωνσταντίνα από Attica που και οι δυο φραπεδιαζουν τι ακριβώς τρέχει;
Καλά....μη σου πω και πια άλλη είναι εκεί.
Την στέλνουν επιλεκτικά στο viber μόνο.
Κρατάτε με,θα βγάλω άπλυτα στη φόρα
:rockon:
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.222
Πόντοι
4.280
Οκ μαγκες ειναι γν
Καλά....μη σου πω και πια άλλη είναι εκεί.
Την στέλνουν επιλεκτικά στο viber μόνο.
Κρατάτε με,θα βγάλω άπλυτα στη φόρα
:rockon:
Βγαλτα μπας και δουμε προκοπη
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
οποιος μυστης εχει κανει μασαζ 4 χερια με χρυσαυγη aka δρακουμελ ας μου στειλει ενα pm να ρωτησω κατι
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.889
Κριτικές
19
Like
3.135
Πόντοι
7.195
Και Εγώ ρε μωρό μου αλλά εδώ εξωτερικό τα πράγματα πολύ αυστηρά Όσο αφορά το κάπνισμα... ιδιαίτερα το βράδυ είναι λίγο πακέτο ...Φαντάσου ότι εχθές το βράδυ Είχε πεσει η θερμοκρασία στους 10° βαθμούς και τη μέρα μπορεί να φτάσει 32°.... το Τεακι... μπουφανάκι τσιγαράκι καφεδάκι μόνο εγώ ήμουν έξω αχαχα.
μην το λες δεν εισαι η μονη
Σικαγο με μειον βαθμους Κελσιου και χιονι νυκτα στο παρκινγκ ο φυλακας και εγω καπωιζαμε αρειμανιως και παγωναμε.....
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.297
Κριτικές
32
Like
27.308
Πόντοι
8.346
μην το λες δεν εισαι η μονη
Σικαγο με μειον βαθμους Κελσιου και χιονι νυκτα στο παρκινγκ ο φυλακας και εγω καπωιζαμε αρειμανιως και παγωναμε.....
...μαγκα μου το κρυο δν ειναι τιποτα, παλευεται! Το ζορι ηταν πριν καμμια δεκαρια+ χρονια στο αεροδρομιο του Βερολινου, σε ενα "κλουβι-γυαλα" εγω και αλλοι 17 αραβες να καπνιζουμε μανιωδως σε κλειστο χωρο 3m χ 4m!!!! :headbang::headbang::headbang:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.889
Κριτικές
19
Like
3.135
Πόντοι
7.195
...μαγκα μου το κρυο δν ειναι τιποτα, παλευεται! Το ζορι ηταν πριν καμμια δεκαρια+ χρονια στο αεροδρομιο του Βερολινου, σε ενα "κλουβι-γυαλα" εγω και αλλοι 17 αραβες να καπνιζουμε μανιωδως σε κλειστο χωρο 3m χ 4m!!!! :headbang::headbang::headbang:
φρικη φιλε.
επρεπε να το αποφυγεις κατα τη γνωμη μου
 
  • Like
Αντιδράσεις: Odin_
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.297
Κριτικές
32
Like
27.308
Πόντοι
8.346
φρικη φιλε.
επρεπε να το αποφυγεις κατα τη γνωμη μου
...σε πτηση τρανζιτ, σκασμενος για τσιγαρο κ χωρις να μπορω να βγω απο το αεροδρομιο, αναγκαστικα εγινα καπνιστος :2funny::2funny::2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
901
Like
316
Πόντοι
26
Μου αρέσει όμως ρε αγάπη είναι στα πλάνα κ η Σκωτία μάλλον τον Νοέμβριο. Σε δύο εβδομάδες μετά την Γαλλία θα πάω Βαυαρία τρελή δουλειά εκεί αλλά ο κόσμος κάπως..θέλουν τρόπο αλλά κ οι Γάλλοι κ οι Γερμανοί έχουν ευγένεια,σεβασμό, πληρώνουν,όχι τρελές απαιτήσεις... αλλά έχουν θέματα με την έκφραση,στο σεξουαλικά τους ,κλειδωμένοι τα πολύ-πολύ βασικά κ αν,δεν τολμούν...νο χιούμορ...οι γυναίκες δε...κομοδίνα ρε συ ανεπίδεκτες. Ρομποτάκια ρε γαμώτη.. αλλά είναι πάρα πολύ ανοιχτοί στην εκπαίδευση και ιδιαίτερα στα σεμινάρια το δέχονται δηλαδή το μάθημα με αυτό τον τρόπο και ιδιαίτερα τα ζευγάρια και μου αρέσει πολύ, πράγμα το οποίο τα τελευταία 3-4 χρόνια μόνο το συναντώ αυτό το άνοιγμα στην Ελλάδα. Και ήρθε η Ελληνίδα ρε αγάπη εδώ και μου λένε τι αλέγκρα και τι αλέγκρα και τι ενέργεια είναι αυτή ζωντάνεψαν τα πρόσωπα τους ..κλαίω αχαχαα
bravo ρε τεα !!!!! τα καλυτερα σου ευχομαι κ να κανεις τον κοσμο χαρουμενο !!!!!!!!!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

Tefrarego

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2023
Μηνύματα
47
Like
38
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλοι μου.ποιος έχει πάρει από prive,vip massage?εάν κάποιος υπάρχει ας μου στείλει προσωπικο μήνυμα. ευχαριστώ
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.987
Like
7.678
...μαγκα μου το κρυο δν ειναι τιποτα, παλευεται! Το ζορι ηταν πριν καμμια δεκαρια+ χρονια στο αεροδρομιο του Βερολινου, σε ενα "κλουβι-γυαλα" εγω και αλλοι 17 αραβες να καπνιζουμε μανιωδως σε κλειστο χωρο 3m χ 4m!!!! :headbang::headbang::headbang:
Καλημέρα!!!!!!
Άσε το έπαθα και εγώ στο αεροδρόμιο (περιγραφή) κλειστός χώρος όπως το περιγράφεις ένα κουτί 3m×4m.. 3:30 τη νύχτα... αποπνικτικός καπνίζεις ένα τσιγάρο και βγαίνεις μαστουρωμένος από το ντουμάνι να βρωμάνε όλα μετά ρούχα/ Μαλλιά ... στα διαλαααα ..Φαντάσου που εγώ είμαι καπνίστρια και πέταξα τα ρούχα μου από πάνω μου. . να πηγαίνω τοίχο-τοίχο να φιλάω τον κώλο μου να έχω βλεμματική επαφή να με κοιτούν να τους κοιτάω να με κοιτούν να τους κοιτάω να κοιτάω πάτωμα στο διάολο κλαίω ρε.. όλο άντρες..μαύροι/ Άραβες Αφρικανοί Γερμανοί Ρώσοι τρόμαξα λέμε... έκανα τρεις τζούρες και έφυγα σφαίρα.. το τραγικό δεε 5€ ο καφές νερό Bloom άθλιος 3,5 ευρώ το νερό το μικρό αγάπη
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.987
Like
7.678
...σε πτηση τρανζιτ, σκασμενος για τσιγαρο κ χωρις να μπορω να βγω απο το αεροδρομιο, αναγκαστικα εγινα καπνιστος :2funny::2funny::2funny:
Πίστεψέ με Σε νιώθω απόλυτα το βιώνω και ας έχουν περάσει τόσα χρόνια που λες δεν έχει αλλάξει η κατάσταση το ίδιο τραγικό είναι
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Odin_

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom