Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
ενα τελευταιο θα πω,μπας και ανοιξω το μυαλο σε καποιους,αλλα μπα.ολες οι κοπελες,ακομα και τα callgirls,δεν κανουν ολα με ολους.εχει να κανει με πολλους παραγοντες.οποιος τα καταφερνει ειναι αρχηγος.αυτα και οποιος καταλαβαινει.
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Κοίταξε για διπλώματα κλπ κανείς δεν ασχολείται από το bou...Για το αν είναι μουναρα η χοντρή σίγουρα θα κεντρίσει το ενδιαφέρον...
Είναι αυτό που είπαμε κάποιες κάποιοι είναι σε λάθος σάιτ...
:(
Ο Βούδας σίγουρα πάντως . Γιατί εδώ γράφει μασάζ κατ'οικον κ όχι εσκορτ . Τώρα εσύ που βρίζεις κράζεις κ είσαι ο γαμαω μόνο από ντελουξ που έχει όλες τις μουναρες δείξε μας και την φάτσα σου . Βούδα έχω νέο προφίλ στο οποίο μιλάω κ για άλλες όχι μόνο για αφρο . Αλλά τι να κάνουμε . Το κορίτσι είναι επιλεκτικό μορφωμένο κ μια μουναρα . Τι να κάνουμε τώρα που την γουστάρω ; Εγώ φταίω ; Λες να και η ίδια ρε συ επειδή είναι πρόσφατο το προφίλ μου ;;; Θα θελα πάντως να γράψει εδώ μέσα κ αυτή κ πολλές . Κ να μάθουν κ όλες οι ντελουξ τι λένε εδώ μέσα τα αφεντικά τους για αυτές κ να το μάθουν κ οι γκόμενοι τους μαζί κ να φύγουν όλες ! Να δεις εκεί μεταγραφές σύννεφο . Μόνο αφρο γιατί τέτοια φατσαρα γουστάρω να με τρίβει . Μουναρα όμορφη αν με βλέπεις σε γουστάρω
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
47
Like
7.290
Πόντοι
5.646
Βλέπω το συνεχίζεις δε βαριέσαι ε;τι να πω...
Και εσύ που ξέρεις τι λένε τα αφεντικά;ρε συ πλάκα κάνεις;έχεις καρφωθεί ότι είσαι βάλτος...
Blackboy αυτά εμάς τι μας νοιάζουν;;;
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Βλέπω το συνεχίζεις δε βαριέσαι ε;τι να πω...
Και εσύ που ξέρεις τι λένε τα αφεντικά;ρε συ πλάκα κάνεις;έχεις καρφωθεί ότι είσαι βάλτος...
Blackboy αυτά εμάς τι μας νοιάζουν;;;


Όλοι εδώ μέσα ξέρουν κ τι λένε κ τι κάνουν . Όταν θα μπει εδώ μέσα π.χ. η Μίλανα κ δει σχόλια του προμοτορα του ντελουξ θα θέλει να μείνει στο μαγαζάκι που την προμοταρει για πουτσνα κ όχι για μασέρ ; Η που γράφει κατεβάτα με πασαρέλα θεραπευτριων του τύπου "πήρα Μίλανα από ντελουξ κ μουνι , πήρα Δανάη από Τζόι και κολάρα πήρα Λούση από γιορ κ πίπα σπέσιαλ πήρα Βαλέρια από λουξ κ κσυλωνα μόνο που υπήρχε " δηλαδή μια πασαρέλα με μια κοπέλα από κάθε γραφείο του. Θυμίζει καλλιστεία με εστεμμένες η προμο κριτική. Φαίνονται ποιοι είναι τι . Και εγώ που έχω γράψει για πολλές κ έχω κάνει κ με πολλές σίγουρα δεν είμαι προμοτορας . Αλλιώς θα έβλεπες Αφροδίτη κ ξερό ψωμί . Όχι κ κριτικές για Αλεξάνδρα π.χ. και λοιπές κοπέλες . Αλλά όταν είσαι προμο τους βγάζεις όλους προμο από άμυνα . Και σίγουρα δεν δέχομαι άδικες κρητικές όταν ξέρω την αλήθεια κ απτις δύο μεριές. Κάθεστε κ λέτε την έδιωξε την έκανε την ερανε , ρωτήσατε τον ίδιο ή την θεραπευτρια ; Γιατί εγώ ρώτησα . Αλλά όλοι εδώ μόνο προμο κάνετε κ κακές κρητικές για οποιονδήποτε πάει κοντρα σε ξεφτικισμενους που λένε και κάνουν μαλακίες.
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201
ενα τελευταιο θα πω,μπας και ανοιξω το μυαλο σε καποιους,αλλα μπα.ολες οι κοπελες,ακομα και τα callgirls,δεν κανουν ολα με ολους.εχει να κανει με πολλους παραγοντες.οποιος τα καταφερνει ειναι αρχηγος.αυτα και οποιος καταλαβαινει.
Συμφωνώ!
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
ενα τελευταιο θα πω,μπας και ανοιξω το μυαλο σε καποιους,αλλα μπα.ολες οι κοπελες,ακομα και τα callgirls,δεν κανουν ολα με ολους.εχει να κανει με πολλους παραγοντες.οποιος τα καταφερνει ειναι αρχηγος.αυτα και οποιος καταλαβαινει.
Συμφωνώ!


Ότι πιο σωστό .... !!!! Αυτό είναι σωστή κριτική και ένα συμπέρασμα που μόνο όποιος έχει μυαλό κ εμπειρία κατανοεί. Μην λες πολλά τέτοια γιατί θα σε βγάλουν κ εσένα προμο όμως ε ???
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Το ότι κάποιες κοπέλες κρύβονται πίσω από την ταμπέλα του αθώου μασάζ, αυτό δεν τις κάνει ηθικές και κορίτσια για σπίτι. Δεν είναι ότι θέλω να υποτιμήσω την δουλειά που κάνουν αλλά δε νομίζω ότι θα άρεσε σε κάποιον να έχει γυναίκα που κάνει αυτή την δουλειά. Και εννοώ τη δουλειά με χαϊδέματα, φραπεδιές, καλαμάκια και μπριζόλες σε ορισμένες περιπτώσεις. Η δουλειά που κάνουν είναι μαύρη και οι περισσότερες από αυτές, αν όχι όλες δεν έχουν πτυχίο φυσιοθεραπευτή ούτε για δείγμα. Για μένα είναι μια κατηγορία πιο κάτω από τα call girls, κάτι σε πιο soft.
Δεν καταλαβαίνω κάποιους που λένε ότι εκτίθενται τα κορίτσια με τα σχόλια και τις κριτικές μας στο forum και ότι κινδυνεύουν να χάσουν τη δουλειά τους.
Πληρώνονται αδρά και μαύρα και δεν έχουν σταματήσει να δουλεύουν σε μια περίοδο δύσκολη για πολύ κόσμο, που είτε έχει μείνει άνεργος είτε βρίσκεται σε αναστολή. Αυτό είναι τουλάχιστον προκλητικό και δεν βλέπω να θίγει κανείς αυτό το θέμα, παρά τσακώνεστε για τον αν η Αφροδίτη είναι χοντρή ή όχι.
Η συγκεκριμένη φίλε μου έχει και πιστοποίηση ασκήσεως επαγγέλματος ποδολογου . το οποίο εχω δει με τα μάτια μου , και το είχα πει παλαιότερα όταν την πήρα για μασάζ σε απάντηση σε αυτούς που κράζουν περι μασάζ πως δεν ξέρει . Αν δεις συγκεκριμένα δικά μου σχόλια λέω γιατί μου έδειξε την άδεια της . και για αυτό λέω ότι εάν δεν κάνει τίποτα δεν χρειάζεται να την κράζουν έτσι γιατί στην τελική όποιος θέλει μασάζ από επαγγελματια θα την πάρει κ σίγουρα δεν θα έχει κ λογαριασμό εδώ , εάν θες τα πάντα κ να συμφέρουν τότε ναι παίρνουν από πολλά σάιτ . Έχω γράψει για πολλές κ όχι μόνο για αυτήν που κάποιος ανέφερε . Αλλά όταν ο άλλος προμοταρει δεν απαντάει σε φλέγον ερωτήματα αλλά λέει μαλακίες . Κ αυτοί που λένε ότι είναι χοντρή άσχημη άσχετη αν δεν είναι το αφεντικό του ντελουξ που έφυγε από εκεί ... Τότε είναι πρώην πελάτες της οι οποίοι την είδαν πριν την πάρουν .... Άρα να έγινε τόσο άσχημη μετα είναι χλωμό . Τουλάχιστον προμοτορες ή αγαμητοι που γουσταρσν κ δεν έκατσε . Τώρα αν θεωρείς Κολ γκερλ μία που λένε πως δεν τους ακουμπάει ούτε με αίτηση κ έχει κ σχετικές σπουδές στον χώρο κ πολύ ανώτερου επιπέδου από μασέρ κ φυσικοθεραπευτη τότε δεν ξέρω τι να σου πω .
Οκ καταλάβαμε ο blackboy είναι η Αφροδίτη και ο saporthitis η τεα..η τεα είπα στην αφροδιταρα κάνε ένα προφίλ στο μπου μπας και πάρουμε κάνα πελατη...λύθηκε το μυστήριο...η ποδολόγα καλο είναι να αλλάξει επάγγελμα να Πάει να βγάλει καμία παρανυχίδα γιατί δεν έχει ιδέα από μασαζ και ο saporthitis-tea να προσέχει τη γράφει για τη ποδολογα γιατί σε ποστ προηγούμενο μας έγραφε για ισπανικές και ότι είναι μουναρα και τα σχετικά μέχρι να τη πάρει ένας πελάτης και να πετάξει κυριολεκτικά τα λεφτα του..

Αυτα έγραψε ο saporthitis στο σχόλιο 25.01.2021, 23:57 # 29315


Ρωτάω Τέα τι έχει να μου πει για την Αφροδίτη.
Μου λέει δεν θα σου πω τίποτα είναι μια άλλη..αν δεν..στο κάνω δώρο.
Δίνω το οκ.
Κλείνω μασάζ για μία μισή ώρα.. Σκάει ένα κομμάτι ..πρόσωπο πανέμορφο, μαγκακι μικρό σε ηλικία 24- 26 και με κιλά σαφώς παραπάνω για τα γούστα μου..
Με πιάνει από το χέρι κ μου λέει πάμε να σε περιποιηθώ.. ντουζ..μου κάθεται στα τέσσερα και μου βγάζει το παντελόνι τα κρεμάει στην ντουλάπα.. πάμε αφέντη μου ακόλουθα..σοκ..
Μασάζ επαγγελματίκο καθαρόαιμο.
Βγάζει την αφέντρα από μέσα της.. λεκτικά πολύ ατάκα.ισπανική και χέρι δεν κατάλαβα πως τα έκανε όλα μαζί.. βρέθηκα από πάνω της με έφερε Τούμπα.

Τελικά ποδολόγος είναι η αφέντρα για να καταλάβουμε και μεις..

Κοροϊδεύετε το κοσμάκη για να τον μαδήσετε αλλά μάλαξες δεν είμαστε..

Σας ξεμπρόστιασε όλο το φόρουμ..

Συμπέρασμα τελικό.. ο συνάδελφος που πήρε μασαζ από τη τεα κατάλαβε και και ίδιος ότι τη μόνη αφέντρα που μπορεί να βγάλει η αφροδιταρα είναι πάνω της είναι σε κάνα κιλό παιδάκια και πουθενά άλλου..καλή όρεξη!!

 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
Κρίμα για το νήμα αυτό.. όταν ξεκίνησα να μπαίνω εδώ διάβαζα χρήσιμες πληροφορίες. Δεν παίρνω το μέρος κανενός, αλλά νομίζω το πρόβλημα δημιουργείται τόσο από τους προμότερες (που εύκολα κάποιος ξύπνιος τους αντιλαμβάνεται) όσο και από αυτούς που έρχονται σε αντιπαράθεση μαζί τους.. Κρίμα γιατί τώρα πια βαριέμαι και να διαβάσω 3-4 μηνύματα, αφού ξέρω εκ των προτέρων ότι μόνο τσακωμούς θα δω. Φοβάμαι πως αν συνεχιστεί αυτή η κατάσταση θα αποστασιοποιηθεί πολύς κόσμος.. μακάρι όμως να μην γίνει έτσι και να επανέλθουμε στις παλιές καλές εποχές. Φιλικά προς όλους, κάποιος φίλος του παλιού καλού bou.
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.638
Κριτικές
78
Like
7.485
Πόντοι
17.436
Αφροδίτη είχα δοκιμάσει από joy πέρυσι με πολύ καλές εντυπώσεις.Και πολύ ωραίο τυπακι.
Ο καθένας γράφει τη γνώμη του και όλα οκ.Απλα έχει παρατηρηθεί ότι υπάρχει full παραπληροφόρηση από συγκεκριμένα profiles...Κάθε κριτικη-review πρέπει να στέκει κάπου...Επίσης επειδή έγινε αναφορά για deluxe και Λούσι να πω πως η μιλφαρα δε παίζεται...Μη γράφετε μαλακίες....
 

artem82

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
392
Κριτικές
23
Like
1.387
Πόντοι
1.011

Τα είπαμε πιο πίσω ότι είδαμε το τυρί αλλά πριν είδαμε και τη φάκα...
Λούσι δουλεύει τα σκ;ξέρεις;
Γιατί αύριο και μεθαύριο δεν το χω...
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Κρίμα για το νήμα αυτό.. όταν ξεκίνησα να μπαίνω εδώ διάβαζα χρήσιμες πληροφορίες. Δεν παίρνω το μέρος κανενός, αλλά νομίζω το πρόβλημα δημιουργείται τόσο από τους προμότερες (που εύκολα κάποιος ξύπνιος τους αντιλαμβάνεται) όσο και από αυτούς που έρχονται σε αντιπαράθεση μαζί τους.. Κρίμα γιατί τώρα πια βαριέμαι και να διαβάσω 3-4 μηνύματα, αφού ξέρω εκ των προτέρων ότι μόνο τσακωμούς θα δω. Φοβάμαι πως αν συνεχιστεί αυτή η κατάσταση θα αποστασιοποιηθεί πολύς κόσμος.. μακάρι όμως να μην γίνει έτσι και να επανέλθουμε στις παλιές καλές εποχές. Φιλικά προς όλους, κάποιος φίλος του παλιού καλού bou.
πόσο δίκιο έχεις φίλε....

ΕΊΝΑΙ ΠΟΛΛΆ ΤΑ ΛΕΦΤΆ ΆΡΗ
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Μην σταματάτε να κράζεστε , δίνετε ενδιαφέρον στην ρουτίνα μου στο καράβι.....έχω φτάσει σε σημείο να βάζω ξυπνητήρι , για να μπω να διαβάσω αυτά που γράφετε..... μάγκες μου σας ευχαριστώ πολύ...
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Καλησπερα σε ολους

Εχω ερωτηση για Λουση απο Delux. Την ειχα παρει μια φορα παλια και ειχε βγαλει μπλουζα και προχωρησε σε χειρωνακτικη απολαυση. Προχωραει και παραπανω; Ξερει κανεις, αξιζει να ξαναδοκιμασω ή να παω κατευθειαν σε κατι αλλο;

Σας ευχαριστω

Παραπάνω δεν έχω πάρει στο δεύτερο ραντεβού. Δεν νομίζω ότι δίνει κάτι παραπάνω γενικά . Πάντως τίμια στα υπόλοιπα .

Σε ευχαριστω πολυ
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Α και μην ξεχάσω...
Ψωνίσαμε πριν κάνα πενθήμερο τη Μιλανα από το deluxe και περάσαμε πολύ καυλα...!
Και μασάζ κάναμε και χαλαρωσαμε και χύσαμε όπως πρέπει....

Ο Βούδας σας!

Τώρα μας την είπες μεγάλε. Διαφιμιζεις το μαγαζί σου δωρεάν πάλι ;; Αν σε πάρει χαμπάρι ο μπου διαχείριστηε θα σου ζητήσει ποσοστά που πτομοτσρεισ τσαμπε από το σάιτ του , δεν σε συμφέρει ?

ο ποιός???
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Καλημερα συναγωνιστές.
Εχει κανεις άποψη για Ναταλια από το joy?
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.453
Πόντοι
8.345
2 προσφατε κριτικες απο εμενα

Αμαρυλλις απο mind orgasm massage (πρωη Ολυμπια vip)

εμφανισιακα εχει ωραιο προσωπο, εξτρα κιλα στην κοιλια, δεν φτανει σε bbw μεγεθη καθοτι απο την μεση και κατω ειναι φυσιολογικη. στηθος τεραστιο για βυζολαγνους. δεν κανει για οσους θελουν μοντελε κορμια.

στο μασαζ εκανε ενα απλο χαλαρωτικο μασαζακι. στα εξτρα εκανε χερι και στομα, +20, απο τα καλυτερα ραντεβου μου μεχρι σημερα



Αφροδιτη deluxe (πρωην joy)

εμφανισιακα την κολακευει η φωτο στο joy χωρις να ειναι ασχημη. εχεις καμποσα τατουαζ.

στο μασαζ με τεντωσε, φαινεται καλη αν και δεν ειμαι γνωστης οπως εχω ξαναπει. περα απο μασαζ δεν εκανε τπτ αλλο, ουτε καν γυρισα αναποδα
 

Steve Konor1967

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
48
Like
82
Πόντοι
0
Αγάπη Ντελουξ, έχεις κανένας εικόνα ? Φαίνεται πολύ όμορφη.
 

ActionReport

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Απο ΟΣΜΟΣΕ εχω δοκιμασει τις εξης :


Αναστασια που ειναι ρωσιδα κ μιλαει μονο αγγλικα

Βικτωρια που ειναι Ρωσιδα και μιλαει μονο αγγλικα ( Γκομενα αλλα Χωρις Παθος )

Μελινα - Μετρια εμφανιση απλη

ΝΙΚΗ ωραιο σεξι μωρο με ορεξη

Τζεσικα ρωσιδα καλη

Καμια Δεν δαγκωνει

Καμια Δεν παιρνει πανω απο 100 - 120Ε για φουλ

Βεβαια το ΟΣΜΟΣΕ Ακομα Δεν εχει τη ποιοτητα που εχουν τα αλλα γραφεια , απλα εφερε καποιες νεες κοπελες και τις δοκιμασα
επειδη ηξερα οτι θα περασουμε σιγουρα κ στη Δευτερη Φαση..........
Με αρέσει που βάζεις δίπλα στο όνομα την εθνικότητα και την γλώσσα επικοινωνίας. Έτσι πρέπει να είναι οι σωστές κριτικές. :wink:
φίλε μου καλησπέρα..η μελινα έπαιξε τίποτα η μόνο μασάζ ? Γιατί εγώ που την πήρα τίποτα..μόνο μασάζ..
 

Steve Konor1967

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
48
Like
82
Πόντοι
0
Κάποια νέα παρουσία από Velvet, Joy massage, Vip massage, Deluxe massage, Lux massage? Ή όποιο άλλο γραφείο θεωρείται καλό με ενδιαφέρουσες παρουσίες?
Μου έχουν δώσει, πολύ καλές πληροφορίες για Αγάπη από deluxe μια ξανθιά κοπέλα πολύ όμορφη και Ρίτα από Velvet πιτσιρίκα, με πολύ ταλέντο σε όλα...είναι στις άμεσες επιλογές μου και οι δυο..κατά τα άλλα ,στο ψάξιμο και γω...
 
  • Like
Αντιδράσεις: olddog

nosokomos

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
208
Κριτικές
20
Like
1.058
Πόντοι
1.011
Κάποια νέα παρουσία από Velvet, Joy massage, Vip massage, Deluxe massage, Lux massage? Ή όποιο άλλο γραφείο θεωρείται καλό με ενδιαφέρουσες παρουσίες?
Για lux από τα αναφερόμενα πήρα Βαλέρια πριν μέρες βεβαιως.
Καλή παρουσία καλό μασάζ φραπές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom