Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.082
Κριτικές
191
Like
51.931
Πόντοι
41.443

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Δυστυχώς δοκίμασα κ Αφροδίτη από την ομάδα της Τεας.
Καμία σχέση με τη φώτο που μας δείχνουν +20 κιλα και γενικά δεν μου άρεσε, ούτε δωρεάν δεν θα την έπαιρνα αν ήξερα ότι είναι έτσι. Κρίμα γιατί είχα παει με θετική διάθεση
Η ίδια κοπέλα είναι ρε ηλίθιε ? γυαλιά να φοράς !!!!

ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ!!!!

Το λες και μόνος σου.

Η ίδια κοπέλα είναι ρε ΗΛΙΘΙΕ;!;!;!;!;!;!

2 διαφορετικές Αφροδίτες είναι!!!!
Δεν υπάρχει η Αφροδίτη του joy στο deluxe . Διαφορετικές σελίδες ίδιο αφεντικό . Μόνο αυτό τα συνδέει. Είναι διαφορετικές . Και όταν λες Αφροδίτη ντελουξ εννοείς την γνωστή .η οποία είναι τεας τώρα . Άρα όταν δίνεις άκυρο σε Αφροδίτη τεας κ καπάκι λες Αφροδίτη ντελουξ πολύ καλή , τότε είσαι ξεκάθαρα προμο. Ίδιο άτομο .
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Τις πιο ωραίες μουνες τις έχει το deluxe....Τώρα το "περίπτερο" που στήνει ο καθένας εδώ μέσα είναι αλλουνου παπά ευα-γελοιο...:2funny:
Στην έναρξη της πανδημίας έχει εμφανιστεί δε ξέρω και γω με πόσα προφίλ προμοτορας της Τεα...:confused:
Νομίζω όλοι το καταλάβαμε...
Απλά μόνο κούραση δημιουργεί...:confused:
Η Αφροδίτη που έχει η Τέα ήταν στο ντελουξ με τις ωραίες μουνες φίλος ? όταν έφυγε ασχημηνε γιατί όταν ήταν ντελουξ κ την προσέλαβαν όπως και την τεα στο λουξ κ όποια άλλη κατά καιρούς ... Στην πρόσληψη είναι μουνες κ στην παραίτηση γαμησετα. Πώς γίνεται αυτό απορώ.... Και γιατί τόση τρέλα με συγκεκριμένα άτομα απορώ .
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Δυστυχώς δοκίμασα κ Αφροδίτη από την ομάδα της Τεας.
Καμία σχέση με τη φώτο που μας δείχνουν +20 κιλα και γενικά δεν μου άρεσε, ούτε δωρεάν δεν θα την έπαιρνα αν ήξερα ότι είναι έτσι. Κρίμα γιατί είχα παει με θετική διάθεση
εχουν γραφτεί πολλά αρνητικά σχόλια αγαπητέ και γιαυτην...δεν είναι τυχαίο το γεγονός ότι την έδιωξε ο deluxe massage ....προφανώς όλοι οι πελάτες θα έκαναν παράπονα όπως κάναμε και μεις...πάντως η Αφροδίτη του deluxe είναι άλλη κοπέλα μου την έχουν στείλει στο Viber και δεν έχει σχέση με Αυτήν στη φωτό και ειναι απο τις τοπ...όπως είναι το 99% του συγκεκριμένου γραφείου αποδεδειγμένα...
Εάν την έδιωχνε αυτός θα έβγαζε και την φωτό της ώστε να μην δυσφήμιζεται το μαγαζακι του. Πώς βγήκε το.συμπερασμσ ότι την έδιωξε αυτός ο οποίος την πήρε κιόλας αυτό δεν το καταλαβαίνω. Σας έδειξε μήπως κανένα χαρτί απόλυσης και το λες ; Υποτίθεται τις δοκιμάζουν σε μασάζ κ σε εμφάνιση . Αλλά αφού λες εσύ που είσαι κολλητός του ότι την έδιωξε τότε θα ξέρεις καλύτερα σίγουρα από εμάς τους υπόλοιπους.
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Τις πιο ωραίες μουνες τις έχει το deluxe....Τώρα το "περίπτερο" που στήνει ο καθένας εδώ μέσα είναι αλλουνου παπά ευα-γελοιο...:2funny:
Στην έναρξη της πανδημίας έχει εμφανιστεί δε ξέρω και γω με πόσα προφίλ προμοτορας της Τεα...:confused:
Νομίζω όλοι το καταλάβαμε...
Απλά μόνο κούραση δημιουργεί...:confused:
Η Αφροδίτη που έχει η Τέα ήταν στο ντελουξ με τις ωραίες μουνες φίλος ? όταν έφυγε ασχημηνε γιατί όταν ήταν ντελουξ κ την προσέλαβαν όπως και την τεα στο λουξ κ όποια άλλη κατά καιρούς ... Στην πρόσληψη είναι μουνες κ στην παραίτηση γαμησετα. Πώς γίνεται αυτό απορώ.... Και γιατί τόση τρέλα με συγκεκριμένα άτομα απορώ .
αρες μαρες κουκουνάρες...δεν την παίρνει κανείς για να του ξυρίσει ταρχιδια η φαλαινιτσα κοπέλα μου δε βαριεσε να γραφείς εδώ μέσα;ένας την πήρε και αυτός έγραψε ούτε τσάμπα δεν την ξαναπαίρνω....τραβά στο Hondos center να πάρεις κάνα ξυραφάκι gillette γιατί εμείς μασαζ από σένα δεν δεν θα ψωνίσουμε ποτέ...
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Τις πιο ωραίες μουνες τις έχει το deluxe....Τώρα το "περίπτερο" που στήνει ο καθένας εδώ μέσα είναι αλλουνου παπά ευα-γελοιο...:2funny:
Στην έναρξη της πανδημίας έχει εμφανιστεί δε ξέρω και γω με πόσα προφίλ προμοτορας της Τεα...:confused:
Νομίζω όλοι το καταλάβαμε...
Απλά μόνο κούραση δημιουργεί...:confused:
Ρε Buda πέραν της Χριστίνας της καινούργιας όλες οι υπόλοιπες είναι οι ίδιες και οι ίδιες και άντε να αξίζουν άλλες δύο που το ξανά λέω είναι οι ίδιες εδώ και πάρα πολύ καιρό...

Ρε Buda, αν έχεις όλες τις μουναρες το Ντελουξ , τότε γιατί ασχολείται συνεχώς με τη Τέα...απλή ερώτηση κάνω....
Μμμμμ
Δυστυχώς ασχολείστε εσείς....
Εγώ χθες πήδηξα στο glamour και έχω δει και πέντε πράγματα παραπέρα...


Βούδας ο προστάτης του αθώου συναγωνιστή!
Συγκρίνεις ανόμοια πράγματα φίλος . Αλλο εσκορτακια αλλοδαπα που γαμας εκει που έχουν γαμησει όλοι οι Αθηναίοι , διότι εσκορτ παίρνει μεγαλύτερο κοινό από ότι μασάζ . Και άλλο μασάζ που είναι ξεκάθαρα τι θα τύχει , τι θα θέλει , πώς θα το καταφέρεις , amature τελείως. Αν μιλάς με βάση τα εσκορτ είσαι σε λάθος νήμα .
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Τις πιο ωραίες μουνες τις έχει το deluxe....Τώρα το "περίπτερο" που στήνει ο καθένας εδώ μέσα είναι αλλουνου παπά ευα-γελοιο...:2funny:
Στην έναρξη της πανδημίας έχει εμφανιστεί δε ξέρω και γω με πόσα προφίλ προμοτορας της Τεα...:confused:
Νομίζω όλοι το καταλάβαμε...
Απλά μόνο κούραση δημιουργεί...:confused:
Η Αφροδίτη που έχει η Τέα ήταν στο ντελουξ με τις ωραίες μουνες φίλος ? όταν έφυγε ασχημηνε γιατί όταν ήταν ντελουξ κ την προσέλαβαν όπως και την τεα στο λουξ κ όποια άλλη κατά καιρούς ... Στην πρόσληψη είναι μουνες κ στην παραίτηση γαμησετα. Πώς γίνεται αυτό απορώ.... Και γιατί τόση τρέλα με συγκεκριμένα άτομα απορώ .
αρες μαρες κουκουνάρες...δεν την παίρνει κανείς για να του ξυρίσει ταρχιδια η φαλαινιτσα κοπέλα μου δε βαριεσε να γραφείς εδώ μέσα;ένας την πήρε και αυτός έγραψε ούτε τσάμπα δεν την ξαναπαίρνω....τραβά στο Hondos center να πάρεις κάνα ξυραφάκι gillette γιατί εμείς μασαζ από σένα δεν δεν θα ψωνίσουμε ποτέ...
Ρε μαλακα που νομίζεις ότι οποία κριτική υποστηρίζει το σωστό και το δίκαιο είναι η Τέα . Τι Τι νομίζεις ότι είσαι ακριβώς εσύ που θα κρίνεις την κάθε κοπέλα βρε πατσαβούρη άντρα, που μόνο κράζεις φαλαινίτσα χοντρή το ένα το άλλο, Πώς μιλάς έτσι για κοπέλες που δεν σε έχουν ενοχλήσει και δεν σε έχουν πειράξει ποτέ δεν έχεις ίχνος αξιοπρέπειας επάνω σου. Είμαστε άντρες και πρέπει να σεβόμαστε. Τι πράγματα είναι αυτά που λες εδώ μέσα. Και τώρα τι μιλάς εσύ για μία κοπέλα που είναι 25 χρόνων σαν τα κρύα τα νερά που στην τελική και χοντρή να είναι το πάχος φεύγει αδυνατίζοντας, τα χρόνια όμως που έχουν περάσει και σε έχουν πάρει μαζί τους και είσαι όπως είσαι γιατί σίγουρα είσαι κανένας άσχημος που δεν του έχει κάτσει καμία και για αυτό βγάζεις τέτοιο κόμπλεξ, αυτά δεν περνάνε όπως τα παραπάνω κιλά άντε σε κάνα ψυχίατρο βλακάκο και άνοιξε και 5 6 και 7 γραφειακοί να έχεις με κάτι να ασχολείσαι και να μην προλαβαίνεις να μπαίνεις εδώ να κράζεις πρώην υπαλλήλους σου και να της λες φαλαινίτσα σες γιατί όταν σου φέρνανε τα λεφτάκια ήτανε καλά. . και όλοι έχουν καταλάβει εδώ μέσα ότι είσαι αυτός που έχει το ντελουξ . Άμα ήταν φαλαινίτσα και αφού το deluxe έχει όλες τις μουνες τι την προσέλαβες σε αυτήν; σε έχω ρωτήσει 100 φορές για ποιο λόγο εφόσον είναι χοντρή δούλευες το deluxe και για ποιο λόγο δεν βγάζεις και τη φωτογραφία της και αποφεύγεις να μου απαντήσεις απάντησέ μου λοιπόν συγκεκριμένα φιλαράκο .
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
αν εγώ ήμουνα η κάθε κοπέλα που μπαίνεις και βρίζεις εσύ και τα άλλα 10 προφίλ που έχεις δικά σου και μιλάς κατά αυτόν τον τρόπο, Και όποιος άλλος μαζί κάθεται και σχολιάζει με τέτοια κακή κριτική, διότι εδώ μέσα έχει χαθεί η κριτική και έχει μείνει το κακή μόνο, αν λοιπόν εγώ ήμουνα η κάθε κοπέλα τέτοια θα τράβαγα στη ΓΑΔΑ μέσα στη Δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος Θα έβρισκα όλους όσους ισχυρίζονται πως αν όλα αυτά για μένα και όλους όσους ανέβαζαν φωτογραφίες ή οτιδήποτε σχετικό με εμένα και θα τους γάμους από το σπίτι αλλά βλέπεις και αυτές είναι ανεγκέφαλοι λες που δεν κάθονται να σας κυνηγήσουν. στο τέλος θα σηκωθούν να φύγουν όλες οι κοπέλες που έχετε κάτσει και γιατί γράψει για αυτές από τα γραφεία θα αφαιρεθούν και όλες οι φωτογραφίες τους για να μην μπορεί να δει κάποιος ποια είναι ποια ώστε να μπορεί η κοπέλα να εκτεθεί με αυτά που γράφετε και απλά θα μένετε έτσι μαλάκες όπως είστε και τώρα . στην οικογένειά σας μόνο να ανοίγετε τον υπολογιστή σας και να γράφετε σας μάθανε οι σας μάθανε και σεβασμό αλλά από ότι φαίνεται από μπουρδέλο οικογένεια έχετε βγει μερικοίγια αυτό δεν σέβεστε και αυτές τις κοπέλες που απλά πάνε να πάρουν ένα μεροκάματο και κάθεστε και τις εκθέτετε και λέτε και λέτε και λέτε και στην τελική για τη συγκεκριμένη κοπέλα που λέτε δεν έχει γυρίσει και κανένας να πει ότι γ******* ή ότι είναι π****** ή το οτιδήποτε λοιπόν ποιος είναι ο λόγος που την κράζετε τόσο μα τόσο πολύ . που θα έπρεπε όποια κοπέλα δεν έχει κάνει το οτιδήποτε όχι να μην την κράζετε να της δίνετε και συγχαρητήρια που κρατάει και ένα επίπεδο στη ζωή της αλλά εσείς όχι είστε promote ώρες και κλασική άγαμοι τι που επειδή δεν γ***** μπαίνουν εδώ μέσα και γράφουν ότι να ναι. Καθίστε λοιπόν ορισμένοι καλά γιατί τα βλέπω πολύ δύσκολα τα πράγματα με τις μαλακίες που έχετε μπει και έχετε γράψει μη σας έρθει ξαφνικά κανένα εξώδικο γιατί κάποια στιγμή κάποια από όλες αυτές που λέτε ακριβώς τι κάνει μέσα στη συνεδρία της και άμα τον παίρνει και άμα είναι χοντρή και άμα είναι π****** και άμα γ******* θα πάει και θα σας την κάνει και μείνει Σούλα δεν θα τη γλιτώσετε και τότε δεν θα σας σώσει ο κύριος που έχει το deluxe ή ο κάθε ένας μ****** που είχε ένα γραφειάκι και τα παίρνει από τις κοπέλες τότε Θα τρέχετε μόνοι σας
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Και αν θέλεις να δεις ποιος ακριβώς είμαι εφόσον όλη την ώρα λες ότι είμαι Ιτέα στείλε μου σε ένα pm τον αριθμό σου να σε πάρω τηλέφωνο να κανονίσουμε να δεις ποιος είμαι.
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
μαγγες και μαγγιτισες,τροπος του λεγειν βεβαια,ο γαμημενος ο μπερντες βλεπεται τι κανει.θα μου πεις και κυβερνησεις ριχνει.γαμηθηκε και αυτο το νημα,οπως προσφατως και αλλα ,απο το ποιος θα λαβει πιο πολλα.οι πραγματικοι μαγγες ομως βρισκουν το δρομο.ετσι και εγω ,μεσα στην αναμπουμπουλα και στην καταχνια ανακαλυψα διαμαντακι.αλλα θα το ξεκοκαλιζω μονος μου.αι πια βαρεθηκα,δεν αντεχεσται.
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
Το ότι κάποιες κοπέλες κρύβονται πίσω από την ταμπέλα του αθώου μασάζ, αυτό δεν τις κάνει ηθικές και κορίτσια για σπίτι. Δεν είναι ότι θέλω να υποτιμήσω την δουλειά που κάνουν αλλά δε νομίζω ότι θα άρεσε σε κάποιον να έχει γυναίκα που κάνει αυτή την δουλειά. Και εννοώ τη δουλειά με χαϊδέματα, φραπεδιές, καλαμάκια και μπριζόλες σε ορισμένες περιπτώσεις. Η δουλειά που κάνουν είναι μαύρη και οι περισσότερες από αυτές, αν όχι όλες δεν έχουν πτυχίο φυσιοθεραπευτή ούτε για δείγμα. Για μένα είναι μια κατηγορία πιο κάτω από τα call girls, κάτι σε πιο soft.
Δεν καταλαβαίνω κάποιους που λένε ότι εκτίθενται τα κορίτσια με τα σχόλια και τις κριτικές μας στο forum και ότι κινδυνεύουν να χάσουν τη δουλειά τους.
Πληρώνονται αδρά και μαύρα και δεν έχουν σταματήσει να δουλεύουν σε μια περίοδο δύσκολη για πολύ κόσμο, που είτε έχει μείνει άνεργος είτε βρίσκεται σε αναστολή. Αυτό είναι τουλάχιστον προκλητικό και δεν βλέπω να θίγει κανείς αυτό το θέμα, παρά τσακώνεστε για τον αν η Αφροδίτη είναι χοντρή ή όχι.
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
μαγγες και μαγγιτισες,τροπος του λεγειν βεβαια,ο γαμημενος ο μπερντες βλεπεται τι κανει.θα μου πεις και κυβερνησεις ριχνει.γαμηθηκε και αυτο το νημα,οπως προσφατως και αλλα ,απο το ποιος θα λαβει πιο πολλα.οι πραγματικοι μαγγες ομως βρισκουν το δρομο.ετσι και εγω ,μεσα στην αναμπουμπουλα και στην καταχνια ανακαλυψα διαμαντακι.αλλα θα το ξεκοκαλιζω μονος μου.αι πια βαρεθηκα,δεν αντεχεσται.

Για πες τι καλό βρήκες σε πμ
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
47
Like
7.290
Πόντοι
5.646
Και πολύ πρόσφατη εγγραφή ε...
Γνήσια προφίλ....
Καθαρά...
Μιλάμε μόνο για συγκεκριμένες κορασίδες...
:vomit::vomit:
αναφέρθηκα και εγώ το μεσημέρι περί αυτών...
Κούραση πάρα πολύ όλο....
Έχει τώρα αρκετό καιρό η όλη φάση...
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
47
Like
7.290
Πόντοι
5.646
Α και μην ξεχάσω...
Ψωνίσαμε πριν κάνα πενθήμερο τη Μιλανα από το deluxe και περάσαμε πολύ καυλα...!
Και μασάζ κάναμε και χαλαρωσαμε και χύσαμε όπως πρέπει....

Ο Βούδας σας!

Αυτά κάνεις βρε Βούδα μου και γράφεις για Μιλανα,ρίξε μας ενημέρωση πήξαμε στη φακλανα...!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Buda

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Το μπουρδέλο έχει αρχές, έχει τάξη και υπάρχει σεβασμός....εδώ δεν υπάρχει τίποτα , χάθηκαν όλα. Καλό βράδυ
Λογικό δεν είναι όταν μπαίνουν νταβστζηδεν των γραφείων να κράζουν κ να διαφιμιζουν λες κ δεν βλέπουμε .
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Α και μην ξεχάσω...
Ψωνίσαμε πριν κάνα πενθήμερο τη Μιλανα από το deluxe και περάσαμε πολύ καυλα...!
Και μασάζ κάναμε και χαλαρωσαμε και χύσαμε όπως πρέπει....

Ο Βούδας σας!

Τώρα μας την είπες μεγάλε. Διαφιμιζεις το μαγαζί σου δωρεάν πάλι ;; Αν σε πάρει χαμπάρι ο μπου διαχείριστηε θα σου ζητήσει ποσοστά που πτομοτσρεισ τσαμπε από το σάιτ του , δεν σε συμφέρει ?
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
47
Like
7.290
Πόντοι
5.646
Κοίταξε για διπλώματα κλπ κανείς δεν ασχολείται από το bou...Για το αν είναι μουναρα η χοντρή σίγουρα θα κεντρίσει το ενδιαφέρον...
Είναι αυτό που είπαμε κάποιες κάποιοι είναι σε λάθος σάιτ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom