Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (4 μέλη και 43 επισκέπτες)

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
399
Like
1.988
Πόντοι
201
Δυστυχώς δοκίμασα κ Αφροδίτη από την ομάδα της Τεας.
Καμία σχέση με τη φώτο που μας δείχνουν +20 κιλα και γενικά δεν μου άρεσε, ούτε δωρεάν δεν θα την έπαιρνα αν ήξερα ότι είναι έτσι. Κρίμα γιατί είχα παει με θετική διάθεση
Η ίδια κοπέλα είναι ρε ηλίθιε ? γυαλιά να φοράς !!!!

ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ!!!!

Το λες και μόνος σου.

Η ίδια κοπέλα είναι ρε ΗΛΙΘΙΕ;!;!;!;!;!;!

2 διαφορετικές Αφροδίτες είναι!!!!
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Συνάδελφοι και συναγωνιστές καλημέρα, εδώ και δύο μήνες απολαμβάνουμε την κόντρα μεταξύ του μαγαζατορα deluxe και Τεας ....ως σε κάποιο σημείο φίλοι μου είχε ενδιαφέρον, τώρα πλέον έχει καταντήσει κουραστικό και βαρετό και πολύ προβλέψιμο...τέλος πάντων αυτοί ξέρουν μεταξύ τους γιατί έχουν κόντρα...

Μια απορία έχω..

Ο Ντελουξ με 4 - 5 μαγαζιά ,με περίπου 30 κοπέλες να δουλεύουν για τα γραφεία του, και με καμία 10 προμοτορες γύρω γύρω να προμοταρουν τις κοπέλες του , τόσο πολύ πρόβλημα έχει , με Τέα και Αφροδίτη που αποφάσισαν να δουλέψουν μόνες τους? Κάτι δεν καταλαβαίνω μάλλον....

Το καλοκαίρι που πέρασε ,την είχαν θέα ,που τους έστηνε το λουξ και εκπαίδευε τις άλλες κοπέλες και που έκανε τα περισσότερα ραντεβού...τώρα την κράζουν....

Τέλος πάντων , η εμπειρία που είχα το καλοκαίρι με τη Τέα ,όταν ήταν στο λουξ , ήταν πολύ μέτρια , για τα δικά μου γούστα , δεν μου άρεσε καθόλου και την είχα κρίνει πολύ αρνητικά ...αλλά μάγκες μου η ζωή συνεχίζεται ο καθένας ας πάρει το δρόμο του. Απλο είναι ... επαναλαμβάνω ,ότι όλοι έχουν δικαίωμα να δουλέψουν και να ζήσουν....και τα μαγαζιά το καθένα ξεχωριστά και οι κοπέλες , που άλλες το κάνουν για τα χρήματα και άλλες το κάνουν για επιβίωση..
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201
Δυστυχώς δοκίμασα κ Αφροδίτη από την ομάδα της Τεας.
Καμία σχέση με τη φώτο που μας δείχνουν +20 κιλα και γενικά δεν μου άρεσε, ούτε δωρεάν δεν θα την έπαιρνα αν ήξερα ότι είναι έτσι. Κρίμα γιατί είχα παει με θετική διάθεση
τα φωνάζει πολύς κοσμος εδώ και μέρες φίλτατε τα είδες και μόνος σου ..μακριά από δαύτες..
Προμοτοράκο κούρασες... σε έχουν πάρει χαμπάρι και τα τσιμέντα
 

Ironman(2)

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2021
Μηνύματα
15
Like
34
Πόντοι
0
Καλημέρα στην παρέα. Μπορεί να μου στείλει κάποιος το τηλ της τεας?
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.016
Like
972
Πόντοι
96
και το μαλλιοτράβηγμα συνεχίζεται ...
 

STEFANOS37

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
45
Πόντοι
0
Έγιναν και τα γραφεία κινητά μπουρδέλα.Γιατί δεν λέμε τα πράγματα με το όνομά τους π.χ μπουρδέλο ΤΕΑ μπουρδέλο ΜΕΑ κλπ....
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Δυστυχώς δοκίμασα κ Αφροδίτη από την ομάδα της Τεας.
Καμία σχέση με τη φώτο που μας δείχνουν +20 κιλα και γενικά δεν μου άρεσε, ούτε δωρεάν δεν θα την έπαιρνα αν ήξερα ότι είναι έτσι. Κρίμα γιατί είχα παει με θετική διάθεση
Εσύ δύο σχόλια παρακάτω μας λες σε φίλο που ρωτάει για Αφροδίτη deluxe πολύ καλή. Κ τώρα λες Αφροδίτη τεας άκυρο. Η ίδια κοπέλα είναι ρε ηλίθιε ? γυαλιά να φοράς !!!!
καταρχάς δεν σε χαρακτηρίσα αρα για το ηλιθιος τι να σου πω.
Επίσης είναι διαφορετικές κοπέλες αρα μάλλον κοίτα στον καθρέφτη περί ηλιθιότητας...
Είναι διαφορετικές ;;; Και τότε πως γίνεται να έκανα με την ίδια εγώ. ,;;;; ? Ρε δεν πας καλά . Εντομεταξυ τα συν 20 κιλά από τις φωτό δηλαδή είναι γύρω στα ,100.... Άρα πρέπει να αλλάξουμε πόρτες στα σπίτια , γιατί τις έβγαλε όπως έμπαινε . Χαχαχαχα προμοοιοι
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Blackboy έχεις κάνει ποτέ test iq?!?!?!?!

ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!!!

Ο άνθρωπος γράφει ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΟΧΙ ΣΤΗΝ Αφροδίτη της Τέας και ΝΑΙ στην Αφροδίτη του Deluxe (που είναι η πρώην του Joy νομίζω).

Μάθε Ελληνικά ή πόσταρε όταν ξεμεθύσεις!!!
:hi::hi::hi::coffee::ak::ak::ak::ak::ak:

Καλημέρα στην παράνοια και στην παραπληροφόρηση όπου τελικά μόνο να παραπλανήσει θέλει και όχι να δώσει πληροφορία περί υπηρεσιών, κοριτσιών, κριτικές που γράφονται ανεξέλεγκτα χωρίς να υπάρχουν λεπτομέρειες .. και από ότι φαίνεται δεν φιλτράρονται σωστά από τους αναγνώστες. Δεν είναι δύσκολη η έρευνα ,παραθέτω φωτογραφία της Αφροδίτης πρώην εργαζόμενη deluxe ενοχλημένου επιχειρηματία ,πρώην εργαζόμενη του παρακμιακόυ joy της ίδιας αλυσίδας εργοδότου όπου πλέον είναι η μεταγραφή της ίδιας κοπέλας το γραφείο της Τεάς.
Σε καμία περίπτωση αυτή η κοπέλα δεν είναι μοντέλο, σε καμία περίπτωση δεν είναι για τα γούστα όλων Αλλά αυτόν που προτιμούν κάτι πολύ συγκεκριμένο, επαγγελματική μάλαξη αναλαμβάνει επαγγελματικές ομάδες αθλητών για προ προπονητική, και σε καμία περίπτωση δεν χρειάζεται να υπάρχει παραπλάνηση περί κιλών και γραμμαρίων. Εμένα προσωπικά το σώμα της δεν με ενόχλησε και ας έχει παραπάνω κιλά. Έχω κάνει μασάζ με μουνάρες και το άγγιγμα ήταν τόσο ψυχρό η συμπεριφορά άθλια μου τον έπαιζαν και κοίταζαν το ταβάνι και πότε θα φύγουν στο 40λεπτο.
Οπότε γούστα είναι αυτά αφήστε τα κορίτσια να κάνουν τη δουλειά τους κύριοι και κύριοι.
Όσο αφορά την ΤΕΑ όσοι έχουν δοκιμάσει ξέρουν κάθε σχόλιο πλέον θεωρείται περιττό.
Όσοι κάνουν χρόνια αθλητισμό έχουν ζήσει τα ευτράπελα από τις λαδοκορες των γραφείων και όλοι έχουμε σπαταλήσει πολύ χρήμα στο σπορ. Γράψτε κριτικές για νέες παρουσίες στο χώρο όχι πολύ φορεμένα γράψτε κριτικές να έχουμε εικόνα και όχι πρόμο, η κριτική πρέπει να εμπεριέχει η λεπτομέρεια, τι πρόσφερε η τάδε, και σε τι κόστος. Οτιδήποτε διαβάζω και είναι γραμμένο flu είναι πρόμο ξεκάθαρο γραφείο από πίσω.
Την καλημέρα περιμένω νέο αίμα.
ρε είναι διαφορετικές οι κοπέλες . ???? Μάλλον έχουν τυφλωθεί δεν εξήγησε αλλιώς. Μόνο εγώ βλέπω ότι είναι η ίδια κ όχι 100 κιλά ;;; Από Τέα άκυρο από ντελουξ ναι . Στην ίδια κοπέλα ο φίλος ????
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660
Ινεσα για δεύτερη φορά απόψε...
Ήμουν ανάμεσα σε Χριστίνα και Ινεσα.Απλα προτίμησα κάποια που την είχα πάρει ξανά...
Χαλαρωτικό μασαζακι για μια ώρα plus...Στο τέλος φραπεδιά.

Ινέσα και Χριστίνα από ποιό γραφείο?
απο massagelux είναι φίλε..εγώ είμαι βαλεριακιας βεβαια...δυνατό χαρτί και η λαουρα από το γραφείο αυτό...
ναι ισχύει η Βαλέρια τα σπάει και σε μασάζ συμπεριφορά φραπέ όλα...

Για πείτε και καμία τιμούλα ρε παιδιά !!!
.όταν λες τιμή;όλο το πακέτο;

Χωρίς ΦΠΑ διότι κόβω τιμολόγιο !!!
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201
Τις πιο ωραίες μουνες τις έχει το deluxe....Τώρα το "περίπτερο" που στήνει ο καθένας εδώ μέσα είναι αλλουνου παπά ευα-γελοιο...:2funny:
Στην έναρξη της πανδημίας έχει εμφανιστεί δε ξέρω και γω με πόσα προφίλ προμοτορας της Τεα...:confused:
Νομίζω όλοι το καταλάβαμε...
Απλά μόνο κούραση δημιουργεί...:confused:
Ρε Buda πέραν της Χριστίνας της καινούργιας όλες οι υπόλοιπες είναι οι ίδιες και οι ίδιες και άντε να αξίζουν άλλες δύο που το ξανά λέω είναι οι ίδιες εδώ και πάρα πολύ καιρό...
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Δυστυχώς δοκίμασα κ Αφροδίτη από την ομάδα της Τεας.
Καμία σχέση με τη φώτο που μας δείχνουν +20 κιλα και γενικά δεν μου άρεσε, ούτε δωρεάν δεν θα την έπαιρνα αν ήξερα ότι είναι έτσι. Κρίμα γιατί είχα παει με θετική διάθεση
εχουν γραφτεί πολλά αρνητικά σχόλια αγαπητέ και γιαυτην...δεν είναι τυχαίο το γεγονός ότι την έδιωξε ο deluxe massage ....προφανώς όλοι οι πελάτες θα έκαναν παράπονα όπως κάναμε και μεις...πάντως η Αφροδίτη του deluxe είναι άλλη κοπέλα μου την έχουν στείλει στο Viber και δεν έχει σχέση με Αυτήν στη φωτό και ειναι απο τις τοπ...όπως είναι το 99% του συγκεκριμένου γραφείου αποδεδειγμένα...
 

blackpit23

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
39
Like
194
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές.
Μερικές προσωπικές εμπειρίες το τελευταίο 2μηνο που ασχολούμαι με τον συγκεκριμένο χώρο.

Deluxe
- Δανάη, πιτσιρίκα ξανθιά με μπλε μάτι όπως στην φωτό, μασάζ άνω του μετρίου, χωρίς πετσέτα, πολύ παιχνιδιάρα και ομιλητική, τελείωμα φραπέ ( 50€ + tips)
- Αλεξάνδρα, πιτσιρίκα καστανόξανθη, λίγο διαφορετική απ την φωτό αλλά όμορφη, μασάζ καλό, χωρίς πετσέτα, ναζιάρα και φιλική, τελείωμα φραπέ ( 50€ + tips)
- Αφροδίτη (πρώην MassageJoy),όμορφη μαγκάκι μοιάζει στην φωτό που στέλνουν, μασάζ πολύ καλό επαγγελματικό, χωρίς πετσέτα, δεν προχώρησε (έχουμε βρεθεί 3-4 φορές) (60€)

Τέα
- Αμαρυλλίς (πρώην Ολυμπία από Vip), μελαχρινή με μεγάλο στήθος για συγκεκριμένα γούστα με κάποια παραπάνω κιλά, μασάζ καλό αισθησιακό, χωρίς πετσέτα, πολύ φιλική, δεν προχώρησε (;) (60€)

MassageJoy
- Έλενα, πιτσιρίκα παρθενοπιπίτσα, μασάζ άνω του μετρίου, με πετσέτα, χωρίς τελείωμα κλπ, πολύ ναζιάρα και φιλική, δεν προχώρησε (60€)

Osmose
- Έλλη, μελαχρινή πιτσιρίκα με ύφος μαγκάκι μασάζ ανύπαρκτο του δεκάλεπτου, χωρίς πετσέτα, διεκπεραιωτική ψεκάστε σκουπίστε τελειώσαμε, τελείωμα μπριζόλα (120€)

Massage Lux=
- Βαλέρια, καστανή 30άρα πολύ ωραίο πρόσωπο, μασάζ χαλαρωτικό, χωρίς πετσέτα, φιλική, τελείωμα φραπέ (60€ + 20€)
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Τις πιο ωραίες μουνες τις έχει το deluxe....Τώρα το "περίπτερο" που στήνει ο καθένας εδώ μέσα είναι αλλουνου παπά ευα-γελοιο...:2funny:
Στην έναρξη της πανδημίας έχει εμφανιστεί δε ξέρω και γω με πόσα προφίλ προμοτορας της Τεα...:confused:
Νομίζω όλοι το καταλάβαμε...
Απλά μόνο κούραση δημιουργεί...:confused:
Ρε Buda πέραν της Χριστίνας της καινούργιας όλες οι υπόλοιπες είναι οι ίδιες και οι ίδιες και άντε να αξίζουν άλλες δύο που το ξανά λέω είναι οι ίδιες εδώ και πάρα πολύ καιρό...

Ρε Buda, αν έχεις όλες τις μουναρες το Ντελουξ , τότε γιατί ασχολείται συνεχώς με τη Τέα...απλή ερώτηση κάνω....
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Και στο κάτω κάτω λίγο πολύ όλα τα γραφεία έχουν αξιόλογες κοπέλες ...
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
399
Like
1.988
Πόντοι
201
Ανυπομονώ για το ποστ σας αν θα παραδεχτείτε κάτι...

Η ίδια είναι τελικά;

Δε μας είπατε;

Τους έχετε βαφτίσει όλους προμότορες και δεν βλέπετε μπροστά σας!!!!!!!!!
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Καλησπερα σε ολους

Εχω ερωτηση για Λουση απο Delux. Την ειχα παρει μια φορα παλια και ειχε βγαλει μπλουζα και προχωρησε σε χειρωνακτικη απολαυση. Προχωραει και παραπανω; Ξερει κανεις, αξιζει να ξαναδοκιμασω ή να παω κατευθειαν σε κατι αλλο;

Σας ευχαριστω
 

Efraimoglou

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2017
Μηνύματα
29
Like
72
Πόντοι
0
Μαγκες να σας παραθεσω κι εγω τις εμπειρίες μου μιας και εχω να γραψω πολυ καιρο αλλα τις εκανα τις καταδρομικες μου.
Κατ αρχας γυρισε η Χρυσαννα στο Deluxe που εμένα ειναι απ τις αγαπημένες μου καθως το καλαμακι της ειναι αριστοτεχνικο και το μασαζ της παρα πολυ αισθησιακό. Χωρις να της ζητησεις θα σου κανει και λιγο body to body και γενικα παντα θα ειναι ευχαριστη και δε ζηταει εξτρα. Απο Deluxe επισης πηρα προσφατα τη Νεφελη οπου έμεινα πολυ ευχαριστημένος. Η Μιλανα ηταν επισης πολυ καλη και φιλική. Ειχα πολυ καλη εμπειρια. Επισης γυρισε η Βαλερια αυτή η μοντελέ με την οποια ακομα δεν εχω καταφερει να κανω αλλα με ψηνει πολυ
Απο Joy Βικτωρια ειναι άνετη.  Νικη στα δεν τουλαχιστον σε μενα και το υπερμπιστολο ειναι η Μαιρη αλλα 2 φορες που τη ζητησα ηταν κλεισμένη για ολη τη μερα.
Το lux εχει μια πολυ τιμια την Λάουρα και πολυ συμπαθητική και χαμογελαστη οπου εκανε και καλαμακι και δε ζητησε και εξτρα και θελω να δοκιμάσω την Ινεσα που φαίνεται καυλιαρα απ τις φωτο.
Τελος το velvet εχει ενα φοβερο πετιτ που τη λενε Ελινα και εμεινα ακρως ευχαριστημένος
 

Steve Konor1967

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
48
Like
82
Πόντοι
0
Μαγκες να σας παραθεσω κι εγω τις εμπειρίες μου μιας και εχω να γραψω πολυ καιρο αλλα τις εκανα τις καταδρομικες μου.
Κατ αρχας γυρισε η Χρυσαννα στο Deluxe που εμένα ειναι απ τις αγαπημένες μου καθως το καλαμακι της ειναι αριστοτεχνικο και το μασαζ της παρα πολυ αισθησιακό. Χωρις να της ζητησεις θα σου κανει και λιγο body to body και γενικα παντα θα ειναι ευχαριστη και δε ζηταει εξτρα. Απο Deluxe επισης πηρα προσφατα τη Νεφελη οπου έμεινα πολυ ευχαριστημένος. Η Μιλανα ηταν επισης πολυ καλη και φιλική. Ειχα πολυ καλη εμπειρια. Επισης γυρισε η Βαλερια αυτή η μοντελέ με την οποια ακομα δεν εχω καταφερει να κανω αλλα με ψηνει πολυ
Απο Joy Βικτωρια ειναι άνετη.  Νικη στα δεν τουλαχιστον σε μενα και το υπερμπιστολο ειναι η Μαιρη αλλα 2 φορες που τη ζητησα ηταν κλεισμένη για ολη τη μερα.
Το lux εχει μια πολυ τιμια την Λάουρα και πολυ συμπαθητική και χαμογελαστη οπου εκανε και καλαμακι και δε ζητησε και εξτρα και θελω να δοκιμάσω την Ινεσα που φαίνεται καυλιαρα απ τις φωτο.
Τελος το velvet εχει ενα φοβερο πετιτ που τη λενε Ελινα και εμεινα ακρως ευχαριστημένος

Έχεις δίκιο φίλε η Βαλέρια από Ντελουξ , πάρα πολύ καλό σώμα φοβερό πρόσωπο και ματάρες , για κάποιο διάστημα δούλευε άλλου , θεωρώ ότι είναι από τις καλύτερες του χώρου.... εντυπωσιακή από κοντά ,πολύ περισσότερο από την φωτογραφία.

Επειδή λατρεύω τις ξανθές , είχα πολύ καλή εμπειρία με Αφροδίτη από velvet , ξανθιά κοπέλα ψηλή , με πολύ καλό μασάζ και προχώρησε σε φοβερό φραπεδακι με πολύ άνεση στο χρόνο χωρίς βιασινες...πιο μεσογειακή γυναίκα , αλλά φοβερο πρόσωπο. Κατά περίπτωση προχωράει και σε καλαμάκι.

Ελίνα από Βελβετ και Ινεσα από λουξ ,στα απολύτως ναι... οπωσδήποτε δοκιμή για όσους δεν έχουν δοκιμασει...
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Ανυπομονώ για το ποστ σας αν θα παραδεχτείτε κάτι...

Η ίδια είναι τελικά;

Δε μας είπατε;

Τους έχετε βαφτίσει όλους προμότορες και δεν βλέπετε μπροστά σας!!!!!!!!!
η ξεφτίλα σου και ο πανικός σου κοπέλια σε έχουν φέρει σε βαθμό να ανεβάζεις φωτογραφιεσ πρόσωπα θεραπευτών στη σελίδα δημόσια....ξευτίλα...κατέβασε τις φωτος των παιδιών τώρα..αυτό Που κανείς δεν θα σου φέρει λεφτα ξευτίλισμενη..ξετσίπωτο ανθρωπάκι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom