Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (4 μέλη και 46 επισκέπτες)

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
τελος παντων,εγω εγραψα μασσαζ home και μου εβγαλε ολες αυτες.τωρα εσεις που ψαχνεται βρειτε τι σας ενδιαφερει.δεν ψωνιζω ετσι .βιομηχανια ειναι αυτο.
Αν γράψεις στο γκουγκλ μασάζ home θα σου βγάλει όλα τα κατ'οικον. Κ αν πατήσεις κ φωτό της Google θα σου βγάλει ανακατεμένες φωτό από όλα τα γραφεία κατοικονν. Στο ινστα έχουν μόνο μια.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
τελος παντων,εγω εγραψα μασσαζ home και μου εβγαλε ολες αυτες.τωρα εσεις που ψαχνεται βρειτε τι σας ενδιαφερει.δεν ψωνιζω ετσι .βιομηχανια ειναι αυτο.

Εσυ πηγές μάλλον harmony home massage. Ίδιο με το Osmose.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.316
Like
16.769
Πόντοι
3.556
:s&m_2:

Arfo35
Αυτό είναι κριτική αδερφέ συναγωνιστής και σωστός.

Πάμε όμως στο σοκαριστικό γιατί ρισκάρω και για άλλη μία φορά το ένστικτο μου δεν με ξεγέλασε.
Ρωτάω Τέα τι έχει να μου πει για την Αφροδίτη.
Μου λέει δεν θα σου πω τίποτα είναι μια άλλη..αν δεν..στο κάνω δώρο.
Δίνω το οκ.
Κλείνω μασάζ για μία μισή ώρα.. Σκάει ένα κομμάτι ..πρόσωπο πανέμορφο, μαγκακι μικρό σε ηλικία 24- 26 και με κιλά σαφώς παραπάνω για τα γούστα μου..
Με πιάνει από το χέρι κ μου λέει πάμε να σε περιποιηθώ.. ντουζ..μου κάθεται στα τέσσερα και μου βγάζει το παντελόνι τα κρεμάει στην ντουλάπα.. πάμε αφέντη μου ακόλουθα..σοκ..
Μασάζ επαγγελματίκο καθαρόαιμο.
Βγάζει την αφέντρα από μέσα της.. λεκτικά πολύ ατάκα.ισπανική και χέρι δεν κατάλαβα πως τα έκανε όλα μαζί.. βρέθηκα από πάνω της με έφερε Τούμπα.
Δεύτερο μέρος δεν το περίμενα απ'αυτά που έχω διαβάσει.
Πληρωμή έδωσα για μια μισή ώρα 80€ και χαρτζιλίκι στη κοπέλα .
Θα ξανά πάρω γιατί άφησε κ υπονοούμενα για κάτι που με ενδιαφέρει να δω.. περίεργος περισσότερο.
Σκάει μύτη και ο Στηβ Ντούζος με τον χάλια και τον Κορτέση.. σαφώς ο Στηβ με περισσότερα κιλά για τα γούστα μου αλλά πλακωθήκαμε στην παρτούζα και όλα έφτιαξαν ξαφνικά... μιλάμε για τρέλα!
χαχαχαχααχαχ η Αφροδίταρα οντως μοιάζει με το Στηβ Ντούζο ειδικά στα κιλά η φαλαινιτσα...μιλάμε για τρέλα...
τόφαλος;:confused:
Λες μια κοπέλα 70 κιλά 1.65 πού η κατανομή της είναι να έχει κ βυζιά κ κώλο , με φατσαρα χοντρή κ ότι άλλο ; Ε τότε εσύ έχεις πρόβλημα . Πρέπει να είσαι έξω απο νοσοκομείο να ψάχνεις για άρρωστες ανορεξικες χωρίς βυζί επάνω τους ή για παιδί προ εφηβείας .

τυποι εχετε καμια φωτο να κρινουμε εμπεριστατωμένα? :confused::confused::confused:
ειδα φωτο. ενταξει ρε τυποι. δεν ειναι και η γυναίκα του τσακωνα του υδραυλικού. Ότι γουστάρει ο καθένας. σίγουρα μοντέλο δεν είναι. απο φάτσα είναι καυλερη πάντως:coffee:
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί γίνεται όλο αυτό , υπάρχουν γραφεία και κοπέλες για όλα τα γούστα ....άλλος γουστάρει τις μελαχρινές άλλος τις ξανθές , άλλος τις λεπτές και άλλος τις γεμάτες..... ωραία και τι έγινε , όλοι θέλουν να δουλέψουν και όλοι οι πελάτες θέλουν να περάσουν καλά....Η αγορά είναι ελεύθερη ... Μονοπώλιο δεν υπάρχει ....
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
to harmony home massage ειναι το osmose η ειναι διαφορετικα οπως το vip athens massage?
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
Παιδια το 90% του osmose η κοπελες δουλευεαν σε μπουρδελα στο μεταξουργειο οπως μπαρμπαρα , τσεσικα , αντζελινα , νομιζω και ευα τοτε παιρναν 10ευρω για γαμησι στους οικους ανοχης τωρα θελουν 120 η 100ευρω χαχαχα:cheesy:
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί γίνεται όλο αυτό , υπάρχουν γραφεία και κοπέλες για όλα τα γούστα ....άλλος γουστάρει τις μελαχρινές άλλος τις ξανθές , άλλος τις λεπτές και άλλος τις γεμάτες..... ωραία και τι έγινε , όλοι θέλουν να δουλέψουν και όλοι οι πελάτες θέλουν να περάσουν καλά....Η αγορά είναι ελεύθερη ... Μονοπώλιο δεν υπάρχει ....

ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ

ΣΩΣΤΟΣ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΟΣ
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Παιδια το 90% του osmose η κοπελες δουλευεαν σε μπουρδελα στο μεταξουργειο οπως μπαρμπαρα , τσεσικα , αντζελινα , νομιζω και ευα τοτε παιρναν 10ευρω για γαμησι στους οικους ανοχης τωρα θελουν 120 η 100ευρω χαχαχα:cheesy:


ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ...

 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Δοκιμή με τη Χριστίνα από deluxe, καινούρια παρουσία, πολύ όμορφη κ με ωραίο γυμνασμενο σώμα. Ηλικία ως 25-26 και πολύ καλή με τέλεια χειροκίνητη εκτόνωση.
Βγάζει κ μπλούζα.
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Δυστυχώς δοκίμασα κ Αφροδίτη από την ομάδα της Τεας.
Καμία σχέση με τη φώτο που μας δείχνουν +20 κιλα και γενικά δεν μου άρεσε, ούτε δωρεάν δεν θα την έπαιρνα αν ήξερα ότι είναι έτσι. Κρίμα γιατί είχα παει με θετική διάθεση
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.453
Πόντοι
8.345
εχει κανεις αποψη για βικτωρια, ελευθερια και αφροδιτη απο delluxe και για κατερινα απο vip?
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
εχει κανεις αποψη για βικτωρια, ελευθερια και αφροδιτη απο delluxe και για κατερινα απο vip?
Αφροδίτη πολύ καλή, η Βικτωρία κάνει μόνο μασάζ τίποτα άλλο, για τις άλλες δεν έχω άποψη
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
εχει κανεις αποψη για βικτωρια, ελευθερια και αφροδιτη απο delluxe και για κατερινα απο vip?
Αφροδίτη πολύ καλή, η Βικτωρία κάνει μόνο μασάζ τίποτα άλλο, για τις άλλες δεν έχω άποψη
εσύ από πάνω μόλις είπες άκυρο η Αφροδίτη. Τώρα μας δουλεύεις ;
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Δυστυχώς δοκίμασα κ Αφροδίτη από την ομάδα της Τεας.
Καμία σχέση με τη φώτο που μας δείχνουν +20 κιλα και γενικά δεν μου άρεσε, ούτε δωρεάν δεν θα την έπαιρνα αν ήξερα ότι είναι έτσι. Κρίμα γιατί είχα παει με θετική διάθεση
Εσύ δύο σχόλια παρακάτω μας λες σε φίλο που ρωτάει για Αφροδίτη deluxe πολύ καλή. Κ τώρα λες Αφροδίτη τεας άκυρο. Η ίδια κοπέλα είναι ρε ηλίθιε ? γυαλιά να φοράς !!!!
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Δυστυχώς δοκίμασα κ Αφροδίτη από την ομάδα της Τεας.
Καμία σχέση με τη φώτο που μας δείχνουν +20 κιλα και γενικά δεν μου άρεσε, ούτε δωρεάν δεν θα την έπαιρνα αν ήξερα ότι είναι έτσι. Κρίμα γιατί είχα παει με θετική διάθεση
Εσύ δύο σχόλια παρακάτω μας λες σε φίλο που ρωτάει για Αφροδίτη deluxe πολύ καλή. Κ τώρα λες Αφροδίτη τεας άκυρο. Η ίδια κοπέλα είναι ρε ηλίθιε ? γυαλιά να φοράς !!!!
καταρχάς δεν σε χαρακτηρίσα αρα για το ηλιθιος τι να σου πω.
Επίσης είναι διαφορετικές κοπέλες αρα μάλλον κοίτα στον καθρέφτη περί ηλιθιότητας...
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Τύπος που γράφηκε πριν 1 μήνα για προμοτιον... Θα μας πει περί ηλιθιότητας!κάτι τέτοια προφίλ πρέπει να σβήνονται
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Δυστυχώς δοκίμασα κ Αφροδίτη από την ομάδα της Τεας.
Καμία σχέση με τη φώτο που μας δείχνουν +20 κιλα και γενικά δεν μου άρεσε, ούτε δωρεάν δεν θα την έπαιρνα αν ήξερα ότι είναι έτσι. Κρίμα γιατί είχα παει με θετική διάθεση
τα φωνάζει πολύς κοσμος εδώ και μέρες φίλτατε τα είδες και μόνος σου ..μακριά από δαύτες..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Buda

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
399
Like
1.988
Πόντοι
201
Blackboy έχεις κάνει ποτέ test iq?!?!?!?!

ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!!!

Ο άνθρωπος γράφει ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΟΧΙ ΣΤΗΝ Αφροδίτη της Τέας και ΝΑΙ στην Αφροδίτη του Deluxe (που είναι η πρώην του Joy νομίζω).

Μάθε Ελληνικά ή πόσταρε όταν ξεμεθύσεις!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom