Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Dakota johnson

Call-Girl
Εγγρ.
13 Ιουλ 2018
Μηνύματα
166
Like
1.734
Πραγματικά απορώ με το μυαλό μερικών το 2021. Δηλαδή ο άντρας να γαμησει πολλές πριν παντρευτεί, η γυναίκα όμως... Όχι... Παρθένα Μαρία τη θέλουμε... Πάτε καλά; από τη σεξουαλικοτητα του ατόμου κρίνετε τη δυνητικη σύντροφο σας; Λέγεται αυτό κριτική σκέψη; άρα αντίστοιχα κ εμείς να σας κρίνουμε από αυτό έτσι; κ αν έχετε πάει με πολλές δρόμο.. "κοριτσιαα αυτός είναι τσουλος, ντροπή"... Γι αυτό δε πάνε καλά οι σχέσεις, γι αυτό γίνονται γυναίκοκτονιες.. ΒΓΕΊΤΕ ΑΠΌ ΤΗ ΣΠΗΛΙΑΑΑΑ ΚΑΙ ΞΥΠΝΉΣΤΕ!
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.315
Like
16.768
Πόντοι
3.556
ετσι ειναι ρε νιαμου μη δινετε βαση στα μαθηματικα. δεν πρεπει να υπαρχουν ορια να πουμε. ειδικα αν μπεις σε καμια ντρηχο ειναι προικα να πουμε σα να πηγες με μια ντουζινα μουνετα. :undecided: :undecided: :undecided:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Πραγματικά απορώ με το μυαλό μερικών το 2021. Δηλαδή ο άντρας να γαμησει πολλές πριν παντρευτεί, η γυναίκα όμως... Όχι... Παρθένα Μαρία τη θέλουμε... Πάτε καλά; από τη σεξουαλικοτητα του ατόμου κρίνετε τη δυνητικη σύντροφο σας; Λέγεται αυτό κριτική σκέψη; άρα αντίστοιχα κ εμείς να σας κρίνουμε από αυτό έτσι; κ αν έχετε πάει με πολλές δρόμο.. "κοριτσιαα αυτός είναι τσουλος, ντροπή"... Γι αυτό δε πάνε καλά οι σχέσεις, γι αυτό γίνονται γυναίκοκτονιες.. ΒΓΕΊΤΕ ΑΠΌ ΤΗ ΣΠΗΛΙΑΑΑΑ ΚΑΙ ΞΥΠΝΉΣΤΕ!
οποιος η οποια εχει πάει με μια ντουζίνα αντρες η γυναίκες αντίστοιχα τοτε δε κάνουν για γάμο...γάμο κάνουν οι μονογαμικοί οχι οι πολυγαμικοί.εγω πχ εχω πάει με μια ντουζίνα γυναίκες και μια ντουζίνα ιερόδουλες,δε γίνεται ξαφνικά για το υπόλοιπο της ζωής μου να αντέξω σεξουαλικά μονο με μια γυναίκα...το ιδιο ισχίει και για τις γυναίκες. (αλλο το τι γίνεται στη κοινωνία και εχουμε καταντήσει ενα μπάχαλο)
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
εγω πχ οχι...δε θα παντρευόμουν κάποια που έχει παει με όλο το κέντρο Κορίνθου. Γιατί οι πιθανότητες να γίνει μαλακια ειναι αυξημένες. Πέραν το ότι δε θα νιώθει σα γυναίκα.. Νιώθει συναίσθημα μια που έχει παει με 200 άντρες? Όπως και ο άντρας εγώ το λέω δεν κάνω για γάμο. Δεν είναι όλοι για όλα.
 

arturos

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
1
Αν ποτέ θελήσω να παντρευτώ, δεν θα με ενδιαφέρει με πόσους έχει πάει η μέλλουσα γυναίκα μου πριν από εμένα, αρκεί να μην πάει με άλλους μετά από εμένα!!
Με άλλα λόγια, δεν με ενδιαφέρει να είμαι ο πρώτος, με ενδιαφέρει να είμαι ο τελευταίος...
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Αν ποτέ θελήσω να παντρευτώ, δεν θα με ενδιαφέρει με πόσους έχει πάει η μέλλουσα γυναίκα μου πριν από εμένα, αρκεί να μην πάει με άλλους μετά από εμένα!!
Με άλλα λόγια, δεν με ενδιαφέρει να είμαι ο πρώτος, με ενδιαφέρει να είμαι ο τελευταίος...
τύπε δε πανε ετσι αυτα...δυστυχώς,και οταν λεω δε πανε ετσι εννοω πως οι πιθανότητες να γίνει αυτο που φοβάσαι ειναι μεγαλύτερες (δε λεω οτι ειναι νόμος)
 

arturos

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
1
τύπε δε πανε ετσι αυτα...δυστυχώς,και οταν λεω δε πανε ετσι εννοω πως οι πιθανότητες να γίνει αυτο που φοβάσαι ειναι μεγαλύτερες (δε λεω οτι ειναι νόμος)
Δυστυχώς φίλε η πιθανότητα να ΜΗΝ είμαι ο τελευταίος είναι μεγάλη και (φυσικά) αν γίνει αυτό θα με πειράξει πολύ.
Δεν θα με πειράξει όμως να μην είμαι ο πρώτος και να έχουν προηγηθεί άλλοι 100
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.617
Κριτικές
1
Like
5.551
Πόντοι
2.356
Πραγματικά απορώ με το μυαλό μερικών το 2021. Δηλαδή ο άντρας να γαμησει πολλές πριν παντρευτεί, η γυναίκα όμως... Όχι... Παρθένα Μαρία τη θέλουμε... Πάτε καλά; από τη σεξουαλικοτητα του ατόμου κρίνετε τη δυνητικη σύντροφο σας; Λέγεται αυτό κριτική σκέψη; άρα αντίστοιχα κ εμείς να σας κρίνουμε από αυτό έτσι; κ αν έχετε πάει με πολλές δρόμο.. "κοριτσιαα αυτός είναι τσουλος, ντροπή"... Γι αυτό δε πάνε καλά οι σχέσεις, γι αυτό γίνονται γυναίκοκτονιες.. ΒΓΕΊΤΕ ΑΠΌ ΤΗ ΣΠΗΛΙΑΑΑΑ ΚΑΙ ΞΥΠΝΉΣΤΕ!
και ομως τους αλφαδες τους κυνηγατε να σας πηδηξουν και εσας και ας πανε φανερα με αλλη καθε φορα!
τι να κανουμε οπως λεει και η παροιμια ολοι θελουν ενα κλειδι να ανοιγει ολες τις κλειδαριες και οχι μια κλειδαρια να ανοιγει απο οποιοδηποτε κλειδι!

υ.γ. ειδικα εσυ συγκεκριμενα κρινεσαι απο την σεξουαλικοτητα σου!!
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Δυστυχώς φίλε η πιθανότητα να ΜΗΝ είμαι ο τελευταίος είναι μεγάλη και (φυσικά) αν γίνει αυτό θα με πειράξει πολύ.
Δεν θα με πειράξει όμως να μην είμαι ο πρώτος και να έχουν προηγηθεί άλλοι 100
εγω αν το έκανα ποτε αυτο το βήμα με μια τέτοια γυναίκα,το λιγότερο που θα μπορούσα να κανω ειναι να ειμαι απλα προετοιμασμένος
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
δεν θα επρεπε να αφορά κανέναν αυτο
ναι...εχεις δικιο εδω δε λέω για το αν με αφορά η οχι αλλα το αν οι πιθανότητες ειναι με το μέρος μου (φυσικά και δε με αφορά)
 

Διαγραμμένο μέλος 210059

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
149
Like
24.296
Πόντοι
25.186
εγω πχ οχι...δε θα παντρευόμουν κάποια που έχει παει με όλο το κέντρο Κορίνθου. Γιατί οι πιθανότητες να γίνει μαλακια ειναι αυξημένες. Πέραν το ότι δε θα νιώθει σα γυναίκα.. Νιώθει συναίσθημα μια που έχει παει με 200 άντρες? Όπως και ο άντρας εγώ το λέω δεν κάνω για γάμο. Δεν είναι όλοι για όλα.
σωστος...εγω ειμαι για κεντρο απεξαρτησης απο το σεξ
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
σωστος...εγω ειμαι για κεντρο απεξαρτησης απο το σεξ
καλα δεν εχω φτάσει και σε αυτο το σημείο...αποδέχομαι τη φύση μου. ειμαι γκομενιάρης πως να το κανουμε,εχω γνωρίσει σωστες γυναίκες στη ζωη μου (κυρίως πριν τα 35) αλλα εγω δεν άντεχα μια καλημέρα,γάμο θα αντέξω? :wanker:
 

TonyDOP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2018
Μηνύματα
173
Like
3.300
Πόντοι
441
Επειδή με τη δικιά μου είμαστε μαζί από μικροί, την πήρα παρθένα. Από εκεί και πέρα, αν κάνω σχέση με μία κοπέλα που τώρα πχ ειναι 25, είναι απολύτως προφανές πως θα έχει πολλές σεξουαλικές εμπειρίες πριν από εμένα. Δεν καταλαβαίνω γιατί σας ενοχλεί κάποιους.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Επειδή με τη δικιά μου είμαστε μαζί από μικροί, την πήρα παρθένα. Από εκεί και πέρα, αν κάνω σχέση με μία κοπέλα που τώρα πχ ειναι 25, είναι απολύτως προφανές πως θα έχει πολλές σεξουαλικές εμπειρίες πριν από εμένα. Δεν καταλαβαίνω γιατί σας ενοχλεί κάποιους.
Άλλο πολλες και άλλο όλο το κεεμ Σπάρτης. Και περα απο αυτο αν την πηρες από μικρή παρθενα, τότε σε καμια 10ετια να περιμενεις να της ανάψουν τα λαμπάκια ??
 

explorer

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
158
Like
137
Πόντοι
1
Άλλο πολλες και άλλο όλο το κεεμ Σπάρτης. Και περα απο αυτο αν την πηρες από μικρή παρθενα, τότε σε καμια 10ετια να περιμενεις να της ανάψουν τα λαμπάκια ??
Μην του βαζεις φυτιλιες του ανθρωπου :)
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.617
Κριτικές
1
Like
5.551
Πόντοι
2.356
Άλλο πολλες και άλλο όλο το κεεμ Σπάρτης. Και περα απο αυτο αν την πηρες από μικρή παρθενα, τότε σε καμια 10ετια να περιμενεις να της ανάψουν τα λαμπάκια ??
να μην ειναι καμια Αυλωνα μονο τυπε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom