Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.279
Πόντοι
10.336
Εκεί το εχω σα δεδομένο ότι θα μπούνε
Κοιτα, δεν ξερω αν εχουν αλλαξει τα πραγματα, αλλα αν μπουν τσουλου, και βγουν τριτοι, πεφτουν γιουροπα, σωστα;
μετα μπορουν απο το γιουροπα να πανε ΚΑΙ κονφερενς στην ιδια χρονια; :think:

Ακομα κι αν ισχυει το παραπανω σεναριο, θα πρεπει να προσπαθησουν πολυ να το καταφερουν, πρεπει να χασουν και να κερδισουν συγκεκριμενα ματς κτλ. Γιαυτο σου λεω οτι φετος ειναι μαλλον απιθανο σεναριο, εκτος αν μεινουν εκτος τσουλου, μπουν απευθειας ομιλους γιουροπα και καταφερουν να βγουν τριτοι εκει... Και μετα να παιζουν καθε ευρωπαικο τους ματς σαν τελικο μεχρι να τους κερδισουν ολους. Και ταυτοχρονα θα κυνηγανε να κρατησουν τον τιτλο του πρωταθλητη... Πολυ σουρεαλ σεναριο

Τελος παντων μη το βασανιζουμε, ας περιμενουμε την κληρωση (σε μια βδομαδα ειναι νομιζω) και το ξανασυζηταμε
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Κανεις τα παντα να περασεις τσουλου. Δεν τιθεται αμφισβητηση, ολοι θελουν να παιξουν τσουλου.
Αν αποκλειστεις απτα προκριματικα και πας γιουροπα, θα παιξεις για να βγεις τριτος; λογικα οχι, θα παιξεις για να προκριθεις...
Γενικα το σεναριο να παιξετε κονφερενς φετος βγαινει μονο αν το κυνηγησετε, πραγμα απιθανο, ειναι πολλα τα λεφτα ή το ρισκο της τριτης θεσης. Ας δουμε τι θα σας ερθει στην κληρωση βεβαια και το ξανασυζηταμε.

ισχυει....πρεπει να προσπαθησει παρα πολυ η φετινη αεκαρα για να πεσει στο καρνεισον καπ...ισως αν παιξει στο 3% των δυνατοτήτων της, να καταφερει καμια μπενφικα να την αφησει εκτος τσουλου ωστε να παει στο καρνεισον καπ....
:coffee::coffee::coffee:
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Κοιτα, δεν ξερω αν εχουν αλλαξει τα πραγματα, αλλα αν μπουν τσουλου, και βγουν τριτοι, πεφτουν γιουροπα, σωστα;
μετα μπορουν απο το γιουροπα να πανε ΚΑΙ κονφερενς στην ιδια χρονια; :think:

Ακομα κι αν ισχυει το παραπανω σεναριο, θα πρεπει να προσπαθησουν πολυ να το καταφερουν, πρεπει να χασουν και να κερδισουν συγκεκριμενα ματς κτλ. Γιαυτο σου λεω οτι φετος ειναι μαλλον απιθανο σεναριο, εκτος αν μεινουν εκτος τσουλου, μπουν απευθειας ομιλους γιουροπα και καταφερουν να βγουν τριτοι εκει... Και μετα να παιζουν καθε ευρωπαικο τους ματς σαν τελικο μεχρι να τους κερδισουν ολους. Και ταυτοχρονα θα κυνηγανε να κρατησουν τον τιτλο του πρωταθλητη... Πολυ σουρεαλ σεναριο

Τελος παντων μη το βασανιζουμε, ας περιμενουμε την κληρωση (σε μια βδομαδα ειναι νομιζω) και το ξανασυζηταμε
δεν ξέρω αν μετά από Γιουρόπα πέφτουν Κόνφερενς και πότε γίνεται αυτό...θα δούμε τι θα γίνει - βλέπουμε..

Και στους 8 του Europa, το θεωρώ μεγάλη επιτυχία
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
8
Like
3.199
Πόντοι
456
ΠΛΗΡΟΦΟΡΊΑ ΑΠΌ <ΜΕΣΑ> Μπαρτσα, Ρεαλ, Μάντσεστερ και λοιπές καριόλες κάνουν ότι μπορούν να μην κληρωθούν μαζί μας.. :grin::grin::rockon:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Να πω την αμαρτία μου. Εγώ με 21 μύρια,θα τον είχα δώσει τον Λίβαι. Μακάρι αν μείνει,να τα βάζει φέτος γιατί πέρυσι τελειώματα δεν είχε. Τον βοηθάει το κορμί του αλλά δεν είναι κιλερ
 
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
675
Κριτικές
25
Like
3.688
Πόντοι
2.596
Να πω την αμαρτία μου. Εγώ με 21 μύρια,θα τον είχα δώσει τον Λίβαι. Μακάρι αν μείνει,να τα βάζει φέτος γιατί πέρυσι τελειώματα δεν είχε. Τον βοηθάει το κορμί του αλλά δεν είναι κιλερ
Διατηρεί μεγαλο ποσοστό μεταπώλησης η παλιά του ομάδα, οπότε στα ταμεία της ΑΕΚ θα μπουν πολύ λιγότερα από 21.
Καλά κάνει κ δεν τον δίνει, παιχταρα είναι, με τα καλά του κ τα κακά του...μη ξεχνάμε πρώτη του σεζόν ήταν ως φόρ...
Μόνο αν έρθει πρόταση για 30 θα τον δώσει.
Εμένα με ανησυχεί που πάγωσε του στόπερ..
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.615
Like
68.019
Πόντοι
11.956
Εγώ είπα πρωτος για τελικό Τσάμπιονς λιγκ κάτι όχι δύσκολο φέτος ....εδώ πήρα η εθνική το ευρωπαϊκό με τον Χαριστέα !!!!!!
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Διατηρεί μεγαλο ποσοστό μεταπώλησης η παλιά του ομάδα, οπότε στα ταμεία της ΑΕΚ θα μπουν πολύ λιγότερα από 21.
Καλά κάνει κ δεν τον δίνει, παιχταρα είναι, με τα καλά του κ τα κακά του...μη ξεχνάμε πρώτη του σεζόν ήταν ως φόρ...
Μόνο αν έρθει πρόταση για 30 θα τον δώσει.
Εμένα με ανησυχεί που πάγωσε του στόπερ..
Η ΑΕΚ κρατα 2.8 που έδωσε για αγορά και το 60 από το υπόλοιπο ποσό. Συνολικά πάνω από 13. Δεν είναι λίγα. Στόπερ θα έρθει σίγουρα και καλό. Πιστεύω ότι περιμένουν να δουν πόσους ξένους θα έχουμε εντεκάδα τους. Δεν παίρνεις τον Αραούχο για να τον έχεις εκτός αποστολής
 
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
675
Κριτικές
25
Like
3.688
Πόντοι
2.596
Η ΑΕΚ κρατα 2.8 που έδωσε για αγορά και το 60 από το υπόλοιπο ποσό. Συνολικά πάνω από 13. Δεν είναι λίγα. Στόπερ θα έρθει σίγουρα και καλό. Πιστεύω ότι περιμένουν να δουν πόσους ξένους θα έχουμε εντεκάδα τους. Δεν παίρνεις τον Αραούχο για να τον έχεις εκτός αποστολής
Ακριβως.Στα 14 είναι περίπου.
Είναι πολλά, αλλά μπορούν κ παραπάνω, ειδικά αν κάνει άλλη μια καλή σεζόν.
Προσωπικά θα ήθελα να κάτσει άλλον έναν χρόνο κ βλέπουμε.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Ακριβως.Στα 14 είναι περίπου.
Είναι πολλά, αλλά μπορούν κ παραπάνω, ειδικά αν κάνει άλλη μια καλή σεζόν.
Προσωπικά θα ήθελα να κάτσει άλλον έναν χρόνο κ βλέπουμε.
Αν ανανεώσει τώρα , ναι. Διαφορετικά του χρόνου το καλοκαίρι θα μπαίνει στον τελευταίο χρόνο του συμβολαίου και οι προτάσεις θα είναι μικρότερες. Ειδικά αν δεν βγάλει μάτια στην Ευρώπη
 
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
675
Κριτικές
25
Like
3.688
Πόντοι
2.596
Αν ανανεώσει τώρα , ναι. Διαφορετικά του χρόνου το καλοκαίρι θα μπαίνει στον τελευταίο χρόνο του συμβολαίου και οι προτάσεις θα είναι μικρότερες. Ειδικά αν δεν βγάλει μάτια στην Ευρώπη
Του ετοιμάζουν αναπροσαρμογη συμβολαιου με διπλάσιες αποδοχές ακουσα στο ραδιο.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.671
Κριτικές
42
Like
28.899
Πόντοι
28.246
Να πω την αμαρτία μου. Εγώ με 21 μύρια,θα τον είχα δώσει τον Λίβαι. Μακάρι αν μείνει,να τα βάζει φέτος γιατί πέρυσι τελειώματα δεν είχε. Τον βοηθάει το κορμί του αλλά δεν είναι κιλερ
Και ο Μελισσανιδης αν ειχε προταση τετοια θα τον εδινε.

Αν ανανεωσει ο Λιβαι θα ειναι μαλακας. Αν ο Τιγρης δεν τον πουλαει μια φορα τωρα του χρονου με ανανέωση συμβολαιου από τωρα θα παιζει απο μεγαλυτερη θεση ισχυος και θα ζηταει περισσοτερα.

Ας του κοψει τη μπαλα για εναν χρονο αν δεν ανανεωσει θα αναγκαστει να τον δωσει με οσα του δινουν τωρα ή το επομενο καλοκαιρι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.671
Κριτικές
42
Like
28.899
Πόντοι
28.246
Ακριβως.Στα 14 είναι περίπου.
Είναι πολλά, αλλά μπορούν κ παραπάνω, ειδικά αν κάνει άλλη μια καλή σεζόν.
Προσωπικά θα ήθελα να κάτσει άλλον έναν χρόνο κ βλέπουμε.
Screenshot_2023-07-20-19-26-38-275_com.instagram.android.jpg
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.615
Like
68.019
Πόντοι
11.956
Άρα πάμε για τελικό φουλ επιχειρηματίας ο τίγρης επένδυση κάνει και κάνει τα πάντα να του βγεί
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.615
Like
68.019
Πόντοι
11.956
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.546
Πόντοι
8.846

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.671
Κριτικές
42
Like
28.899
Πόντοι
28.246
o μαλάκας νομίζει ότι θα πάρει παραπάνω για τον ΜΑΝΤΑΛΟ :confused:
Και εσυ πιστεψες το δημοσιευμα που εβαλα;

Απο το τσιλι καφενειο στο ινστα το τσιμπησα. :2funny:

Τρολια ειναι για τις μαλακιες που γραφουν για τον Λιβαι. Παιχταρας ο Λιβαι, ναι, αλλα δεν παιζουμε και Μπουντεσλιγκα για να πουλησεις με τριανταρια.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.546
Πόντοι
8.846
Και εσυ πιστεψες το δημοσιευμα που εβαλα;

Απο το τσιλι καφενειο στο ινστα το τσιμπησα. :2funny:

Τρολια ειναι για τις μαλακιες που γραφουν για τον Λιβαι. Παιχταρας ο Λιβαι, ναι, αλλα δεν παιζουμε και Μπουντεσλιγκα για να πουλησεις με τριανταρια.
αει στο διάλα ρε :birdman::grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom