Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (5 μέλη και 24 επισκέπτες)

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
8
Like
3.199
Πόντοι
456
Έτσι όπως την είδα με τη Σαχτάρ, και αν δεν προκύψει κάτι έκτακτο, περίπατο θα κάνουμε. Μόνο ο βάζελος αν δείξει κάτι.
Ο γαύρος με τον κορδόνι θα πάει καλά αλλά θα χρειαστεί λίγο χρόνο.Είναι καλός ο Κορδον θα τους κάνει ανθρώπους νομίζω εκτός κ αν στην πρώτη στραβη τον φάνε. Αυτός που θα έχει σοβαρά θέματα κ με τον κόσμο του θα είναι ο μπαοκ.
 

Yatoputso

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Αυγ 2019
Μηνύματα
514
Κριτικές
36
Like
3.596
Πόντοι
5.396
protos%20gyros.jpg


Καλό αναίμακτο πρωτάθλημα να έχουμε όλοι μας... και εμάς νταμπλούχους!
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.682
Κριτικές
42
Like
28.906
Πόντοι
28.246
Ο γαύρος με τον κορδόνι θα πάει καλά αλλά θα χρειαστεί λίγο χρόνο.Είναι καλός ο Κορδον θα τους κάνει ανθρώπους νομίζω εκτός κ αν στην πρώτη στραβη τον φάνε
Καλά, κάτσε να δούμε τι θα μας φέρει πρώτα ο Αντωνακης και ποιοι θα μείνουν γιατί ο καθε παιχτης είναι και υποψήφιος για πώληση και βλέπουμε.

(Χωρίς ίχνος τρολιας) Εγώ αντίθετα βλέπω την ΑΕΚ να μην είναι αυτό που περιμένετε φέτος σχετικά με πέρυσι. Ακόμα και αν ξεκινήσει φουριοζα θα κλαταρει. Θα έχει και Ευρώπη υπόψιν στις αγωνιστικές της υποχρεώσεις.
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
8
Like
3.199
Πόντοι
456
Καλά, κάτσε να δούμε τι θα μας φέρει πρώτα ο Αντωνακης και ποιοι θα μείνουν γιατί ο καθε παιχτης είναι και υποψήφιος για πώληση και βλέπουμε.

(Χωρίς ίχνος τρολιας) Εγώ αντίθετα βλέπω την ΑΕΚ να μην είναι αυτό που περιμένετε φέτος σχετικά με πέρυσι. Ακόμα και αν ξεκινήσει φουριοζα θα κλαταρει. Θα έχει και Ευρώπη υπόψιν στις αγωνιστικές της υποχρεώσεις.
Αν δεν αρχισει ο χοντρος τα δικα του τα πειραιωτικα και ακουσει τον κορδονια ολα θα σας πανε καλα απλα θελει χρονο οπως ειναι το φυσιολογικο.Και μαλλον τον ακουει γιατι δεν παει σε μαλακισμενες μεταγραφες με κατι παραξενους των 10 μυριων...Οσο για εμας το πιο πιθανο ειναι να ειμαστε παρα πολυ καλυτεροι απο περσυ γιατι ολοι παιζουν στο ιδιο μοτιβο..Παικτες που ειχαν πεθανει εμφανιζονται πολυ καλα μεχρι τωρα..Ετσι λεω εγω ο αρρωστακιας..Θα δουμε τι θα γινει..
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.682
Κριτικές
42
Like
28.906
Πόντοι
28.246
Αν δεν αρχισει ο χοντρος τα δικα του τα πειραιωτικα και ακουσει τον κορδονια ολα θα σας πανε καλα απλα θελει χρονο οπως ειναι το φυσιολογικο.Και μαλλον τον ακουει γιατι δεν παει σε μαλακισμενες μεταγραφες με κατι παραξενους των 10 μυριων...Οσο για εμας το πιο πιθανο ειναι να ειμαστε παρα πολυ καλυτεροι απο περσυ γιατι ολοι παιζουν στο ιδιο μοτιβο..Παικτες που ειχαν πεθανει εμφανιζονται πολυ καλα μεχρι τωρα..Ετσι λεω εγω ο αρρωστακιας..Θα δουμε τι θα γινει..
Που θα τα βρει την συγκεκριμενη στιγμη τα δεκα μυρια να κανει τετοια μεταγραφη; Αν πουλησει και μαζεψει χρημα, τελη Αυγουστου μεχρι 20 Σεπτέμβρη ισως και να κανει.

Το να παει καλα μια χρονια για το εγχωριο πρωταθλημα για μια Ελληνικη ομαδα σημαινει να σηκώσει το πρωταθλημα. Εσυ βλεπεις να πηγαινω καλα. ΟΚ. Ας μεινουν εδω και βλεπουμε στο αμεσο και μακρινο μελλον.

Μην με ρωτησεις ποιον βλεπω πρωταθλητη. Δεν εχω δει τις ομαδες και σιγουρα δεν θα τις κρινω απο τα φιλικα τους. Κατσε να ξεκινησουν πρωτα.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Βλέπω φέτος την ΑΕΚ να κάνει πορεία στην Ευρώπη. Στο καινούργιο κύπελλο που ο τελικός θα γίνει στη Φιλαδέλφεια.
Πολύ πιθανό και πρωτάθλημα ή - και κύπελλο πάλι
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
8
Like
3.199
Πόντοι
456
Που θα τα βρει την συγκεκριμενη στιγμη τα δεκα μυρια να κανει τετοια μεταγραφη; Αν πουλησει και μαζεψει χρημα, τελη Αυγουστου μεχρι 20 Σεπτέμβρη ισως και να κανει.

Το να παει καλα μια χρονια για τον εγχωριο πρωταθλημα για μια Ελληνικη ομαδα σημαινει να σηκώσει το πρωταθλημα. Εσυ βλεπεις μα πηγαινω καλα. ΟΚ. Ας μεινουν εδω και βλεπουμε στο αμεσο και μακρινο μελλον.

Βλέπω φέτος την ΑΕΚ να κάνει πορεία στην Ευρώπη. Στο καινούργιο κύπελλο που ο τελικός θα γίνει στη Φιλαδέλφεια.
Πολύ πιθανό και πρωτάθλημα ή - και κύπελλο πάλι
Και την ουκρανεζα της Σαχταρ πρέπει να τσιμπησουμε:grin:
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Νομίζω σκέφτονται - σχεδιάζουν για τελικό στη Φιλαδέλφεια στο Κόνφερενς.. για αυτό και φέρνουν καλούς παίχτες
Γουστάρω πολύ να το πάρουμε
( Αν φτάσουμε τελικό , εννοείται το πήραμε)
 
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
675
Κριτικές
25
Like
3.688
Πόντοι
2.596
Νομίζω σκέφτονται - σχεδιάζουν για τελικό στη Φιλαδέλφεια στο Κόνφερενς.. για αυτό και φέρνουν καλούς παίχτες
Γουστάρω πολύ να το πάρουμε
( Αν φτάσουμε τελικό , εννοείται το πήραμε)
Είναι ήδη επίσημο ότι θα γίνει στην Αγιά Σοφιά το 2024.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Είναι ήδη επίσημο ότι θα γίνει στην Αγιά Σοφιά το 2024.
Το ξέρω..αλλο λέω: η διοίκηση θέλει καλή πορεία στην Ευρώπη. Αρα, αν φτάσουμε τελικό Κόνφερενς ( που θα γίνει Φιλαδέλφεια) , τότε το πήραμε το κύπελλο
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.279
Πόντοι
10.336
ελπιζω ο τελικος του κονφερενς να εχει καμια μισητη ομαδα (καμια λατσιο, καμια τουρκικη) να πεσει καμια σφαλιαρα να κεραστουν τα παιδια ελληνικη φιλοξενια :coffee:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.279
Πόντοι
10.336
Νομίζω σκέφτονται - σχεδιάζουν για τελικό στη Φιλαδέλφεια στο Κόνφερενς.. για αυτό και φέρνουν καλούς παίχτες
Γουστάρω πολύ να το πάρουμε
( Αν φτάσουμε τελικό , εννοείται το πήραμε)
αν και εχει λογικη αυτο που λες, δεν νομιζω να προτιμησει ο οποιοσδηποτε (παικτες προπονητης οπαδοι ΠΡΟΕΔΡΟΣ) να μην παιξετε τσουλου.... Ειναι πολλα τα λεφτα συν την προβολη της ομαδας γενικοτερα.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
αν και εχει λογικη αυτο που λες, δεν νομιζω να προτιμησει ο οποιοσδηποτε (παικτες προπονητης οπαδοι ΠΡΟΕΔΡΟΣ) να μην παιξετε τσουλου.... Ειναι πολλα τα λεφτα συν την προβολη της ομαδας γενικοτερα.
Ναι, αλλά κάποια στιγμή θα αποκλειστουμε από τσουλου.. θα πάμε Europa όπου εντάξει, αν καταφέρουν και πάμε στους 8 ή στους 4, είναι μεγάλη επιτυχία
Νομίζω ότι αν αποκλειστουμε από Europa μετά πάμε Κόνφερενς..
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.279
Πόντοι
10.336
Ναι, αλλά κάποια στιγμή θα αποκλειστουμε από τσουλου.. θα πάμε Europa όπου εντάξει, αν καταφέρουν και πάμε στους 8 ή στους 4, είναι μεγάλη υπόθεση..
Νομίζω ότι αν αποκλειστουμε από Europa μετά πάμε Κόνφερενς..
δεν παει ετσι...
Κανεις τα παντα να περασεις τσουλου. Δεν τιθεται αμφισβητηση, ολοι θελουν να παιξουν τσουλου.
Αν αποκλειστεις απτα προκριματικα και πας γιουροπα, θα παιξεις για να βγεις τριτος; λογικα οχι, θα παιξεις για να προκριθεις...
Γενικα το σεναριο να παιξετε κονφερενς φετος βγαινει μονο αν το κυνηγησετε, πραγμα απιθανο, ειναι πολλα τα λεφτα ή το ρισκο της τριτης θεσης. Ας δουμε τι θα σας ερθει στην κληρωση βεβαια και το ξανασυζηταμε.

Θα ειναι ζορικη χρονια παντως, και ευρωπη και πρωταθλημα... κατι πρεπει να θυσιασεις
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
δεν παει ετσι...
Κανεις τα παντα να περασεις τσουλου. Δεν τιθεται αμφισβητηση, ολοι θελουν να παιξουν τσουλου.
Αν αποκλειστεις απτα προκριματικα και πας γιουροπα, θα παιξεις για να βγεις τριτος; λογικα οχι, θα παιξεις για να προκριθεις...
Γενικα το σεναριο να παιξετε κονφερενς φετος βγαινει μονο αν το κυνηγησετε, πραγμα απιθανο, ειναι πολλα τα λεφτα ή το ρισκο της τριτης θεσης. Ας δουμε τι θα σας ερθει στην κληρωση βεβαια και το ξανασυζηταμε.

Θα ειναι ζορικη χρονια παντως, και ευρωπη και πρωταθλημα... κατι πρεπει να θυσιασεις
Θα δείξει τι θα κάνουν..
Δύσκολη χρονιά για αυτό παίρνουν καλούς παίχτες..
Πιζάρο, ο άλλος του Άρη, ο Πάλμα που θα έρθει ..
θα έχουν δύο παίχτες για κάθε θέση..
Κάποιοι θα παίζουν μόνο πρωτάθλημα σε πρώτη φάση..
Από ότι κατάλαβα, θέλουν να έχουν δύο ενδεκάδες, η μία πολύ καλή για τα ντέρμπι και την Ευρώπη και η άλλη καλή για τα μικρομεσαία ματς και το κύπελλο.. με rotation βέβαια..
Θα φανεί..
Αν θέλουν διάκριση Ευρώπη, πρέπει να πάρουν ακόμα δύο τρείς δυνατούς παίχτες
( Ο Πιζάρο φαίνεται πολύ καλός από τα στιγμιότυπα)
Άποψη δική μου : best σενάριο είναι, να κατακτήσουν Κόνφερενς..
Πρώτη ελληνική ομάδα που θα έχει πάρει ευρωπαϊκό κύπελλο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom