Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (7 μέλη και 21 επισκέπτες)

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.682
Κριτικές
42
Like
28.906
Πόντοι
28.246
φρεσκα κουλουρια βλεπω απο το 2019

δες τα φετινα

Για φανελες μιλησες και στο συγκεκριμενο θέμα σου απαντησα. Κωλοτουμπα παλι; Φρεσκα τα θελεις; Για χρωμα αιματος μιλησες επισης πιο πανω. Αυτο το χρωμα αιματος σου κανει; Ειναι παρθενιας. Αφου θες και φρεσκα κουλουρια.

 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.729
Κριτικές
15
Like
6.445
Πόντοι
8.345
Για φανελες μιλησες και στο συγκεκριμενο θέμα σου απαντησα. Κωλοτουμπα παλι; Φρεσκα τα θελεις; Για χρωμα αιματος μιλησες επισης πιο πανω. Αυτο το χρωμα αιματος σου κανει; Ειναι παρθενιας. Αφου θες και φρεσκα κουλουρια.


εγω απαντησα στο οτι η φανελα μας εχει το κιτρινο της μουσταρδας που δεν ηταν μνμ για φανελες. βεβαια ο ραοπαο ειναι αμπελαλε εδω και χρονια αλλα οκ

το πιο φρεσκο κουλουρι παντως ειναι το πρωταθλαημα μεχρι το επομενα του αυγουστο με τα προκτιματικα της ευρωπης
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.682
Κριτικές
42
Like
28.906
Πόντοι
28.246
εγω απαντησα στο οτι η φανελα μας εχει το κιτρινο της μουσταρδας που δεν ηταν μνμ για φανελες. βεβαια ο ραοπαο ειναι αμπελαλε εδω και χρονια αλλα οκ

το πιο φρεσκο κουλουρι παντως ειναι το πρωταθλαημα μεχρι το επομενα του αυγουστο με τα προκτιματικα της ευρωπης
Παλι κωλοτουμπα γιατι δεν εχεις τι να απαντησεις ρε φουκαρα. Η πλακα ειναι οτι μπηκες μεσα, διαβασες την απαντηση που σου εκανα και εκανες κανα μισαωρο και βαλε να απαντησεις. Αστο... ξερω. Εχεις και προσωπικη ζωη μωρε.

Και στο ξεπαρθενιασμα που σας καναμε με πιασμενο διαιτητη παιξατε παλι. Αλλα παλι σας στησαμε και σας τον ματωσαμε τον κωλαρινο σας
 
Τελευταία τροποποίηση:

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.729
Κριτικές
15
Like
6.445
Πόντοι
8.345
Παλι κωλοτουμπα γιατι δνε εχεις τι να απανατησεις ρε φουκαρα. Η πλακα ειναι οτι μπηκες μεσα, διαβασες την απαντηση που σου εκανα και εκανες κανα μισαωρο και βαλε να απαντησεις. Αστο... ξερω. Εχεις και προσωπικη ζωη μωρε.

Και στο ξεπαρθενιασμα που σας καναμε με πιασμενο διαιτητη παιξατε παλι. Αλλα παλι σας στησαμε και σας τον ματωσαμε τον κωλαρινο σας

βλεπεις εισαι κωλος και ας σου μιλαω ωραια οπως μιλανε στα μουνακια

παιζω Diablo 4 αν θες να ξερεις και οι απαντησεις στο bourdela δνε ειναι η προτεραιοτητα μου

και θα στο ξαναπω οταν κανει πλακα το χαζο για το χρωμα της ΑΕΚ θα σας λεω και εγω οτι το κοκκινο ειναι απο το ξεκωλιασμα που τρωτε χρονια στην ευρωπη και απο φετος στην ελλαδα
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.934
Like
10.040
Πόντοι
2.606
Καλορίζικος!!!!!!

thumb.php



Μπήκε καλά ο μήνας!
Καλό μήνα σε όλους αεκτζήδες και μη!
τον ήθελε η Νότιγχαμ διαβάζω, άρα ξέρουμε όλοι που θα ερχόταν μετά...:coffee::coffee::coffee:
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.729
Κριτικές
15
Like
6.445
Πόντοι
8.345
Εντάξει, συγγνώμη. Είχα την εντύπωση ότι μιλαω με παιδι αλλά τωρα το επιβεβαίωσα.
Συμπαθαμε.

αμα λες οτι οσοι παιζουν Diablo και γενικα βιντεοπαιχνιδιαι (οχι fortnite και lol) ειτε εισαι γερος επιπεδου zadren ειτε εισαι ντιπ χαζος
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
8
Like
3.199
Πόντοι
456
Φετος βλεπω χειροτερα οργια απο περσι:rockon::rockon:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Μετά τον Πινέδα ,έκλεισε και ο Πιζάρο. Άμα και ο σέντερ Μπακ άρχιζει από Π το επίθετο θα λέμε ότι το εκανε επίτηδες .
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.023
Πόντοι
11.956
Φέτος πάμε για τελικό σε ευρωπαϊκό δεν ξέρω τον αντίπαλο ακόμα ....εεε ρε γλέντια φέτος
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Δεν ξέρω για τελικό αλλά βλέπω διάθεση να πάρει του Αλμέιδα ότι θέλει. Όχι μόνο τον Πινέδα. Εγώ θα ήθελα και ένα δέκαρι και ένα δεξί Μπακ και να πουληθεί ο Ρότα αλλά μην είμαστε και πλεονέκτες.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.729
Κριτικές
15
Like
6.445
Πόντοι
8.345
Δεν ξέρω για τελικό αλλά βλέπω διάθεση να πάρει του Αλμέιδα ότι θέλει. Όχι μόνο τον Πινέδα. Εγώ θα ήθελα και ένα δέκαρι και ένα δεξί Μπακ και να πουληθεί ο Ρότα αλλά μην είμαστε και πλεονέκτες.

10αρι κυριως ειναι ο πιζαρο. για αριστερα θα ερθει ο παλμα πιστευω

ο Ροτα ειναι μια χαρα, μονο θα βελτιωνεται απο εδω και μπρος
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.023
Πόντοι
11.956
Όταν οι άλλοι ακόμα ψάχνουν εμείς έχουμε έτοιμη ομάδα χαχαχαχα και Πιζάρο....πάμε για τελικό δεν ξέρω σε ποιο ευρωπαϊκό κύπελλο και πάλι νταμπλ....
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
422
Like
759
Πόντοι
81
αντε ρε παιδια τι θα γινει με τον παλμα πιστευω θα τον φερει ο τιγρης δεν νομιζω να πηγε χαμενο το τραπεζι με τον καρυπιδη
 
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
675
Κριτικές
25
Like
3.688
Πόντοι
2.596
αντε ρε παιδια τι θα γινει με τον παλμα πιστευω θα τον φερει ο τιγρης δεν νομιζω να πηγε χαμενο το τραπεζι με τον καρυπιδη
Θα αργήσει αυτή η μεταγραφή αν γίνει.
Τον θέλουν τα σκουλήκια για τα ευρωπαϊκά.
Υποτίθεται ότι τα έχουν βρει, αλλά θα αργήσει.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.682
Κριτικές
42
Like
28.906
Πόντοι
28.246
.πάμε για τελικό δεν ξέρω σε ποιο ευρωπαϊκό κύπελλο και πάλι νταμπλ....
Αρχισες απο τωρα τις κωλοτουμπες, Αιολε; Τσου λου τελικο εβλεπες πριν.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom