Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Δεν θα πω για δακρυγονα και φωτα γιατι αυτα δειχνουν "αλλα" πραγματα και οχι Διαιτητοευνοιες....

Εγω φιλε παραδεχομαι οτι Επι Μπαγιεβιτς η αεκ επαιξε πολυ ωραια μπαλα που χαιροσουν να βλεπεις αλλα η Ευνοια και το στησιμο του Ολυμπιακου σε διαφορα παιχνιδια ηταν το κατι αλλο....
Σου θυμίζω ότι η ΑΕΚ είχε πολύ καλύτερη ομάδα από τον Πάο εκείνα τα χρόνια και όμως το πρωτάθλημα το εξασφάλιζε την προτελευταία αγωνιστική!Απλά οι Μελισσανίδης-Καρράς προστάτευαν την ομάδα από τα στησίματα!Αν δεις τα στατιστικά εκείνων των χρόνων οι βάζελοι είχαν πολύ καλύτερη αντιμετώπιση τόσο στις κάρτες όσο και στα πέναλτυ!Αν δεν κάνω λάθος σε δύο συνεχόμενες χρονιές την πρώτη κόκκινη κάρτα την δέχθηκαν την πρωτελευταία αγωνιστική!Για να μην θυμηθούμε τον Μπάκα...
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Και εγω κατα καιρους γουσταρα παιχτες της αεκ οπως πχ Τσαρτα ΠΑΡΑ πολυ!!!!
αν πραγματικα αρεσει σε ολους η καλη μπαλα φυσικο ειναι να μας αρεσουν και παιχτες αλλων ομαδων και οχι μονο της δικιας μας.εγω πηγαινα πολυ απτον ολυμπιακο τον γκοκιτς και τον ζετερμπεργκ γιατι ηταν παιχτες που αμφισβητηθηκαν παρα πολυ στην αρχη και στη πορεια εδειξαν τι αξιζουν.πιστευω ολοι οι οπαδοι τους συμπαθησαν αυτους τους δυο.
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Σου θυμίζω ότι η ΑΕΚ είχε πολύ καλύτερη ομάδα από τον Πάο εκείνα τα χρόνια και όμως το πρωτάθλημα το εξασφάλιζε την προτελευταία αγωνιστική!Απλά οι Μελισσανίδης-Καρράς προστάτευαν την ομάδα από τα στησίματα!Αν δεις τα στατιστικά εκείνων των χρόνων οι βάζελοι είχαν πολύ καλύτερη αντιμετώπιση τόσο στις κάρτες όσο και στα πέναλτυ!Αν δεν κάνω λάθος σε δύο συνεχόμενες χρονιές την πρώτη κόκκινη κάρτα την δέχθηκαν την πρωτελευταία αγωνιστική!Για να μην θυμηθούμε τον Μπάκα...
τι παληκαρι κ αυτος ο μπακας :2funny:τον θυμαμαι στις ειδησεις με σωβρακο και μαπα  μπλε μαρε :2funny:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Για να έρθουμε στα της Τετάρτης, τι βλέπετε? Εγώ από Χ μέχρι 2...........
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Σου θυμίζω ότι η ΑΕΚ είχε πολύ καλύτερη ομάδα από τον Πάο εκείνα τα χρόνια και όμως το πρωτάθλημα το εξασφάλιζε την προτελευταία αγωνιστική!Απλά οι Μελισσανίδης-Καρράς προστάτευαν την ομάδα από τα στησίματα!Αν δεις τα στατιστικά εκείνων των χρόνων οι βάζελοι είχαν πολύ καλύτερη αντιμετώπιση τόσο στις κάρτες όσο και στα πέναλτυ!Αν δεν κάνω λάθος σε δύο συνεχόμενες χρονιές την πρώτη κόκκινη κάρτα την δέχθηκαν την πρωτελευταία αγωνιστική!Για να μην θυμηθούμε τον Μπάκα...
Γιατι ειπα εγω οχι?
τα ξερω αυτα που λες και συμφωνω...
και?
το θεμα ειναι οτι ο Ολυμπιακος ΣΦΑΖΟΤΑΝ....μεσα και εξω απο τα γηπεδα...
ειναι αληθεια αυτο η οχι? επι 10 χρονια?
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
η θα μπορουσα να σου πω οτι σε αντιπαραθεση
οτι
Ριβαλντο
Ζιοβαννι
Καρεμπε
Ζαχοβιτς(ασχετο αν επαιξε η οχι)
Ζε ελιας
Γκαλετι
Ραουλ Μπραβο (ασχετο αν επαιξε η οχι)
η τωρα Μπελεουσι 7.000.000
και ποσους Ξεχναω αυτη τη στιγμη γιατι νυσταζω....

ΔΕΝ εχει φερει καμια Ελληνικη Ομαδα... ΠΟΤΕ...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Γιατι ειπα εγω οχι?
τα ξερω αυτα που λες και συμφωνω...
και?
το θεμα ειναι οτι ο Ολυμπιακος ΣΦΑΖΟΤΑΝ....μεσα και εξω απο τα γηπεδα...
ειναι αληθεια αυτο η οχι? επι 10 χρονια?
Διαφωνώ αλλά είναι μεγάλη κουβέντα και δεν θα βρούμε άκρη!Η ουσία είναι ότι με την ομάδα που είχε η ΑΕΚ άξιζε και έπρεπε να πάρει περισσότερους  τίτλους την δεκαετία εκείνη!
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Διαφωνώ αλλά είναι μεγάλη κουβέντα και δεν θα βρούμε άκρη!Η ουσία είναι ότι με την ομάδα που είχε η ΑΕΚ άξιζε και έπρεπε να πάρει περισσότερους  τίτλους την δεκαετία εκείνη!

Δεν έχει νόημα να σκαλίζουμε το παρελθόν τι έπρεπε και τι όχι. Τώρα τι γίνεται???????
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Διαφωνώ αλλά είναι μεγάλη κουβέντα και δεν θα βρούμε άκρη!Η ουσία είναι ότι με την ομάδα που είχε η ΑΕΚ άξιζε και έπρεπε να πάρει περισσότερους  τίτλους την δεκαετία εκείνη!
Μπορει να ειναι και Ετσι Μπορει και ο Ολυμπιακος να αξιζε να παρει Καποια Πρωταθληματα στα Πετρινα Χρονια ..... αλλα ΔΕΝ πηρε.....
Ετσι εγραψε η Ιστορια....
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
η θα μπορουσα να σου πω οτι σε αντιπαραθεση
οτι
Ριβαλντο
Ζιοβαννι
Καρεμπε
Ζαχοβιτς(ασχετο αν επαιξε η οχι)
Ζε ελιας
Γκαλετι
Ραουλ Μπραβο (ασχετο αν επαιξε η οχι)
η τωρα Μπελεουσι 7.000.000
και ποσους Ξεχναω αυτη τη στιγμη γιατι νυσταζω....

ΔΕΝ εχει φερει καμια Ελληνικη Ομαδα... ΠΟΤΕ...

Άσε ρε....ξεχνάς τον...Φλάβιο....

Για να έρθουμε στα της Τετάρτης, τι βλέπετε? Εγώ από Χ μέχρι 2...........

Σόνυ...είστε εντελώς...απρόβλεπτοι....αν ο ''παππούς'' στραβογάμησε...γάμησέ τα...αν όχι...κάτι μπορεί να γίνει.....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Μπράβο ρε σόνυ,
πώς βαριέμαι αυτές τις ατελειωτες συζητήσει του :
εμένα μου έκανε εκίνο ο τάδε πριν 5 χρόνια, του άλλου του έκανε το τάδε άλλο πραγμα πριν 7 χρόνια, την εποχή του κολοκοτρώνη σφυρίζανε μανάβηδες και την εποχή του Περικλή κλάνανε αντί να σφυρίζουν.
Ήμαρτον πια...
Κι αν η γιαγιά μου είχε ρόδες θα έτρεχε παρί Ντακάρ (Θιός χωρέστηνε εκεί που είναι)
 

LARY13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
111
Like
1
Πόντοι
1
Αυτο με τους παικτες και τα λεφτα εχει γινει μεγαλη καραμελα...οι παικτες της τσελσι κοστισαν 10 φορες παραπανω απο της αρσεναλ..για δειτε λιγο τη βαθμολογια στην αγγλια 8 ολοκληρους βαθμους πανω η αρσεναλ...
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Οσο αφορα τον Εαυτο μου....
Μπορει εγω να πιστευω κατι και εσυ κατι αλλο
και?
Αν εσυ με βριζεις και με ειρωνευεσαι για την Αποψη μου
Θα σε βρισω και θα σε ειρωνευτω και Εγω....
ακομα και αν το κανεις(οχι εσυ) με εμμεσο(πουστικο) Τροπο....
Δεν καταλαβαινω γιατι ΔΕΝ μπορουμε να συνυπαρξουμε εχοντας Διαφορετικες οπαδικες Προτιμησεις....
Δηλαδη Φιλους αλλων Ομαδων ΔΕΝ εχουμε?????
Τους βριζουμε και τους ειρωνευοματε????
ΟΧΙ....

Εμενα λοιπον η τακτικη μου θα παραμεινε Ιδια....
Οπως μου μιλανε θα απαντω...
μιλας καλα - απαντω καλα
Βριζεις? - Βριζω
Αυτα ειχα να πω παιδια ....
αντε καλο Βραδυ....
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:...όλο αποφεύγεις....πές ρε για τον Φλάβιο αν έχεις κότσια...... :2funny: :2funny: :2funny:
ΥΓ--->Μην καλέσω τον άλλο που πλακώνεται με τα ΠΑΟΚια..... :dancing: :dancing:
ωραια αντε και ο Φλαβιο ....χαχαχαχχα να βαλω και τον Χουλιο Σεζαρ???
που ειχαν φερει 59 ετων???
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Οσο αφορα τον Εαυτο μου....
Μπορει εγω να πιστευω κατι και εσυ κατι αλλο
και?
Αν εσυ με βριζεις και με ειρωνευεσαι για την Αποψη μου
Θα σε βρισω και θα σε ειρωνευτω και Εγω....
ακομα και αν το κανεις(οχι εσυ) με εμμεσο(πουστικο) Τροπο....
Δεν καταλαβαινω γιατι ΔΕΝ μπορουμε να συνυπαρξουμε εχοντας Διαφορετικες οπαδικες Προτιμησεις....
Δηλαδη Φιλους αλλων Ομαδων ΔΕΝ εχουμε?????
Τους βριζουμε και τους ειρωνευοματε????
ΟΧΙ....

Εμενα λοιπον η τακτικη μου θα παραμεινε Ιδια....
Οπως μου μιλανε θα απαντω...
μιλας καλα - απαντω καλα
Βριζεις? - Βριζω
Αυτα ειχα να πω παιδια ....
αντε καλο Βραδυ....
Σωστός αν και νομίζω ότι δεν το τηρείς!Πολλές φορές προκαλείς χωρίς λόγο και άλλες φορές αν μπει κάποιος στο θρεντ σας να κάνει διάλογο αρχίζεις τους χαρακτηρισμούς και τα ΟΥΣΤ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom