Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Κάτι ακόμα. Έχω πει και πιο πριν... για να πάρει η ΑΕΚ πρωτάθλημα με τον ταβερνιέρη πρεπει να αλλάξει αυτός λογική. Ήμαρτον, δεν παίζει η ΑΕΚ στο Καμερούν να βάζει μέσα 10 επιθετικούς και 1 τέρμα.
Η λογική του όμως μου μοιάζει σαν του Γκέρσον στο μπάσκετ του Θρύλου....ακατανόητη. Μόνο με επίθεση "όσα φάμε κι όσα ρίξουμε" δεν παίρνεις πρωτάθλημα.
Ο τύπος έχει αλλάξει σε όλους τις θέσεις.
Ο τύπος ξεκινάει από τον Ριβάλντο την ομάδα τη στιγμή που είναι ο πρωτος που θα έπρεπε να βγάλει έξω, αφού δεν παίζει μπάλα φέτος.
Γιατι τα έχει βάλει με όσους έφερε ο Ιβιτς τα προηγούμενα χρόνια;
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Κάτι ακόμα. Έχω πει και πιο πριν... για να πάρει η ΑΕΚ πρωτάθλημα με τον ταβερνιέρη πρεπει να αλλάξει αυτός λογική. Ήμαρτον, δεν παίζει η ΑΕΚ στο Καμερούν να βάζει μέσα 10 επιθετικούς και 1 τέρμα.
Η λογική του όμως μου μοιάζει σαν του Γκέρσον στο μπάσκετ του Θρύλου....ακατανόητη. Μόνο με επίθεση "όσα φάμε κι όσα ρίξουμε" δεν παίρνεις πρωτάθλημα.
Ο τύπος έχει αλλάξει σε όλους τις θέσεις.
Ο τύπος ξεκινάει από τον Ριβάλντο την ομάδα τη στιγμή που είναι ο πρωτος που θα έπρεπε να βγάλει έξω, αφού δεν παίζει μπάλα φέτος.
Γιατι τα έχει βάλει με όσους έφερε ο Ιβιτς τα προηγούμενα χρόνια;

Αδερφέ ο Αλέφαντος σου κάνει ιδιαίτερα?
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Σονυ, ευτυχώς η λίγη μνήμη μου και το ακόμα λιγότερο μυαλό μου θυμάται κάποια κουμπούρια επί εποχής Μελισσανίδη και Γιδόπουλου. Εσείς δεν τα αγοράζατε τότε; Τα παίρνατε με...τσαμπουκα;;
Ξεκολήστε, αυτοί γελάνε κι εσείς χολοσκάτε.
Καλύτερα να χολοσκάτε γιατί δεν βλεπουμε μπάλα παρά για το ποιος το παίρνει και πως. Κατά εποχές αλλάζουν οι ρότες.
Τώρα απλά έχετε μια παρατεταμένη λειψυδρία που με το Φερέρ στον πάγκο...μάλλον θα πείτε το νερό νεράκι.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Προσωπικά καθόλου δεν χολοσκάω! Το ότι μπαινω εδώ και κάνω το χαβαλέ μου δεν συγκρίνεται με κάποιους ξερόλες στα οπαδικά που βάζουν την ομάδα πάνω και από τα παιδιά τους.........ξέρουν αυτοί.......
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Γιατί Σόνυ, διαφωνείς;
Σε λίγο θα μας πεις πως το σύστημα Φερέρ είναι και ενδεδειγμένο. Ή πως ο Ριβάλντο σας έφτιαξε ομάδα.
πες μου κάτι, εσύ που παρακολουθείς τα δρώμενα της ομάδας σου από κοντά.
Πώς εξηγείς πως και πέρσι και φέτος με το που άρχισε ο δεύτερος γύρος σέρνεστε;;
Το ...ροτεϊσιον φταίει;
Γιατί θυμάμαι ένα κολλητό μου που πέρσι μου έλεγε πως επειδή ο Φερέρ έκανε από την αρχή ροτεισιον, στο δεύτερο γύρο θα το παίρνατε με σβηστές μηχανές.
Και συμφωνώ πως είχατε σβηστές μηχανές, αλλά ΆΛΛΟ πράγμα πήρατε στο τέλος.
Και φέτος ίδια μου φαίνονται....
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Σονυ, ευτυχώς η λίγη μνήμη μου και το ακόμα λιγότερο μυαλό μου θυμάται κάποια κουμπούρια επί εποχής Μελισσανίδη και Γιδόπουλου. Εσείς δεν τα αγοράζατε τότε; Τα παίρνατε με...τσαμπουκα;;
Ξεκολήστε, αυτοί γελάνε κι εσείς χολοσκάτε.
Καλύτερα να χολοσκάτε γιατί δεν βλεπουμε μπάλα παρά για το ποιος το παίρνει και πως. Κατά εποχές αλλάζουν οι ρότες.
Τώρα απλά έχετε μια παρατεταμένη λειψυδρία που με το Φερέρ στον πάγκο...μάλλον θα πείτε το νερό νεράκι.
μεγαλε την εποχη μελισσανιδη παραμιλαγατε ολοι με την μπαλα που παιζαμε
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Προσωπικά καθόλου δεν χολοσκάω! Το ότι μπαινω εδώ και κάνω το χαβαλέ μου δεν συγκρίνεται με κάποιους ξερόλες στα οπαδικά που βάζουν την ομάδα πάνω και από τα παιδιά τους.........ξέρουν αυτοί.......
συμφωνώ +10000000000
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
μεγαλε την εποχη μελισσανιδη παραμιλαγατε ολοι με την μπαλα που παιζαμε
ώπα αδερφέ, φάουλ είσαι και το εξηγώ.
Άλλο τι παίζει μια ομάδα και άλλο τι καταφέρνει. Για μένα ο Ολυμπιακός έπαιξε το καλύτερο ποδόσφαιρο επί Μπλαχίν και ρώσικου τρίου αν θυμάσαι. Πήρε πρωτάθλημα; Όχι, και για μένα είχε παίξει καλύτερα από όλους τους άλλους. Και εμείς το δεύτερο χρόνο Μπαγεβιτς πήραμε πρωτάθλημα παίζοντας φοβερή μπάλα, αλλά όλοι μιλάνε για παράγκα.
Κι εσείς λοιπόν τότε παίζατε ωραία μπάλα, αλλά αυτό δεν σημαίνει πως δεν βγαίνανε κουμπούρια.
Έτερον εκάτερον.
όταν κρίνουμε παιχνίδι, κρινουμε παιχνίδι, όταν κρίνουμε τα εξωγηπεδικά κρίνουμε τα εξωγηπεδικά.
Μην τα κανουμε όλα αχταρμα.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Σονυ, ευτυχώς η λίγη μνήμη μου και το ακόμα λιγότερο μυαλό μου θυμάται κάποια κουμπούρια επί εποχής Μελισσανίδη και Γιδόπουλου. Εσείς δεν τα αγοράζατε τότε; Τα παίρνατε με...τσαμπουκα;;
Ξεκολήστε, αυτοί γελάνε κι εσείς χολοσκάτε.
Καλύτερα να χολοσκάτε γιατί δεν βλεπουμε μπάλα παρά για το ποιος το παίρνει και πως. Κατά εποχές αλλάζουν οι ρότες.
Τώρα απλά έχετε μια παρατεταμένη λειψυδρία που με το Φερέρ στον πάγκο...μάλλον θα πείτε το νερό νεράκι.
φιλε μου τι συγκρινεις τωρα τον κοκκαλη με τον μελισσανιδη?εχουν την ιδια δυναμη?ο κοκκαλης ειναι το ιδιο το κρατος.και μη ξεχνας οτι οταν το πηραμε 3 φορες σερι ειχαμε ομαδα που τριβατε ολοι τα ματια σας.εχεις δει εσυ τετοια μπαλα απτην ομαδα σου την τελευταια δεκαετια με εξαιρεση το 98-99?
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Τι γινεται μαγκες ολα καλα?
κοιμησα την Μικρη και ειπα να δω τι κανουν οι "οπαδοι"
Γενικα.....
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Στο δικο μας Επικρατει "νεκρα" οποτε οπαδικο καταφυγιο Βρισκω μονο εδω....
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
φιλε μου τι συγκρινεις τωρα τον κοκκαλη με τον μελισσανιδη?εχουν την ιδια δυναμη?ο κοκκαλης ειναι το ιδιο το κρατος.και μη ξεχνας οτι οταν το πηραμε 3 φορες σερι ειχαμε ομαδα που τριβατε ολοι τα ματια σας.εχεις δει εσυ τετοια μπαλα απτην ομαδα σου την τελευταια δεκαετια με εξαιρεση το 98-99?
και για να την δουν διελυσαν την αεκ
 

Επισκέπτης
:boobies:
 

Συνημμένα

  • 121212.JPG
    121212.JPG
    38,5 KB · Εμφανίσεις: 20

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Προσωπικά καθόλου δεν χολοσκάω! Το ότι μπαινω εδώ και κάνω το χαβαλέ μου δεν συγκρίνεται με κάποιους ξερόλες στα οπαδικά που βάζουν την ομάδα πάνω και από τα παιδιά τους.........ξέρουν αυτοί.......
Αδελφε το Θεμα στα οπαδικα ειναι ΕΝΑ...(γνωμη μου παντα)
Να μην κρυβομαστε πισω απο διαφορες "αντικειμενικοτητες"
αυτα ειναι για τους Δηθεν Αθλητικογραφους...
Οι φιλαθλοι ειναι φιλαθλοι και οι οπαδοι οπαδοι....
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
οσο για το τι παιρνει μια ομαδα ολοι ξερουμε πως δε φτανει μια καλη ομαδα απλα για να παρεις το πρωταθλημα στην ελλαδα.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Ποτέ δεν έκανε κουμάντο η ΑΕΚ σε διαιτησίες , ΕΠΟ , ΕΠΑΕ κλπ  :huh:
Κάποιοι ξεχνάτε εύκολα!Ακόμα και τότε που πήραμε τα 3 σερί...ο Βαρδινογιάννης ηταν ο νταβατζής του πρωταθλήματος!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom