Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Το λεω για να σε προστατεψω......
γινεσαι Ρεζιλι.....
Μην το συνεχισεις....
Σου εχω εξηγησει και εσενα (πρωτο απο ολους) και στα παιδια που με ξερουν απο κοντα γιατι εγραφα με alexandros1976...
Σταματα την κατηφορα.....ΓΕΛΟΙΟΠΟΙΗΣΕ .....

Παιρνεις κατι που σου εχουν πει ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΙΚΑ.....και το βγαζεις στην φορα????
κατι τετοια ΔΕΝ τα κανουν ΑΝΤΡΕΣ τα  κανουν ΜΟΝΟ οι www.freesmileys.org] [/url]

Δυστηχώς μερικοί..............απλά τελίτσες..........
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Το λεω για να σε προστατεψω......
γινεσαι Ρεζιλι.....
Μην το συνεχισεις....
Σου εχω εξηγησει και εσενα (πρωτο απο ολους) και στα παιδια που με ξερουν απο κοντα γιατι εγραφα με alexandros1976...
Σταματα την κατηφορα.....ΓΕΛΟΙΟΠΟΙΗΣΕ .....

Παιρνεις κατι που σου εχουν πει ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΙΚΑ.....και το βγαζεις στην φορα????
κατι τετοια ΔΕΝ τα κανουν ΑΝΤΡΕΣ τα  κανουν ΜΟΝΟ οι www.freesmileys.org] [/url]
Το λεω για να σε προστατεψω......
γινεσαι Ρεζιλι.....
Μην το συνεχισεις....
Σου εχω εξηγησει και εσενα (πρωτο απο ολους) και στα παιδια που με ξερουν απο κοντα γιατι εγραφα με alexandros1976...
Σταματα την κατηφορα.....ΓΕΛΟΙΟΠΟΙΗΣΕ .....

Παιρνεις κατι που σου εχουν πει ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΙΚΑ.....και το βγαζεις στην φορα????
κατι τετοια ΔΕΝ τα κανουν ΑΝΤΡΕΣ τα  κανουν ΜΟΝΟ οι www.freesmileys.org] [/url]


ΔΕΝ ΈΒΓΑΛΑ ΤΊΠΟΤΑ ΣΤΗΝ ΦΌΡΑ γιατι δεν γουσταρω.

Αλλά όχι να λες ότι εγώ κρύβομαι κ φοράω φερετζέ,έτσι;
ας προσέχεις τι ποστάρεις.
..αλλά έχεις δίκιο πρέπει να σε συγχωρώ.
η βλακεία σου κ η έλλειψη κρίσης σου είναι ακατανίκητη.

φταίει που έχεις κάψει το μυαλό σου ,από τα πολλά φλόκια που έχεις πετάξει στος αλλόθρησκους.
Τόση εκσπερμάτωση σε κάνει να σε πιάνει το κεφαλάκι σου.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Κατά τα άλλα, είμαστε μια μονιασμένη και ειλικρινής παρέα.
Τελικά άλλοι πίνουνε, άλλοι μεθάνε, άλλοι κατηγορούνε κόσμο για διπλούς λογαριασμούς, άλλοι τους δημιουργούνε...

Το ίντρενε θα κάψει πολύ κόσμο(όχι πως δεν έχει ήδη κάψει)
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
ΔΕΝ ΈΒΓΑΛΑ ΤΊΠΟΤΑ ΣΤΗΝ ΦΌΡΑ γιατι δεν γουσταρω.
Αλλά όχι να λες ότι εγώ κρύβομαι κ φοράω φερετζέ,έτσι;
ας προσέχεις τι ποστάρεις.
..αλλά έχεις δίκιο πρέπει να σε συγχωρώ.
η βλακεία σου κ η έλλειψη κρίσης σου είναι ακατανίκητη.
φταίει που έχεις κάψει το μυαλό σου ,από τα πολλά φλόκια που έχεις πετάξει στος αλλόθρησκους.
Τόση εκσπερμάτωση σε κάνει να σε πιάνει το κεφαλάκι σου.
Δεν ξέρεις τι γράφεις και τι λές πια...
εχεις χάσει καθε μέτρο.......ισως και μετρό
Σταματα γιατι ΓΕΛΟΙΟΠΟΙΗΣΕ.......κριμα.....
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Θα παρακαλέσω τα αδέρφια να μην ασχολούνται με τα άξεστα "τρωκτικά" που εισβάλλουν κατά καιρούς στο thread μας.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Chris...;λάθος κατάλαβες αδερφέ!!!!καταλαβαίνω την αγανάκτηση σου για τον.... μην τον χαρακτηρίσω που γράφει όλο μλκιες  από την ώρα που έχει εγγραφεί στο μπουρδέλα...άλλα ο ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ δεν το εννοούσε όπως το πήρες εσύ,μην παρασείρεσσαι από την κόντρα που είχατε ;)
Chris...;λάθος κατάλαβες αδερφέ!!!!καταλαβαίνω την αγανάκτηση σου για τον.... μην τον χαρακτηρίσω που γράφει όλο μλκιες  από την ώρα που έχει εγγραφεί στο μπουρδέλα...άλλα ο ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ δεν το εννοούσε όπως το πήρες εσύ,μην παρασείρεσσαι από την κόντρα που είχατε ;)


...σου απάντησε ο ΟΝΤΩΣ ΟΥΔΕΤΕΡΟΣ,για το ποιος έχει λαθος.ΟΧΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ που επικαλείσαι ότι με πήραν κ άλλοι χαμπάρι.
Ακόμα θα συνεχίσεις να γελειοποιείσαι;

Σε κρίνουν ΟΙ ΟΥΔΕΤΕΡΟΙ,όχι οι δικοι μου ή οι δικοί σου.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Θα παρακαλέσω τα αδέρφια να μην ασχολούνται με τα άξεστα "τρωκτικά" που εισβάλλουν κατά καιρούς στο thread μας.
Θα παρακαλέσω τα αδέρφια να μην ασχολούνται με τα άξεστα "τρωκτικά" που εισβάλλουν κατά καιρούς στο thread μας.


Μερικοί ρε συ,δεν αντέχουν να μην τους δίνουμε σημασία.Έχουν πει ότι δεν υπάρχουμε για αυτούς αλά δυστυχώς για μένα δεν μπορούν χωρίς εμένα ακόμα κ αν τους αγνοώ πραγματικά ΟΠΩΣ ΚΑΝΩ.Μέχρι βλέπουν ότι επικροτώ εμετικά ποστ,που σε καμμιά περίπτωση δεν το έκανα.

αλλά είπα φταίνε τα πολλά φλόκια που πετάνε από δω κ από κει λες κ έχουν σπερματοlaser.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Μην ασχολείστε με...........αέρα!!!
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
...σου απάντησε ο ΟΝΤΩΣ ΟΥΔΕΤΕΡΟΣ,για το ποιος έχει λαθος.ΟΧΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ που επικαλείσαι ότι με πήραν κ άλλοι χαμπάρι.
Ακόμα θα συνεχίσεις να γελειοποιείσαι;

Σε κρίνουν ΟΙ ΟΥΔΕΤΕΡΟΙ,όχι οι δικοι μου ή οι δικοί σου.
εχεις προβλημα,τι δικος του ρε :uglystupid: εσυ εισαι του αριωνα και του σονυ δηλ?μην με ξανααναφερεις
[size=20pt]ΤΕΛΟΣ[/size]
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Καλησπερα αδερφια. Δυστηχως βλεπω τασεις να ξεφευγει το θρεντ απο τον σκοπο του. Οσοι δεν ενδιαφερονται για την Αεκαρα ασ αφησουν εμας να πουμε τα δικα μας.
Λοιπον στο αλκαζαρ γω ειδα μια ομαδα χωρις συστημα και κατα την γνωμη μου δικαια χασαμε.
και αν μπορουμε να πουμε οτι καποιες γκελες ειναι δικαιολογημενες στην χρονια , 6 ηττες σε 20 αγωνιστικες ειναι πολλες αν θες να παρεις το πρωταθλημα. Ασ ξυπνησουν μερικοι. Κανεις δεν εχει το αλλαθητο του πάππα και δεν γινεται να στεναχωρουν τοσο κοσμο χωρις να αναλαμβανουν τις ευθηνες τους.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
ΡΕ γαυροκακομοίρηδες, από τις 19 αγωνσιτικές που έχουν παιχτεί, μία αγωνσιτική είσασταν στη πρώτη θέση και αυτή ισόβαθμοι με εμάς!!!! Μην εκτίθεστε γιατί θα κάνουμε καμία ένσταση!!!!! γελάει μαζί σας όλη η Ελλάδα και βγάζετε και γλώσσα?



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

Επισκέπτης
ΡΕ γαυροκακομοίρηδες, από τις 19 αγωνσιτικές που έχουν παιχτεί, μία αγωνσιτική είσασταν στη πρώτη θέση και αυτή ισόβαθμοι με εμάς!!!! Μην εκτίθεστε γιατί θα κάνουμε καμία ένσταση!!!!! γελάει μαζί σας όλη η Ελλάδα και βγάζετε και γλώσσα?



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
μην μιλας γιατι το παστελι του νταρκογκολ ειναι ακομη στο στομα σου & οσονουπω ερχονται & αλλα παστελια ΑΚΟΥΠΕ..
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
ΡΕ γαυροκακομοίρηδες, από τις 19 αγωνσιτικές που έχουν παιχτεί, μία αγωνσιτική είσασταν στη πρώτη θέση και αυτή ισόβαθμοι με εμάς!!!! Μην εκτίθεστε γιατί θα κάνουμε καμία ένσταση!!!!! γελάει μαζί σας όλη η Ελλάδα και βγάζετε και γλώσσα?
αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
ρε μεγαλε σου μιλησε κανεις για αγωνιστικα????
ρε πατε καλα ρε????
εχετε τρελαθει ΤΕΛΕΙΩΣ?????

εχω 11 κουπες σε 12 χρονια
εχεις 14 Χρονια να δεις πρωταθλημα
Σε πιπωσε ο ΝΤΑΡΚΟ και μου μιλας για πρωτη θεση?????????????????????????????????????????


εχεις δικιο..... ρε μονο η www.freesmileys.org] [/url]
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
μην βγάζεις γλώσσα γιατί υπάρχει και δεύτερο παιχνίδι και σε βλέπω να εξαφανίζεσαι.
Γιατί δεν αλλάζετε τον δαφνοστεφανωμένο και να βάλετε για σήμα το σήμα του Δικηγορικού Συλλόγου? Εκεί άλλωστε παίρνετε τους βαθμούς.




αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

Επισκέπτης
τελικα ποιος θα φυγει???ο κοντινιο???ο μπαρμπαμυτουσης???εσεις???αντε συνεχιστε το κλαψιμο τωρα να γελασουμε..σας συνδεω..και μην ξεχασετε το χειροκροτημα την τεταρτη οταν φατε την νεα τσαπου απο την χεταφε..
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
τελικα ποιος θα φυγει???ο κοντινιο???ο μπαρμπαμυτουσης???εσεις???αντε συνεχιστε το κλαψιμο τωρα να γελασουμε..σας συνδεω..και μην ξεχασετε το χειροκροτημα την τεταρτη οταν φατε την νεα τσαπου απο την χεταφε..
Ο κοντίνιο πάντως σας είχε ανοίξει τον κολίνιο  ουκ ολίγες φορές. Οσον αφορά τον Φερέρ, στο βιογραφικό του δεν γράφει προπονητής στον ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ!!!!!!!!!!!



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Ο κοντίνιο πάντως σας είχε ανοίξει τον κολίνιο  ουκ ολίγες φορές. Οσον αφορά τον Φερέρ, στο βιογραφικό του δεν γράφει προπονητής στον ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ!!!!!!!!!!!
αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
Βασικα του Λεμονη Γραφει ......4 Πρωταθληματα .....
Ενω του pringles.... 0....
και θα παραμεινει 0 .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom