Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.231
Like
450
Πόντοι
36
O Γεωργιάδης είναι για αποκλεισμό δια παντός απο το άθλημα!

Aν θυμάμαι καλά ο Καραϊσκος (Ηρακλή) είχε φάει 6 μήνες για κάτι τέτοιο (στον Παπαβασιλείου του ΠΑΟ?).

Είναι δολοφονικό χτύπημα. Θα μπορούσε να χτυπήσει πολύ πιο άσχημα ο παίκτης...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μα γιατί κλείστηκε ένα τόσο ωραίο θρεντ;

ΓΑΜΩΤΟ....
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Μα γιατί κλείστηκε ένα τόσο ωραίο θρεντ;

ΓΑΜΩΤΟ....

Ημουν Σιγουρος οτι θα σου Αρεσε ενα Θρεντ που Βριζουν τον Ολυμπιακο και τους Ολυμπιακους....(ζωντανους και νεκρους)


Αυτο Εγραψε.....


"αλλα προσεξε και εσυ μην έχεις το τέλος που είχε καποιος με ΤΙΣ ιδιες ΑΚΡΙΒΩΣ ιδεες με εσένα στη ΛΟΥΤΣΑ"...........

αλλα βεβαια σιγα μην Σε πειραζε εσενα.......
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Προφανώς και δεν μου άρεσε.Είδες να γράφω κάπου ότι μου άρεσε.
Βέβαια το ποστ μου περί κλεισίματος,αποδεικνύει την αποστροφή μου σε αυτά που έγραφαν.

Αλλά σου χω πει από καιρό,έχεις κρίση βλακείας πάθει κ δεν μπορείς να κρίνεις...για πολλοστή φορά.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μα γιατί κλείστηκε ένα τόσο ωραίο θρεντ;

ΓΑΜΩΤΟ....
Μα γιατί κλείστηκε ένα τόσο ωραίο θρεντ;

ΓΑΜΩΤΟ....


Αν αυτό το ποστ μου αποδεικνύει στενοχώρια κ διαμαρτυρία,τι να πω ρε πούστη μου;

για ορισμένους πραγματικά απορώ...
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Προφανώς και δεν μου άρεσε.Είδες να γράφω κάπου ότι μου άρεσε.
Βέβαια το ποστ μου περί κλεισίματος,αποδεικνύει την αποστροφή μου σε αυτά που έγραφαν.

Αλλά σου χω πει από καιρό,έχεις κρίση βλακείας πάθει κ δεν μπορείς να κρίνεις...για πολλοστή φορά.
με λενε ριζο και οπως θελω τα γυριζω :jerking:βαλε το χερι στην πριζα μπας και φωτιστεις λιγο :birdman:
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Αν αυτό το ποστ μου αποδεικνύει στενοχώρια κ διαμαρτυρία,τι να πω ρε πούστη μου;

για ορισμένους πραγματικά απορώ...
Σε πήραν Γραμμή και άλλοι.....
Γελοιοποίησε απλά....
Βγάζοντας Τέτοιο μίσος για τον Ολυμπιακό……


ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ……βρείτε προπονητή για την αεκαρα44 ….
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
με λενε ριζο και οπως θελω τα γυριζω :jerking:βαλε το χερι στην πριζα μπας και φωτιστεις λιγο :birdman:
με λενε ριζο και οπως θελω τα γυριζω :jerking:βαλε το χερι στην πριζα μπας και φωτιστεις λιγο :birdman:


Ξέρεις που να το βάλεις κ εσύ κ ο βλάκας ο άλλος που βρίζεται νυχθημέρον.Αντε κορίτσια να βριστείτε αλλού τώρα.ΞΟυ-ξου.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Ημουν Σιγουρος οτι θα σου Αρεσε ενα Θρεντ που Βριζουν τον Ολυμπιακο και τους Ολυμπιακους....(ζωντανους και νεκρους)


Αυτο Εγραψε.....


"αλλα προσεξε και εσυ μην έχεις το τέλος που είχε καποιος με ΤΙΣ ιδιες ΑΚΡΙΒΩΣ ιδεες με εσένα στη ΛΟΥΤΣΑ"...........

αλλα βεβαια σιγα μην Σε πειραζε εσενα.......
Chris...;λάθος κατάλαβες αδερφέ!!!!καταλαβαίνω την αγανάκτηση σου για τον.... μην τον χαρακτηρίσω που γράφει όλο μλκιες  από την ώρα που έχει εγγραφεί στο μπουρδέλα...άλλα ο ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ δεν το εννοούσε όπως το πήρες εσύ,μην παρασείρεσσαι από την κόντρα που είχατε ;)
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Ξέρεις που να το βάλεις κ εσύ κ ο βλάκας ο άλλος που βρίζεται νυχθημέρον.Αντε κορίτσια να βριστείτε αλλού τώρα.ΞΟυ-ξου.
δεν εβρισα,εσυ το κανεις.τελος παντων εχεις ασυλια και κακως ασχοληθηκα μαζι σου εχεις αποδειξει τι ανθρωπος???? εισαι.μεινε στην λιμνουλα σου και κλαψε μηπως και σε λυπηθει κανεις
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
δεν εβρισα,εσυ το κανεις.τελος παντων εχεις ασυλια και κακως ασχοληθηκα μαζι σου εχεις αποδειξει τι ανθρωπος???? εισαι.μεινε στην λιμνουλα σου και κλαψε μηπως και σε λυπηθει κανεις
δεν εβρισα,εσυ το κανεις.τελος παντων εχεις ασυλια και κακως ασχοληθηκα μαζι σου εχεις αποδειξει τι ανθρωπος???? εισαι.μεινε στην λιμνουλα σου και κλαψε μηπως και σε λυπηθει κανεις


Το κωλοδάχτυλο που μου στειλες τι ήταν;φιλοφρόνηση;

αλλά τι κάθομαι κ ρωτάω,με όποιον έχεις κολλητιλίκια το ίδιο είσαι.ΕΛΛΕΙΨΗ ΚΡΙΣΗΣ.
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Και τι θα γίνει τώρα δηλαδή,θα περιμένουμε να λήξει η ρήτρα κ να φύγει;και αν μέχρι τότε δεν βγούμε ούτε ΟΥΕΦΑ κάποια χρονιά,θα τον κρατάμε πεσκέσι;

Ας βρει λύση ο μέγιστος που τον προσέλαβε και του έβαλε τέτοια ρήτρα!!!
Α ρε θα λέμε που είσαι Φερνάντο και Ντούσαν!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Chris...;λάθος κατάλαβες αδερφέ!!!!καταλαβαίνω την αγανάκτηση σου για τον.... μην τον χαρακτηρίσω που γράφει όλο μλκιες  από την ώρα που έχει εγγραφεί στο μπουρδέλα...άλλα ο ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ δεν το εννοούσε όπως το πήρες εσύ,μην παρασείρεσσαι από την κόντρα που είχατε ;)
Chris...;λάθος κατάλαβες αδερφέ!!!!καταλαβαίνω την αγανάκτηση σου για τον.... μην τον χαρακτηρίσω που γράφει όλο μλκιες  από την ώρα που έχει εγγραφεί στο μπουρδέλα...άλλα ο ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ δεν το εννοούσε όπως το πήρες εσύ,μην παρασείρεσσαι από την κόντρα που είχατε ;)


Κάποιος που κατάλαβε.Πρέπει να είσαι από τα βουνά για να τα πιάνεις όλα.Εδώ έχει καυσαέριο κ τα μυαλά είναι κολλημένα από το μαζούτ.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Το κωλοδάχτυλο που μου στειλες τι ήταν;φιλοφρόνηση;
αλλά τι κάθομαι κ ρωτάω,με όποιον έχεις κολλητιλίκια το ίδιο είσαι.ΕΛΛΕΙΨΗ ΚΡΙΣΗΣ.
με λενε ριζο και οπως θελω τα γυριζω .....
ε φωτεινουλη????

Τωρα καταλαβα γιατι το θρεντ το ονομασες ρε μονο η www.freesmileys.org] [/url]

γιατι φορας φερετζε.........
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Φερετζέ άλλοι φοράνε.
Τουλάχιστον εγω δεν αλλάζω τα ονόματα μου ανάλογα ποιοι με βλέπουν ;) ;) ;)

...όπως κάνουν άλλοι... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)


ΠΟΙΟΣ ΦΟΡΑΕΙ ΦΕΡΕΤΖΕ ΤΩΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕ/ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΕ;;;;; ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Καλησπέρα σε όλα τα αδέλφια, φερετζομένα και μη.. ;)
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Πάω για τσίπρα εσείς δεν παλεύεσται... :think: :think: :think:
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Φερετζέ άλλοι φοράνε.
Τουλάχιστον εγω δεν αλλάζω τα ονόματα μου ανάλογα ποιοι με βλέπουν ...όπως κάνουν άλλοι... ΠΟΙΟΣ ΦΟΡΑΕΙ ΦΕΡΕΤΖΕ ΤΩΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕ/ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΕ
Το λεω για να σε προστατεψω......
γινεσαι Ρεζιλι.....
Μην το συνεχισεις....
Σου εχω εξηγησει και εσενα (πρωτο απο ολους) και στα παιδια που με ξερουν απο κοντα γιατι εγραφα με alexandros1976...
Σταματα την κατηφορα.....ΓΕΛΟΙΟΠΟΙΗΣΕ .....

Παιρνεις κατι που σου εχουν πει ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΙΚΑ.....και το βγαζεις στην φορα????
κατι τετοια ΔΕΝ τα κανουν ΑΝΤΡΕΣ τα  κανουν ΜΟΝΟ οι www.freesmileys.org] [/url]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom