Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (2 μέλη και 1 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
το "ρε μονο η χανουμα" ειναι το απολυτο τοπικ του σαιτ!!!
εδω κολανε ΟΛΑ!!!
η παρεα μας ειναι ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΗ!!!
σου αρεσε το ανεκδοτο..?
Το ανέκδοτο αυτό μού θύμισε την περισινή ρέντα της ΑΕΚ.... Κάτι νίκες στο 97.....Μια ο Σέζαρ μια ο Λύμπε.....
Φέτος που η τύχη πήγε περίπατο, πάρε και το -4.......
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
μια λεξη μονο.....μπασταρδος!!
όποιος έχει ακούσει το γόνατό του να κάνει κράκ καταλαβαίνει...
Γαμώ το σπίτι σου πούστη μπαοκτζή..... Γαμώ το σπίτι σου.... Κόκκινη μαρς και την κάνατε αβαβά μουνιά.......
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Εγκληματίας...εμένα με χαλάει πιο πολύ το ύφος του μετά το μαρκάρισμα!!! :tickedoff:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
ρε συ ουτε καν συγγνωμη δεν ζηταει...
ουτε καν να παει απο πανω του να δει τι τρεχει....
α ρε μουνοσκυλο....ροδα ειναι και γυριζει...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Εγκληματίας...εμένα με χαλάει πιο πολύ το ύφος του μετά το μαρκάρισμα!!! :tickedoff:
Γιατί τον Τζιμπούρ τον παλιόπουστα που ζήτησε από τον Νούνιες το λόγο το είδες....
Μιλάμε για πολλά κλωτσομπουνίδια είναι τέτοια μουνιά..... :hammer: :hammer: :hammer:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
και για τζιμπουρ τα ειπα!!
δεν εχω υλικο να βαλω(φωτο και βιντεο)...
αν εχει καποιος ας βαλει...
εγκληματα...
πρεπει να τιμωρηθουν μεσο βιντεο!!!
και ο κοβασεβιτς βεβαια.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
και για τζιμπουρ τα ειπα!!
δεν εχω υλικο να βαλω(φωτο και βιντεο)...
αν εχει καποιος ας βαλει...
εγκληματα...
πρεπει να τιμωρηθουν μεσο βιντεο!!!
και ο κοβασεβιτς βεβαια.
Γενικά παρατηρώ ότι οι επιθετικοί κάνουν πιο χοντρές μαλακίες απ τους αμυνόμενους.... Μάλλον επειδή δεν έχουν μάθει να αμύνονται σωστά κάνουν απίστευτες μαλακίες... αλλοτε ακούσια και άλλοτε εκουσίως...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
μάγκες το βίντεο δε μπορώ να το δω..... Μετά τη ζημιά στο γόνατό μου έχω γίνει ψιλοαδερφούλα.....
Οταν είδα του Λεοντίου στο ντέρμπυ έκανα 2 μέρες να συνέλθω ψυχολογικά...... :- :- :- :-
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
η βαθμολογια των διαιτητων του αγωνα ΠΑΟΚ-ΑΡΗΣ

Παρατηρητής : Μεσσαλάς Β. (Αχαίας)
Διαιτητής: Σταυρίδης Ι. (Πιερίας)
Βαθμολογία: 7,16
α΄ Βοηθός: Σαραιδάρης Δ. (Θεσ/νίκης)
Βαθμολογία: 8
β΄ Βοηθός: Βασιλειάδης Λ. (Θεσ/νίκης)
Βαθμολογία: 7,8
4ος Διαιτητής: Καλόπουλος Δ. (Θεσ/νίκης)
Βαθμολογία: 8


απο εκει να καταλαβετε οτι οποια λαθη γινονται δεν ειναι θεμα στησηματως αλλα ΒΛΑΚΕΙΑΣ και ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑΣ
 

Επισκέπτης
μάγκες το βίντεο δε μπορώ να το δω..... Μετά τη ζημιά στο γόνατό μου [size=30pt]έχω γίνει ψιλοαδερφούλα[/size].....
Οταν είδα του Λεοντίου στο ντέρμπυ έκανα 2 μέρες να συνέλθω ψυχολογικά...... :- :- :- :-
εμ καλα τα ελεγα..ομολογησε..πεστα ολα..πακιστανοι στην εκαναν & εσενα???
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
η βαθμολογια των διαιτητων του αγωνα ΠΑΟΚ-ΑΡΗΣ

Παρατηρητής : Μεσσαλάς Β. (Αχαίας)
Διαιτητής: Σταυρίδης Ι. (Πιερίας)
Βαθμολογία: 7,16
α΄ Βοηθός: Σαραιδάρης Δ. (Θεσ/νίκης)
Βαθμολογία: 8
β΄ Βοηθός: Βασιλειάδης Λ. (Θεσ/νίκης)
Βαθμολογία: 7,8
4ος Διαιτητής: Καλόπουλος Δ. (Θεσ/νίκης)
Βαθμολογία: 8


απο εκει να καταλαβετε οτι οποια λαθη γινονται δεν ειναι θεμα στησηματως αλλα ΒΛΑΚΕΙΑΣ και ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑΣ
Αριστα πάλι....... Αριστα......
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
εμ καλα τα ελεγα..ομολογησε..πεστα ολα..πακιστανοι στην εκαναν & εσενα???
τώρα να σου πω ότι είσαι καλός μαλάκας δε θα κάνει διαφορά...
Σου εύχομαι να μην πάθεις ποτέ κάτι ανάλογο και να σε λοιδορεί ένας πλέζουρας. Τελεία και παύλα.
Δεν είναι όλα αστεία στη ζωή... Ειδικά σε θέματα υγείας έχω μάθει να μην κάνω χαβαλέ......
Αλλωστε εκεί που είσαι μπορεί να ήμουνα και κει που είμαι μπορεί να έρθεις.......
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Παιδιά,υπάρχουν αντίστοιχα εμετικα Θρεντ για να βριστείτε.Μάλιστα είναι ένα που έχει περίπου 11000 post όπως με περηφάνεια διαλαλεί ο εμπνευσμένος συγγραφέας του,όπου μπορείτε να βρείτε έναν ειδικό χώρο για βρισιές,μιας κ τα 10.500 περίπου post του,είναι αντίστοιχου περιεχομένου.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Καλώς τονε κι ας άργησες...Για βάλε πάλι την ψηφοφορία με το Φερέρ να δει τι θα γίνει....Από τότε είχα ψηφίσει [size=14pt]να πάρει το δρόμο που του πρέπει:τον αγύριστο!!!![/size]Α, ρε φιλαράκι είδες κι εσύ  να γκρεμίζονται όλα για μία ακόμη φορά...


Φίλοι
το χάλι ξεκινάει από τι στιγμή που το κέντρο μας παίζει με συστήματα έμπνευσης!!!!
Πρέπει κάποιος να πει στον Δον Λονένθο ότι δεν έχει την Μπαρτσελόνα ή τη Ρεάλ με τους 30 Παικταράδες, έχει την ΑΕΚ με 13 παικταράδες και τους άλλοςυ που είναι ρολίστες.
Δεν μπορεί να βάζει τον Εντίνιο βασικό επειδή ήταν δική του επιλογή στις μεταγραφές και να αφήνει τον Λυμπε και τον Καλόν στον πάγκο
Επίσης το rotation δεν παίζει στην παρούσα φάση.
Πέρισυ με παίκτες της πλάκας η ΑΕΚ έπαιζε μπαλάρα και φέτος με παικταράδες (Μπλάνκο, Ριβάλντο, κ.λ.π.) δεν βλέπεται
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Φίλοι
το χάλι ξεκινάει από τι στιγμή που το κέντρο μας παίζει με συστήματα έμπνευσης!!!!
Πρέπει κάποιος να πει στον Δον Λονένθο ότι δεν έχει την Μπαρτσελόνα ή τη Ρεάλ με τους 30 Παικταράδες, έχει την ΑΕΚ με 13 παικταράδες και τους άλλοςυ που είναι ρολίστες.
Δεν μπορεί να βάζει τον Εντίνιο βασικό επειδή ήταν δική του επιλογή στις μεταγραφές και να αφήνει τον Λυμπε και τον Καλόν στον πάγκο
Επίσης το rotation δεν παίζει στην παρούσα φάση.
Πέρισυ με παίκτες της πλάκας η ΑΕΚ έπαιζε μπαλάρα και φέτος με παικταράδες (Μπλάνκο, Ριβάλντο, κ.λ.π.) δεν βλέπεται


Επίσης να μην ξεχνάμε και τα 3,5 μύρια που είναι η ρήτρα στο συμβόλαιο του Δον Λορένθο (όχι θα καθόταν με σταυρωμένα τα χέρια ο μουστάκιας. Μας έδεσε για τα καλά)
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Και τι θα γίνει τώρα δηλαδή,θα περιμένουμε να λήξει η ρήτρα κ να φύγει;και αν μέχρι τότε δεν βγούμε ούτε ΟΥΕΦΑ κάποια χρονιά,θα τον κρατάμε πεσκέσι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom