Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
chris να εισαι σιγουρος οτι αν μιλας οπως σημερα θα κανουμε κουβεντουλα και δεν θα βριζομαστε.τουλαχιστον με τους περισσοτερους απο αυτο το θρεντ.
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
να τη φας και να ειναι κρυα / εγω τουλαχιστον στο Βaby Gold θα περασω καλα εσυ στις Μουσες θα εισαι με τις πατσιες για παρεα ....
και εγω καλα θα περασω υπαλληλε και μαλλον θα γαμησω εσενα το πιο πιθανο ειναι να σε γαμησουν
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Δεν είπα να κάνεις τον μπάτσο του site...αλλά αν μπει κάποιος Αεκτζής τώρα στο θρεντ σας και του απαντήσει...θα "πεταχτείς" και θα πεις ότι προκαλεί και πιθανότατα θα τον βρίσεις!
Δεν ειναι Ετσι φιλε και θα το δεις ....
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Δεν ειναι Ετσι φιλε και θα το δεις ....
Μακάρι φίλε,εγώ κρίνω με αυτά που έχω δει μέχρι τώρα!Το καφριλίκι είναι εύκολο,το δύσκολο είναι ο διάλογος με επιχειρήματα και η ωραία πλακίτσα χωρίς μπινελίκια και ψευτομαγκιές!Γενικά το λέω...
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Ελπιζω η ΑΕΚ να παρει τα αρχιδια μου με τη Χεταφε γιατι πολυ μας μπηκαν τα χανουνια στη μυτη φετος / chris1976 και γαμω τα αβαταρ / ξερεις τι ειναι αυτο ???? / η απαντηση του Προεδρου στους μαλακες του Πανιωνιους την Κυριακη που μας περασε οταν τον βριζανε ....
να ποιος αρχισε το θεμα. ο υπαλληλακος
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Μακάρι φίλε,εγώ κρίνω με αυτά που έχω δει μέχρι τώρα!Το καφριλίκι είναι εύκολο,το δύσκολο είναι να κάνεις διάλογο με επιχειρήματα και η ωραία πλακίτσα χωρίς μπινελίκια και ψευτομαγκιές!Γενικά το λέω...
Ετσι ειναι φιλε ...
Ας κανουμε μια προσπαθεια και βλεπουμε....
Τσαμπα ειναι ....
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
τα αρειανα εβγαλαν στη φορα στοιχεια του γεωργιαδη στο θρεντ τους
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Ρε μάγκες, το χω ξαναγραψει πολλάκις αλλά....Αυτός ο Γεωργέας ζει;;;; Καθε μερα διαβαζω στο ρεπορταζ οτι ακολουθει κανονικα τις προπονησεις και δεν εχει παιξει ουτε πενταλεπτο. Παιζει κατι αλλο; Ξοφλησε μαλλον ε; Κι ηταν ο μονος που ιδρωνε γαμωτο...
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Ρε μάγκες, το χω ξαναγραψει πολλάκις αλλά....Αυτός ο Γεωργέας ζει;;;; Καθε μερα διαβαζω στο ρεπορταζ οτι ακολουθει κανονικα τις προπονησεις και δεν εχει παιξει ουτε πενταλεπτο. Παιζει κατι αλλο; Ξοφλησε μαλλον ε; Κι ηταν ο μονος που ιδρωνε γαμωτο...
ελα ντε ψυχαρα ο νικολας
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Ρε μάγκες, το χω ξαναγραψει πολλάκις αλλά....Αυτός ο Γεωργέας ζει;;;; Καθε μερα διαβαζω στο ρεπορταζ οτι ακολουθει κανονικα τις προπονησεις και δεν εχει παιξει ουτε πενταλεπτο. Παιζει κατι αλλο; Ξοφλησε μαλλον ε; Κι ηταν ο μονος που ιδρωνε γαμωτο...
Γενικά το ιατρικό επιτελείο έχει κάνει πολλά λάθη τόσο στην αποθεραπεία όσο και στην εκτίμηση του χρόνου επανένταξης των παιχτών!Μην ξεχνάς και τα περσινά με τους τραυματισμούς!
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Τεραστια απωλεια και στεναχωριεμαι που δεν το αναφερουν τα ξεφτερια οι ρεπορτερς μας. Τι να πω...Περιμενω πια το καλοκαιρι ποδοσφαιρικα για να αλλαξουν πολλα. Φτανει η ξεφτιλα. Γιατι περι ξεφτιλας προκειται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom