Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ολο το πρωι οι δικοι σας μας ζαλιζαν τα παπαρια..τα παραπονα σας σε αυτους που γραφουν στο θρεντ μας..
δεν τα εχω διαβασει και δεν ξερω τι ελεγαν.δε με πειραζει οποιοσδηποτε να μπαινει στο θρεντ αλλα γιατι προκαλειτε?δηλαδη οταν ερθουν τα ντερμπι τι θα γινει?αν αρχισουμε ολοι τις μαλακιες μας στο τελος θα μας πεταξουν εξω απτο site.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
ασε requiem , σε δυο τρεις αμα ακουσουν την λεξη Ολυμπιακος κολλαει τελείος ο εγκεφαλος τους. δεν αξιζει ουτε να τους απαντησεις
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ρε κακομοιρε υπαρχει ειδικο θρεντ που ανοιξε η παπια για να βγαζεις την εμπαθεια σου απεναντι μου..τι πετιεσαι εδω μεσα σαν την ψωλη του κοκκορα για να πεις παλι την παπαρια σου???
δεν θα ασχολιθω μαζι σου γιατι σε βαριεμαι.εσυ πετας την παπαρια σου οπουδηποτε αποφασισεις να κανεις κλικ
κλικ και παπαρια
κλικ και παπαρια
κλικ και παπαρια
κλικ και παπαρια
κλικ και παπαρια
κλικ και παπαρια
δεν κουραστηκες?
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε φιλαρακι λαθος θρεντ
μαλλον στο ανεκδοτακι ηθελες να το γραψεις
τωρα η εσυ εχεις δικιο η εγω δεν αντιλαμβανομαι το χιουμορ του και τη σοβαροτητα
ειναι διχασμενη πρωσοπικοτητα ο pleasure.μια ετσι μια γιουβετσι.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
και σορρυ μαγγες αν σας το χαλασα το θρεντ
λογω καλης συμπεριφορας στο παρελθον αθωονομαι?
 

Επισκέπτης
δεν τα εχω διαβασει και δεν ξερω τι ελεγαν.δε με πειραζει οποιοσδηποτε να μπαινει στο θρεντ αλλα γιατι προκαλειτε?δηλαδη οταν ερθουν τα ντερμπι τι θα γινει?αν αρχισουμε ολοι τις μαλακιες μας στο τελος θα μας πεταξουν εξω απτο site.
δεν προκαλω απανταω σε αυτα που λετε γι' εμας..μην μας πιανετε στο στομα σας να μην τα ακουτε..
 

Επισκέπτης
δεν θα ασχολιθω μαζι σου γιατι σε βαριεμαι.εσυ πετας την παπαρια σου οπουδηποτε αποφασισεις να κανεις κλικ
κλικ και παπαρια
κλικ και παπαρια
κλικ και παπαρια
κλικ και παπαρια
κλικ και παπαρια
κλικ και παπαρια
δεν κουραστηκες?
ανικητη η βλακεια σου..στο εχω ξαναπει..συνεχισε να μας διασκεδαζεις & να γλυφεις οσους μου την μπαινουν & καλα..στα παπαρια μου σας εχω γραμμενους..
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
nikos278 ισα ισα που εσυ δεν εχεις καμια σχεση μαζι τους
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ανικητη η βλακεια σου..στο εχω ξαναπει..συνεχισε να μας διασκεδαζεις & να γλυφεις οσους μου την μπαινουν & καλα..στα παπαρια μου σας εχω γραμμενους..
μπραβο αγορι μου
νομιζεις θα ασχολιθω μαζι σου?
μπαααααααααα
αναγκη δεν εχω να γλειψω κανεναν
και τελος προτινω στους μοντ να σου αλλαξουν αξιωμα σε ''ο παλιος ειναι βαλτος(να μας τρελανει)

 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
nikos278 ισα ισα που εσυ δεν εχεις καμια σχεση μαζι τους
μα δε το ξερεις οτι με το να εισαι υγιεις φιλαθλος ειναι κακο και εκνευριστικο για μερικους
anyway πολυ ασχολιθηκαμε ρε παιδια
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
ανικητη η βλακεια σου..στο εχω ξαναπει..συνεχισε να μας διασκεδαζεις & να γλυφεις οσους μου την μπαινουν & καλα..στα παπαρια μου σας εχω γραμμενους..
Φίλε μου είναι τουλάχιστον γελοίονα μα λες εσύ κλάψες, από την στιγμή που εσείς κλαίγεστε για να πάρετε ένα παιχνίδι στα χαρτιά. Είστε και κλάψες αλλά και ανέντιμοι. Πότε είχατε υπερηφάνεια για να έχετε τώρα? Γελάει μαζί σας όλος ο κόσμος. Αυτά που λέει ο Ντέμης είναι αλήθεια και για αυτό σας πονάνε. Αντε με τον φίλο σας τον Γκαγκάτση και κάντε καμία ένσταση μπας και πάρετε πρωτάθλημα.


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Φίλε μου είναι τουλάχιστον γελοίονα μα λες εσύ κλάψες, από την στιγμή που εσείς κλαίγεστε για να πάρετε ένα παιχνίδι στα χαρτιά. Είστε και κλάψες αλλά και ανέντιμοι. Πότε είχατε υπερηφάνεια για να έχετε τώρα? Γελάει μαζί σας όλος ο κόσμος. Αυτά που λέει ο Ντέμης είναι αλήθεια και για αυτό σας πονάνε. Αντε με τον φίλο σας τον Γκαγκάτση και κάντε καμία ένσταση μπας και πάρετε πρωτάθλημα.


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
μιλας για ενα παιχνιδι μονο?εδω ο τζολε εχει βαλει τοσα χρονια τωρα καμμια 60αρια πεναλτυ,τα μισα τουυλαχιστον ειναι μουφα και πανηγυριζει κιολας.
 

Επισκέπτης
Φίλε μου είναι τουλάχιστον γελοίονα μα λες εσύ κλάψες, από την στιγμή που εσείς κλαίγεστε για να πάρετε ένα παιχνίδι στα χαρτιά. Είστε και κλάψες αλλά και ανέντιμοι. Πότε είχατε υπερηφάνεια για να έχετε τώρα? Γελάει μαζί σας όλος ο κόσμος. Αυτά που λέει ο Ντέμης είναι αλήθεια και για αυτό σας πονάνε. Αντε με τον φίλο σας τον Γκαγκάτση και κάντε καμία ένσταση μπας και πάρετε πρωτάθλημα.


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
προφανως εχεις μπερδεψει τις πουτσες με τις βουρτσες..εμεις δεν κλαιγομαστε..ΠΡΑΞΙΚΟΠΙΚΟΠΙΜΑΤΙΚΑ θα το παρουμε το πρωταθλημα..επειδη ετσι καυλωνουμε..επναλαμαβανω..στο 108 με πεναλτυ εξω απο την περιοχη..οσο γι' αυτα που λεει ο αιωνια ακουπος κοντοπιθαρος,εχουν ηδη απαντησει οι ομοθρησκοι σου σκοτεινος,kalis & αλλοι που παραδεχτηκαν οτι δεν μπορεις να μιλας για διαιτησια οταν τρως 3 απο τον πανιωνιο μεσα στην εδρα σου & βεβαια την καλυτερη απαντηση την εδωσε ο τιγρης που τουλαχιστον πηρε & καποια πρωταθληματα..αυτα πληρωνετε τωρα & θα τα πληρωνετε μεχρι να βαρεθουμε..χαρτομαντηλακια δεν εχω..περιμενε τα αποκριατικα..
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
μα η φαση ποια ειναι ?
οτι αντε ρε φιλε θελεις να κανεις ενσταση
αφου οι ομαδες που ειναι ισα με την καλαμαρια
θα την κανουν αυτοι και αν ειναι να δικαιωθεις θα γινει
και δεν θα υπαρχει ανθρωπος που θα σε κρινει
αλλα αυτος μας ελειπε που εβλεπα τον αγωνα
και γελαγα ελεγα με αυτη την αποδοση αμα παμε τσελσι
οχι γιουβεντους θα ξεχασουμε αλλα θα αναπολουμε το παρελθον
το μονο καλο που ηταν να γινει ειναι που ηθελε να
κοψει ο κοκκαλης το πριμ του 4-0 και καταψηφηστηκε
οχι ρε ετσι να ξυπνησουν τα κοπροσκυλα
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
προφανως εχεις μπερδεψει τις πουτσες με τις βουρτσες..εμεις δεν κλαιγομαστε..ΠΡΑΞΙΚΟΠΙΚΟΠΙΜΑΤΙΚΑ θα το παρουμε το πρωταθλημα..επειδη ετσι καυλωνουμε..επναλαμαβανω..στο 108 με πεναλτυ εξω απο την περιοχη..οσο γι' αυτα που λεει ο αιωνια ακουπος κοντοπιθαρος,εχουν ηδη απαντησει οι ομοθρησκοι σου σκοτεινος,kalis & αλλοι που παραδεχτηκαν οτι δεν μπορεις να μιλας για διαιτησια οταν τρως 3 απο τον πανιωνιο μεσα στην εδρα σου & βεβαια την καλυτερη απαντηση την εδωσε ο τιγρης που τουλαχιστον πηρε & καποια πρωταθληματα..αυτα πληρωνετε τωρα & θα τα πληρωνετε μεχρι να βαρεθουμε..χαρτομαντηλακια δεν εχω..περιμενε τα αποκριατικα..
αν ειναι ρε φιλε να πληρωνουμε ετσι επειδη πηραμε τρια σερι να μην ξανακατεβουμε στο πρωταθλημα τοτε.δηλαδη εσεις πως πρεπει να πληρωσετε με ολα αυτα που εχετε κανει χρονια τωρα?μονος σου τα λες.εγω συμφωνω με τον σκοτεινο και τον KALIS για τον ντεμη.τι σημαινει αυτο ομως οτι δεν πρεπει να το παρουμε επειδη ειμαστε για τον πουτσο?εσεις ειστε καλυτεροι φετος στην ελλαδα?
 

Επισκέπτης
τελικά εδώ μέσα μερικοί γραφικοί εισαγόμενοι πολύ πηδάνε ρε παιδί μου και θα στραβοψωλιάσουν τελικά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom