Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Που είσαι ρε συ όταν κάνουμε αναμετάδοση για την Ντιάνα?
φιλε τωρα το εμαθα και μπηκα στο θρεντ και τα διαβασα.δεν ηξερα οτι παιζει τετοια φαση.απτην κυριακη θα ειμαι μεσα καιγω.χθες δεν ειδα καθολου με πηρε ο υπνος.προχθες που ειδα φοραγε ενα ντεκολτε μουρλια.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
διαβασε αν θελεις τις τελευταιες σελιδες των γαυρων. μιλαμε εχουν ξεφυγει τελειως μερικοι. ηθελα να ξερα τι πινουν
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
διαβασε αν θελεις τις τελευταιες σελιδες των γαυρων. μιλαμε εχουν ξεφυγει τελειως μερικοι. ηθελα να ξερα τι πινουν
δε χρειαζεται καν να τα διαβασω.τα χω σιχαθει πια αδερφε.τα ιδια και τα ιδια.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
εχεις δικιο. μερικοι δεν αλλαζουν με τιποτα :idiot: :idiot:
 

Επισκέπτης
κλαψ,λυγμ..εεεεεεεεεδω τα καλα χαρτομαντηλα..
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
pleasure γιατι δεν καθεσαι στο δικο σας θρεντ? αν πιστευα οτι αξιζει να απαντησω σε οσα λετε θα ποσταρα εκει.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
δεν χρειαζεται. οι καφροι ξεχωριζουν.
 

Επισκέπτης
δεν χρειαζεται. οι καφροι ξεχωριζουν.
πω-πω με ταπωσες τωρα..εχεις κανα χαρτομαντηλο δανεικο γιατι τα δικα μου τα μοιρασα πριν στους ομοθρησκους σου???που να το βρεις ομως???ευτυχως που σε λιγο θα κυκλοφορησουν τα αποκριατικα & θα σκουπιζοσαστε με χαρτοπολεμο & την μασκα του εκδικητη μπλανκο.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
μπραβο , γελασαμε. τωρα πηγαινε να καταθεσεις γιατι ο κοκκαλης με την ενσταση θελει και ενα αξιοσεβαστο μαρτυρα.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
πω-πω με ταπωσες τωρα..εχεις κανα χαρτομαντηλο δανεικο γιατι τα δικα μου τα μοιρασα πριν στους ομοθρησκους σου???που να το βρεις ομως???ευτυχως που σε λιγο θα κυκλοφορησουν τα αποκριατικα & θα σκουπιζοσαστε με χαρτοπολεμο & την μασκα του εκδικητη μπλανκο.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε συ pleasure οταν κανεις πλακιτσα και μιλας σοβαρα σε παω πολυ.οταν αρχιζεις να λες τις μαλακιες που λες τωρα μου σπας τα νευρα.δες τα χαλια της ομαδας σου πρωτα και ασε τα χαλια της αεκ να τα λεμε εμεις εδω.
 

Επισκέπτης
ρε συ pleasure οταν κανεις πλακιτσα και μιλας σοβαρα σε παω πολυ.οταν αρχιζεις να λες τις μαλακιες που λες τωρα μου σπας τα νευρα.δες τα χαλια της ομαδας σου πρωτα και ασε τα χαλια της αεκ να τα λεμε εμεις εδω.
ολο το πρωι οι δικοι σας μας ζαλιζαν τα παπαρια..τα παραπονα σας σε αυτους που γραφουν στο θρεντ μας..
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ρε συ pleasure οταν κανεις πλακιτσα και μιλας σοβαρα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε φιλαρακι λαθος θρεντ
μαλλον στο ανεκδοτακι ηθελες να το γραψεις
τωρα η εσυ εχεις δικιο η εγω δεν αντιλαμβανομαι το χιουμορ του και τη σοβαροτητα
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε φιλαρακι λαθος θρεντ
μαλλον στο ανεκδοτακι ηθελες να το γραψεις
τωρα η εσυ εχεις δικιο η εγω δεν αντιλαμβανομαι το χιουμορ του και τη σοβαροτητα
ρε κακομοιρε υπαρχει ειδικο θρεντ που ανοιξε η παπια για να βγαζεις την εμπαθεια σου απεναντι μου..τι πετιεσαι εδω μεσα σαν την ψωλη του κοκκορα για να πεις παλι την παπαρια σου???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom