Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
οχι στο λεω γιατι εγω τουλαχιστον εχω την αποψη οτι ειμαι αντικμενικος
και μου αρεσει να μιλαω αντικειμενικα
οχι στο λεω γιατι εγω τουλαχιστον εχω την αποψη οτι ειμαι αντικμενικος
και μου αρεσει να μιλαω αντικειμενικα

Ναι.Αυτό το έχω διακρίνει σε σένα...εν αντιθέση με κάποιους άλλους ομοδόξους σου.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.231
Like
450
Πόντοι
36
τελικά αν πάρει το πρωτάθλημα ο γαύρος με τον μηδενισμό της Καλαμαριάς, ποιος θα του απονείμει το κύπελλο του πρωταθλητή?  α) ο Λαζόπουλος? β) ο Καρβέλας? γ) ο Μακάκας?

Kαλημέρα!

4. Ο Γκαγκάτσης και η συμμορία του. Μέσα από την ΕΠΟ σφύριξαν στον Ενστασιακό Σ.Φ.Π. το τι μπορεί να γίνει με την ένσταση.

To κοινό περί δικαίου αίσθημα έχει θιχτεί ανεπανόρθωτα. Καμμία έκπληξη από την ενέργεια αυτών.....

Υπάρχουν και σωστοί φίλαθλοι του λιμανίσιου σωματείου, όπως υπάρχουν και ξανθοί κινέζοι. Μόνο που αποτελούν σταγόνες στον ωκεανό...

Αυτοί οι ελάχιστοι όντως χαλάστηκαν από τη μικρότητα της ομάδας του κατάσκοπου. RESPECT!
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Ναι.Αυτό το έχω διακρίνει σε σένα...εν αντιθέση με κάποιους άλλους ομοδόξους σου.
ετσι ειναι ρε φιλαρακι
και καφροι υπαρχουν και αντικειμενικοι
απλως εγω δεν βρισκω το λογο να προσπαθησω να σε πεισω οτι πεταει ο ελεφαντας
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Andriko1977 τσέκαρε τα προσωπικά σου μηνυματα κ απάντα μου παρομοίως από εκεί.
 

Επισκέπτης
αύριο συνεδριάζει η λίγκα κύριο θέμα το μέγεθος του κυπέλλου του πρωταθλητή σε περίπτωση που το πάρει ο γαύρος.
η πρόταση είναι να είναι λίγο τεράστιο για να χωράνε οι μαϊμούδες που θα έχει μέσα αντί σαμπάνιας. 
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
εγω την εριξα αν και οχι ομοιδεατης
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
Ψηφοφορία
Ερώτηση: Θεωρείτε ότι πρέπει να αποχωρήσει ο Ντέμης Νικολαϊδης από την ΑΕΚ;
Ναι
Όχι
Όχι,αλλά πρέπει να αλλαχτουν κάποια πράγματα
ΔΞ/ΔΑ  ρε παιδια δεν ειναι θεμα απλα ενος ναι η ενος οχι.δε πρεπει να αποχωρησει.να κοψει τη κλαψα και να χωσει φραγκα να φτιαξει ομαδα πρεπει.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Ψηφοφορία
Ερώτηση: Θεωρείτε ότι πρέπει να αποχωρήσει ο Ντέμης Νικολαϊδης από την ΑΕΚ;
Ναι
Όχι
Όχι,αλλά πρέπει να αλλαχτουν κάποια πράγματα
ΔΞ/ΔΑ  ρε παιδια δεν ειναι θεμα απλα ενος ναι η ενος οχι.δε πρεπει να αποχωρησει.να κοψει τη κλαψα και να χωσει φραγκα να φτιαξει ομαδα πρεπει.
ε αυτο αντικατροπτιζει την τριτη επιλογη
 

gatos19811981

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
407
Like
7
Πόντοι
1
Το χω γράψει πολλάκις ΕΔΩ ΜΕΣΑ,θα στο ξαναγράψω γιατί προφανώς δεν το έχεις δει κ για να ικανοποιηθείς.
Ο Ολυμπιακός στην Ευρώπη έχει παίξει μπαλλάρα κ δίκαια προκρίθηκε κ ισως κ με λίγη τύχη αν παίξει το ίδιο με την Τσέλσι ,να προκριθει.ΟΚ τώρα;

Αλλά για την Ελλάδα...ΤΙΠΟΤΑ.
Που εισαι ρε τσογλανε???Αλλαξαμε ονοματακι???Ρε συ αν εσεις ησασταν στη θεση μας δε θα κανατε ενσταση???Μπορει και γω να ειδα τα χαλια της ομαδας και σιγουρα αξιζε με το παραπανω η Καλαμαρια να κερδισει αλλα καλως κανουμε ενσταση!!Απλα εφαρμοζει ενα δικαιωμα.Οσον αφορα τη ποιοτητα ποδοσφαιρου οντως ειμαστε ενα χαλι στην Ελλαδα αλλα δεν νομιζω οτι εσεις και οι βαζελοι ειστε ιδιαιτερα καλυτεροι!!
Σε παραδεχομαι για τη σταση που κρατησες για τις δηλωσεις Ντεμη!Οντως οταν βρισκεσαι μεσα στο ΟΑΚΑ με 0-3 πισω δε σε παιρνει να λες για διαιτησιες και αλλες μπουρδες!!
Ελπιζω μονο να μη σας ξεφτυλισει η ομαδα σας και να παλεψει τα ματς του Ουεφα!Μη κατεβειτε με 2η εντεκαδα!!Ξεφτυλα θα ναι!!Και μακαρι να προκριθειτε!!
Αντε να πιουμε και κανα καφε ρε!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλώστον.Εύχομαι κ θα έλπιζα ότι δεν θα κάναμε.Έχουμε δώσει παρόμοια δείγματα.Και δεν θα πάμε για καφέ.Για ακνά στριπ μπορεί.
 

gatos19811981

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
407
Like
7
Πόντοι
1
Καλώστον.Εύχομαι κ θα έλπιζα ότι δεν θα κάναμε.Έχουμε δώσει παρόμοια δείγματα.Και δεν θα πάμε για καφέ.Για ακνά στριπ μπορεί.
Ξερω ξερω για καφε αποφευγεις γιατι ειτε για πολιτικα μιλισουμε ειτε για ποδοσφαιρο δεν ξεμπλεκεις!!!Αντε τοτε για κανα στριπ!!!Αντε να δουμε ποτε!Απ το Δεκεμβρη το λεμε!
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
η ψηφοφορια δεν θα δειξει τιποτα.καθε γαυρος/βαζελος/οτιδηποτε θα παταει ενα ναι η ενα οχι.και τι εγινε?
μα ρε φιλε τι λες?
αντε και βγηκε ενα αποτελεσμα
τι θα καταλαβεις?
εδω απλα λεγονται οι αποψεις των μελων
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
μα ρε φιλε τι λες?
αντε και βγηκε ενα αποτελεσμα
τι θα καταλαβεις?
εδω απλα λεγονται οι αποψεις των μελων
αυτο ειπα.οτι και αποτελεσμα να βγει δε θα καταλαβουμε και τιποτα.μηπως ξυπνησαμε με νευρακια?
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
αυτο ειπα.οτι και αποτελεσμα να βγει δε θα καταλαβουμε και τιποτα.μηπως ξυπνησαμε με νευρακια?
οχι ρε φιλαρακι
απλα ειναι τελειως ακυρο αυτο που λες
γινεται μια ψηφοφορια να αποτηποθουν οι αποψεις μας
αντε ακομα και οι μη αεκτζιδες γραψουν οτι θελουν τι εγινε?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Παιδιά,οι ψηφοφορίες είναι εντελώς ενδεικτικές.Ούτε βγάζουμε καμμια΄απόφαση από αυτές ούτε θα κατεβάσουμε κάποιο μπλοκ ή δημοψήφισμα.Απλά τις βάζουμε για να πιάσουμε καποιον παλμό της κοινής γνώμης σε καποια θέματα.
Βέβαια όμως κατ'εμέ τα αποτελέσματα αυτών των ψηφοφοριών είναι κ πλασματικά γιατί πολλοί ψηφίζουν με γνώμονα την πλάκα τους κ το δούλεμα-δεν τους κατηγορώ-εξάλλου κάνουμε κ πλάκες εδώ μέσα.

Π.χ. στην προηγούμενη ψηφοφορία στο ερώτημα ΄΄αν χρειάζεται η ΑΕΚ μεταγραφές΄΄ η απάντηση ΜΕ τις περισσότερες ψήφους ήταν ΟΧΙ!!!!!!!
Τα συμπεράσματα δικά σας.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
o Oλυμπαικός πανω από την Εθνική.ΤΕΛΟΣ.Η Εθνική να πάει να γαμηθ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom