Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Αντίθετα ήταν ΝΑΙ.Αλλά μην μου λες ότι δεν κερδίζονται οι τίτλοι στα χαρτιά αλλά στους αγωνιστικούς χώρους,ακι πας κ μου κάνεις αυτά που κατηγορούσες.
Προφανώς κ δεν έχουν καμμιά σχέση οι 2 υποθέσεις.Αλλά όμως χρησιμοποιείς τα δικαστήρια για να κερδίσεις αυτό που ΝΟΜΙΝΑ έχασες.
και να δούμε και τι διαδικασία θα ακολουθήσουν στην ένσταση ποιοι θα δικάσουν και ποιοι θα αποφασίσουν για το τι θα γίνει τελικά.
προσοχή αυτή η διάταξη δεν είναι στον ΚΑΠ της Ελλάδας, είναι διάταξη της ΟΥΕΦΑ , πολλές χώρες δεν την λαμβάνουν καθόλου υπ όψιν.
 

Επισκέπτης
Αντίθετα ήταν ΝΑΙ.Αλλά μην μου λες ότι δεν κερδίζονται οι τίτλοι στα χαρτιά αλλά στους αγωνιστικούς χώρους,ακι πας κ μου κάνεις αυτά που κατηγορούσες.
Προφανώς κ δεν έχουν καμμιά σχέση οι 2 υποθέσεις.Αλλά όμως χρησιμοποιείς τα δικαστήρια για να κερδίσεις αυτό που ΝΟΜΙΝΑ έχασες.
πονάνε που είναι στην 3η θέση κατ αρχήν, τελικά δαπάνησαν υποτίθεται τόσο χρήμα πήραν υποτίθεται παικταράδες, και τελικά πάλι νούμερα είναι, πέρασαν στην Ευρώπη σε έναν όμιλο που ήταν για τάβλι και πρέφα και ανακάλυψαν ότι έγιναν ομάδα έρχεται το παιχνίδι με την Τσέλσυ και αρχίζουν και τρέμουν το ξεβράκωμα και προσπαθούν τουλάχιστον να ανέβουν στην πρώτη θέση με μαιμουδιές.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ανακοινώθηκε ο MVP της προηγούμενης αγωνιστικής του Ολυμπιακού:
Το νομικό του τμήμα :2funny: :2funny: :2funny:
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
πονάνε που είναι στην 3η θέση κατ αρχήν, τελικά δαπάνησαν υποτίθεται τόσο χρήμα πήραν υποτίθεται παικταράδες, και τελικά πάλι νούμερα είναι, πέρασαν στην Ευρώπη σε έναν όμιλο που ήταν για τάβλι και πρέφα και ανακάλυψαν ότι έγιναν ομάδα έρχεται το παιχνίδι με την Τσέλσυ και αρχίζουν και τρέμουν το ξεβράκωμα και προσπαθούν τουλάχιστον να ανέβουν στην πρώτη θέση με μαιμουδιές.
ρε συ αριον πθστευω δεν υπαρχει σωστος ολυμπιακος που δεν θα συμφωνησει στα της ενστασης
αλλα αυτο περι ταβλιου ειναι για γελια
αν  εσυ θεωρεις την πρωτη ισπανιας την δευτερη γερμανιας και την δωδεκατη(!!!!)ιταλιας ταβλι
ενταξει τοτε παω πασο τι θελεις δηλαδη ?ομιλο μπαρτσα,μαντσεστερ και ιντερ για να πεις κατι καλο?
και να σου θυμησω οτι αποκλειστηκατε απο την εβδομη ισπανια και φαγατε και ποσα εγω δε θυμαμαι στην εδρα σας
αλλα δεν ειναι το θεμα αυτο
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
παιδια οι γαυροι δε πολεμιουνται.ακομα και ομαδαρα αμα εχεις,ακομα και ο διαιτητης να σε παιζει 50-50.για θυμηθειτε ετουτο.το ταρταν ειχε γεμισει κινητα οποιος θυμαται..[youtube=425,350]lhGc6EOVWcI[/youtube]
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
οπως επεισης θελω να κανω μια υποθετικη ερωτηση
αν αυτο γινοταν στην αεκ πιστευετε οτι ο ντεμης δεν θα εκανε ενσταση?
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
οπως επεισης θελω να κανω μια υποθετικη ερωτηση
αν αυτο γινοταν στην αεκ πιστευετε οτι ο ντεμης δεν θα εκανε ενσταση?
οχι βεβαια.ποντιος δε καρφωνει ποντιο!λιγη σοβαροτητα παρακαλω!
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
οχι βεβαια.ποντιος δε καρφωνει ποντιο!λιγη σοβαροτητα παρακαλω!
τελος παντων δεν ειναι κατι που μπορουμε να το αποδιξουμε
αν και απιμενω οτι ειμαστε ξεφτιλες που κανουμε αυτα
αλλα ρε παιδια μην ακουω τα περι ευρωπης γιατι ειναι για γελια
μια φορα και εμεις καναμε κατι και μας το βγαζεται ταβλι
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
τελος παντων δεν ειναι κατι που μπορουμε να το αποδιξουμε
αν και απιμενω οτι ειμαστε ξεφτιλες που κανουμε αυτα
αλλα ρε παιδια μην ακουω τα περι ευρωπης γιατι ειναι για γελια
μια φορα και εμεις καναμε κατι και μας το βγαζεται ταβλι
μαλλον το αντιθετο.οι γαυροι ειναι που δε βαζουν γλωσσα μεσα.τι ευρωπη μας λετε τωρα?εδω μολις η λιβερπουλ εβαλε το ογδοο μπαλακι στη μπεσικτας πανηγυριζατε σα μικρα παιδια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
μαλλον το αντιθετο.οι γαυροι ειναι που δε βαζουν γλωσσα μεσα.τι ευρωπη μας λετε τωρα?εδω μολις η λιβερπουλ εβαλε το ογδοο μπαλακι στη μπεσικτας πανηγυριζατε σα μικρα παιδια? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
φιλαρακι εχω την εντυπωση οτι μιλας για αλλο θεμα
εγω σου λεω οτι δεν μπορει κανεις να πει οτι φετος ο ολυμπιακος κατι εκανε στην ευρωπη
εσυ μου λες για την μπεσικτας. :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
οπως επεισης θελω να κανω μια υποθετικη ερωτηση
αν αυτο γινοταν στην αεκ πιστευετε οτι ο ντεμης δεν θα εκανε ενσταση?
οπως επεισης θελω να κανω μια υποθετικη ερωτηση
αν αυτο γινοταν στην αεκ πιστευετε οτι ο ντεμης δεν θα εκανε ενσταση?


ΟΧΙ ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΑΤΙΚΑ.Πριν 3 χρόνια που είχε γίνει ποινή στον Ασουνσάο που είχε δώσει μπουνιές στον Γκονζαλες κ έφαγε 3 αγωνιστικές,δεν έκανε ένσταση που ενδεχομένως να μειωνόνταν η ποινή κ την θεώρησε σωστή.Μάλιστα αναγκάστηκε κ ο ΠΑΟ να μην κάνει,αφού δεν έλεγε να κάνει αυτός ενώ η ΑΕΚ όχι.Δεν θα ήταν κ πολύ κομψό.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ΟΧΙ ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΑΤΙΚΑ.Πριν 3 χρόνια που είχε γίνει ποινή στον Ασουνσάο που είχε δώσει μπουνιές στον Γκονζαλες κ έφαγε 3 αγωνιστικές,δεν έκανε ένσταση που ενδεχομένως να μειωνόνταν η ποινή κ την θεώρησε σωστή.Μάλιστα αναγκάστηκε κ ο ΠΑΟ να μην κάνει,αφού δεν έλεγε να κάνει αυτός ενώ η ΑΕΚ όχι.Δεν θα ήταν κ πολύ κομψό.
εγω παντως σε μια συζητηση με ενα φιλαρακι ελεγα
οτι ο ολυμπιακος δεν θα κανει γιατι ειναι ξεφτιλες αν κανουν
και σημερα το πρωι μου πεσαν οι τριχες
σε αυτα που λεω ρε φιλαρακι πιο πανω για την ευρωπη εχω αδικο?
γιατι κανενας δεν μου απανταει
 

Επισκέπτης
τελικά αν πάρει το πρωτάθλημα ο γαύρος με τον μηδενισμό της Καλαμαριάς, ποιος θα του απονείμει το κύπελλο του πρωταθλητή?  α) ο Λαζόπουλος? β) ο Καρβέλας? γ) ο Μακάκας?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Το χω γράψει πολλάκις ΕΔΩ ΜΕΣΑ,θα στο ξαναγράψω γιατί προφανώς δεν το έχεις δει κ για να ικανοποιηθείς.
Ο Ολυμπιακός στην Ευρώπη έχει παίξει μπαλλάρα κ δίκαια προκρίθηκε κ ισως κ με λίγη τύχη αν παίξει το ίδιο με την Τσέλσι ,να προκριθει.ΟΚ τώρα;

Αλλά για την Ελλάδα...ΤΙΠΟΤΑ.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Το χω γράψει πολλάκις ΕΔΩ ΜΕΣΑ,θα στο ξαναγράψω γιατί προφανώς δεν το έχεις δει κ για να ικανοποιηθείς.
Ο Ολυμπιακός στην Ευρώπη έχει παίξει μπαλλάρα κ δίκαια προκρίθηκε κ ισως κ με λίγη τύχη αν παίξει το ίδιο με την Τσέλσι ,να προκριθει.ΟΚ τώρα;

Αλλά για την Ελλάδα...ΤΙΠΟΤΑ.
ισως να μην το εχω δει
αλλα ειλικρινα δεν εχω σκοπο να σε βαζω στη πριζα να μου το λες
οσο για την ελλαδα εχεις δικιο
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Δεν με βάζεις στην πρίζα φιλαράκι μου καθόλου.Δεν έχω παρωπίδες για να δέχομαι τις αλήθειες κ τα δίκαια.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Πάντως θα είναι κρίμα αν πέσει η Καλαμαριά εξαιτίας αυτού του συμβάντος!Είναι απαράδεκτο αυτό που κάνει ο θρήνος!Αλλά θα έπρεπε να το περιμένουμε από έναν πρόεδρο που στο παρελθόν είχε προσλάβει τον Θωμά Μητρόπουλο για να του καθαρίσει το πρωτάθλημα! :idiot:
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Δεν με βάζεις στην πρίζα φιλαράκι μου καθόλου.Δεν έχω παρωπίδες για να δέχομαι τις αλήθειες κ τα δίκαια.
οχι στο λεω γιατι εγω τουλαχιστον εχω την αποψη οτι ειμαι αντικμενικος
και μου αρεσει να μιλαω αντικειμενικα
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
τελικά αν πάρει το πρωτάθλημα ο γαύρος με τον μηδενισμό της Καλαμαριάς, ποιος θα του απονείμει το κύπελλο του πρωταθλητή?  α) ο Λαζόπουλος? β) ο Καρβέλας? γ) ο Μακάκας?
ο μακακας και ο καρβελας δεν ειναι το ενα και το αυτο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom