Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Οχι προς θεού φίλε Π.Ν ο βάζελος να έχει κάνει τέτοια πράγματα;;;;Μόνο μια επιστολή προς την ΚΕΔ τώρα τελευταία μάλιστα και χωρίς να έχει αδικηθεί...
Δηλαδή εσύ θες μια ΑΕΚ που να έχει πρόεδρο που να γαμά και να δέρνει, να καθορίζει διαιτησίες και να σου πάρει και 5-6 πρωταθληματάκια αβαβά; Αν εννοείς αυτό τότε (χωρίς να θέλω να σου πουλήσω ΑΕΚοφροσύνη) σόρρυ φίλε Ναύαρχε αλλά αυτό δεν είναι ΑΕΚ.
Διάβασε φίλε προσεκτικά αυτά που γράφω και αν δεις κάπου να λέω τα παραπάνω εγώ θα σβήσω το post.Χαρακτήρας δε σημαίνει αβαβα και καθορισμός διαιτησιών,σημαίνει αποδοχή εκ των ΟΥΚ ΑΝΕΥ ότι είσαι μεγάλη ομάδα....
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
οχιιιιιι. μην την αφησεις requiem  να φυγει απο εδω. δεν ξερεις αν θα μας την επιστρεψουν :boobies: :boobies: :boobies:
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Διάβασε φίλε προσεκτικά αυτά που γράφω και αν δεις κάπου να λέω τα παραπάνω εγώ θα σβήσω το post.Χαρακτήρας δε σημαίνει αβαβα και καθορισμός διαιτησιών,σημαίνει αποδοχή εκ των ΟΥΚ ΑΝΕΥ ότι είσαι μεγάλη ομάδα....
+1.000.000.000.οοο και κατι ψηλα.....
ΟΤΙ καλυτερο εχω ακουσει απο Αλλοθρησκο!!!!!!!
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Διάβασε φίλε προσεκτικά αυτά που γράφω και αν δεις κάπου να λέω τα παραπάνω εγώ θα σβήσω το post.Χαρακτήρας δε σημαίνει αβαβα και καθορισμός διαιτησιών,σημαίνει αποδοχή εκ των ΟΥΚ ΑΝΕΥ ότι είσαι μεγάλη ομάδα....

Ωραία χαίρομαι φίλε μου που δεν εννοούσες αυτό. Θέλεις να μου το εξηγήσεις λίγο το "αποδοχή εκ των ΟΥΚ ΑΝΕΥ" γιατί τα
αρχαία μου δεν ήταν ποτέ καλά. Αν εννοείς αποδοχή κατά γενική ομολογία ότι είσαι μεγάλη ομάδα τότε και από αυτό είχαμε χορτάσει προηγούμενα χρόνια αλλά το πρωτάθλημα αλλού πήγαινε....Το μέταλλο και ο χαρακτήρας που λες δεν αποκτιούνται από τη μια μερα στην άλλη...Χτίζονται μέσα από τίτλους πρωταθλήματα και επιτυχίες γενικώς! Όταν σου τα στερούν αυτά επί χρόνια εξωγενείς παράγοντες (και τα χαρίζουν σε άλλους που δεν αξίζουν) τότε ναι εσύ μικραίνεις σαν ομάδα και οι άλλοι αποκτούν τη λεγόμενη Καρδιά Πρωταθλητή! Όχι μόνο γιατί παίρνουν τα πρωταθλήματα αλλά γιατί σε αναγκάζουν να γίνεις εσωστρεφής και να κάνεις κακό χωρίς να το θέλεις στην ίδια σου την ομάδα! Και μικραίνεις κι άλλο!
 

pako

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
101
Like
1
Πόντοι
1
Παντως αν ο γαυρος κανει τετοια κινηση χανει πολυ παρα πολυ πρωτον γιατι δεν θα δικαιωθει αφου η καλαμαρια ρωτησε φιφα ουεφα και επο πριν παρει το παιχτη και γιατι παει να παρει στα χαρτια παιχνιδι που εχασε στο χορταρι οποτε γινεται ρεζιλι...εγω τελικα δεν βλεπω να κανει ενσταση...
 

Επισκέπτης
Παντως αν ο γαυρος κανει τετοια κινηση χανει πολυ παρα πολυ πρωτον γιατι δεν θα δικαιωθει αφου η καλαμαρια ρωτησε φιφα ουεφα και επο πριν παρει το παιχτη και γιατι παει να παρει στα χαρτια παιχνιδι που εχασε στο χορταρι οποτε γινεται ρεζιλι...εγω τελικα δεν βλεπω να κανει ενσταση...
εγώ άκουσα Σωτηρακόπουλο που είπε ότι η μια μετακίνηση με δανεισμό του παίκτη έγινε κάπου τον Νοέμβριο δεν ήταν μεταγραφή αλλά δανεισμός και έγινε σε εποχή εκτός παραθύρων της ΟΥΕΦΑ δηλαδή της αναγνωρισμένες περιόδους που δέχεται η ΟΥΕΦΑ και που έχουν οι μεταγραφόμενοι το δικαίωμα να παίξουν στα κύπελλα  Ευρώπης.
την περίπτωση αυτή δεν έχει δικαίωμα να την εκδικάσει η ΕΠΟ και η Λίγκα, αλλά χρειάζεται γνωμοδότηση από Ευρωπαίο αθλητικό δικαστή.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Παντως αν ο γαυρος κανει τετοια κινηση χανει πολυ παρα πολυ πρωτον γιατι δεν θα δικαιωθει αφου η καλαμαρια ρωτησε φιφα ουεφα και επο πριν παρει το παιχτη και γιατι παει να παρει στα χαρτια παιχνιδι που εχασε στο χορταρι οποτε γινεται ρεζιλι...εγω τελικα δεν βλεπω να κανει ενσταση...
Όπως έχω ξανααναφέρει εμείς δεν θέλουμε να κάνει η ομάδα ένσταση....το να κατηγορούμαστε όμως απο βάζελους και ΑΕΚτζήδες ότι η ομάδα χάνει πολύ...είναι λίγο μαλακία...και αυτό γιατί ο μεν βάζελος έχει πάρει τελικό κυπέλλου με Ολυμπιακό στο...στρίψιμο της δεκάρας....η μεν ΑΕΚ ακόμα και τώρα οι ίδιοι οι οπαδοί της αναφέρουν για το χαμένο(?) πρωτάθλημα απο την ΑΕΛ με την υπόθεση...Τσίγκοφ...λέγοντας ως επιχείρημα ότι ο...νόμος είναι..νόμος!!!!Άσχετα αν έχει αλλάξει τώρα ο νόμος.....τότε φωνάζατε.....
ΥΓ1--->Στο στρίψιμο της δεκάρας φημολογείται ότι και οι 2 πλευρές ήταν...ίδιες!!!!!
ΥΓ2--->Και επιμένω...ΕΜΕΙΣ δεν γουστάρουμε τέτοια....αν πάρουμε τους βαθμούς για εμένα θα πρέπει να το πάρει με +4 και πάνω.....όπως εύστοχα είπε ένας φίλος.....
 

tyfeas

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2006
Μηνύματα
594
Like
3
Πόντοι
6
εγώ άκουσα Σωτηρακόπουλο που είπε ότι η μια μετακίνηση με δανεισμό του παίκτη έγινε κάπου τον Νοέμβριο δεν ήταν μεταγραφή αλλά δανεισμός και έγινε σε εποχή εκτός παραθύρων της ΟΥΕΦΑ δηλαδή της αναγνωρισμένες περιόδους που δέχεται η ΟΥΕΦΑ και που έχουν οι μεταγραφόμενοι το δικαίωμα να παίξουν στα κύπελλα  Ευρώπης.
την περίπτωση αυτή δεν έχει δικαίωμα να την εκδικάσει η ΕΠΟ και η Λίγκα, αλλά χρειάζεται γνωμοδότηση από Ευρωπαίο αθλητικό δικαστή.

τι να πει & αυτος ο πικραμενος...μια η λιβερπουλ μια ο παο...
δηλαδη οταν παει καποιος δανεικος δεν ειναι μεταγραφη?
δεν υπογραφει συμβολαιο?
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
τι να πει & αυτος ο πικραμενος...μια η λιβερπουλ μια ο παο...
δηλαδη οταν παει καποιος δανεικος δεν ειναι μεταγραφη?
δεν υπογραφει συμβολαιο?
Φυσικά και υπογράφει...απλώς μένουν τα δικαιώματα στην προηγούμενη ομάδα του.....

ΟΧΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ.....
 

tyfeas

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2006
Μηνύματα
594
Like
3
Πόντοι
6
Φυσικά και υπογράφει...απλώς μένουν τα δικαιώματα στην προηγούμενη ομάδα του.....

ΟΧΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ.....

υπαρχει δεδικασμενο με τη θελτα αν δεν κανω λαθος...
ο φακελος εχει φυγει ηδη για ουεφα(τσεκαρισμενο)
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Για μια ακόμη φορά ο Φερέρ έκανε αυτοκριτική μιλώντας στους παίχτες : «Ήσασταν απαράδεκτοι! Δεν ήταν εικόνα αυτή. Ξυπνήστε πριν να είναι αργά»  :huh:
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
τον Φερερ δεν τον λενε μπαρμπα σταθη επειδη του μοιαζει.τον λενε ετσι επειδη εχει βαλει στη καταψυξη ολα τα πιτσιρικια του ροστερ...
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
ο ανθρωπος,επειδη οι εφημεριδες πιο πριν ειχαν κανει σχολια πανω στην προσφορα του Αρουαμπαρενα στην ΑΕΚ,πηγε στη ξανθη και ξεκινησε το Μπουρμπο για να φανει και καλα η αξια του βασκου.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
ο ανθρωπος,επειδη οι εφημεριδες πιο πριν ειχαν κανει σχολια πανω στην προσφορα του Αρουαμπαρενα στην ΑΕΚ,πηγε στη ξανθη και ξεκινησε το Μπουρμπο για να φανει και καλα η αξια του βασκου.
Λίγο τραβηγμένο μου φαίνεται αυτό!Δεν είχε πρόβλημα τραυματισμού ο Άρουα σε εκείνο το ματς?
 

Επισκέπτης
Λίγο τραβηγμένο μου φαίνεται αυτό!Δεν είχε πρόβλημα τραυματισμού ο Άρουα σε εκείνο το ματς?
αδέλφια να ηρεμήσουμε λίγο αυτή την στιγμή αυτά έχουμε δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτε άλλο.
και στην προηγούμενη γκέλα πάλι εδώ μέσα είχαμε γκρίνια με τον Φερέρ και Ντέμη κλπ.
το ξεπεράσαμε και μάλιστα αδέλφια που τα έχωναν στον Φερέρ μετά τον στήριζαν.
να ηρεμήσουμε και θα τα ξεπεράσουμε. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom