Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Όσο μοιρολατρούμε,τόσο πιο ευάλωτοι γινόμαστε..Είδατε ποτέ κανένα Ολυμπιακό ή -ΚΥΡΙΩΣ-Παναθηναικό να κλαίγεται έτσι?Δεν έχει σφαχτεί ο βάζελος?Κάνει έτσι?Όχι,γιατί δεν του πάει,έχει τη στόφα,το μέταλλο της κραταιάς ομάδας,του ισχυρού.Εμείς ,μια ζωή ο φτωχός συγγενής και η σπόντα ανάμεσα στους δύο που και που.Ε,λοιπόν τέτοια ΑΕΚ εγώ δεν θέλω.Θέλω δύναμη,τσαμπουκά και ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ μεγάλης ομάδας..Δεν μας τιμούν τα παραπάνω αλλά για μένα έτσι είναι...Μικραίνουμε κάθε χρόνο όλο και πιο πολύ..
ΥΓ.Και μην βγει κανείς αεκτζής να μου πουλήσει αεκοφροσύνη γιατί αυτή δεν μετριέται με παρουσία στα γήπεδα-αν και από αυτή έχω με το κουτάλι,τα παλιά ωραία χρόνια,σε Τούμπες και Αλκαζάρ αλλά και έξω-αλλά με τη νοοτροπία του ΚΡΑΤΑΙΟΥ..
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ναυαρχε καλα που δεν πηγαμε γηπεδο.θα μας ελεγαν γκαντεμηδες μετα.
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
Όσο μοιρολατρούμε,τόσο πιο ευάλωτοι γινόμαστε..Είδατε ποτέ κανένα Ολυμπιακό ή -ΚΥΡΙΩΣ-Παναθηναικό να κλαίγεται έτσι?Δεν έχει σφαχτεί ο βάζελος?Κάνει έτσι?Όχι,γιατί δεν του πάει,έχει τη στόφα,το μέταλλο της κραταιάς ομάδας,του ισχυρού.Εμείς ,μια ζωή ο φτωχός συγγενής και η σπόντα ανάμεσα στους δύο που και που.Ε,λοιπόν τέτοια ΑΕΚ εγώ δεν θέλω.Θέλω δύναμη,τσαμπουκά και ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ μεγάλης ομάδας..Δεν μας τιμούν τα παραπάνω αλλά για μένα έτσι είναι...Μικραίνουμε κάθε χρόνο όλο και πιο πολύ..
ΥΓ.Και μην βγει κανείς αεκτζής να μου πουλήσει αεκοφροσύνη γιατί αυτή δεν μετριέται με παρουσία στα γήπεδα-αν και από αυτή έχω με το κουτάλι,τα παλιά ωραία χρόνια,σε Τούμπες και Αλκαζάρ αλλά και έξω-αλλά με τη νοοτροπία του ΚΡΑΤΑΙΟΥ..
τι να το κανεις?εμεις θελουμε χαρακτηρα και νοοτροπια μεγαλης ομαδας αλλα αμα μοιρολατρει ο ιδιος προεδρος....
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.231
Like
450
Πόντοι
36
Συμφωνα με δηλωσεις του Π.Κοκκαλη ο Ολυμπιακος θα καταθεσει ενσταση για την χρησιμοποιηση του Βαλνερ απο την Καλαμαρια."Το ΔΣ αφιέρωσε μεγάλο χρόνο στο συγκεκριμένο θέμα και αποφασίσαμε να καταθέσουμε ένσταση. Είναι υποχρέωση απέναντι στην ιστορία του Ολυμπιακού αλλά και απέναντι στη νομιμότητα που πρέπει να ισχύει σε όλες τις κατευθύνσεις".
Καλησπέρα φίλοι!  :)

H γαυροΕΠΟ δεν ξέρω τι θα κάνει, ΔΕΝ υπάρχει προηγούμενο στην Ελλάδα , ΑΛΛΑ υπάρχει στην Ευρώπη:

"..........

Υπάρχει προηγούμενο...

Το Sportime.gr έψαξε και βρήκε περίπτωση ποδοσφαιριστή, που αγωνίστηκε σε τρεις συλλόγους μέσα στην ίδια χρονιά (κατά σύμπτωση τη φετινή) χωρίς να υπάρξει κανένα απολύτως πρόβλημα. Το όνομα αυτού Κόλιν Μακμέναμιν! Ο Σκοτσέζος στράικερ έχει αγωνιστεί φέτος σε τρεις συλλόγους χωρίς καμία ζημιά για την ομάδα του. Ο νεαρός φόρ ανήκε στο δυναμικό της Γκρέτνα από τον Αύγουστο του 2006. Tο Νοέμβριο του 2007, δόθηκε δανεικός στη Λίβινγκστον με την οποία αγωνίστηκε κανονικά σε δέκα αγώνες σκοράροντας δύο φορές. Φέτος τον Ιανουάριο αποκτήθηκε με κανονική μεταγραφή στη Νταντί, με την οποία έχει ήδη σκοράρει δύο φορές.

Παραμένει άγνωστο αν θα δικαιωθεί ο Ολυμπιακός και οι έμμεσα ενδιαφερόμενοι, στην επικείμενη ένσταση για αντικανονική συμμετοχή του Αυστριακού μέσου της Καλαμαριάς, Ρομάν Βάλνερ. Και αυτό γιατί υπάρχει προηγούμενο, προς την υπεράσπιση των "ποντίων" σε αυτή την υπόθεση. Πρόκειται για ολόιδια περίπτωση με αυτή του Βάλνερ, καθώς μιλάμε για δανεισμό και μετέπειτα μετεγγραφή. Δεδομένου ότι ο Μακμέναμιν αγωνίζεται κανονικά στην τρίτη φετινή του ομάδα και δεν έχει υπάρξει κανένα πρόβλημα συμμετοχής του ούτε κάποια ένσταση, δημιουργείται προηγούμενο.

Άρα είναι πολύ πιθανό η ανακοίνωση του Απόλλωνα Καλαμαριάς, σύμφωνα με την οποία ο δανεισμός δεν λαμβάνεται υπόψην ως μεταγραφή (και συνεπώς ο Απόλλων είναι η δεύτερη ομάδα με την οποία παίζει ο Βάλνερ, όπως και η Νταντί για τον Μακμέναμιν) να είναι κοντά στην αλήθεια...

Και η άλλη πλευρά...

Υπάρχει βέβαια και δύο άλλες αντίθετες περιπτώσεις, οι οποίες και πάλι προέρχονται από την Βρετανία, εκεί όπου οι δανεισμοί παικτών είναι σύνηθες φαινόμενο. Η Νταντί θέλει να εντάξει στο δυναμικό της τον τερματοφύλακα της Κάρντιφ, Ντέιβιντ Φόρντε, με την ομοσπονδία της Ουαλίας να δίνει την συγκατάθεση της και την αντίστοιχη της Σκωτίας να αρνείται να εκδόσει δελτίο και έτσι το θέμα πήγε στην FIFA η οποία δεν έχει βγάλει κάποια απόφαση. Ο παίκτης, πέραν της Κάρντιφ, είχε δωθεί δανεικός στην Λούτον κατά την διάρκεια της φετινής σεζόν...

Η δεύτερη περίπτωση είναι η το μπλοκάρισμα από την παγκόσμια ομοσπονδία στην μετακίνηση του Κουζέν από την Ρέιντζερς στην Φούλαμ, καθώς ο Αφρικάνος επιθετικός έχει αγωνιστεί φέτος τόσο με την φανέλα των "διαμαρτυρόμενων", όσο και με αυτή της Λανς.

Το θέμα είναι πως σε αυτές τις δύο περιπτώσεις υπήρξε άμεση παρέμβαση είτε κάποιας εθνικής ομοσπονδίας, είτε της ίδιας της FIFA, κάτι που δεν συνέβει στην περίπτωση του Βάλνερ, με την ΕΠΟ να εκδίδει κανονικά το δελτίου του Αυστριακού παίκτη.

..........."

 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
και γω που ελεγα το ντεμη μιζερο...οι γαυροι σπασαν τα ρεκορ με αυτη τη κινηση..
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Και εγω πιστευω οτι η ομαδα χρειαζοταν αλλου ειδους ενισχυσει και οπως περυσι τετοια εποχη παλι δεν υπηρξε. Αλλα οχι να φτανουμε στο σημειο να κραζουμε τους παιχτες μας. Αυτους που υπαρχουν πρεπει να τους στηριξουμε και οπου βγει.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
καλησπερα boobo.πως σου φαινεται το αβαταρ μου?ειναι οτι πρεπει για μαστορεμα ε?
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Όσο μοιρολατρούμε,τόσο πιο ευάλωτοι γινόμαστε..Είδατε ποτέ κανένα Ολυμπιακό ή -ΚΥΡΙΩΣ-Παναθηναικό να κλαίγεται έτσι?Δεν έχει σφαχτεί ο βάζελος?Κάνει έτσι?Όχι,γιατί δεν του πάει,έχει τη στόφα,το μέταλλο της κραταιάς ομάδας,του ισχυρού.Εμείς ,μια ζωή ο φτωχός συγγενής και η σπόντα ανάμεσα στους δύο που και που.Ε,λοιπόν τέτοια ΑΕΚ εγώ δεν θέλω.Θέλω δύναμη,τσαμπουκά και ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ μεγάλης ομάδας..Δεν μας τιμούν τα παραπάνω αλλά για μένα έτσι είναι...Μικραίνουμε κάθε χρόνο όλο και πιο πολύ..
ΥΓ.Και μην βγει κανείς αεκτζής να μου πουλήσει αεκοφροσύνη γιατί αυτή δεν μετριέται με παρουσία στα γήπεδα-αν και από αυτή έχω με το κουτάλι,τα παλιά ωραία χρόνια,σε Τούμπες και Αλκαζάρ αλλά και έξω-αλλά με τη νοοτροπία του ΚΡΑΤΑΙΟΥ..

Οχι προς θεού φίλε Π.Ν ο βάζελος να έχει κάνει τέτοια πράγματα;;;;Μόνο μια επιστολή προς την ΚΕΔ τώρα τελευταία μάλιστα και χωρίς να έχει αδικηθεί...
Δηλαδή εσύ θες μια ΑΕΚ που να έχει πρόεδρο που να γαμά και να δέρνει, να καθορίζει διαιτησίες και να σου πάρει και 5-6 πρωταθληματάκια αβαβά; Αν εννοείς αυτό τότε (χωρίς να θέλω να σου πουλήσω ΑΕΚοφροσύνη) σόρρυ φίλε Ναύαρχε αλλά αυτό δεν είναι ΑΕΚ.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Ειχα χτες μπροστα μου ενα 65αρι που δεν σταματησε στιγμη να βριζει τους παιχτες και τον Ντεμη για το πως καταντησαν την ομαδα. Μαζι ηταν δυο νεαροι που του ελεγαν να ηρεμησει και οτι εγινε εγινε , αλλα αυτος τιποτα. Η πλακα ειναι οτι εχουν διαρκειας και σε καθε αγωνα γινεται η ιδια ιστορια μεχρι να βαλουμε γκολ. Αμα ξεκινας απο το σπιτι σου με τετοια διαθεση καλυτερα να πας καπου αλλου και οχι στο γηπεδο.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
φιλε requiem με εφτιαξες ασχημα :thefinge:
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.231
Like
450
Πόντοι
36
και γω που ελεγα το ντεμη μιζερο...οι γαυροι σπασαν τα ρεκορ με αυτη τη κινηση..

Πρέπει να κάνει ΟΡΓΙΑ το μπουρδέλο της ΕΠΟ και να προκαλέσει ιδιαίτερα για να δικαιώσει το αφεντικό της.  :tickedoff:

Αλλά ό,τι και να κάνει η πουτάνα ΕΠΟ (ΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΙΣΧΥΟΥΝ), η Καλαμαριά (και το περί δικαίου αίσθημα στην προκειμένη περίπτωση) θα δικαιωθεί στα διεθνή κέντρα επίλυσης διαφορών. ΙΜΟ τουλάχιστον.  :sunglasses:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Οχι προς θεού φίλε Π.Ν ο βάζελος να έχει κάνει τέτοια πράγματα;;;;Μόνο μια επιστολή προς την ΚΕΔ τώρα τελευταία μάλιστα και χωρίς να έχει αδικηθεί...
Δηλαδή εσύ θες μια ΑΕΚ που να έχει πρόεδρο που να γαμά και να δέρνει, να καθορίζει διαιτησίες και να σου πάρει και 5-6 πρωταθληματάκια αβαβά; Αν εννοείς αυτό τότε (χωρίς να θέλω να σου πουλήσω ΑΕΚοφροσύνη) σόρρυ φίλε Ναύαρχε αλλά αυτό δεν είναι ΑΕΚ.
AEK δεν ειναι σιγουρα ειναι ΑΕΚακι!!!!!!!!!!!!Ετσι την καταντησε ο Ντεμης!!!!!!!!!!!!
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Γελοτοποιέ (του site και όχι μόνο) να ποια είναι η πραγματική Βροχοπούλου, όπως αρμόζει και στην ιστορία της:

«Το ΔΣ αφιέρωσε μεγάλο χρόνο στο συγκεκριμένο θέμα και αποφασίσαμε να καταθέσουμε ένσταση. Είναι υποχρέωση απέναντι στην ιστορία του Ολυμπιακού αλλά και απέναντι στη νομιμότητα που πρέπει να ισχύει σε όλες τις κατευθύνσεις»

«Θα υπάρξουν συναντήσεις στου Ρέντη για αυτό το θέμα. Είμαστε προβληματισμένοι και γι’αυτό θα κάνουμε κάποιες συναντήσεις. Θα δούμε τι θα γίνει».

κλαψ λυγμ στα δικαστήρια τώρα...ακούς γελοτοποιέ;
 

Επισκέπτης
Γελοτοποιέ (του site και όχι μόνο) να ποια είναι η πραγματική Βροχοπούλου, όπως αρμόζει και στην ιστορία της:

«Το ΔΣ αφιέρωσε μεγάλο χρόνο στο συγκεκριμένο θέμα και αποφασίσαμε να καταθέσουμε ένσταση. Είναι υποχρέωση απέναντι στην ιστορία του Ολυμπιακού αλλά και απέναντι στη νομιμότητα που πρέπει να ισχύει σε όλες τις κατευθύνσεις»

«Θα υπάρξουν συναντήσεις στου Ρέντη για αυτό το θέμα. Είμαστε προβληματισμένοι και γι’αυτό θα κάνουμε κάποιες συναντήσεις. Θα δούμε τι θα γίνει».

κλαψ λυγμ στα δικαστήρια τώρα...ακούς γελοτοποιέ;
αδέλφια μην ασχολείστε με το νούμερο τον γελοίο ψαρά του site μιλάμε για μεγάλο νούμερο όλοι ασχολούνται και κάνουν πλάκα με τα καμώματα του που θέλει να γίνει χαλιφης στην θέση του χαλίφη.
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα boobo.πως σου φαινεται το αβαταρ μου?ειναι οτι πρεπει για μαστορεμα ε?
requiem να αλλαξεις αβαταρ παραυτα και αμεσως.στη κενυα δεν εχουν γαλα να πιουν και νομιζω οτι εισαι λιγακι προκλητικος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom