Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

dragon fly

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
τι πίνεις αγόρι μου? κόψτε ρε της μαλακίες.
Πρώτα από όλα φίλε μου εγώ δεν απευθύνθηκα σε κανέναν προσωπικά εδώ μέσα όπως κάνεις εσύ σε μένα,δεύτερον ή μίλα με επιχειρήματα ή μην μιλάς καθόλου.
Το να πετάμε ένα "τι πίνεις αγόρι μου? κόψτε ρε της μαλακίες" είναι πολύ εύκολο.
Εγώ είπα την άποψή μου όπως πιστεύω εγώ ότι είναι τα πράγματα, αν εσύ έχεις διαφορετική άποψη πές την μας να την ακούσουμε και από μένα θα γίνει σεβαστή άσχετα αν συμφωνώ ή διαφωνώ γιατί αυτό νομίζω είναι και το νόημα του διαλόγου.
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
καλημέρα! Θα τρελαθούμε τελείως μου φαίνεται...Χτες η ομάδα έπαιξε χωρίς μπακ μιας και ο Ράμος και ο Λαγός δεν είναι, αλλά στη Λεωφόρο βρίζαμε όλοι τον Φερέρ που δεν έβαλε τον Ράμος. Μας φταίει ο Νικολαίδης που μιλησε για τη διαιτησία τη στιγμή που την προηγούμενη βδομάδα ο Πρόεδρος της πιο ευνοημένης φέτος ομάδας έστειλε επιστολή στην ΚΕΔ για να επισημάνει όχι αδικία προς αυτόν αλλά εύνοια προς τον αντίπαλο και ο Πρόεδρος της πιο ανύπαρκτης ομάδας στους εκτός έδρας αγώνες στο εγχώριο πρωτάθλημα κάνει ένσταση να πάρει το αδικοχαμένο ματς. Ωραία πάμε! Οι άλλοι βλέπεις δεν χρειάζεται να κάνουν διαχείριση ήττας αφού καθαρίζουν Μαζαράκοι και Καραγκούνηδες! Εμείς πρέπει και γιαυτό φταίει ο Νικολαίδης!

Και επειδή ήμουν στο γήπεδο χτες για την ήττα της ομάδας μας φταίει ένα και μοναδικό πράγμα! Η διαιτησία. Και δε το λέω μόνο για τα πέναλντι αλλά για τη συνολική της εικόνα που ήταν 30-70 τουλάχιστον. Αν είχε δοθεί το πιο οφθαλμοφανές πέναλντι του ελληνικού πρωταθλήματος σήμερα δε θα μιλάγαμε ούτε για Νικολαίδη ούτε για Φερέρ ούτε για Ράμος αλλά για τη μεγάλη ανατροπή! Αλλά είπαμε....οι άλλοι να ευνούνται σε ματς που δε δικαιούνται να νικήσουν η ΑΕΚ να σφάζεται όταν στραβώνουν τα ματς και να φταίει ο Νικολαίδης ο Φερερ το σύστημα και ο Ράμος που δεν έπαιξε ή που δεν είναι μπακ.

Και μια απορία για το τέλος (προς τον Νταρκ κυρίως): Η ΑΕΚ δε δικαιούται να κερδίζει ματς στο οποίο τρώει 3 γκολ?
 

Επισκέπτης
καλημέρα! Θα τρελαθούμε τελείως μου φαίνεται...Χτες η ομάδα έπαιξε χωρίς μπακ μιας και ο Ράμος και ο Λαγός δεν είναι, αλλά στη Λεωφόρο βρίζαμε όλοι τον Φερέρ που δεν έβαλε τον Ράμος. Μας φταίει ο Νικολαίδης που μιλησε για τη διαιτησία τη στιγμή που την προηγούμενη βδομάδα ο Πρόεδρος της πιο ευνοημένης φέτος ομάδας έστειλε επιστολή στην ΚΕΔ για να επισημάνει όχι αδικία προς αυτόν αλλά εύνοια προς τον αντίπαλο και ο Πρόεδρος της πιο ανύπαρκτης ομάδας στους εκτός έδρας αγώνες στο εγχώριο πρωτάθλημα κάνει ένσταση να πάρει το αδικοχαμένο ματς. Ωραία πάμε! Οι άλλοι βλέπεις δεν χρειάζεται να κάνουν διαχείριση ήττας αφού καθαρίζουν Μαζαράκοι και Καραγκούνηδες! Εμείς πρέπει και γιαυτό φταίει ο Νικολαίδης!

Και επειδή ήμουν στο γήπεδο χτες για την ήττα της ομάδας μας φταίει ένα και μοναδικό πράγμα! Η διαιτησία. Και δε το λέω μόνο για τα πέναλντι αλλά για τη συνολική της εικόνα που ήταν 30-70 τουλάχιστον. Αν είχε δοθεί το πιο οφθαλμοφανές πέναλντι του ελληνικού πρωταθλήματος σήμερα δε θα μιλάγαμε ούτε για Νικολαίδη ούτε για Φερέρ ούτε για Ράμος αλλά για τη μεγάλη ανατροπή! Αλλά είπαμε....οι άλλοι να ευνούνται σε ματς που δε δικαιούνται να νικήσουν η ΑΕΚ να σφάζεται όταν στραβώνουν τα ματς και να φταίει ο Νικολαίδης ο Φερερ το σύστημα και ο Ράμος που δεν έπαιξε ή που δεν είναι μπακ.

Και μια απορία για το τέλος (προς τον Νταρκ κυρίως): Η ΑΕΚ δε δικαιούται να κερδίζει ματς στο οποίο τρώει 3 γκολ?
πες τα βρε αδελφέ γιατί πολλοί έχουν παίσει στην λούμπα και βρίζουν τον Ντέμη που πάει να τους χαλάσει την σούπα των απατεώνων του ξεπλύματος βρώμικου χρήματος και μπαίνουν κάτι γραφικοί ψαράδες εδώ μέσα και το παίζουν μάγκες.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Τον Ράμος έχουμε , αυτός πρέπει να παίζει δεξί μπακ!Τι να κάνουμε?Υστερεί στα αμυντικά του καθήκοντα αλλά είναι πιτσιρικάς και μπορεί να βελτιωθεί!Όταν ξαφνικά στο ντέρμπι με τον Πάο βάζει στην θέση του τον Παπασταθόπουλο...το βρίσκεις τόσο παράλογο που κράξαμε?Και όχι μετά το ματς...μόλις ακούσαμε τις ενδεκάδες!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλώστο το καλό μου φίλο κ αδερφό.
Και βέβαια ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ κ ίσως να μπορούσε να κερδίσει χθες το ματς.Εγώ μέσα μου το πίστευα.Δεν πείστηκα όμως αδελφέ μου ότι τελικά άξιζε να κερδίζαμε.Τι θα σε έκανε να πιστεύεις ότι κ αν έδινε την πεναλντάρα τελικά θα κερδίζαμε;Η ομάδα έπαιζε χωρίς σύστημα κ χωρίς αρχή κ τέλος.ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ.Έγιναν τα ίδια λάθη όπως με τον Ηρακλή.Λέμε ότι μπροστά είμαστε μια χαρά κ γαμάμε κ δέρνουμε κ πίσω σκορποχώρι.Ο Ράμμος είναι μεγάλος παίχτης κ τσαμπούκι κ θα το δεχτώ.Έκανε θείο δώρο κ πάλι φετος κ την πατήσαμε.Καθαρόαιμα άκρα πλην του λίγου Μπούρμπου κ του περιέργως λίγου Αρουαμπαρένα δεν έδουμε.ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΥΤΌ.
Ο Μαντούκα δεν τραβάει ούτε σε ένα ματς κ παίζει ενδεκαδάτος.ΓΙΑΤΙ;
Ο Λύμπε περισσότερο κακό κάνει παρά γκολ κ παίζει ενδεκαδάτος.ΓΙΑΤΙ;
Ο Λαγός δεν είναι μπακ ρε πούστη μου κ τον βαφτίζεις.ΓΙΑΤΙ;

Και εντάξει,δεν σου δωσε ένα πέναλντι ο Φωρτιάδης.Πρωτη φορά είναι που δεν πήρες;Αλλά ρε πούστη μου πότε έφαγες 3 γκολ από ομάδα του βεληνεκούς του Πανιωνίου στην έδρα σου;;;Στιβω από χθες το μυαλό μου να βρω κ δεν βρίσκω,στα 26 χρόνια που βλέπω μπάλλα.Θυμάμαι μόνο ένα 0-2 με τον Ιωνικό πριν καμμιά δεκαριά χρόνια στην Φιλαδέλφεια.
ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΑΡΑ.
Ας κοιτάμε πρώτα την καμπούρα μας κ ας αφήσουμε την διαιτησία.
Στο κατω-κάτω κ στον Πανιώνιο έπνιξε πέναλντι.
Αλλά ποια δεν με νοιάζει.Βαρέθηκα να τα ρίχνω όλα στην διαιτησία.

Για πρώτη φορά χθες,ήταν ο Ντέμης,για μένα λάθος.Που τον έχω στηρίξει εμπράκτως κ με λόγια και με έργα.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μακάρι να κερδίσουμε στην Λάρισα.Θα μετριαστεί αρκετά η ήττα-ντροπή χθες.Αν δνε κερδίσουμε ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΟ το πρωτάθλημα.Λυπάμαι που το λέω αλλά έτσι είναι.

Πάντως εγώ κ έτσι να γίνει του χρόνου ΘΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΠΑΛΙ ΣΤΙΣ ΕΠΑΛΞΕΙΣ.
 

Επισκέπτης
Καλώστο το καλό μου φίλο κ αδερφό.
Και βέβαια ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ κ ίσως να μπορούσε να κερδίσει χθες το ματς.Εγώ μέσα μου το πίστευα.Δεν πείστηκα όμως αδελφέ μου ότι τελικά άξιζε να κερδίζαμε.Τι θα σε έκανε να πιστεύεις ότι κ αν έδινε την πεναλντάρα τελικά θα κερδίζαμε;Η ομάδα έπαιζε χωρίς σύστημα κ χωρίς αρχή κ τέλος.ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ.Έγιναν τα ίδια λάθη όπως με τον Ηρακλή.Λέμε ότι μπροστά είμαστε μια χαρά κ γαμάμε κ δέρνουμε κ πίσω σκορποχώρι.Ο Ράμμος είναι μεγάλος παίχτης κ τσαμπούκι κ θα το δεχτώ.Έκανε θείο δώρο κ πάλι φετος κ την πατήσαμε.Καθαρόαιμα άκρα πλην του λίγου Μπούρμπου κ του περιέργως λίγου Αρουαμπαρένα δεν έδουμε.ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΥΤΌ.
Ο Μαντούκα δεν τραβάει ούτε σε ένα ματς κ παίζει ενδεκαδάτος.ΓΙΑΤΙ;
Ο Λύμπε περισσότερο κακό κάνει παρά γκολ κ παίζει ενδεκαδάτος.ΓΙΑΤΙ;
Ο Λαγός δεν είναι μπακ ρε πούστη μου κ τον βαφτίζεις.ΓΙΑΤΙ;

Και εντάξει,δεν σου δωσε ένα πέναλντι ο Φωρτιάδης.Πρωτη φορά είναι που δεν πήρες;Αλλά ρε πούστη μου πότε έφαγες 3 γκολ από ομάδα του βεληνεκούς του Πανιωνίου στην έδρα σου;;;Στιβω από χθες το μυαλό μου να βρω κ δεν βρίσκω,στα 26 χρόνια που βλέπω μπάλλα.Θυμάμαι μόνο ένα 0-2 με τον Ιωνικό πριν καμμιά δεκαριά χρόνια στην Φιλαδέλφεια.
ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΑΡΑ.
Ας κοιτάμε πρώτα την καμπούρα μας κ ας αφήσουμε την διαιτησία.
Στο κατω-κάτω κ στον Πανιώνιο έπνιξε πέναλντι.
Αλλά ποια δεν με νοιάζει.Βαρέθηκα να τα ρίχνω όλα στην διαιτησία.

Για πρώτη φορά χθες,ήταν ο Ντέμης,για μένα λάθος.Που τον έχω στηρίξει εμπράκτως κ με λόγια και με έργα.
αυτός ο διαιτητής αδελφέ είναι εγκληματίας πέρσι έστειλε αδιάβαστο τον Ιωνικό  και δεν σου δίνει 2 πέναλτι μαρς στο 0-2 και πρέπει να κάνουμε μώκο?
 

Επισκέπτης
Μακάρι να κερδίσουμε στην Λάρισα.Θα μετριαστεί αρκετά η ήττα-ντροπή χθες.Αν δνε κερδίσουμε ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΟ το πρωτάθλημα.Λυπάμαι που το λέω αλλά έτσι είναι.

Πάντως εγώ κ έτσι να γίνει του χρόνου ΘΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΠΑΛΙ ΣΤΙΣ ΕΠΑΛΞΕΙΣ.
αδελφέ ξέχασες τι λέγαμε προχθές ότι αυτό που φοβόμαστε δεν είναι τους 2 απαταιώνιους αλλά ότι κάπου θα μας την στήσουνε?
 

Επισκέπτης
αυτός ο διαιτητής αδελφέ είναι εγκληματίας πέρσι έστειλε αδιάβαστο τον Ιωνικό  και δεν σου δίνει 2 πέναλτι μαρς στο 0-2 και πρέπει να κάνουμε μώκο?
και ο Φωτιάδης με απόφαση του συνδέσμου του αφού εκτέλεσε την αποστολή του διεγράφη από τους πίνακες διαιτητών.
κόψτε την γρίνια και σταθείτε  δίπλα στην ομάδα και όχι να μπαίνει στα θρεντ μας ο γραφικός ψαράς του site  και να πουλάει μούρη.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ρε παιδιά ΕΛΕΟΣ.Δεν μας την έστησε χθες κανείς.ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ αν κάνει μαλακία ο Ράμος.
Δεν σου φταίει κανείς διαιτητής αν είσαι χωνί πίσω.
ΔΕν σου φταίει κανείς διαιτητής αν ο Μαντούκα σημαδεύει σε τετ α τετ τα πουλιά.ΕΛΕΟΣ....
ΡΕ ΣΕΙΣ μην ψάχνουμε ΠΑΝΤΑ ανεμόμυλους.Ας κοιτάμε κ λίγο ρεαλιστικά....

Τελικά μήπως έχουν δίκιο οι γαύροι που μας φωνάζουν κλαψιάρηδες;ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΩΣ ΟΧΙ.
Ας δούμε τι πραγματικά φταίει κ  γίνονται γκέλες κ μετά τα λέμε.
Αν δεν ήσουν χωνί πίσω δεν θα μιλάγαμε σήμερα για κανέναν Φωτιάδη.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Δεν ασχολείται η ΠΑΕ Εργοτέλης με το θέμα Βάλνερ
Ανακοίνωση σχετική με το θέμα του παίκτη της Καλαμαριάς, Βάλνερ, και για τη νόμιμη ή όχι συμμετοχή του στο παιχνίδι με τον Ολυμπιακό, εξέδωσε η ΠΑΕ Εργοτέλης. Οι Κρητικοί είναι ο προσεχής αντίπαλος των Ποντίων, αλλά δεν φαίνονται να ασχολούνται με την υπόθεση του ποδοσφαιριστή, όπως χαρακτηριστικά αναφέρει η ανακοίνωση.

Αναλυτικά:

«Το ζήτημα της νόμιμης ή όχι συμμετοχής του ποδοσφαιριστή του Απόλλωνα Καλαμαριάς, Roman Wallner, στον αγώνα με τον Ολυμπιακό αφορά τους δύο αντιπάλους της συγκεκριμένης αθλητικής αναμέτρησης. Η ΠΑΕ Διεθνής Ένωσις Εργοτέλης παρακολουθεί με ενδιαφέρον τις ενέργειες των δύο πλευρών, χωρίς να παίρνει θέση, δεδομένου ότι ποτέ το συμφέρον, με τη στενή έννοια, δεν αποτέλεσε μοναδικό γνώμονα για τις επιλογές μας».

Δεν σχολιάζω τίποτα άλλο πλέον.........  :2funny: :2funny: :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
και ο Φωτιάδης με απόφαση του συνδέσμου του αφού εκτέλεσε την αποστολή του διεγράφη από τους πίνακες διαιτητών.
κόψτε την γρίνια και σταθείτε  δίπλα στην ομάδα και όχι να μπαίνει στα θρεντ μας ο γραφικός ψαράς του site  και να πουλάει μούρη.
και ο Φωτιάδης με απόφαση του συνδέσμου του αφού εκτέλεσε την αποστολή του διεγράφη από τους πίνακες διαιτητών.
κόψτε την γρίνια και σταθείτε  δίπλα στην ομάδα και όχι να μπαίνει στα θρεντ μας ο γραφικός ψαράς του site  και να πουλάει μούρη.


Ρε Αρίων μια ερώτηση.Κάνεις παραθέσεις-απαντήσεις στον εαυτό σου σε αυτά που γράφεις;Γιατι μπερδεύτηκα λίγο αδελφέ μου.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Δυστυχώς δεν έπαιξε ο Σέζαρ χθες...γιατί θα ξέραμε ποιος φταίει για όλα...
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Μακάρι να κερδίσουμε στην Λάρισα.Θα μετριαστεί αρκετά η ήττα-ντροπή χθες.Αν δνε κερδίσουμε ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΟ το πρωτάθλημα.Λυπάμαι που το λέω αλλά έτσι είναι.

Πάντως εγώ κ έτσι να γίνει του χρόνου ΘΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΠΑΛΙ ΣΤΙΣ ΕΠΑΛΞΕΙΣ.
και  του χρονου κ παντα  σκοτεινε στις χαρες κ στις λυπες μαζι
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Τελικά μήπως έχουν δίκιο οι γαύροι που μας φωνάζουν κλαψιάρηδες;ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΩΣ ΟΧΙ.
δε σας φωνάζουν κλαψιάρηδες... Κλαψομούνηδες σας φωνάζουν... Εξου και το υποκοριστικό Μάρθα Κλάψα.... :booty: :booty:
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Τον Ράμος έχουμε , αυτός πρέπει να παίζει δεξί μπακ!Τι να κάνουμε?Υστερεί στα αμυντικά του καθήκοντα αλλά είναι πιτσιρικάς και μπορεί να βελτιωθεί!Όταν ξαφνικά στο ντέρμπι με τον Πάο βάζει στην θέση του τον Παπασταθόπουλο...το βρίσκεις τόσο παράλογο που κράξαμε?Και όχι μετά το ματς...μόλις ακούσαμε τις ενδεκάδες!

Όχι πολύ σωστά κάναμε! Κι εγώ έκραξα τότε. Δε μπορώ όμως να ακούω ότι για την χτεσινή ήττα φταίει το γεγονός πως έπαιξε ο Ράμος, που δεν είναι μπακ, δεξί μπακ.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Όχι πολύ σωστά κάναμε! Κι εγώ έκραξα τότε. Δε μπορώ όμως να ακούω ότι για την χτεσινή ήττα φταίει το γεγονός πως έπαιξε ο Ράμος, που δεν είναι μπακ, δεξί μπακ.
Όχι πολύ σωστά κάναμε! Κι εγώ έκραξα τότε. Δε μπορώ όμως να ακούω ότι για την χτεσινή ήττα φταίει το γεγονός πως έπαιξε ο Ράμος, που δεν είναι μπακ, δεξί μπακ.


Δεν έχεις παρει ένα καθαρόαιμο μπακ.Ο Ράμμοας είναι άλλη του η φυσική θέση.Αμυντικά δεν με πείθει κ αποδείχτηκε κ χθες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom