Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dragon fly

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Tσιράκι του Κόκκαλη και δούλος της Βανδής.
Πήρε την ΑΕΚ γιατί φοβόταν μη χάσει την Βανδή.
Το μόνο που τον ενδιαφέρει τον Ντεμάκο τα τελευταία χρόνια είναι το πως θα βγάλει λεφτά για την κυρία του.
Και για αυτό τον λόγο τα έχει κάνει "πλακάκια" με τον Κόκκαλη και έχει γίνει τσιράκι του και κατάντησε την ΑΕΚΑΡΑ ΑΕΚάκι και παραμάγαζο του Ολυμπιακού.
Οτι του λέει ο Σωκράτης κάνει ο Ντεμάκος.
Χάνει ο Ολυμπιακός χάνει και η ΑΕΚ.
Χανεις συνέχεια από τον Ολυμπιακό όσο χώμα και αν τον πετυχαίνεις.
Προσωπικά τον είχα σε μεγάλη εκτίμηση σαν ποδοσφαιριστή και σαν άνθρωπο μέχρι που τα έφτιαξε με την Βανδή και έφυγε για την Ατλέτικο Μαδρίτης σε μία δύσκολη εποχή για την ΑΕΚ.
Ο Ντεμάκος δεν είναι ΑΕΚ είναι Βανδηακός!!!
Να σηκωθεί να φύγει ο πουλημένος μπας και δούμε κανα πρωτάθλημα για την ΑΕΚΑΡΑ μας.
Μαζεψε στην ΑΕΚ κάθε τελειωμένο που δεν τον ήθελε ο Ολυμπιακός.
Κατάντησε την ΑΕΚ τον σκουπιδότοπο του Ολυμπιακού.
Και όσον αφορά την κόντρα με την Ορίτζιναλ άν θυμάμαι καλά και ο
Ντεμάκος μέσα στην Οριτζιναλ ήταν και στην σκεπαστή μεγάλωσε και όταν έβαζε γκολ
στην σκεπαστή πήγαινε στην Οριτζιναλ και χτυπιόταν στα κάγκελα.
Δεν άλλαξε ο κόσμος της ΑΕΚ αυτό ο ξεφτίλας άλλαξε και μας το παίζει πρόεδρος.
ΟΥΣΤ ΠΟΥΛΗΜΕΝΕ!!!
 

Επισκέπτης
Tσιράκι του Κόκκαλη και δούλος της Βανδής.
Πήρε την ΑΕΚ γιατί φοβόταν μη χάσει την Βανδή.
Το μόνο που τον ενδιαφέρει τον Ντεμάκο τα τελευταία χρόνια είναι το πως θα βγάλει λεφτά για την κυρία του.
Και για αυτό τον λόγο τα έχει κάνει "πλακάκια" με τον Κόκκαλη και έχει γίνει τσιράκι του και κατάντησε την ΑΕΚΑΡΑ ΑΕΚάκι και παραμάγαζο του Ολυμπιακού.
Οτι του λέει ο Σωκράτης κάνει ο Ντεμάκος.
Χάνει ο Ολυμπιακός χάνει και η ΑΕΚ.
Χανεις συνέχεια από τον Ολυμπιακό όσο χώμα και αν τον πετυχαίνεις.
Προσωπικά τον είχα σε μεγάλη εκτίμηση σαν ποδοσφαιριστή και σαν άνθρωπο μέχρι που τα έφτιαξε με την Βανδή και έφυγε για την Ατλέτικο Μαδρίτης σε μία δύσκολη εποχή για την ΑΕΚ.
Ο Ντεμάκος δεν είναι ΑΕΚ είναι Βανδηακός!!!
Να σηκωθεί να φύγει ο πουλημένος μπας και δούμε κανα πρωτάθλημα για την ΑΕΚΑΡΑ μας.
Μαζεψε στην ΑΕΚ κάθε τελειωμένο που δεν τον ήθελε ο Ολυμπιακός.
Κατάντησε την ΑΕΚ τον σκουπιδότοπο του Ολυμπιακού.
Και όσον αφορά την κόντρα με την Ορίτζιναλ άν θυμάμαι καλά και ο
Ντεμάκος μέσα στην Οριτζιναλ ήταν και στην σκεπαστή μεγάλωσε και όταν έβαζε γκολ
στην σκεπαστή πήγαινε στην Οριτζιναλ και χτυπιόταν στα κάγκελα.
Δεν άλλαξε ο κόσμος της ΑΕΚ αυτό ο ξεφτίλας άλλαξε και μας το παίζει πρόεδρος.
ΟΥΣΤ ΠΟΥΛΗΜΕΝΕ!!!
τι πίνεις αγόρι μου? κόψτε ρε της μαλακίες.
 

Επισκέπτης
καλημέρα αδέλφια μια μάχη χάσαμε πάμε και πάλι γερά.
 

Επισκέπτης
:dancing:
enosilarge20080204jf1.png
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα αδέλφια μου κ καλή βδομάδα.

ΙΔΑΝΙΚΟΙ ΑΥΤΟΧΕΙΡΕΣ.

Και μην ακούσω τίποτα περί διαιτησίας έτσι;
δεν σου φταίει κανένας διαιτητής όταν τρως 3 από τον Πανιώνιο στο ΟΑΚΑ.
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Καλημέρα αδέλφια μου κ καλή βδομάδα.

ΙΔΑΝΙΚΟΙ ΑΥΤΟΧΕΙΡΕΣ.

Και μην ακούσω τίποτα περί διαιτησίας έτσι;
δεν σου φταίει κανένας διαιτητής όταν τρως 3 από τον Πανιώνιο στο ΟΑΚΑ.

Μπράβο Dark....είναι προς τιμήν σου.
Και μπράβο στην Πανιωνάρα.....δεν ήταν εύκολο αυτό που έκανε....ούτε και με τον διατητή μαζί !
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Σου πε κανείς ότι κρύβομαι πίσω από το δάχτυλό μου;Κ να θελά δεν μπορώ γιατί είμαι χοντρός.
 

Επισκέπτης
Σου πε κανείς ότι κρύβομαι πίσω από το δάχτυλό μου;Κ να θελά δεν μπορώ γιατί είμαι χοντρός.
η ιστορία επαναλαμβάνεται μια ζωή................................. όταν πάμε να πάρουμε κεφάλι με διαφορά τα ρίχνουμε όλα μια κλωτσιά....
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Έχουν γίνει τραγικά λάθη στην ομάδα παιδιά!Το ότι είμαστε στο παιχνίδι του τίτλου (που δεν αποκλείεται να τον κατακτήσουμε κιόλας) οφείλεται πιο πολύ και στην ανυπαρξία των άλλων!Τους είδαμε πάλι χθες...
Και για μία ακόμη φορά φάνηκε ότι το Οάκα δεν είναι έδρα σε καμμία περίπτωση!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
O kόσμος χθες ήταν ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟΣ και με την παρουσία του σε αριθμό κ με τις φωνές του.

Πάντως αν δεν κερδίσουμε το Σάββατο την Λαρισα BYE-BYE πρωτάθλημα.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Καλημέρα παίδες,τι να πώ για χτες....όταν κάποιοι πανυγήριζαν για την ήττα του γαύρου και νόμιζαν ότι θα πάρουν τον πανιώνιο για πλάκα...τους είπα να περιμένουν πρώτα να πάρουν το ματς με τον πανιώνιο γιατί δεν θα είναι εύκολο...και δυστυχώς επαληθεύτηκα μόλις λίγα λεπτά αργότερα...!!!Μάλλον οι παίκτες όταν μπήκαν στον αγώνιστικο χώρο είχαν ακόμα στο μυαλό τους στην ήττα του γαύρου και την πάτησαν!!!
'Οσο για τον Ντέμη,καλό θα ήταν να του πει κάποιος,ότι όταν κάθεσαι στο ίδιο τραπέζι με κλεφτοκοτάδες...μην κλαίγεσαι μετά γιατί σου κλέψανε τις κότες... :headbang:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Καλημέρα παίδες,τι να πώ για χτες....όταν κάποιοι πανυγήριζαν για την ήττα του γαύρου και νόμιζαν ότι θα πάρουν τον πανιώνιο για πλάκα...τους είπα να περιμένουν πρώτα να πάρουν το ματς με τον πανιώνιο γιατί δεν θα είναι εύκολο...και δυστυχώς επαληθεύτηκα μόλις λίγα λεπτά αργότερα...!!!Μάλλον οι παίκτες όταν μπήκαν στον αγώνιστικο χώρο είχαν ακόμα στο μυαλό τους στην ήττα του γαύρου και την πάτησαν!!!
'Οσο για τον Ντέμη,καλό θα ήταν να του πει κάποιος,ότι όταν κάθεσαι στο ίδιο τραπέζι με κλεφτοκοτάδες...μην κλαίγεσαι μετά γιατί σου κλέψανε τις κότες... :headbang:
Α ρε μαυρόγατε... :bottom:
Όταν παίζουν οι άλλοι πιο νωρίς και νικάνε αγχωνόμαστε και δεν παίζουμε καλή μπάλλα!Όταν παίζουν πιο νωρίς και χάνουνε δεν μπορούμε να συγκεντρωθούμε!!! :headbang:
Δεν είναι σοβαρές δικαιολογίες αυτές...
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
μια ερωτηση:το οτι και οι 3 κωλοφυλλαδες λενε οτι ο οσφπ παει να παρει το ματς στα χαρτια απο που το βγαζουν?αντι να το θαψουν στην τελικη -δεν εχω απαιτηση να το επαινεσουν- οτι δεν το θελουμε καν στα χαρτια,γραφουν παλι μαλακιες για να παραπληροφορουν τον κοσμο
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Α ρε μαυρόγατε... :bottom:
Όταν παίζουν οι άλλοι πιο νωρίς και νικάνε αγχωνόμαστε και δεν παίζουμε καλή μπάλλα!Όταν παίζουν πιο νωρίς και χάνουνε δεν μπορούμε να συγκεντρωθούμε!!! :headbang:
Δεν είναι σοβαρές δικαιολογίες αυτές...
Καλημέρα γάτε...το πρώτο που έγραψες,κάνω πως δεν το διάβασα καν... :knuppel:δεν ξέρω αν είναι δικαιολογίες ή όχι,σημασία έχει ότι την κρίσιμη στιγμή εκεί που έχεις την ευκαιρία να κάνεις την κίνηση ματ...χάνεις τ'αυγά και τα πασχάλια!!!να σου θυμήσω την πιο χαρακτηριστική σας στιγμή...???πρόπερσι με τον ιωνικό πρότελευταία αγώνιστική στο ΟΑΚΑ???και να σου πω και κάτι ακόμα...όυτε στη Λάρισα σε βλέπω καλά :think:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Είναι "φιλαράκι" μας ο Πηλαδάκης και ελπίζουμε να μας λυπηθούνε... :helpplea:
Το μόνο θετικό χθες ήταν η εμφάνιση και το πάθος που έδειξε ο Καλλόν!
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Δεν σε σώζει τίποτα στον κάμπο αδερφέ :birdman:
όσο για τον Καλόν μου έκανε και'μένα εντύπωση ο τρόπος που αγώνιστηκε,σαν να είχε καιρό στην ομάδα,αλλά και από αγωνιστικής ετοιμότητας μια χαρά μου φάνηκε...περίμενα ότι θα χρειαστεί περισσότερο χρόνο!
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Καλημερα αδερφια. Θα συμφωνησω οτι η αμυνα μας ηταν χθες τραγικη, αλλα αυτο το χαλι να μας την εχουνε στημενη με τα κορακια σε οποιον αγωνα δεν ειμαστε τελειοι για να χασουμε βαθμους εχει καταντησει Α Η Δ Ι Α.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Ακομα και χτες μπορουσαμε να το παρουμε. και ειναι κριμα για ολους εμας στις κερκιδες που και στο 0 - 2 λεγαμε δεν πειραζει παμε γερα , θα το γυρισουμε και 2 λεπτα αργοτερα διατητης- εποπτης πνιγουν το πιο οφθαλμοφανες πεναλτι φετος >:(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom