Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
γιατι απτα λεγομενα του ντεμη εγω βγαζω συμπερασμα οτι θα φυγει το καλοκαιρι?
Δεν το νομίζω...είναι πολύ εγωιστής για να κάνει κάτι τέτοιο αυτή την στιγμή!Όπως λέει και ο ίδιος...κάτι θα βρει για να παραμυθιαστεί πάλι!
Το πρόβλημα είναι να μην παραμυθιάζει εμάς...
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Δεν το νομίζω...είναι πολύ εγωιστής για να κάνει κάτι τέτοιο αυτή την στιγμή!Όπως λέει και ο ίδιος...κάτι θα βρει για να παραμυθιαστεί πάλι!
Το πρόβλημα είναι να μην παραμυθιάζει εμάς...
το ποιος παραμυθιαζεται θα το δει του χρονου που δε θα πατανε ουτε 5000 στο γηπεδο αν δε το παρουμε.
 

Επισκέπτης
Εγώ κάποτε είχα πει ότι το ΜΟΝΟ καλό που έκανε ο Ντέμης είναι ένα πράγμα... μάλλον δύο:

- Έβαλε την ΑΕΚ στο άρθρο 44
- Μετωπική σύγκρουση με τους ανεγκέφαλους της Original

Κατά τα άλλα δεν κάνει για Πρόεδρος. Ούτε λεφτά έχει, ούτε ηγετική φυσιογνωμία είναι. Κι αυτή η γκρίνια... ακόμα και έτσι να είναι τα πράγματα, ένας πρόεδρος δεν βγαίνει ποτέ να τα πει. Άλλο ο παίχτης (Ζήκος) και άλλο ο πρόεδρος (Ντέμης). Μεταφέρει απογοήτευση στην ομάδα.

Γνώμη μου...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Και η μετωπική με την original είναι λάθος φίλε μου!Μακροπρόθεσμα θα το πληρώσεις το κλίμα που δημιουργείς!Όταν δεν είναι η ομάδα μια "γροθιά" δεν πας πουθενά!Δεν είπαμε να τους χαιδεύει αλλά δεν είναι και λύση το μισό γήπεδο να βρίζει το άλλο μισό!
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
γιατι απτα λεγομενα του ντεμη εγω βγαζω συμπερασμα οτι θα φυγει το καλοκαιρι?
απο στομα σου στου θεου το αυτι.ο νικολαιδης ειναι Λ-Ι-Γ-Ο-Σ για προεδρος της ΑΕΚΑΡΑΣ μας.δεν παει αλλο.απετυχε παταγωδος.το ατομο λεει θα φτιαξω ομαδα με λιγα λεφτα και στο καπακι βγαινει ο φερερ και λεει με αυτο το μπατζετ δε παμε πουθενα.κλαιει ΣΥΝΕΧΕΙΑ για τη διαιτησια.τι να πουν δηλαδη και οι οφη,καλαμαρια,λεβαδειακος κτλ?επαναλαμβανω και θα το φωναζω παντα.ο προεδρος της ΑΕΚ πρεπει να εχει ειδικο βαρος ρε παιδια.σε ποιον αντιπαλο προκαλει σεβασμο ο κοντος?ποιος προεδρος της ΑΕΚ εχει κανει τις πιο μαλακισμενες μεταγραφες?ακομα και οι ζαφειροπουλος,τροχανας και ψωμιαδης φερανε καποια στιγμη παικταραδες.ο ντεμης ποιον εχει φερει για πρωταθλητισμο?ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ η υπομονη εχει ορια..
 

Επισκέπτης
Και η μετωπική με την original είναι λάθος φίλε μου!Μακροπρόθεσμα θα το πληρώσεις το κλίμα που δημιουργείς!Όταν δεν είναι η ομάδα μια "γροθιά" δεν πας πουθενά!Δεν είπαμε να τους χαιδεύει αλλά δεν είναι και λύση το μισό γήπεδο να βρίζει το άλλο μισό!

Κάτσε, συμφωνώ μαζί σου... αλλά για ποια "γροθιά" λες? Για τους ανεγκέφαλους του Χατζηχρήστου? Θα τον έκανες ποτέ παρέα αυτόν τον τύπο? Όσο σκατάς είναι ο Τσουκαλάς άλλο τόσο είναι και αυτός... και όλοι αυτής της φάρας.

Ίσως για αυτό το θέμα οι απόψεις μας είναι εκ διαμέτρου αντίθετες!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Κάτσε, συμφωνώ μαζί σου... αλλά για ποια "γροθιά" λες? Για τους ανεγκέφαλους του Χατζηχρήστου? Θα τον έκανες ποτέ παρέα αυτόν τον τύπο? Όσο σκατάς είναι ο Τσουκαλάς άλλο τόσο είναι και αυτός... και όλοι αυτής της φάρας.

Ίσως για αυτό το θέμα οι απόψεις μας είναι εκ διαμέτρου αντίθετες!
Δεν είπα να τους κάνει παρέα...αν και παλιότερα το έκανε άνετα!Ο πρόεδρος θα πρέπει να τους κουμαντάρει και να τους εμπνέει όλους!Και αυτοί οι οπαδοί που ακολουθούν και ενισχύουν την ομάδα σε όλες τις επαρχίες και δίνουν παλμό στην εξέδρα δεν μπορεί να μπαίνουν στο περιθώριο!
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ κάποτε είχα πει ότι το ΜΟΝΟ καλό που έκανε ο Ντέμης είναι ένα πράγμα... μάλλον δύο:

- Έβαλε την ΑΕΚ στο άρθρο 44
ρε παιδια ελεος με αυτην τη καραμελα.την αεκ τη βαλανε στο αρθρο λογω του λαου της.δηλαδη αλλος προεδρος δεν θα την εβαζε?και ακομα και να την εβαλε ο τυπος διοικει τελειως τεχνοκρατικα.θα βαλω λιγα να πετυχω πολλα.μα ποσο μαλακας μπορει να ειναι?μας τα επρηξε οτι η αεκ θα εχει ροστερ χαμηλης ηλικιας και φερνει ζηκο και καφε.η ομαδα ειχε ενα σχεδιασμο το καλοκαιρι και τον πεταξε στα σκουπιδια παιρνοντας το ριβαλντο για να ψαρωσουνε οι πιτσιρικαδες και να παρουν φανελες και διαρκειας.θελει να φερει παικτες απο λατινικη αμερικη-ισπανια με υφος ποσο κανει ο ιμπαγασα?500000 ευρω?παρε 400000 και αμα θες.τι ειναι δηλαδη αυτος?μαγκας?οι αλλοι που τα σκανε ειναι μαλακες?
 

Επισκέπτης
Δεν είπα να τους κάνει παρέα...αν και παλιότερα το έκανε άνετα!Ο πρόεδρος θα πρέπει να τους κουμαντάρει και να τους εμπνέει όλους!Και αυτοί οι οπαδοί που ακολουθούν και ενισχύουν την ομάδα σε όλες τις επαρχίες και δίνουν παλμό στην εξέδρα δεν μπορεί να μπαίνουν στο περιθώριο!

E, σου λέω... οι απόψεις μας είναι εκ διαμέτρου αντίθετες πάνω σε αυτό το θέμα. Εγώ πιστεύω ότι χωρίς τους οργανωμένους θα είμασταν πολύ καλύτερα!!!
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
Κάτσε, συμφωνώ μαζί σου... αλλά για ποια "γροθιά" λες? Για τους ανεγκέφαλους του Χατζηχρήστου? Θα τον έκανες ποτέ παρέα αυτόν τον τύπο? Όσο σκατάς είναι ο Τσουκαλάς άλλο τόσο είναι και αυτός... και όλοι αυτής της φάρας.

Ίσως για αυτό το θέμα οι απόψεις μας είναι εκ διαμέτρου αντίθετες!
αδερφε με ολο το σεβασμο ο χατζηχρηστος δεν εχει καμια σχεση με τον απαραδεκτο τσουκαλα.το οτι δεν μπορει να κανει καλα τη νεα γενια της οριτζιναλ ειναι αλλο θεμα...
 

tyfeas

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2006
Μηνύματα
594
Like
3
Πόντοι
6
E, σου λέω... οι απόψεις μας είναι εκ διαμέτρου αντίθετες πάνω σε αυτό το θέμα. Εγώ πιστεύω ότι χωρίς τους οργανωμένους θα είμασταν πολύ καλύτερα!!!

κανεις λαθος φιλε
πουθενα στο κοσμο δεν υπαρχει ομαδα που θελει να
λεγετε ''μεγαλη'' χωρις οργανωμενους...
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
αδερφε με ολο το σεβασμο ο χατζηχρηστος δεν εχει καμια σχεση με τον απαραδεκτο τσουκαλα.το οτι δεν μπορει να κανει καλα τη νεα γενια της οριτζιναλ ειναι αλλο θεμα...
Και οι 2 τα ίδια σκατά είναι...ο Χ''χρήστος ήταν αυτός που κάποτε είπε για τους νεκρούς της Θύρας 7...''καλά να πάθουν''...και ας ήταν και ΑΕΚτζής μέσα....αυτούς τους ανθρώπους πρέπει να του αποβάλλει το ελληνικό ποδόσφαιρο.....
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
Και οι 2 τα ίδια σκατά είναι...ο Χ''χρήστος ήταν αυτός που κάποτε είπε για τους νεκρούς της Θύρας 7...''καλά να πάθουν''...και ας ήταν και ΑΕΚτζής μέσα....αυτούς τους ανθρώπους πρέπει να του αποβάλλει το ελληνικό ποδόσφαιρο.....
φιλε μου τωρα τι να σου απαντησω οταν λες κατι που προφανως το εχεις ακουσει απο καποιον φιλο σου ολυμπιακο?εγω παντως  ξερω απο πρωτο χερι οτι ο χατζηχρηστος εχει τσακωθει απειρες φορες για το θεμα του απαραδεκτου συνθηματος για τους νεκρους.εμενα ολοι οι γαυροι φιλοι μου παντως τον τσουκαλα τον εχουν για καραγκιοζη.οι πιο παλιοι ισως θυμουνται οτι πριν το παιξει αρχηγια στην κερκιδα σφουγγαριζε το παρκε στο σεφ.οποιος θελει και αποδειξεις του δινω λινκ να τον καμαρωσει εν ωρα σφουγγαρισματος...
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
φιλε μου τωρα τι να σου απαντησω οταν λες κατι που προφανως το εχεις ακουσει απο καποιον φιλο σου ολυμπιακο?εγω παντως  ξερω απο πρωτο χερι οτι ο χατζηχρηστος εχει τσακωθει απειρες φορες για το θεμα του απαραδεκτου συνθηματος για τους νεκρους.εμενα ολοι οι γαυροι φιλοι μου παντως τον τσουκαλα τον εχουν για καραγκιοζη.οι πιο παλιοι ισως θυμουνται οτι πριν το παιξει αρχηγια στην κερκιδα σφουγγαριζε το παρκε στο σεφ.οποιος θελει και αποδειξεις του δινω λινκ να τον καμαρωσει εν ωρα σφουγγαρισματος...
Τα ξέρουμε ρε συ ανδρέα αυτά...σιγά μην υπερασπιστώ και τον Τσουκαλά.....έτσι έχω ακούσει για Χ΄΄χρήστο  έτσι σου λέω...δεν το έχω ακούσει με τα αυτιά μου...και εκεί έχεις δίκιο.....αν δεν το έχει πεί το παίρνω πίσω.....
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
παντως μιας και ειπα για την ενδοξη καριερα του τσουκαλα ως καθαριστρια πριν χρισει τον εαυτο του αρχηγο των γαυρων,οριστε και το βιντεακι για του λογου το αληθες.[youtube=425,350]ZGDngW8K6qA[/youtube] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

paris2000

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
463
Like
1
Πόντοι
1
Αν δεν μπορεί ο Ντέμης να προστατέψει την ομάδα μας  πρέπει να φύγει. Θέλω πίσω τον Τίγρη. Ο Φερέρ είναι τραγικός!
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
Αν δεν μπορεί ο Ντέμης να προστατέψει την ομάδα μας  πρέπει να φύγει. Θέλω πίσω τον Τίγρη. Ο Φερέρ είναι τραγικός!
απο τι να μας προστατεψει ακριβως?απο την χαλια ομαδα που εφτιαξε?
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
Αδερφια Ενωσιτες εκρινα καλο να ανοιξω μια νεα συζητηση με θεμα"Νικολαιδης και Αεκ-πως τον κρινετε?".νομιζω οτι το θεμα ειναι απο μονο του τοσο σοβαρο που θαναι καλο να το συζητησουμε χωρις να το μπερδευουμε με πχ αγωνιστικα νεα κτλ.το thread ειναι φυσικα στην ενοτητα αθλητικα.περιμενω με ενδιαφερον τις γνωμες ολων.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Προσωπικά νομίζω ότι ΔΕΝ χρειαζότανε, όλα τα χρόνια τα λέμε εδώ για την ομάδα μας ;)
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
Προσωπικά νομίζω ότι ΔΕΝ χρειαζότανε, όλα τα χρόνια τα λέμε εδώ για την ομάδα μας ;)
σονυ π θελω να γινει μια συζητηση πανω σε ενα συγκεκριμενο θεμα.εν προκειμενω την αξιολογηση του συγκεκριμενου ατομου σαν προεδρο της ΑΕΚ.στο φοβερα εθιστικο θεμα της χανουμας οι εξελιξεις και μαζι η θεματολογια και οι συζητησεις εναλλασονται με δαιμονιωδης ρυθμους απο το ενα θεμα πχ η τελευταια ηττα,στο αλλο πχ η κατασταση της προσεχους αντιπαλου της ΑΕΚ Χεταφε.κατι το οποιο στην τελικη ειναι και φοβερο για εναν Ενωσιτη που γουσταρει να μιλαει και να ανταλασει αποψεις για τη καψουρα του.εγω απλα σκεφτηκα να υπηρχε μια γωνιτσα οπου ο καθενας θα κατεθετε τη προσωπικη του γνωμη για το αν αξιζει για προεδρος της ΑΕΚ.ετσι βλεποντας μαζεμενες σε ενα σημειο ολες τις αξιολογησεις μαζι,θα μπορεσουμε να δουμε και στατιστικα κατα καποιο τροπο ποια ειναι η γνωμη του λαου μας για τον προεδρο της ΑΕΚ.σαν μοντερεητορ που εισαι θα σε παρακαλουσα να μου πεις αν ειναι να το σβησω να το σβησω.ευχαριστω :huh:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom