Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
ο Ντέμης στο σούπερ σπόρ μιλά γενικά για αυτό το μπουρδέλο που λέγετε Ελληνικό ποδόσφαιρο αλλά και Ελλάδα.
τι να μας πει ρε ο αρχ...ας.ο ντεμης και ο φερερ δηλαδη ειναι οι μονοι που δεν εχουν ευθυνη για το χαλι της ΑΕΚ?μη τρελαθουμε ρε.οι ΑΕΚτζηδες ειμαστε περηφανος λαος.ο ντεμης συμπεριφερεται σαν κακομαθημενο παιδακι.ΟΤΑΝ ΤΡΩΣ 3 ΜΠΑΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΤΡΟΠΗ ΝΑ ΚΛΑΙΓΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.153
Κριτικές
491
Like
37.576
Πόντοι
41.447
αριον εισαι λαθος....!!!!

γιατι κανεις δεν ανεφερε τις δηλωσεις του κοκκαλη τοτε στη ριζουπολη?που ελεγε ο κυριος σωκρατης για κοτες και πελατες?τοτε δεν προκαλουσε?

και κατι ασχετο...οταν ο ντεμης ειχε πισω του τροχανα και μελλισανιδη του αρεσε ε?

αντε γαμησου ρε κοντε που θα κλαφτεις κιολας....ακου εκει η αεκ επρεπε να ειναι 6-7 βαθμους μπροστα....!!!

ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ.....ΟΛΩΝ...

σωστότατος ο tryferos αν και στο παρελθόν του την έχω πεσει στα οπαδικά!
οχι και ο Ντέμης, δηθεν κομμουνιστης (με Χ5, διαμένει στη Φιλοθέη), δήθεν εναλλακτικός, πρώην και καλά celebrity (μπουζούκια -prada- και τα λοιπά) να εμφανίζεται σαν την όαση του παραγοντισμού στο Ελληνικό ποδόσφαιρο!
ειναι να γελάς!
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
τι να μας πει ρε ο αρχ...ας.ο ντεμης και ο φερερ δηλαδη ειναι οι μονοι που δεν εχουν ευθυνη για το χαλι της ΑΕΚ?μη τρελαθουμε ρε.οι ΑΕΚτζηδες ειμαστε περηφανος λαος.ο ντεμης συμπεριφερεται σαν κακομαθημενο παιδακι.ΟΤΑΝ ΤΡΩΣ 3 ΜΠΑΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΤΡΟΠΗ ΝΑ ΚΛΑΙΓΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
εγώ δεν λέω για το αν παίξαμε η δεν παίξαμε γίνανε παραβάσεις και μάλιστα το πέναλτι στον  Ρίμπο στο 0-2 που άν γινότανε 1-2 θα άλλαζα η πορεία του αγώνα.
για τα υπόλοιπα τι είναι και δεν είναι σε λίγη ώρα στην τηλεόραση.
για το πεναλτυ του λουτσιανο δεν λες....δεν θα αλλαζε τον αγωνα μια βδομαδα πριν?
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
σωστότατος ο tryferos αν και στο παρελθόν του την έχω πασει στα οπαδικά!
οχι και ο Ντέμης, δηθεν κομμουνιστης (με Χ5, διαμένει στη Φιλοθέη), δήθεν εναλλακτικός, πρώην και καλά celebrity (μπουζούκια -prada- και τα λοιπά) να εμφανίζεται σαν την όαση του παραγοντισμού στο Ελληνικό ποδόσφαιρο!
ειναι να γελάς!

Ο διάβολος φορούσε PRADA!!! ;)
 

Επισκέπτης
τι να μας πει ρε ο αρχ...ας.ο ντεμης και ο φερερ δηλαδη ειναι οι μονοι που δεν εχουν ευθυνη για το χαλι της ΑΕΚ?μη τρελαθουμε ρε.οι ΑΕΚτζηδες ειμαστε περηφανος λαος.ο ντεμης συμπεριφερεται σαν κακομαθημενο παιδακι.ΟΤΑΝ ΤΡΩΣ 3 ΜΠΑΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΤΡΟΠΗ ΝΑ ΚΛΑΙΓΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ.
ρε φίλε εγώ απλά ενημερωτικά το έβαλα απλά όμως συμφωνώ μαζί του στην κρητική το να βγαίνουν παράγοντες ομάδων και η περίπτωση του Σοφέρ είναι ακόμα ποιο προκλητική να κάνει συστάσεις με την ιδιότητα του προέδρου της λίγκας αν εσείς νομίζεται ότι αυτές οι παρεμβάσεις είναι σωστές εγώ πάω πάσο.
 

Επισκέπτης
δεν μιλάμε μόνο για την διαιτησία απλά συζητάμε για τον γενικό παρεμβατισμό στο ποδόσφαιρο και μερικές φορές ότι πολλά στραβά γίνονται μετά από  περίεργες δηλώσεις.
δεν έχει σχέση αν είναι ένα η δυο τα σφυρίγματα αλλά παίζει ρόλο και την στιγμή που γίνεται αυτό.
κοιταξε σε αυτο συμφωνο αλλα παντα η ευνοια ειναι υπερ των τριων αναλογα ποιοι εχουν τη δυναμη τη συγκεκριμενη στιγμη. ολοι εχετε περιεργοι ευνοια και εσυ θυμισου γιδοπουλο μελισανιδη. αυτο που λεω και γινομαι κακοs ειναι οχι οτι ευνουνται οι 3 αλλα το ποσο θα ευνοηθει περισοτερο ο καθεναs!! και ποιοs ευνοειται λιγοτερο φοβερο δεν ειναι. τι να πουμε και εμειs.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
σωστότατος ο tryferos αν και στο παρελθόν του την έχω πασει στα οπαδικά!
οχι και ο Ντέμης, δηθεν κομμουνιστης (με Χ5, διαμένει στη Φιλοθέη), δήθεν εναλλακτικός, πρώην και καλά celebrity (μπουζούκια -prada- και τα λοιπά) να εμφανίζεται σαν την όαση του παραγοντισμού στο Ελληνικό ποδόσφαιρο!
ειναι να γελάς!
ξεχασε τα σπασμενα αυτοκινητα καποιων στους θρακομακεδονες για να φυγουν τσαμπα.τωρα εχει γινει ρομπεν του ελληνικου ποδοσφαιρου
 

Επισκέπτης
κοιταξε σε αυτο συμφωνο αλλα παντα η ευνοια ειναι υπερ των τριων αναλογα ποιοι εχουν τη δυναμη τη συγκεκριμενη στιγμη. ολοι εχετε περιεργοι ευνοια και εσυ θυμισου γιδοπουλο μελισανιδη. αυτο που λεω και γινομαι κακοs ειναι οχι οτι ευνουνται οι 3 αλλα το ποσο θα ευνοηθει περισοτερο ο καθεναs!! και ποιοs ευνοειται λιγοτερο φοβερο δεν ειναι. τι να πουμε και εμειs.
εγώ δεν θέλω ούτε εγώ πρώτα απ όλα να ευνοηθώ και μετά κανένας άλλος, απλά ακόμα και οι καθηγηταράδες που αναλύουν της φάσεις στην τηλεόραση της περισσότερες φορές της κρίνουν κατά το δοκούν.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
για εμένα  προσωπικά δεν ήταν πέναλτι.
καλα οκ....
ρε σεις ακουσατε τι ειπε ο καμπος στον τεσειρο?
-Αν εγω ειχα τους παιχτες του παο θα επερνα κυπελο ευρωπης,
του ειπε κι ο τεσειρο φρικαρε ε!!!μπουαχχαχαχαχα
 

Επισκέπτης
ξεχασε τα σπασμενα αυτοκινητα καποιων στους θρακομακεδονες για να φυγουν τσαμπα.τωρα εχει γινει ρομπεν του ελληνικου ποδοσφαιρου
ηρεμήστε ρε παλικάρια με την εμμονή σας σε αυτά τα επεισόδια ότι ήταν στημένα από τον Ντέμη.
αν όντως ήταν στημένα από τον Ντέμη θα ήταν και καλύτερη η σχέση του με αυτό το κομμάτι των οργανωμένων της ΑΕΚ ενώ όλοι ξέρετε τι σχέση υπάρχει. 
 

Επισκέπτης
εγώ δεν θέλω ούτε εγώ πρώτα απ όλα να ευνοηθώ και μετά κανένας άλλος, απλά ακόμα και οι καθηγηταράδες που αναλύουν της φάσεις στην τηλεόραση της περισσότερες φορές της κρίνουν κατά το δοκούν.
αλλα παντα ευνουουνται οι μεγαλοι αυτο πωs γινεται δεν μπορω να το καταλαβω? και στο τελοs ειναι και αδικημενοι βλεπε το γαυρο οταν αδικειται ωριεται οταν ευνοειται δεν τρεχει τιποτα τα βλεπει ολα σωστα.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
ηρεμήστε ρε παλικάρια με την εμμονή σας σε αυτά τα επεισόδια ότι ήταν στημένα από τον Ντέμη.
αν όντως ήταν στημένα από τον Ντέμη θα ήταν και καλύτερη η σχέση του με αυτό το κομμάτι των οργανωμένων της ΑΕΚ ενώ όλοι ξέρετε τι σχέση υπάρχει. 
αριων τον εχεις για πολυ αθωο τον ντεμη μου φαινεται,τοτε ειχε αριστες σχεσεις με την οριτζιναλ
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Τι βγήκε να μας πει ο Ντέμης?Πότε επιτέλους θα κάνει αυτοκριτική???Βγήκε να μας πει ότι η διοίκηση του έχει βάλει πολλά χρήματα???Για χαζούς μας έχει περάσει?Η διαιτησία του φταίει που μας έκανε χωνί ο Πανιώνιος?Ποιος διέλυσε την άμυνα το καλοκαίρι?Και ποιος πήγε και πήρε τον Γενάρη 2 δανεικούς μεσοεπιθετικούς αντί να πάρει έναν αμυντικό της προκοπής???
Αααα μας είπε  επίσης ότι είναι ανύπαρκτη η πολιτεία...αλλά στο μεταξύ την παρακαλάμε για να μας φτιάξει γήπεδο στα σκουπίδια!
Άσε μας ρε Ντεμάκο με τα επικοινωνιακά σου παιχνίδια... :jerking:
 

Επισκέπτης
αριων τον εχεις για πολυ αθωο τον ντεμη μου φαινεται,τοτε ειχε αριστες σχεσεις με την οριτζιναλ
αλλά αυτή η ενέργεια τους ήταν η αρχή του τέλους της καλής σχέσεις.
το αν ήθελε να διώξει μερικούς ποδοσφαιριστές υπήρχαν πολλοί τρόποι  και ποιο ανώδυνοι και οικονομικοί.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
αλλά αυτή η ενέργεια τους ήταν η αρχή του τέλους της καλής σχέσεις.
το αν ήθελε να διώξει μερικούς ποδοσφαιριστές υπήρχαν πολλοί τρόποι  και ποιο ανώδυνοι και οικονομικοί.
δεν συμφωνω,παντως αυτο που γουσταρω στους οργανωμενους της αεκ ειναι οτι τον κραζουν και δεν παραμυθιαζοντε πλεον,εγω ειμαι ολυμπιακος και ισως να μην τα ξερω καλα,αλλα αυτοι κατι ξερουν παραπανω απ'ολους μας
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
αλλα παντα ευνουουνται οι μεγαλοι αυτο πωs γινεται δεν μπορω να το καταλαβω? και στο τελοs ειναι και αδικημενοι βλεπε το γαυρο οταν αδικειται ωριεται οταν ευνοειται δεν τρεχει τιποτα τα βλεπει ολα σωστα.
οι τρεις μεγαλοι παντα ηταν και θα ειναι ευνοημενοι με πανιωνιο,ηρακλη,ατρομητο κτλ.αυτο που με πειραζει εμενα πρωσοπικα σαν αεκτζη ειναι που μπαινει η αεκ στο ιδιο τσουβαλι με τους αλλους δυο στο θεμα της ευνοιας.δε θυμαμαι καμμια κυριαρχια της αεκ ποτε στα κεντρα αποφασεων.αυτο αλλωστε το μαρτυρουν και οι τιτλοι της.οταν παιρνει η αεκ το πρωταθλημα ειναι παντα καλυτερη των αντιπαλων της ενω οι αλλοι το εχουν παρει και φορες που δεν ειναι.αυτη ειναι η διαφορα.ξερω πολλοι θα διαφωνισουν μαζι μου αλλα αυτη ειναι η αποψη μου.τωρα εσυ ειναι λογικο να τους βλεπεις και τους τρεις το ιδιο γιατι σε σχεση με την ομαδα σου ειναι ευνοημενοι πολυ και οι τρεις.
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τις δηλώσεις του Κ.Νικολαίδη....δηλαδή ΠΑΝΤΑ φταίνε οι άλλοι; Ποτέ η ομάδα του; Για το ότι έχει αφήσει την ομάδα του χωρίς άμυνα (Σήμερα στον πάγκο δεν υπήρχε κανείς αν δεν κάνω λάθος) φταίει πάλι ο Κόκαλης η ο Τζίγκερ;...Καλύτερα όλοι οι πρόεδροι να κάνουν την αυτοκριτική τους και να αφήσουν την διαιτησία, το χορτάρι και όλα αυτά που στα αυτιά μου ακούγονται απλά σαν δικαιολογίες...

Δεν θέλω να θίξω κανέναν αυτή είναι απλά η γνώμη μου....
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
γιατι απτα λεγομενα του ντεμη εγω βγαζω συμπερασμα οτι θα φυγει το καλοκαιρι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom