Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Μια ζωή μαλακίες η ΑΕΚάρα ρε πούστη μου.Έχω βαρεθεί να βλέπω αυτή την ομάδα να σπαταλάει μοναδικές ευκαιρίες για να προηγηθεί ακόμα περισσότερο έναντι των αντιπάλων της.Πότε θα ξαναχάσει τώρα ο θρύλος από ομάδα δυναμικότητας επιπέδου  Καλαμαριάς?
αν παιζουμε ετσι ευκολα ξαναχανουμε
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
αντε....... φερερ,αντε.........κοντε.δεν αντεχω αλλο ρε πουστη μου να βλεπω το λυμπεροπουλο να ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ!Ε-Λ-Ε-Ο-Σ.κανατε την ΑΕΚ ομαδουλα.πανυγηριζουμε που ειμαστε πρωτοι ασχετα το οτι παιζουμε αντιαισθητικο ποδοσφαιρο.ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?ειδατε τον χετεμαι σημερα?ειχε σημερα η ΑΕΚ παικτη με τετοια αποδοση?τι παει να πει να ψηθει?ΠΑΙΚΤΗ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΕ ΜΠΑΛΑΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΛΑΝ ΔΕ ΤΟΝ ΣΤΕΛΝΕΙΣ...
 

Επισκέπτης
περιμένετεεεεε...να τον δω την κυριακή...μην κάτσει σαν κότα στον γαύρο.....
οπωs καθησα και σε εσενα. αν ειστε μαγκεs παρτε το τωρα ειστε πρωτοι με ευκολο προγραμα ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΡΕΤΕ δεν σπυ φταιω εγω αλλα εσυ που εχασεs με μενα τον αστερα χ με ξανθη και πολλα αλλα. μια ζωη οι 3 μεγαλοι κοιτατε τι κανει ο αλλοs κερδισε εσυ τα ματσακια που πρεπει και ασε να τα στηνουν οι αλλοι!!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
με τι ομάδα να το πάρουμε ρε φίλε?...με τον τζιώλη?...χαχαχα....ασε πίκρα είμαστε μην κοιτάς που το έχουμε ρίξει στην τρελλή για να ξεχνιόμαστε...
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
με τι ομάδα να το πάρουμε ρε φίλε?...με τον τζιώλη?...χαχαχα....ασε πίκρα είμαστε μην κοιτάς που το έχουμε ρίξει στην τρελλή για να ξεχνιόμαστε...
talos με αυτα που εχουν δει τα ματια μας φετος τιποτα δεν ειναι απιθανο πια.και τι ομαδα μωρε.πρεπει να εχεις ομαδαρα για να παρεις το ελληνικο πρωταθλημα?
 

Επισκέπτης
με τι ομάδα να το πάρουμε ρε φίλε?...με τον τζιώλη?...χαχαχα....ασε πίκρα είμαστε μην κοιτάς που το έχουμε ρίξει στην τρελλή για να ξεχνιόμαστε...
γιατι οι αλλοι ειναι καλυτεροι? αυτοι που θα καθαρισουν τα θεωρουμενα ευκολα ματσακια αυτοι θα το παρουνε. περσι τα πηρεs ola ta ντερμπυ και βγηκεs τριτοs επειδη εχανεs απο αρη και εργοτελη.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Μιλάει ο Ντέμης στα ΜΜΕ............
 

Επισκέπτης
ο Ντέμης στο σούπερ σπόρ μιλά γενικά για αυτό το μπουρδέλο που λέγετε Ελληνικό ποδόσφαιρο αλλά και Ελλάδα.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Παλι κλαιει για για την διαιτησια ο γυφτος?
δεν τον βαρεθηκατε?
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.231
Like
450
Πόντοι
36
Καλησπέρα φίλοι!  :)

Γύρισα από το γήπεδο, κριτική στο  thread της Πανάθας, φυσικά. Τώρα θα δω ΤουΒου.

Ρε σεις, σκυλί μαύρο αυτός ο Αστέρας! Την ψυχή μας έβγαλε! Είχαμε ένα πολύ αγχωτικό απόγευμα!

ΚαναΚρασιΝαΗρεμησουμεΠοτεΠΑΙΖΕΙ??????????????????   :dancing: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
Παλι κλαιει για για την διαιτησια ο γυφτος?
δεν τον βαρεθηκατε?
γιατί έχει άδικο για αυτά που λέει? στο 0 -  2 δεν του έχει δώσει 2 πέναλτι την εβδομάδα που πέρασε οι δηλώσεις του σοφέρ πριν από το μεταξύ σας παιχνίδι το γαμήστε τον π.......... δεν είναι δείγματα παρέμβασης και εκβιασμού και δεν μιλάει απλά μόνο για την ΑΕΚ αλλά μέσα στον συλλογισμό του αναφέρει γενικά την κατρακύλα του Ελληνικού ποδοσφαίρου.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Αρίων...γαι το 1ο είναι 100% πέναλντι(στον Ρίμπο)...το 2ο για εμένα δεν υπάρχει(στον Λύμπε)...δεν θα το έδινα...του Τζιμπούρ είναι καθαρό....και ένα οφ-σαίντ πάλι στον Τζιμπούρ που φεύγει μόνος δεν υπάρχει...ρε συ...αφού η άμυνα της ΑΕΚ ήταν τραγική...για ποιά διαιτησία τώρα???Απλά και εμείς και εσείς στείλαμε ένα δωράκι στον...ακατανόμαστο!!!!!
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
αριον εισαι λαθος....!!!!

γιατι κανεις δεν ανεφερε τις δηλωσεις του κοκκαλη τοτε στη ριζουπολη?που ελεγε ο κυριος σωκρατης για κοτες και πελατες?τοτε δεν προκαλουσε?

και κατι ασχετο...οταν ο ντεμης ειχε πισω του τροχανα και μελλισανιδη του αρεσε ε?

αντε γαμησου ρε κοντε που θα κλαφτεις κιολας....ακου εκει η αεκ επρεπε να ειναι 6-7 βαθμους μπροστα....!!!

ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ.....ΟΛΩΝ...
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Αρίων...γαι το 1ο είναι 100% πέναλντι(στον Ρίμπο)...το 2ο για εμένα δεν υπάρχει(στον Λύμπε)...δεν θα το έδινα...του Τζιμπούρ είναι καθαρό....και ένα οφ-σαίντ πάλι στον Τζιμπούρ που φεύγει μόνος δεν υπάρχει...ρε συ...αφού η άμυνα της ΑΕΚ ήταν τραγική...για ποιά διαιτησία τώρα???Απλά και εμείς και εσείς στείλαμε ένα δωράκι στον...ακατανόμαστο!!!!!

Μην είσαι άπληστος κ εμείς κάνουμε δώρα.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
γιατί έχει άδικο για αυτά που λέει? στο 0 -  2 δεν του έχει δώσει 2 πέναλτι την εβδομάδα που πέρασε οι δηλώσεις του σοφέρ πριν από το μεταξύ σας παιχνίδι το γαμήστε τον π.......... δεν είναι δείγματα παρέμβασης και εκβιασμού και δεν μιλάει απλά μόνο για την ΑΕΚ αλλά μέσα στον συλλογισμό του αναφέρει γενικά την κατρακύλα του Ελληνικού ποδοσφαίρου.
γιατι βγαινει και τα λεει οποτε χανετε?γιατι δεν βγηκε την περασμενη κυριακη να πει για διαιτησια στο πεναλτυ του ατρομητου?
ασε ρε αριωνα..υποκριτης ειναι...δεν το χεις καταλαβει?
αυτα που λεει τα λεω κι εγω αμα λαχει..το θεμα ειναι και το ποτε τα λες...
 

Επισκέπτης
Αρίων...γαι το 1ο είναι 100% πέναλντι(στον Ρίμπο)...το 2ο για εμένα δεν υπάρχει(στον Λύμπε)...δεν θα το έδινα...του Τζιμπούρ είναι καθαρό....και ένα οφ-σαίντ πάλι στον Τζιμπούρ που φεύγει μόνος δεν υπάρχει...ρε συ...αφού η άμυνα της ΑΕΚ ήταν τραγική...για ποιά διαιτησία τώρα???Απλά και εμείς και εσείς στείλαμε ένα δωράκι στον...ακατανόμαστο!!!!!
εγώ δεν λέω για το αν παίξαμε η δεν παίξαμε γίνανε παραβάσεις και μάλιστα το πέναλτι στον  Ρίμπο στο 0-2 που άν γινότανε 1-2 θα άλλαζα η πορεία του αγώνα.
για τα υπόλοιπα τι είναι και δεν είναι σε λίγη ώρα στην τηλεόραση.
 

Επισκέπτης
αριον εισαι λαθος....!!!!

γιατι κανεις δεν ανεφερε τις δηλωσεις του κοκκαλη τοτε στη ριζουπολη?που ελεγε ο κυριος σωκρατης για κοτες και πελατες?τοτε δεν προκαλουσε?

και κατι ασχετο...οταν ο ντεμης ειχε πισω του τροχανα και μελλισανιδη του αρεσε ε?

αντε γαμησου ρε κοντε που θα κλαφτεις κιολας....ακου εκει η αεκ επρεπε να ειναι 6-7 βαθμους μπροστα....!!!

ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ.....ΟΛΩΝ...
για τον Σώκρατες τα έχω αναφέρει πολλές φορές αλλά και γενικά για τον επικίνδυνο ρόλο του εις βάρος της γενικής κατάσταση καταλήστευσης της χώρας.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66

Επισκέπτης
καλα ρε αριων αν περιμενειs ενα σφυριγμα να κερδισειs το ματσακι τι να πω. τρια γκολ ειναι πολλα για να φταιει η διαιτησια εχασεs γιατι δεν επαιξεs oμαδα που τρωει τρια και γλυτωνει και αλλα δεν μπορει να περιμενει βοηθεια απο αλλου.
 

Επισκέπτης
καλα ρε αριων αν περιμενειs ενα σφυριγμα να κερδισειs το ματσακι τι να πω. τρια γκολ ειναι πολλα για να φταιει η διαιτησια εχασεs γιατι δεν επαιξεs oμαδα που τρωει τρια και γλυτωνει και αλλα δεν μπορει να περιμενει βοηθεια απο αλλου.
δεν μιλάμε μόνο για την διαιτησία απλά συζητάμε για τον γενικό παρεμβατισμό στο ποδόσφαιρο και μερικές φορές ότι πολλά στραβά γίνονται μετά από  περίεργες δηλώσεις.
δεν έχει σχέση αν είναι ένα η δυο τα σφυρίγματα αλλά παίζει ρόλο και την στιγμή που γίνεται αυτό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom