Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
o Oλυμπαικός πανω από την Εθνική.ΤΕΛΟΣ.Η Εθνική να πάει να γαμηθ....
φιλαρακι να σου πω εγω συμφωνω με τον στολτιδη και με τον τροπο που τον καλεσααν
αλλα να σου πω οτι και ο ντεμης ειχε κανει κατι παρομοιο
οπως και ο νικοπολιδης ειπε οτι απο του χρονου τελος η εθνικη
δηλαδη αν τον καλεσουν δεν ειναι μαλακες?
 

gatos19811981

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
407
Like
7
Πόντοι
1
o Oλυμπαικός πανω από την Εθνική.ΤΕΛΟΣ.Η Εθνική να πάει να γαμηθ....
Σε καμμια περιπτωση!!!Μεγαλη μαλακια του που δεν πηγε!!Γαυρος ειμαι αλλα μεγαλυτερη τιμη απ το να αγωνιζεσαι με το εθνοσημο δεν υπαρχει μεγαλυτερη τιμη!!Και ειναι το Εθνοσημο της Ελλαδας οχι της Ζιμπαμπουε η της Αλβανιας!Μεγαλο λαθος του Στολτιδη!
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
εγω ΑΕΚΑΡΑΣ ειμαι αλλα στο γιουρο τον ηθελα τον στολτιδη..
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
και αν φυγει ο ντεμης ποιος να την παρει ρε μαγκες? να φυγει μονο αν την δωσει σε μεγαλο επιχειρηματια τωρα να δουμε που ειναι οι αεκαρες.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
και αν φυγει ο ντεμης ποιος να την παρει ρε μαγκες? να φυγει μονο αν την δωσει σε μεγαλο επιχειρηματια τωρα να δουμε που ειναι οι αεκαρες.
Εγώ προτείνω να την πάρει ο δικός μας ο τζίγγερ......  :dancing: :dancing: :dancing:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ρε βάζελο, υπάρχει ακόμα αυτή  μπύρα? Την βρήκα στο νετ.........
 

Συνημμένα

  • pao_beer.jpg
    pao_beer.jpg
    16,1 KB · Εμφανίσεις: 18

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Καλημερα παιδια. Λοιπον στο Ελληνικο ποδοσφαιρο δεν πληττουμε με τιποτα.
Σημερα ειναι Τριτη και την βαθμολογια της περασμενης Κυριακης θα την μαθουμε την Πεμπτη.
Ο Τζιγγερ φτιαχνει εταιρεια για να βαλει ο Βγενοπουλος τα λεφτα για μεταγραφες χωρις να πουλησει τον Παο. Πρωτος μαγκας.
Και στην Αεκαρα αναρωτιομαστε αν υπαρχουν υπονοιες του Νικολαιδη για αποχωριση του.
Μια χαρα θα περασει η εβδομαδα για τις αθλητικες εφημεριδες ολων των χρωματων που θα εχουν να γραφουν για τους δικους τους αλλα και για τους αλλους.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Καλημερα παιδια. Λοιπον στο Ελληνικο ποδοσφαιρο δεν πληττουμε με τιποτα.
Σημερα ειναι Τριτη και την βαθμολογια της περασμενης Κυριακης θα την μαθουμε την Πεμπτη.
Ο Τζιγγερ φτιαχνει εταιρεια για να βαλει ο Βγενοπουλος τα λεφτα για μεταγραφες χωρις να πουλησει τον Παο. Πρωτος μαγκας.
Και στην Αεκαρα αναρωτιομαστε αν υπαρχουν υπονοιες του Νικολαιδη για αποχωριση του.
Μια χαρα θα περασει η εβδομαδα για τις αθλητικες εφημεριδες ολων των χρωματων που θα εχουν να γραφουν για τους δικους τους αλλα και για τους αλλους.
σωστοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
kάτσε κ θα ρθεις ΟΑΚΑ γραφικέ
Οπα..... μου αρέσει το "γραφικός".........
Είναι σαν τις μαλακίες που έλεγαν τα παοκια στον Καραμπέ..... "Ου ρε σαβουρογάμη"...........
Ακου γραφικός........ Πάρε κάνα ντέρμπυ πρώτα ρε και μετά να λες τις μαλακίες που λες..... :helpplea: :helpplea:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Οπα..... μου αρέσει το "γραφικός".........
Είναι σαν τις μαλακίες που έλεγαν τα παοκια στον Καραμπέ..... "Ου ρε σαβουρογάμη"...........
Ακου γραφικός........ Πάρε κάνα ντέρμπυ πρώτα ρε και μετά να λες τις μαλακίες που λες..... :helpplea: :helpplea:


Τις μαλακίες στις επιστρέφω.Τα του Καίσαρως τω καίσαρι.Μουτς.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Μαιστααα. Απο τις 2 το μεσημερι ολοι στο πιωμα εχουν το νου τους :2funny: :2funny:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
και καποιοι εχουν ξεκινησει ηδη να πινουν. Αμα μετρανε μονο τα ντερμπυ γιατι παιζουμε τις αλλες 26 αγωνιστικες? γιατι βαριομαστε να παμε για ταβλι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom