Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
αν ειναι ρε φιλε να πληρωνουμε ετσι επειδη πηραμε τρια σερι να μην ξανακατεβουμε στο πρωταθλημα τοτε.δηλαδη εσεις πως πρεπει να πληρωσετε με ολα αυτα που εχετε κανει χρονια τωρα?μονος σου τα λες.εγω συμφωνω με τον σκοτεινο και τον KALIS για τον ντεμη.τι σημαινει αυτο ομως οτι δεν πρεπει να το παρουμε επειδη ειμαστε για τον πουτσο?εσεις ειστε καλυτεροι φετος στην ελλαδα?
οχι..ομως εχουμε ερυθρολευκη ΧΟΥΝΤΑ..γιατι ετσι γουσταρουμε..αμα δεν σας αρεσει,βγειτε στους δρομους να μας ανατρεψετε..μεχρι τοτε,ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ..
 

Επισκέπτης
τελικά δεν ξέρω ποιανού αδελφού είναι φαεινοί ιδέα η ψηφοφορία αυτή αλλά δίνεται την ευκαιρία σε μερικούς γραφικούς εδώ μέσα που στην ζωή τους είναι εντελώς αποτυχημένοι να μπαίνουν εδώ να ψηφίζουν και να μας τα κάνουν τσουρέκια από το πολύ πλάσιμο γιατί έχουν μάθει πολύ να χαϊδεύουν ξένα @@δια. 
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
αφου οι ολυμπιακοι ειναι πιο πολλοι γιατι εισαι συνεχεια εδω μεσα ρε pleasure? μηπως μονο εδω βρησκεις σοβαρα ατομα για συζητηση? αλλα και παλι τα ιδια και τα ιδια λες. μου θυμιζεις τους δυο τυπους στο mtv bevis & buthead. με τα αστεια τους που γελαγανε μονοι τους. εδω ομως δεν θα βρεις δευτερο .
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε μου, επειδή εμείς οι ΑΕΚτζήδες είμαστε διαφορετικοί, δεν θέλουμε να τα παίρνουμε με την παράγκα. Τα πρωταθλήματα που έχουμε πάρει εμείς τα αξίζαμε και με το παραπάνω. Εάν εσύ ευχαριστιέσαι να τα παίρνεις πέτσινα, προβλημά σου. Αφού όμως τα ευχα;ριστιέστε κιόλας δείχνει ότι ούτε αξιοπρέπεια έχετε αλλά ούτε και μαγκιά. Η μαγκιά σας είναι στην τσέπη του προέδρου σας. Αυτοί είστε και αυτοί θα είστε πάντα. Καλύτερα αιώνιος άκουπος παρά λαμόγιο.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά      
 

Επισκέπτης
αφου οι ολυμπιακοι ειναι πιο πολλοι γιατι εισαι συνεχεια εδω μεσα ρε pleasure? μηπως μονο εδω βρησκεις σοβαρα ατομα για συζητηση? αλλα και παλι τα ιδια και τα ιδια λες. μου θυμιζεις τους δυο τυπους στο mtv bevis & buthead. με τα αστεια τους που γελαγανε μονοι τους. εδω ομως δεν θα βρεις δευτερο .
ρεεεεεεεεεεεεεεεεε γραμματα ξερεις???σου εγραψα πριν το γιατι..1ον..απο το πρωι οι δικοι σας μας τα εκαναν τσουρεκια στο δικο μας θρεντ..2ον..ΕΣΥ αναφερθηκες στα οσα γραφαμε στο θρεντ μας & εγω σου απαντησα..τι δεν καταλαβαινεις???
 

Επισκέπτης
ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε μην ασχολείστε με γραφικούς εδώ μέσα.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
οχι..ομως εχουμε ερυθρολευκη ΧΟΥΝΤΑ..γιατι ετσι γουσταρουμε..αμα δεν σας αρεσει,βγειτε στους δρομους να μας ανατρεψετε..μεχρι τοτε,ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ..
να τα θυμασαι αυτα που λες τωρα γιατι εχει ο τροχος γυρισματα.
 

Επισκέπτης
να τα θυμασαι αυτα που λες τωρα γιατι εχει ο τροχος γυρισματα.
μεχρι στιγμης μονο για να με χαρακτηρισει καποιος κωλοτουμπα δεν εχω δωσει διακιωματα,οποτε δεν χρειαζεται να μου λες τι να θυμαμαι..απο μνημη δε σε πληροφορω οτι διαθετω μνημη ελαφαντα αν & στα κιλα δεν τους μοιαζω οπως μερικων ομοθρησκων σου..
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
τι ασχολείσαι μωρέ αδελφέ με το άτομο δεν το βλέπεις ότι είναι ζαλισμένο από την χαρά της επιτυχίας?
τουλαχιστον αυτος το λεει στα ισια ρε αριον.γουσταρω να τα παιρνω ετσι.και αυτο ειναι προς τιμην του.αλλοι ομοθρησκοι του προσπαθησουν να μας πεισουν οτι ειναι και αδικημενος ο θρηνος.ελεος!  :headbang:  :headbang:  :headbang:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
περι ορεξεως κολοκυθοπιτα. εμενα μου αρεσει να τα αξιζω. αλλα μαλλον γιαυτο ειμαι ΑΕΚ!!!
 

Επισκέπτης
τουλαχιστον αυτος το λεει στα ισια ρε αριον.γουσταρω να τα παιρνω ετσι.και αυτο ειναι προς τιμην του.αλλοι ομοθρησκοι του προσπαθησουν να μας πεισουν οτι ειναι και αδικημενος ο θρηνος.ελεος!  :headbang:  :headbang:  :headbang:
τώρα θα έλεγα κάτι αλλά από λόγια με την σέσουλα από πράξεις είναι ζήτημα τι γίνεται.
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
ο κοντος ειναι αρρωστακι με την ομαδα .........θυσιασε την καριερα του για παρτυ της το καλο της θελει και δεν υπαρχει αμφιβολια .ολοι κοντα του......[youtube=425,350]f_H7qS3egkM[/youtube]
 

Συνημμένα

  • paixtes (15).jpg
    paixtes (15).jpg
    18 KB · Εμφανίσεις: 24
  • paixtes (14).jpg
    paixtes (14).jpg
    27,1 KB · Εμφανίσεις: 17

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
[youtube=425,350]f8Z8FQFiT00&feature=user[/youtube]οπου τους εβρισκε τους γαμαγε
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
[youtube=425,350]6hZ-Y_a4ay8&feature=user[/youtube]παντου
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
[youtube=425,350]dM8W_h4ygbk&feature=related[/youtube]μπορει να παιζουμε με 10 μπορει να παιζουμε κ με 9
 

Επισκέπτης
καντε μια ενσταση και εσειs μπορειτε. ολοι στο δρομο που χαραξε ο <μεγαλυτεροs συλογοs στην ελλαδα> !!!!!!!
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
[youtube=425,350]I_Y6yjBK0nE[/youtube]γαμιεται ο θρυλος κ το καραισκακη
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Ωραία χαίρομαι φίλε μου που δεν εννοούσες αυτό. Θέλεις να μου το εξηγήσεις λίγο το "αποδοχή εκ των ΟΥΚ ΑΝΕΥ" γιατί τα
αρχαία μου δεν ήταν ποτέ καλά. Αν εννοείς αποδοχή κατά γενική ομολογία ότι είσαι μεγάλη ομάδα τότε και από αυτό είχαμε χορτάσει προηγούμενα χρόνια αλλά το πρωτάθλημα αλλού πήγαινε....Το μέταλλο και ο χαρακτήρας που λες δεν αποκτιούνται από τη μια μερα στην άλλη...Χτίζονται μέσα από τίτλους πρωταθλήματα και επιτυχίες γενικώς! Όταν σου τα στερούν αυτά επί χρόνια εξωγενείς παράγοντες (και τα χαρίζουν σε άλλους που δεν αξίζουν) τότε ναι εσύ μικραίνεις σαν ομάδα και οι άλλοι αποκτούν τη λεγόμενη Καρδιά Πρωταθλητή! Όχι μόνο γιατί παίρνουν τα πρωταθλήματα αλλά γιατί σε αναγκάζουν να γίνεις εσωστρεφής και να κάνεις κακό χωρίς να το θέλεις στην ίδια σου την ομάδα! Και μικραίνεις κι άλλο!
Άργησα να παντήσω φίλε μου και συγνώμη αλλά η οικογένεια με κρατά απασχολημένο.Λοιπόν για το "εκ των ΟΥΚ ΑΝΕΥ": Η μεγάλη ομάδα δεν φαίνεται από τους τίτλους-βλ.Λίβερπουλ,Μάντσεστερ-αλλά από το αίσθημα υπεροχής που βγαίνει μέσα από την ψυχή του υποστηρικτή της.Τι με ενδιαφέρει αν θα πάρω 10 τίτλους στη σειρά,όταν ΞΕΡΩ ότι έχω τις ρίζες μου στο ΒΥΖΑΝΤΙΟ και εκπροσωπώ -μαζί με τον ΠΑΟΚ-τις ΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ?Τι να μου πουν τα στημένα πρωταθλήματα και τα κοράκια,όταν έχω αγωνιστεί ΕΝ ΚΑΙΡΟ ΠΟΛΕΜΟΥ στη δοκιμαζόμενη ΣΕΡΒΙΑ?Κανείς δεν μπορεί να μου στερήσει την υπεροχή που νιώθω σαν φίλος της ΑΕΚ,όταν έχω μεγαλώσει με τη ζωντανή ιστορία της το Μίμη Παπαιωάννου και τον Κώστα Νεστορίδη.Όχι μόνο δε μικραίνω αλλά γιγαντώνομαι ξέροντας ότι άλλοι δεν έχουν να αντιτάξουν ούτε τα μισά από αυτά που προανέφερα.Είναι ΤΙΜΗ σου που γεννήθηκες ΑΕΚΤΖΗΣ και έτσι να αισθάνεσαι,και άσε τους άλλους να κοκορεύονται.Εμείς είμαστε ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ για να μας κατεβάσουν....Δεν μας ταιριάζει η κλάψα,όπως δεν μας ταιριάζει βέβαια και η τωρινή ομάδα.Γνώμη μου είναι αυτή και αν θες σκέψου την...
 

Επισκέπτης
Άργησα να παντήσω φίλε μου και συγνώμη αλλά η οικογένεια με κρατά απασχολημένο.Λοιπόν για το "εκ των ΟΥΚ ΑΝΕΥ": Η μεγάλη ομάδα δεν φαίνεται από τους τίτλους-βλ.Λίβερπουλ,Μάντσεστερ-αλλά από το αίσθημα υπεροχής που βγαίνει μέσα από την ψυχή του υποστηρικτή της.Τι με ενδιαφέρει αν θα πάρω 10 τίτλους στη σειρά,όταν ΞΕΡΩ ότι έχω τις ρίζες μου στο ΒΥΖΑΝΤΙΟ και εκπροσωπώ -μαζί με τον ΠΑΟΚ-τις ΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ?Τι να μου πουν τα στημένα πρωταθλήματα και τα κοράκια,όταν έχω αγωνιστεί ΕΝ ΚΑΙΡΟ ΠΟΛΕΜΟΥ στη δοκιμαζόμενη ΣΕΡΒΙΑ?Κανείς δεν μπορεί να μου στερήσει την υπεροχή που νιώθω σαν φίλος της ΑΕΚ,όταν έχω μεγαλώσει με τη ζωντανή ιστορία της το Μίμη Παπαιωάννου και τον Κώστα Νεστορίδη.Όχι μόνο δε μικραίνω αλλά γιγαντώνομαι ξέροντας ότι άλλοι δεν έχουν να αντιτάξουν ούτε τα μισά από αυτά που προανέφερα.Είναι ΤΙΜΗ σου που γεννήθηκες ΑΕΚΤΖΗΣ και έτσι να αισθάνεσαι,και άσε τους άλλους να κοκορεύονται.Εμείς είμαστε ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ για να μας κατεβάσουν....Δεν μας ταιριάζει η κλάψα,όπως δεν μας ταιριάζει βέβαια και η τωρινή ομάδα.Γνώμη μου είναι αυτή και αν θες σκέψου την...
πες τα βρε αδερφέ που να ζήσουν μερικοί αυτά που έχουμε ζήσει εμείς της δόξες που έχουμε δει μέσα στον ναό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom