Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Άργησα να παντήσω φίλε μου και συγνώμη αλλά η οικογένεια με κρατά απασχολημένο.Λοιπόν για το "εκ των ΟΥΚ ΑΝΕΥ": Η μεγάλη ομάδα δεν φαίνεται από τους τίτλους-βλ.Λίβερπουλ,Μάντσεστερ-αλλά από το αίσθημα υπεροχής που βγαίνει μέσα από την ψυχή του υποστηρικτή της.Τι με ενδιαφέρει αν θα πάρω 10 τίτλους στη σειρά,όταν ΞΕΡΩ ότι έχω τις ρίζες μου στο ΒΥΖΑΝΤΙΟ και εκπροσωπώ -μαζί με τον ΠΑΟΚ-τις ΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ?Τι να μου πουν τα στημένα πρωταθλήματα και τα κοράκια,όταν έχω αγωνιστεί ΕΝ ΚΑΙΡΟ ΠΟΛΕΜΟΥ στη δοκιμαζόμενη ΣΕΡΒΙΑ?Κανείς δεν μπορεί να μου στερήσει την υπεροχή που νιώθω σαν φίλος της ΑΕΚ,όταν έχω μεγαλώσει με τη ζωντανή ιστορία της το Μίμη Παπαιωάννου και τον Κώστα Νεστορίδη.Όχι μόνο δε μικραίνω αλλά γιγαντώνομαι ξέροντας ότι άλλοι δεν έχουν να αντιτάξουν ούτε τα μισά από αυτά που προανέφερα.Είναι ΤΙΜΗ σου που γεννήθηκες ΑΕΚΤΖΗΣ και έτσι να αισθάνεσαι,και άσε τους άλλους να κοκορεύονται.Εμείς είμαστε ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ για να μας κατεβάσουν....Δεν μας ταιριάζει η κλάψα,όπως δεν μας ταιριάζει βέβαια και η τωρινή ομάδα.Γνώμη μου είναι αυτή και αν θες σκέψου την...

+10000000

Έυγε αδερφέ!!!!!!!Στο μόνο που διαφωνώ είναι στο ότι δε μας ταιριάζει η τωρινή ομάδα, αλλά σέβομαι την άποψη σου αυτή! Και επειδή σε σέβομαι γενικά σαν άνθρωπο, απ'όσα μπορώ να καταλάβω μέσα από ένα ανώνυμο φόρουμ, θα με ενδιέφερε πάρα πολύ αν θέλεις να μου αναλύσεις τα χαρακτηριστικά που θα έπρεπε να έχει η σημερινή μας ομάδα ώστε να ταιριάζει στην ιδισοσυγκρασία ΑΕΚ!Πως φαντάζεσαι την ιδανική σημερινή ΑΕΚ;
 

Επισκέπτης
Ποιος να συγκριθεί μαζί σου...
που να δουν τον μεγαλύτερο γκολτζή τον Νέστορα που του έκανε μαθήματα γεωγραφίας του Σάββα Θεωδορίδη που θα του το καρφώσει και του το κάρφωσε ακριβώς εκεί που του το έδειξε.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.459
Κριτικές
5
Like
67.622
Πόντοι
12.056
Άργησα να παντήσω φίλε μου και συγνώμη αλλά η οικογένεια με κρατά απασχολημένο.Λοιπόν για το "εκ των ΟΥΚ ΑΝΕΥ": Η μεγάλη ομάδα δεν φαίνεται από τους τίτλους-βλ.Λίβερπουλ,Μάντσεστερ-αλλά από το αίσθημα υπεροχής που βγαίνει μέσα από την ψυχή του υποστηρικτή της.Τι με ενδιαφέρει αν θα πάρω 10 τίτλους στη σειρά,όταν ΞΕΡΩ ότι έχω τις ρίζες μου στο ΒΥΖΑΝΤΙΟ και εκπροσωπώ -μαζί με τον ΠΑΟΚ-τις ΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ?Τι να μου πουν τα στημένα πρωταθλήματα και τα κοράκια,όταν έχω αγωνιστεί ΕΝ ΚΑΙΡΟ ΠΟΛΕΜΟΥ στη δοκιμαζόμενη ΣΕΡΒΙΑ?Κανείς δεν μπορεί να μου στερήσει την υπεροχή που νιώθω σαν φίλος της ΑΕΚ,όταν έχω μεγαλώσει με τη ζωντανή ιστορία της το Μίμη Παπαιωάννου και τον Κώστα Νεστορίδη.Όχι μόνο δε μικραίνω αλλά γιγαντώνομαι ξέροντας ότι άλλοι δεν έχουν να αντιτάξουν ούτε τα μισά από αυτά που προανέφερα.Είναι ΤΙΜΗ σου που γεννήθηκες ΑΕΚΤΖΗΣ και έτσι να αισθάνεσαι,και άσε τους άλλους να κοκορεύονται.Εμείς είμαστε ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ για να μας κατεβάσουν....Δεν μας ταιριάζει η κλάψα,όπως δεν μας ταιριάζει βέβαια και η τωρινή ομάδα.Γνώμη μου είναι αυτή και αν θες σκέψου την...




+1000000  Ναυρχε
 

Επισκέπτης
Έτσι φίλε ναύαρχε, εγω μένω θεσσαλονίκη αλλά μέχρι τα 14 ήμουν Αθήνα και ένας απο τους λόγους πού έγινε ΑΕΚ είναι για τις χαμένες πατρίδες που ανέφερες και όχι μόνο, εδώ Θεσσαλονίκη που είμαι έχω παρακολουθήσει αρκετούς αγώνες και του ΠΑΟΚ για τον ίδιο ακριβώς λόγο και να ξέρετε πως οι Παοκτσήδες όχι όλοι άλλα οι περισσότεροι γουστάρουν την ΑΕΚΑΡΑ μας για τον ίδιο λόγο, εγώ προσωπικά πάω στην θύρα 4 και όλοι οι φίλοι μου εκεί ξέρουν ότι είμαι ΑΕΚ και δεν με έχει ενοχλήσει κανείς ποτέ!
 

Επισκέπτης
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ............................προς  ΑΕΚ  FUN CLUB.

σε λίγες ημέρες θα έχω τελειώσει την μετακόμιση του προσωπικού μου γραφείου σε ένα διαμέρισμα κοντά στην πλατεία Βικτωρίας.
ένα δυάρι διαμέρισμα είναι αλλά όμως θα είναι ικανό να έρχονται εκεί όλοι οι αδελφοί ΑΕΚ τσήδες αλλά και οι γνωστοί αλλόθρησκοι.
θα μπορούμε να βλέπουμε αγώνες της ομάδας μας, σταδιακά θα προσπαθήσω να συγκροτήσω ορισμένα κλιπ η ηχητικά ντοκουμέντα από την ιστορία της ομάδας να πίνουμε τον καφέ μας και το ποτό μας με ανάλογο μεζεδάκι, θα προσπαθώ όποτε μπορώ το σέρβις να γίνεται από πι πινάκια  εξ ανατολών για την δημιουργία όμορφου και ευχάριστου κλίματος.
και πάρα πολλά ακόμα αυτές της ημέρες τελειώνω την μετακόμιση και περιμένω πλέον τηλέφωνο και ιντερνετ.
οδηγίες θα σταλούν με πμ.   
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Κιτρινόμαυρη γιάφκα! :rockon:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Σωστος! γιαφκα χωρις εξοδους διαφυγεις δεν λεει :2funny:
εχεις κανει μελετη επι του θεματος :rockon:
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Άργησα να παντήσω φίλε μου και συγνώμη αλλά η οικογένεια με κρατά απασχολημένο.Λοιπόν για το "εκ των ΟΥΚ ΑΝΕΥ": Η μεγάλη ομάδα δεν φαίνεται από τους τίτλους-βλ.Λίβερπουλ,Μάντσεστερ-αλλά από το αίσθημα υπεροχής που βγαίνει μέσα από την ψυχή του υποστηρικτή της.Τι με ενδιαφέρει αν θα πάρω 10 τίτλους στη σειρά,όταν ΞΕΡΩ ότι έχω τις ρίζες μου στο ΒΥΖΑΝΤΙΟ και εκπροσωπώ -μαζί με τον ΠΑΟΚ-τις ΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ?Τι να μου πουν τα στημένα πρωταθλήματα και τα κοράκια,όταν έχω αγωνιστεί ΕΝ ΚΑΙΡΟ ΠΟΛΕΜΟΥ στη δοκιμαζόμενη ΣΕΡΒΙΑ?Κανείς δεν μπορεί να μου στερήσει την υπεροχή που νιώθω σαν φίλος της ΑΕΚ,όταν έχω μεγαλώσει με τη ζωντανή ιστορία της το Μίμη Παπαιωάννου και τον Κώστα Νεστορίδη.Όχι μόνο δε μικραίνω αλλά γιγαντώνομαι ξέροντας ότι άλλοι δεν έχουν να αντιτάξουν ούτε τα μισά από αυτά που προανέφερα.Είναι ΤΙΜΗ σου που γεννήθηκες ΑΕΚΤΖΗΣ και έτσι να αισθάνεσαι,και άσε τους άλλους να κοκορεύονται.Εμείς είμαστε ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ για να μας κατεβάσουν....Δεν μας ταιριάζει η κλάψα,όπως δεν μας ταιριάζει βέβαια και η τωρινή ομάδα.Γνώμη μου είναι αυτή και αν θες σκέψου την...
ναυαρχε τα λογια που ειπες με εκφραζουν απολυτα σαν αεκτζη.για ολους τους λογους που ειπες και για πολλους ακομα αισθανομαστε και ειμαστε διαφορετικοι απο τους αλλους οπαδους.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
το ιστορικο υποβαθρο δεν μπορει να αντικατασταθει απο μερικες προσκαιρες αθλητικες επιτυχιες :rockon:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
+10000000

Έυγε αδερφέ!!!!!!!Στο μόνο που διαφωνώ είναι στο ότι δε μας ταιριάζει η τωρινή ομάδα, αλλά σέβομαι την άποψη σου αυτή! Και επειδή σε σέβομαι γενικά σαν άνθρωπο, απ'όσα μπορώ να καταλάβω μέσα από ένα ανώνυμο φόρουμ, θα με ενδιέφερε πάρα πολύ αν θέλεις να μου αναλύσεις τα χαρακτηριστικά που θα έπρεπε να έχει η σημερινή μας ομάδα ώστε να ταιριάζει στην ιδισοσυγκρασία ΑΕΚ!Πως φαντάζεσαι την ιδανική σημερινή ΑΕΚ;
Πώς φαντάζομαι τη σημερινή ΑΕΚ...Τίποτα συνταρακτικό όπως παικταράδες και μεγάλο budget..Τίποτε απ'όλα αυτά.Το μόνο που θέλω είναι δυναμικό το οποίο στη σημερινή στείρα εποχή του επαγγελματισμού και του χρήματος,να διατηρεί κάποια ψήγματα περηφάνειας για την ομάδα στην οποία ανήκει,να γνωρίζει έστω τη σύγχρονη ιστορία μας και να ΤΙΜΑ το ΔΙΚΕΦΑΛΟ στο στήθος...Το οποίο σημαίνει σε απλά λόγια:Παίζω στην ΑΕΚ,δε χαμπαριάζω από αντίξοες συνθήκες,δεν κλαίγομαι,είμαι περήφανος για την ομάδα μου και τους κοιτώ ΟΛΟΥΣ από ψηλά,όταν σκεφτώ την ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΑΣ...Ζητάω πολλά αδέρφια?????
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
και αν γινεται τα 7/11 να ειναι ελληνοπουλα. οι ξενοι οσο επαγγελματιες και αν ειναι δυσκολο να βγαλουν το παθος ενος γηγενους παικτη που εχει επιγνωση της κουλτουρας της ομαδος και των οπαδων της
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
φιλε καλις, οχι, μονο τα αυτονοητα για καθε ΑΕΚΤΖΗ
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Ο Γεωργίου είπε χθες ότι έχει την πληροφορία ότι θα επιστρέψει το καλοκαίρι ο Μόρας αφού η Μπολόνια δεν θα ενεργοποιήσει την ρήτρα των 2εκ. ευρώ και θα  μείνει ελεύθερος.Ήταν λάθος που τον διώξαμε...για δεύτερη λύση ήταν μια χαρά...και την ομάδα ξέρει και δεν είναι μεγάλος σε ηλικία!
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
και την μπαλα μπορουσε να την κατεβασει. βασικο για αμυντικο να μπορει να ξεκινησει μια επιθεση
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Άργησα να παντήσω φίλε μου και συγνώμη αλλά η οικογένεια με κρατά απασχολημένο.Λοιπόν για το "εκ των ΟΥΚ ΑΝΕΥ": Η μεγάλη ομάδα δεν φαίνεται από τους τίτλους-βλ.Λίβερπουλ,Μάντσεστερ-αλλά από το αίσθημα υπεροχής που βγαίνει μέσα από την ψυχή του υποστηρικτή της.Τι με ενδιαφέρει αν θα πάρω 10 τίτλους στη σειρά,όταν ΞΕΡΩ ότι έχω τις ρίζες μου στο ΒΥΖΑΝΤΙΟ και εκπροσωπώ -μαζί με τον ΠΑΟΚ-τις ΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ?Τι να μου πουν τα στημένα πρωταθλήματα και τα κοράκια,όταν έχω αγωνιστεί ΕΝ ΚΑΙΡΟ ΠΟΛΕΜΟΥ στη δοκιμαζόμενη ΣΕΡΒΙΑ?Κανείς δεν μπορεί να μου στερήσει την υπεροχή που νιώθω σαν φίλος της ΑΕΚ,όταν έχω μεγαλώσει με τη ζωντανή ιστορία της το Μίμη Παπαιωάννου και τον Κώστα Νεστορίδη.Όχι μόνο δε μικραίνω αλλά γιγαντώνομαι ξέροντας ότι άλλοι δεν έχουν να αντιτάξουν ούτε τα μισά από αυτά που προανέφερα.Είναι ΤΙΜΗ σου που γεννήθηκες ΑΕΚΤΖΗΣ και έτσι να αισθάνεσαι,και άσε τους άλλους να κοκορεύονται.Εμείς είμαστε ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ για να μας κατεβάσουν....Δεν μας ταιριάζει η κλάψα,όπως δεν μας ταιριάζει βέβαια και η τωρινή ομάδα.Γνώμη μου είναι αυτή και αν θες σκέψου την...
:thumbsup:    A λλη  Ε ντελως  Κ ατασταση
 

tyfeas

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2006
Μηνύματα
594
Like
3
Πόντοι
6
Ο Γεωργίου είπε χθες ότι έχει την πληροφορία ότι θα επιστρέψει το καλοκαίρι ο Μόρας αφού η Μπολόνια δεν θα ενεργοποιήσει την ρήτρα των 2εκ. ευρώ και θα  μείνει ελεύθερος.Ήταν λάθος που τον διώξαμε...για δεύτερη λύση ήταν μια χαρά...και την ομάδα ξέρει και δεν είναι μεγάλος σε ηλικία!

σε ποιο ραδιοφωνο και ωρες ειναι η συμπαθεια μου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom