Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Σήμερα θα αποφασιστεί.
Να ξέρεις όμως ότι για να ληφθεί η απόφαση βασικό κριτήριο θα είναι η άποψη του κοντού.
Οπότε . . .
ΟΕ ΟΕ ΟΕ . . . ΟΕ ΟΕ ΟΕ . . . ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ ΤΟΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΟΝΤΕ.
Εμείς θα πάμε ... και ότι γίνει.
+1000000
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα αδέλφια.Απ'ότι διάβασα εισητηρια για Λάρισσα γιοκ,εκτός αν αλλάξει κάτι δραματικά που δε το βλέπω.Οσο για το Μπλάνκο τι να πω ρε παιδιά,έπρεπε ΗΔΗ να έχουμε πληρώσει τη ρήτρα.Το παιδί είναι πρώτος σκόρερ με τη μαγκιά του,με δικά του γκολ χωρίς να υπάρχει κανένα σύστημα από την ομάδα για να βγαίνει σε θέση βολής.Δείτε στο γαύρο πως ψάχνουν όλοι τον Κοβάσεβιτς.Αν χαθεί αυτός ο παικταράς τι να πω,κρίμα για τους μετόχους.
 

Glykotsoutsounos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
25
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Σκοτεινέ ?
Αντί να ασχολείσαι με το πιο κανάλι δείχνει τον αγώνα δεν ψάχνεις να βρείς με ποιόν τρόπο θα έρθεις στη ΛΑΡΙΣΑ ???
Και για να προτρέψω ακόμα περισσότερους θα σας θυμίσω ότι οι ΛΑΡΙΣΑΙΕΣ είναι οι δεύτερες ποιό ανώμαλες γυναίκες στην Ελλάδα.
Οι πρώτες είναι οι Πατρινές για όσους δεν ξέρουν.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εχω κανονίσει να φύγω τριήμερο με την γυναίκα-τα οποία τριήμερα μου (φεύγω συχνά) τα κανονίζω με βάση τα εντός έδρας παιχνίδια της ΑΡΡΩΣΤΙΑΣ...οπότε δυστυχώς δεν μπορώ να πάω.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
γειά σας συναγωνιστές. Μην φοβάστε για τον Μπλάνκο. Αυτό που προσπαθεί να κάνει η ΑΕΚ είναι επειδή οι Αργεντίνοι έχουν πρόβλημα οικονομικό,να το καθυστερήσει για να τους αναγκάσει να μειώσουν το ποσό. Ακόμα και εάν δεν το μειώσουν, θα τον κρατήσουμε τον Μπλάνκο. Μην ανησυχείτε. Το θέμα παιδιά είναι να έχουμε στο γήπεδο πολύ κόσμο, ώστε να μην δίνουμε αφορμή στον κάθε στημένο να μας στήνει.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Kαι ναμην χαριζομαστε στους αντιπαλους. Με τον πανιωνιο δεν ηταν αμυνα αλλα πιτσαρια. στα δυο γκολ το ενα δωρο
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
καλησπερα αδερφια.μακαρι να βαλει ο παππους το σαββατο καλον-μπλανκο μπροστα αλλα χλωμο το βλεπω να μενει εξω ο λυμπε.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
καλησπέρα χανουμοκουφάλες..... :cheesy:..........έμαθα ότι λόγω βροχών φούσκωσε ο πηνειός και θα σας πνίξει... :o

αρίωνα..κάνε το γραφείο γρήγορα να στο κάνουμε.....μπουρδελο...... :2funny:

χαιρετίσματα στην παλιοπαρέα και μη..... :rockon:
 

Επισκέπτης
καλησπέρα χανουμοκουφάλες..... :cheesy:..........έμαθα ότι λόγω βροχών φούσκωσε ο πηνειός και θα σας πνίξει... :o

αρίωνα..κάνε το γραφείο γρήγορα να στο κάνουμε.....μπουρδελο...... :2funny:

χαιρετίσματα στην παλιοπαρέα και μη..... :rockon:
όταν είναι έτοιμο θα σου στείλω πμ να έρθεις και θα προσπαθήσω να έχω hot παρέα.
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
Βαμος ενωσιτες! Παμε!απο τη Λαρισα αρχιζουν τα ματσ φωτια.απο εδω και περα καθε απωλεια μας στελνει για βρουβες.σε ετουτο το σημειο θα φανει κατα ποσο η ομαδα του φερερ εχει περα απο αγωνιστικη αξια και μεγαλα ουμπαλα.οι παικτες πρεπει να κοιταξουν καλα τον δικεφαλο στη φανελα τους και να γαμ.. οποιον βρουν μπροστα τους!η ΑΕΚ ωρες ωρες δειχνει να παιζει χωρις συστημα(ειδικα στην αμυνα επικρατει το αλφαδι)και μαλλον ειναι αργα για να υιοθετησει ενα.παρ'ολα αυτα η μπαλα που εχουμε δει στο παρελθον απο το λυμπε κ το ζηκο,το συνεχομενο σκοραρισμα του Μπλανκο,οι περγαμηνες του Εντινιο και του Καλον και η αβαντα που πηρε ο τελευταιος με το..καλημερα-γκολ,σε σχεση με τη προσαρμογη του στην ομαδα,μας κανουν ολους αισιοδοξους.προσθετουμε στα παραπανω καποια πιθανα μαγικα του Ριμπο και τη μετριοτατη εικονα του Παουλη και του γαυρου και ποιος μας πιανει..θα γινει ετσι ομως ρε αδερφια?μακαρι.αυτο που εγω προσωπικα ειμαι πολυ περιεργος να δω ειναι τι θα γινει με τους επιθετικους.εντινιο,καλον,λυμπε,μπλανκο συν τον μαντουκα που τον βαζει φορ καποιες φορες.τι θα κανει ο Σερα?παιδια θα φανω ιεροσυλος σε καποιους αλλα εγω θα επαιζα με κορυφη Μπλανκο και απο πισω του Καλον και Εντινιο.αυτοι οι δυο μαλλον μπορουν να ξεκινησουν σαν πλαγιοι.ειναι και οι δυο διαολοι με τη μπαλα και θα φτιαξουν πολλα ρηγματα.ο λυμπε ας μπαινει στο 60.το σαββατο βλεπω το θρεντ της χανουμας να πιανει φωτια.ελπιζω ο υπαιτιος να ειναι ο Καλον.ρε πουστη μου ακομα και ο Βιενλινσκι μας εχει χαρισει νικη στη Λαρισα, τωρα που εχουμε αργεντινο και 3 μαυρους θα κολησουμε?Παμε μωρη αρωστεια..παμε να τους γαμ.. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
:dancing:
enosilarge20080207mr7.png
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα αδέλφια μου.

Με Χετάφε παίζουμε Τετάρτη 13/2 στις 20.00.
Δεν χρειάζεται να πω που θα είμαστε εκείνη την μέρα.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom