Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Καλημέρα και από τα παρολίγο χιονισμένα Χανιά!!!
 

Επισκέπτης
παπαρα θεοσκοτεινε.....
ΠΑΛΙ δικαιοθηκε ο nik!!!!
αιντε κορο'ι'δο...απο το πρωι το γνωριζα...εγω κανονισα να μην γινει η αγωνιστικη γιατι εχω δουλειες και δεν θα πηγενα γηπεδο...
τουλάχιστον γλιτώνουμε και τον κλόκαιρο που έχει και το ΟΑΚΑ θα ήταν άδειο αν γινόταν ο αγώνας αύριο.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εμείς θα πηγαίναμε κ ας είχε -30.
Εχώ πάει κ με χειρότερο καιρό στο γήπεδο.Θυμάμαι πριν 2 χρόναι με τον Ατρόμητο στο 1-0 που πήγα με φόρμα από μέσα κ τζιν από πάνω παντελόνι.Τρελλό κρύο τότε. :uglystupid:
 

Επισκέπτης
Εμείς θα πηγαίναμε κ ας είχε -30.
Εχώ πάει κ με χειρότερο καιρό στο γήπεδο.Θυμάμαι πριν 2 χρόναι με τον Ατρόμητο στο 1-0 που πήγα με φόρμα από μέσα κ τζιν από πάνω παντελόνι.Τρελλό κρύο τότε. :uglystupid:
δεν μιλάω για συγκεκριμένα άτομα αδελφέ απλά μιλάω γενικά και θα ήταν άσχημο για την ομάδα μας να παίζει με λίγο κόσμο τώρα που τον έχει ανάγκη.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Εμείς θα πηγαίναμε κ ας είχε -30.
Εχώ πάει κ με χειρότερο καιρό στο γήπεδο.Θυμάμαι πριν 2 χρόναι με τον Ατρόμητο στο 1-0 που πήγα με φόρμα από μέσα κ τζιν από πάνω παντελόνι.Τρελλό κρύο τότε. :uglystupid:

Κρυώνουνε μωρέ ταραμά τα παληκάρια? Σιγά μη βάλεις και σκελέα!!!
 

Επισκέπτης
Κρυώνουνε μωρέ ταραμά τα παληκάρια? Σιγά μη βάλεις και σκελέα!!!
κάποτε βρε σύντεκνε βάζαμε στην μέσα τσέπη στο σακάκι κάνα μπουκάλι με ποτό και την βγάζαμε καθαρή πηγαίναμε μεγάλες παρέες τώρα για χάρη μερικών μαλακισμένων σε λίγο και το καβλί θα το αφήνουμε έξω από το γήπεδο.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Κρυώνουνε μωρέ ταραμά τα παληκάρια? Σιγά μη βάλεις και σκελέα!!!
Κρυώνουνε μωρέ ταραμά τα παληκάρια? Σιγά μη βάλεις και σκελέα!!!


Εγω κρυώνω μακάκα μου.Εσύ που δεν πονάς γιατί ΄΄δεν πονάνε ορέ τα παλληκάρια΄΄ τι να πεις;;;;
Και παρεπιπτόντως ευχαριστώ.Ηδη αναρωτήθηκαν μερικοί,αλλά εγώ τίποτα.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Και πες του dwfk να βγάλει τη φρώσσο γιατί μπερδεύτηκα χτες!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ο Καλόν από τα αζήτητα ήρθε.Το θεωρεί το νέο του στοίχημα προκειμένου να αναστηθεί ποδοσφαιρικά.αΒέβαια αυτό δεν αναιρεί ότι είναι ένα πολύ μεγάλο όνομα αλλά είχε πέσει σε πλήρη ανυπαρξία.Ίσως κ για αυτό δεν του έκαναν μεγαλύτερο συμβόλαιο.Μην μας βγει πατάτα.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
κάποτε βρε σύντεκνε βάζαμε στην μέσα τσέπη στο σακάκι κάνα μπουκάλι με ποτό και την βγάζαμε καθαρή πηγαίναμε μεγάλες παρέες τώρα για χάρη μερικών μαλακισμένων σε λίγο και το καβλί θα το αφήνουμε έξω από το γήπεδο.
σιγουρα υπαρχει ο φοβος επεισοδιων για πολλους αλλα νομιζω οτι ο λογος που κοψαν πολλοι το γηπεδο ειναι οικονομικο,δεν μπορει ο καθε προεδρος να πεταει 30-40 ευρω και βαλε οταν παιζει με τον π.ο.κ. για να κονομησει και το γηπεδο να μην εχει ουτε τουαλετα.θα επρεπε να μπει στανταρ τιμη
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Καλημέρα κι από μένα παίδες,η 19η αγωνιστική που ήταν προγραμματισμένη για αύριο  θα  γίνει το Σ/Κ!!!υπάρχει και ένα ενδεχόμενο να μην στριμώξουν σε κάποια άλλη τετάρτη το υπόλοιπο πρόγραμμα και να ολοκληρωθεί το πρωτάθλημα μια βδομάφα αργότερα...ακόμα δεν έχει οριστικοποιηθεί τίποτα.

<<Κάποιο κενό στο καλεντάρι προσπαθούν να βρουν Σούπερ Λίγκα και ΕΠΟ προκειμένου να διεξαχθεί μία αγωνιστική του πρωταθλήματος, μετά τη μετάθεση της 19ης από την Τετάρτη για την Κυριακή λόγω του θανάτου του Αρχιεπισκόπου. Η σειρά των εναπομείναντων αγώνων δεν πρόκειται να αλλάξει και αναζητείται μία Τετάρτη για να γίνουν αγώνες. Οι λύσεις που εξετάζονται είναι δύο: α) να αλλάξει μία ημερομηνία αγώνων Κυπέλλου (έγινε πρόταση για τις 27/2, αλλά απορρίφθηκε από την ΕΠΟ) και β) να ολοκληρωθεί το πρωτάθλημα στις 16 αντί στις 13 Απριλίου. Στη δεύτερη περίπτωση το πρόβλημα έγκειται στο ότι τα play-offs για τις θέσεις 2-5 θα ξεκινούν μόλις τρεις μέρες μετά>>

Πηγή
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Και πες του dwfk να βγάλει τη φρώσσο γιατί μπερδεύτηκα χτες!!!!
Και πες του dwfk να βγάλει τη φρώσσο γιατί μπερδεύτηκα χτες!!!!

Aστον αυτόν.Αγαπάει τρελλά.Έχει σπιτώσει ένα του ανατολικού μπλοκ κ περνάει ζάχαρη.Φεύγει φαντάρος βλεπεις κ κάνει αμζεμένες καταθέσεις πάσης φύσεως.
 

Επισκέπτης
σιγουρα υπαρχει ο φοβος επεισοδιων για πολλους αλλα νομιζω οτι ο λογος που κοψαν πολλοι το γηπεδο ειναι οικονομικο,δεν μπορει ο καθε προεδρος να πεταει 30-40 ευρω και βαλε οταν παιζει με τον π.ο.κ. για να κονομησει και το γηπεδο να μην εχει ουτε τουαλετα.θα επρεπε να μπει στανταρ τιμη
εγώ φίλε μου χρόνια είχα διαρκείας και μιλάμε ήμαστε μια παρέα 17 άτομα και τώρα αμφιβάλω αν συνεχίζουν κάνα δυο να έχουν από αυτούς διαρκείας, και όλα αυτά για της φασαρίες περισσότερο.
η τιμή μπορεί να τσούζει λίγο αλλά η αρρώστια είναι αρρώστια.
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
εγώ φίλε μου χρόνια είχα διαρκείας και μιλάμε ήμαστε μια παρέα 17 άτομα και τώρα αμφιβάλω αν συνεχίζουν κάνα δυο να έχουν από αυτούς διαρκείας, και όλα αυτά για της φασαρίες περισσότερο.
η τιμή μπορεί να τσούζει λίγο αλλά η αρρώστια είναι αρρώστια.
+1000 στη σκεπαστη ξεκινουσαμε 10-15 ατομα κ πηγαιναμε παρεα τωρα παμε 2 και καμια φορα κ μονος μου κ ερχεται η κοπελια μου για παρεα
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
εγώ φίλε μου χρόνια είχα διαρκείας και μιλάμε ήμαστε μια παρέα 17 άτομα και τώρα αμφιβάλω αν συνεχίζουν κάνα δυο να έχουν από αυτούς διαρκείας, και όλα αυτά για της φασαρίες περισσότερο.
η τιμή μπορεί να τσούζει λίγο αλλά η αρρώστια είναι αρρώστια.
σιγουρα ειναι και αυτο,οπως επισης παιζει ρολο σε εσας και το ο.α.κ.α το οποιο ειναι αχαρο γηπεδο τελειως,αν παιζατε φιλαδελφεια θα ηταν διαφορετικα,παντως επειδη και εγω ειχα διαρκειας καραισκακη με παρεα το κοψαμε φετος και ενας λογος ηταν το οικονομικο,βγαινει κοντα στο 500 το πιο φτηνο σε μας.επισης και η τηλεοραση εχει κανει ζημια στην προσελευση του κοσμου
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Όταν βρίσκεις δικαιολογίες να μην πας να δεις την ΑΡΡΩΣΤΙΑ...βρίσκεις πολλές. ;)
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Όταν βρίσκεις δικαιολογίες να μην πας να δεις την ΑΡΡΩΣΤΙΑ...βρίσκεις πολλές. ;)
συμφωνω οτι ολα μπορει να ειναι δικαιολογιες,εκτος του οικονομικου.βεβαια ολα ειναι θεμα προτεραιοτητων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom