Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
:dancing:
 

Συνημμένα

  • enwsh_m.jpg
    enwsh_m.jpg
    53,8 KB · Εμφανίσεις: 20

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα αδέλφια μου-πρωταθλητές της 18ης αγωνιστικής.ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ χθες με την προσθήκη του Μωχάμεντ Καλόν στην ομάδα μας.Ακόμα αναμένεται να κλείσει κ ο Εντίνιο,όπερ κ σημαίνει ότι αποκτάμε φοβερή γραμμή πυρός μπροστά.Αναμένουμε κ την φυσιολογική ένταξη κ του αμυντικού χαφ,οπότε η ομάδα ενισχύεται σε μεγάλο βαθμό τόσο για το πρωτάθλημα όσο κ για την Ευρώπη.
 

Επισκέπτης
Καλημέρα αδέλφια μου-πρωταθλητές της 18ης αγωνιστικής.ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ χθες με την προσθήκη του Μωχάμεντ Καλόν στην ομάδα μας.Ακόμα αναμένεται να κλείσει κ ο Εντίνιο,όπερ κ σημαίνει ότι αποκτάμε φοβερή γραμμή πυρός μπροστά.Αναμένουμε κ την φυσιολογική ένταξη κ του αμυντικού χαφ,οπότε η ομάδα ενισχύεται σε μεγάλο βαθμό τόσο για το πρωτάθλημα όσο κ για την Ευρώπη.
έχουμε εναλλαγή του νικ?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα μέγιστέ αδερφέ μου.Σκοτεινός ήμουν,σκοτεινός παρέμεινα.Απλά εξελληνίστικα πλέον.

Μία κ σήμερα ε;

Θα χουμε αρκετούς αλλόθρησκους.Μην τους μανουριάσεις. :rockon:
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Χανουμια και το Ροναλντινιο να κανετε μεταγραφη στο τελος θα παρετε ενα μεγαλο,ζεστο,χοντρο καβλι χαχαχαχαχαχαχα
 

Επισκέπτης
Καλημέρα μέγιστέ αδερφέ μου.Σκοτεινός ήμουν,σκοτεινός παρέμεινα.Απλά εξελληνίστικα πλέον.

Μία κ σήμερα ε;

Θα χουμε αρκετούς αλλόθρησκους.Μην τους μανουριάσεις. :rockon:
όχι μωρέ αδελφέ γιατί να τους μανουριάσω? εγώ τουλάχιστον το τελευταίο διάστημα δεν έχω δώσει τέτοια δικαιώματα.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.231
Like
448
Πόντοι
36
Καλημέρα φίλοι!  :)

Dark, με υγεία το "εξελληνισμένο" nick  :dancing:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλώστον τον άσπονδο φίλο.Σε περιμένω αύριο.Τώρα που δεν θα έχει ματς,θα είσαι κ πιο άνετος.Μην ανησυχείς θα έχω δέσει τον Αρίωνα. :dancing:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μήπως ξέρει κανείς αν τώρα που αναβλήθηκε η αγωνιστική κ θα πάει το Σ/Κ θα μετακυληθούν όλες οι αγωνιστικές τα επόμενα Σ/Κ ή θα παίξει καμμιά εμβόλιμη τεταρτιάτικα;
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Μήπως ξέρει κανείς αν τώρα που αναβλήθηκε η αγωνιστική κ θα πάει το Σ/Κ θα μετακυληθούν όλες οι αγωνιστικές τα επόμενα Σ/Κ ή θα παίξει καμμιά εμβόλιμη τεταρτιάτικα;
σιγουρα θα παιχτει εμβολιμη γιατι αλλιως δεν τελειωνει με τιποτα απριλιο το πρωταθλημα,τωρα το ποτε ουτε στην λιγκα δεν το ξερουν
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Δ΄σκολο το βλέπω για εμβόλιμη.Έχει συνέχεια κύπελλα Ελλάδος κ Ευρώπη,οπότε δεν τους βλέπω να βάλουν εμβόλιμη.Πιο πιθανό το κόβω να τελειώσει καμμιά βδομάδα μετά.Πάντως το θεωρώ υπερβολικό να αναβληθεί η αγωνιστική αύριο.
 

Επισκέπτης
Δ΄σκολο το βλέπω για εμβόλιμη.Έχει συνέχεια κύπελλα Ελλάδος κ Ευρώπη,οπότε δεν τους βλέπω να βάλουν εμβόλιμη.Πιο πιθανό το κόβω να τελειώσει καμμιά βδομάδα μετά.Πάντως το θεωρώ υπερβολικό να αναβληθεί η αγωνιστική αύριο.
βρε την άλλη εβδομάδα έχει τουρνέ η Εθνική στην Κύπρο μιλάμε 6 μήνες πριν το ευρωκύπελο, εμείς πάντως παίζουμε την Κυριακή στης 7 με τον Πανιώνιο.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Δ΄σκολο το βλέπω για εμβόλιμη.Έχει συνέχεια κύπελλα Ελλάδος κ Ευρώπη,οπότε δεν τους βλέπω να βάλουν εμβόλιμη.Πιο πιθανό το κόβω να τελειώσει καμμιά βδομάδα μετά.Πάντως το θεωρώ υπερβολικό να αναβληθεί η αγωνιστική αύριο.
και εγω το θεωρω υπερβολη,αλλα δυστυχως δεν ειναι η μονη στο ελλαντα
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
βρε την άλλη εβδομάδα έχει τουρνέ η Εθνική στην Κύπρο μιλάμε 6 μήνες πριν το ευρωκύπελο, εμείς πάντως παίζουμε την Κυριακή στης 7 με τον Πανιώνιο.
βρε την άλλη εβδομάδα έχει τουρνέ η Εθνική στην Κύπρο μιλάμε 6 μήνες πριν το ευρωκύπελο, εμείς πάντως παίζουμε την Κυριακή στης 7 με τον Πανιώνιο.


Και είχα να πάω για snowbord ρε φούστη μου Καλάβρυτα.θα πάω δεν μπορώ κ κατευθείαν με την σανίδα φορτωμένη θα ρθω ΟΑΚΑ.
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Χανουμια και το Ροναλντινιο να κανετε μεταγραφη στο τελος θα παρετε ενα μεγαλο,ζεστο,χοντρο καβλι χαχαχαχαχαχαχα
ενταξει πρασινε λαγε οτι πεις!ξυσε μας τωρα λιγο τα αρχιδια μιας κ εισαι απο κατω μας
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Καταρχάς ο Νίκος λέει παπαριές.Προς το παρών δεν έχει βγει καμμιά επίσημη ανακοίνωση για την Τετάρτη για το αν θα αναβληθεί.Και σε παρακαλώ κόψε την παραπληροφόρηση εδώ μέσα.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


Ο χαρτομαντηλάκιας που είναι να μοιράσει χαρτομάντηλα;
παπαρα θεοσκοτεινε.....
ΠΑΛΙ δικαιοθηκε ο nik!!!!
αιντε κορο'ι'δο...απο το πρωι το γνωριζα...εγω κανονισα να μην γινει η αγωνιστικη γιατι εχω δουλειες και δεν θα πηγενα γηπεδο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom