Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Δεν ξέρω για τον Ολυμπιακό,ούτε με απασχολεί βέβαια.Αλλά στην ΑΕΚ υπάρχουν διαρκείας για όλα τα βαλλάντια.Βέβαια ο κόσμος ανταποκρίθηκε με το μεγαλύτερο ρεκόρ διαρκείας που έχει κοπεί στην Ελλάδα ΠΟΤΕ.

Αλλά ξαναλέω,όταν έχεις δικαιολογίες να μην πας,ΒΡΙΣΚΕΙΣ.

Και τα λεφτά να μην έχεις πάλι βρίσκεις.Θα κόψεις από αλλού...που δεν είναι κ τόσο σημαντικό.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Δεν ξέρω για τον Ολυμπιακό,ούτε με απασχολεί βέβαια.Αλλά στην ΑΕΚ υπάρχουν διαρκείας για όλα τα βαλλάντια.Βέβαια ο κόσμος ανταποκρίθηκε με το μεγαλύτερο ρεκόρ διαρκείας που έχει κοπεί στην Ελλάδα ΠΟΤΕ.

Αλλά ξαναλέω,όταν έχεις δικαιολογίες να μην πας,ΒΡΙΣΚΕΙΣ.

Και τα λεφτά να μην έχεις πάλι βρίσκεις.Θα κόψεις από αλλού...που δεν είναι κ τόσο σημαντικό.
το θεμα ομως δεν ειναι τα διαρκειας που κοβεις,αλλα το ποσοι πανε στο γηπεδο και νομιζω οτι γι'αυτο λεγαμε.το οτι εχει 25000 διαρκειας η αεκ και μεσο ορο εχει 17000 κατι σημαινει
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Λοιπον Ξεχναω ΤΩΡΑ τα οπαδικα και ζητω να μαθω πως εκανες μεταβολη το nick!!!!!!
BOHΘΕΙΑ!!!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
το θεμα ομως δεν ειναι τα διαρκειας που κοβεις,αλλα το ποσοι πανε στο γηπεδο και νομιζω οτι γι'αυτο λεγαμε.το οτι εχει 25000 διαρκειας η αεκ και μεσο ορο εχει 17000 κατι σημαινει
το θεμα ομως δεν ειναι τα διαρκειας που κοβεις,αλλα το ποσοι πανε στο γηπεδο και νομιζω οτι γι'αυτο λεγαμε.το οτι εχει 25000 διαρκειας η αεκ και μεσο ορο εχει 17000 κατι σημαινει


Και σε αυτό σου έχω την απάντηση.Προφανώς θέλουμε να βοηθάμε την ομάδα μας με λεφτά που έχει ανάγκη αδιαφορώντας για αν θα πάνε.Και βέβαια υπάρχει κ μια μερίδα οπαδών που παίρνει διαρκείας για τα ντέρμπι μόνο κ για τα Ευρωπαϊκά.Υπάρχει κ αυτή η κατηγορία φιλάθλων.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
και για το θέμα του nik μου.Άλλαξε κατόπιν παράκλησης προς εμένα των admin επειδή το προηγούμενο ήταν ολόκληρη φράση κ δημιουργούσε χωροταξικά προβλήματα.Δεν ήθελα εγώ να αλλάξει αλλά δεν είχα κ πρόβλημα.Έγινε καθαρά για λόγους τεχνικούς κ μόνο.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
και για το θέμα του nik μου.Άλλαξε κατόπιν παράκλησης προς εμένα των admin επειδή το προηγούμενο ήταν ολόκληρη φράση κ δημιουργούσε χωροταξικά προβλήματα.Δεν ήθελα εγώ να αλλάξει αλλά δεν είχα κ πρόβλημα.Έγινε καθαρά για λόγους τεχνικούς κ μόνο.
Θα μπορούσες να το κάνεις και ΜΟΥΝ!!! :2funny:
 

Επισκέπτης
Και σε αυτό σου έχω την απάντηση.Προφανώς θέλουμε να βοηθάμε την ομάδα μας με λεφτά που έχει ανάγκη αδιαφορώντας για αν θα πάνε.Και βέβαια υπάρχει κ μια μερίδα οπαδών που παίρνει διαρκείας για τα ντέρμπι μόνο κ για τα Ευρωπαϊκά.Υπάρχει κ αυτή η κατηγορία φιλάθλων.
εγώ όταν είχα το διαρκείας με την παρέα μου μάλιστα οι περισσότεροι ήταν μέλη από τον σύνδεσμο Αθηνών σε κάθε αγώνα ήμαστε μέσα βρέξει χιονίσει , μαζευόμαστε πριν τον αγώνα πολύ νωρίς πίναμε τα ούζα μας μετά γήπεδο και μετά πάλι για ούζα.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
εγώ όταν είχα το διαρκείας με την παρέα μου μάλιστα οι περισσότεροι ήταν μέλη από τον σύνδεσμο Αθηνών σε κάθε αγώνα ήμαστε μέσα βρέξει χιονίσει , μαζευόμαστε πριν τον αγώνα πολύ νωρίς πίναμε τα ούζα μας μετά γήπεδο και μετά πάλι για ούζα.
Αν σας ρωτούσε κανείς στο δρόμο μετά τον αγώνα "Πόσο ήρθε το ματς?"...ξέρατε να του πείτε? :cheesy:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Και σε αυτό σου έχω την απάντηση.Προφανώς θέλουμε να βοηθάμε την ομάδα μας με λεφτά που έχει ανάγκη αδιαφορώντας για αν θα πάνε.Και βέβαια υπάρχει κ μια μερίδα οπαδών που παίρνει διαρκείας για τα ντέρμπι μόνο κ για τα Ευρωπαϊκά.Υπάρχει κ αυτή η κατηγορία φιλάθλων.
το καταλαβαινω αυτο ρε dark και δεν το ειπα με κακια,απλα λεγαμε για προσελευση φιλαθλων στο γηπεδο και γιατι δεν πανε,τα διαρκειας ειναι ενδεικτικα και δεν σημαινουν κατι ως προς την προσελευση και το θεωρησα ασχετο με την κουβεντα
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Δεν είδα πουθενά κακία στα μηνύματά σου.Αλήθειες λες κ γράφεις.Και σου απαντώ με τα δικά μου επιχεειρήματα.κ γω απορώ για τα 25.500 διαρκείας που δεν αντιστοιχούν στην προσεέλυση του κόσμου κ ψάχνω να βρω τα αίτια.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
εγώ όταν είχα το διαρκείας με την παρέα μου μάλιστα οι περισσότεροι ήταν μέλη από τον σύνδεσμο Αθηνών σε κάθε αγώνα ήμαστε μέσα βρέξει χιονίσει , μαζευόμαστε πριν τον αγώνα πολύ νωρίς πίναμε τα ούζα μας μετά γήπεδο και μετά πάλι για ούζα.
εγώ όταν είχα το διαρκείας με την παρέα μου μάλιστα οι περισσότεροι ήταν μέλη από τον σύνδεσμο Αθηνών σε κάθε αγώνα ήμαστε μέσα βρέξει χιονίσει , μαζευόμαστε πριν τον αγώνα πολύ νωρίς πίναμε τα ούζα μας μετά γήπεδο και μετά πάλι για ούζα.


Υπάρχει κάτι που κανεις στην ζωή σου που δεν το συνοδεύεις με ούζα;
και μετά μου λες ότι σε πιάνει εύκολα το φαί.
 

Επισκέπτης
Υπάρχει κάτι που κανεις στην ζωή σου που δεν το συνοδεύεις με ούζα;
και μετά μου λες ότι σε πιάνει εύκολα το φαί.
στο χωριό μου όταν πας 2 με 3 χιλιόμετρα πριν μπεις η ατμόσφαιρα μυρίζει ούζο και έτσι τα τιμάμε.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Δεν είδα πουθενά κακία στα μηνύματά σου.Αλήθειες λες κ γράφεις.Και σου απαντώ με τα δικά μου επιχεειρήματα.κ γω απορώ για τα 25.500 διαρκείας που δεν αντιστοιχούν στην προσεέλυση του κόσμου κ ψάχνω να βρω τα αίτια.
οκ προσωπικα για εσας πιστευω οτι ο κυριοτερος λογος ειναι το οτι παιζεται ο.α.κ.α.πιστευω οτι δεν βολευει για ελληνικο πρωταθλημα και ειναι πολυ αχαρο.το λεω γιατι ετσι ενιωθα και εγω(+ οτι δεν με βολευε η προσβαση)οταν παιζαμε ο.α.κ.α και ειχα διαρκειας.δεν σου κρυβω οτι σε πολλα παιχνιδια ειχα παει μονο και μονο επειδη ειχα το διαρκειας ηδη.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
γειά σας συναγωνιστές. Ελπίζω ο Καλόν να παίξει την μπάλλα που ξέρει στην ΑΕΚ.¨Τώρα όσον αφορά το πρωτοσέλιδο στον Φίλαθλο, θα βάλω ένα κουίζ. Ποιανού κουμπάρος είναι ο Καραγιαννίδης?



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
γειά σας συναγωνιστές. Ελπίζω ο Καλόν να παίξει την μπάλλα που ξέρει στην ΑΕΚ.¨Τώρα όσον αφορά το πρωτοσέλιδο στον Φίλαθλο, θα βάλω ένα κουίζ. Ποιανού κουμπάρος είναι ο Καραγιαννίδης?



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
Εγώ είμαι υπέρ της μεταγραφής του Καλόν!Αλλά σε τι διαφωνείς με αυτό που γράφει ο "Φίλαθλος" ?
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα αδέρφια. Για μένα ο Φίλαθλος είναι από τις χειρότερες εφημερίδες. Και καλά αντικειμενική...αλλά ένα καλό λόγο για την ΑΕΚ έχω χρόνια να δω...Δε λέω γλύψιμο που κάνει στους άλλους....μια καλή κουβέντα....Το χτεσινό πρωτοσέλιδο του Φίλαθλου το θυμάται κανείς;;;;Ιδού....το μεγαλείο της αντικειμενικότητας....

filathlos_l.jpg
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ο Καραγιαννίδης είναι ΑΕΚΤΖΗΣ.Παράλληλα είναι και ο θρυλικός Αποδυτηριάκιας.
Ποτέ όμως δεν κατάλαβα προς τι ο μόνιμος πόλεμος είς βάρος της ΑΕΚ από την εν λόγω φυλλάδα.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Καλημέρα αδέρφια. Για μένα ο Φίλαθλος είναι από τις χειρότερες εφημερίδες. Και καλά αντικειμενική...αλλά ένα καλό λόγο για την ΑΕΚ έχω χρόνια να δω...Δε λέω γλύψιμο που κάνει στους άλλους....μια καλή κουβέντα....Το χτεσινό πρωτοσέλιδο του Φίλαθλου το θυμάται κανείς;;;;Ιδού....το μεγαλείο της αντικειμενικότητας....
Το "Αέρας ο Πάο" δεν σου άρεσε?Καλώς ή κακώς αυτή ήταν η νίκη της αγωνιστικής...συμφωνώ ότι οι "αντικειμενικές" εφημερίδες είναι συνήθως οι πιο επικίνδυνες!Στις οπαδικές ξέρεις ότι υπάρχουν υπερβολές και αν έχεις κρίση ξέρεις να αξιολογείς αυτά που διαβάζεις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom