Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
γειά σας συναγωνιστές. Κατ'αρχήν ο Καραγιαννίδης είναι κουμπάρος του Μελισσανίδη και από τότε που ήρθε ο Ντέμης στην ΑΕΚ ξεκίνησε ο πόλεμος. Εχθρική αντιμετώπιση προς την ΑΕΚ. Ο Καραγιαννίδης κάνει πόλεμο στον Ντέμη. Αγαπητέ gatto να σου πω την διαφορά ορισμένων εφημερίδων σε ότι αφορά στην ΑΕΚ. Διάβασες σε καμία εφημερίδα ότι ο Λεονάρντο του Ολυμπιακού ήρθε από ομάδα Β'Εθνικής της Βραζιλίας? Οχι. Κανένας δημοσιογράφος δεν το έγραψε. Για τον Καλόν γράφουν για αζήτητα. Μην το ψάχνεις.
Θυμάσαι άρθρο της SPORT DAY για τις 77 κινήσεις του Μπελούτσι σε φιλικό ? Που ξανακούστηκε αυτό? Μας έγραψαν και σε ποιο λεπτό εκτέλεσε πλάγιο.
Η διαφορά αντιμετώπισης από όλες τις εφημερίδες είναι εξωφρενική. Αυτό εμένα με ενοχλεί πολύ. Και ξέρετε γιατί? Επειδή ο Ντέμης δεν τα σκάει.


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
δεν τα σκάει σε δημοσιογράφους εννοώ.




αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
γειά σας συναγωνιστές. Κατ'αρχήν ο Καραγιαννίδης είναι κουμπάρος του Μελισσανίδη και από τότε που ήρθε ο Ντέμης στην ΑΕΚ ξεκίνησε ο πόλεμος. Εχθρική αντιμετώπιση προς την ΑΕΚ. Ο Καραγιαννίδης κάνει πόλεμο στον Ντέμη. Αγαπητέ gatto να σου πω την διαφορά ορισμένων εφημερίδων σε ότι αφορά στην ΑΕΚ. Διάβασες σε καμία εφημερίδα ότι ο Λεονάρντο του Ολυμπιακού ήρθε από ομάδα Β'Εθνικής της Βραζιλίας? Οχι. Κανένας δημοσιογράφος δεν το έγραψε. Για τον Καλόν γράφουν για αζήτητα. Μην το ψάχνεις.
Θυμάσαι άρθρο της SPORT DAY για τις 77 κινήσεις του Μπελούτσι σε φιλικό ? Που ξανακούστηκε αυτό? Μας έγραψαν και σε ποιο λεπτό εκτέλεσε πλάγιο.
Η διαφορά αντιμετώπισης από όλες τις εφημερίδες είναι εξωφρενική. Αυτό εμένα με ενοχλεί πολύ. Και ξέρετε γιατί? Επειδή ο Ντέμης δεν τα σκάει.


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
στον τυπο του ολυμπιακου γραφτηκε παντως οτι επαιζε β'εθνικη,για τις αλλες δεν ξερω
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Δεν θα διαφωνήσω στα πιο πολλά από αυτά που λες liakoss αν και προσωπικά δεν με απασχολεί καθόλου το να μου "χαιδεύουν" τα αυτιά και τα μάτια οι φυλλάδες!Πάντως ειδικά από την sportday δεν θα πρέπει να έχουν παράπονο οι Αεκτζήδες που γουστάρουν το "γλύψιμο"...μην ξαναλέμε τα ίδια!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καραγιαννίδης και Μελισσανίδης ε; :think:

Από τέτοιους Αεκάρες έχουμε χορτάσει χρόνια τώρα.
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Το "Αέρας ο Πάο" δεν σου άρεσε?Καλώς ή κακώς αυτή ήταν η νίκη της αγωνιστικής...συμφωνώ ότι οι "αντικειμενικές" εφημερίδες είναι συνήθως οι πιο επικίνδυνες!Στις οπαδικές ξέρεις ότι υπάρχουν υπερβολές και αν έχεις κρίση ξέρεις να αξιολογείς αυτά που διαβάζεις...

Ήταν η νίκη της αγωνιστικής αλλά όχι και αέρα....Άλλη νίκη ήταν αέρα ....αλλά αυτήν την φέραν τα σφυρίγματα όπως γράφει η έγκριτη εφημερίδα.

γειά σας συναγωνιστές. Κατ'αρχήν ο Καραγιαννίδης είναι κουμπάρος του Μελισσανίδη και από τότε που ήρθε ο Ντέμης στην ΑΕΚ ξεκίνησε ο πόλεμος. Εχθρική αντιμετώπιση προς την ΑΕΚ. Ο Καραγιαννίδης κάνει πόλεμο στον Ντέμη. Αγαπητέ gatto να σου πω την διαφορά ορισμένων εφημερίδων σε ότι αφορά στην ΑΕΚ. Διάβασες σε καμία εφημερίδα ότι ο Λεονάρντο του Ολυμπιακού ήρθε από ομάδα Β'Εθνικής της Βραζιλίας? Οχι. Κανένας δημοσιογράφος δεν το έγραψε. Για τον Καλόν γράφουν για αζήτητα. Μην το ψάχνεις.
Θυμάσαι άρθρο της SPORT DAY για τις 77 κινήσεις του Μπελούτσι σε φιλικό ? Που ξανακούστηκε αυτό? Μας έγραψαν και σε ποιο λεπτό εκτέλεσε πλάγιο.
Η διαφορά αντιμετώπισης από όλες τις εφημερίδες είναι εξωφρενική. Αυτό εμένα με ενοχλεί πολύ. Και ξέρετε γιατί? Επειδή ο Ντέμης δεν τα σκάει.


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά

+1000000
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Για μένα πιο ΑΕΚΤΖΗΣ είναι ο Τροχανάς που έχει πάρει 7 διαρκείας στο όνομα του στα MEMBERS και βοηθάει εμπράκτως την ομάδα παρά κάποιοι άλλοι που τους έχει ανοίξει η γη κ τους έχει καταπιεί.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Πάντως δεν ζορίστηκε κ πολύ ο βάζελος για να κερδίσει.Αφαντος ήταν ο ΠΑΟΚ.4 τετ α τετ έχασε ο Εν ντόι κ δεν κινδύνεψε επουδενεί ο βάζελος.Ειδικά ο γαύρος να δείτε αερα που θα περάσει.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Ήταν η νίκη της αγωνιστικής αλλά όχι και αέρα....Άλλη νίκη ήταν αέρα ....αλλά αυτήν την φέραν τα σφυρίγματα όπως γράφει η έγκριτη εφημερίδα.
Επειδή είχες πάει στο γήπεδο...θα είδες ότι στο πρώτο ημίχρονο η εμφάνιση μας ήταν κακή!!!Όπως επίσης και ότι ακούστηκαν σφυρίγματα!Ο βάζελος από τις ευκαιρίες που είδα όντως πέρασε αέρα...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Όπως τα λέει ο gatto ήταν.Και κάποιοι οπαδοί στο πέταλο δεν βοήθαγαν κ πολύ με καποια τραγουδάκια.
Romph σε καμμιά περίπτωση δεν παέι το σχόλιο σε σένα ,παρόλο που κατοικοεδρεύεις στο πέταλο.Απλά ήθελα να σχολιάσω κάποιους άλλους μεγάλους ΑΕΚΑΡΕΣ το πώς βοηθάνε εμπεράκτως.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Αγαπητέ gatto. Ούτε εμένα μου αρέσει να μου χαιδεύουν τα αυτιά. Εγώ διαβάζω sport day μόνο για Καρπετόπουλο, Πανούτσο και Σωτηρακόπουλο. Απλά αναφέρω το τι γίνεται στον Αθλητικό τύπο και πως αντιμετωπίζεται η ΑΕΚ.
Κυριαρχεί σε όλες τις εφημερίδες ότι η ΑΕΚ δεν παίζει καλό ποδόσφαιρο. Εγώ να σημειώσω ότι έχει την καλύτερη επίθεση και την καλύτερη άμυνα και είναι πρώτη στις 16 από τις 18 αγωνιστικές που έχουν παιχτεί.




αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ε ναι δεν κοιτάνε τα χάλια των άλλων που σέρνονται στην κυριολεξία κ τους φταίει η ΑΕΚ που δεν παίζει μπάλλα...με 2,17 Μ.Ο γκολ/ματς.Που να παίξει τελικά.
Δεν λέω ότι έχουμε παθει την πλάκα μας με την μπάλλα που έπαιξε αλλά σε κάποια ματς έκανε τις καλύτερες εμφανίσεις από τους 3 μεγάλους φέτος.

Για μένα την καλύτερη μπάλλα την έχει παίξει φέτος η ΑΕΚ,όχι όμως τίποτα έτη φωτός από τους άλλους,απλά κάπως καλύτερη.

Την πιο μεστή κ ουσιαστική μπάλλα την έχουν παίξει οι βάζελοι

Και οι γαύροι ΤΙΠΟΤΑ,για την Ελλάδα μιλάω,γιατί στην Ευρώπη έχουν παίξει μπαλλάρα.
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Επειδή είχες πάει στο γήπεδο...θα είδες ότι στο πρώτο ημίχρονο η εμφάνιση μας ήταν κακή!!!Όπως επίσης και ότι ακούστηκαν σφυρίγματα!Ο βάζελος από τις ευκαιρίες που είδα όντως πέρασε αέρα...

Όντως η εμφάνιση του πρώτου ημιχρόνου ήταν τραγική και όντως ακούστηκαν σφυρίγματα και το γνωστό πλέον σύνθημα "Ξυπνάτε ρεεεε...κτλπ". Αλλά και σε αυτό το ημίχρονο η ΑΕΚ είχε εκτός από το γκολ και άλλες τέσσερις ευκαιρίες για γκολ. Στο δεύτερο ημίχρονο οι καθαρές ευκαιρίες για γκολ ήταν πάνω από 8 (παίζαμε και με παίκτη παραπάνω). Πάμε τώρα στο βάζελο...Καταρχήν τη Κυριακή που προσπάθηα να τον παίξω στοίχημα στη Eurobet ήταν φραγμένο το διπλό (όχι ο αγώνας άσσο και χι έπαιζες κανονικά).Πάμε παρακάτω. Πόσες ευκαιρίες του Παναθηναικού είδες? Το σουτ του Ίβανσιτσ από το διάολο ή 1-2 στο τέλος? Αυτες. Και γκολ μαιμουδάρα. Την προηγούμενη εβδομάδα εξισώσαν τις νίκες και των τριών λόγω του ίδιου σκορ (1-0) και μετά μιλάμε για αντικειμενικότητα....και για πλύση εγκεφάλου που όντως τελικά δουλεύει πολύ καλά.
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Καλησπέρα αδέρφια από τον άρρωστο Ναύαρχο....
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Ε ναι δεν κοιτάνε τα χάλια των άλλων που σέρνονται στην κυριολεξία κ τους φταίει η ΑΕΚ που δεν παίζει μπάλλα...με 2,17 Μ.Ο γκολ/ματς.Που να παίξει τελικά.
Δεν λέω ότι έχουμε παθει την πλάκα μας με την μπάλλα που έπαιξε αλλά σε κάποια ματς έκανε τις καλύτερες εμφανίσεις από τους 3 μεγάλους φέτος.
Για μένα την καλύτερη μπάλλα την έχει παίξει φέτος η ΑΕΚ,όχι όμως τίποτα έτη φωτός από τους άλλους,απλά κάπως καλύτερη.
Την πιο μεστή κ ουσιαστική μπάλλα την έχουν παίξει οι βάζελοι
Και οι γαύροι ΤΙΠΟΤΑ,για την Ελλάδα μιλάω,γιατί στην Ευρώπη έχουν παίξει μπαλλάρα.
Δεν νομιζω να ακουσες κανα Γαυρο να λεει οτι ο Ολυμπιακος εχει παιξει μπαλα στο Πρωταθλημα...
αλλα οταν εχεις μια ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ καινουργια ομαδα δηλαδη εφυγαν περιπου 15 παιχτες απο την σεζον 2006-2007 στην Σεζον 2007-2008 και εχεις αγορασει περιπου 15 Νεους ...και συνεχιζεις να κανεις μεταγραφες....
ο Ολυμπιακος ειναι ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ομαδα και νομιζω οτι υπαρχει δικαιολογια!!!
ο Λογος που οι Γαυροι ειναι χαρουμενοι ειναι οτι φετος εγινε ΣΠΟΥΔΑΙΑ δουλεια στις μεταγραφες
αυτο και μονο συν οτι στο ΤΣ.Λ. παιξαμε "καλα"
Γενικα δεν εχουμε παιξει ΤΙΠΟΤΑ στο Πρωταθλημα
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Συμφωνώ.Εξάλλου έγραψα προσωπική εκτίμηση κ όχι απάντηση σε κάποιο γαύρο.Και οι μεταγραφές ΟΛΩΝ δεν μου λένε τίποτα.
Π.χ. ο πολυφημισμένος Μπραβο δηλ.ΤΙΠΟΤΑ.
και όπως ο Αρουαμπαμαρένα δλ.σχεδόν ΤΙΠΟΤΑ

Εν αντιθέση π.χ. ο δικός μας Ράμμος.

Οι μεταγραφές είναι για τον ενθουσιασμό κξ τίποτα άλλο.Και προφανώς ενθουσιάστηκα με τον Καλόν ως όνομα ΄λλά τι να το κάνω αν γυαλίζει τον πάγκο;
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Όπως τα λέει ο gatto ήταν.Και κάποιοι οπαδοί στο πέταλο δεν βοήθαγαν κ πολύ με καποια τραγουδάκια.
Romph σε καμμιά περίπτωση δεν παέι το σχόλιο σε σένα ,παρόλο που κατοικοεδρεύεις στο πέταλο.Απλά ήθελα να σχολιάσω κάποιους άλλους μεγάλους ΑΕΚΑΡΕΣ το πώς βοηθάνε εμπεράκτως.

Εμένα μου χτύπησαν πολύ πιο άσχημα τα τραγούδια του πετάλου σε προηγούμενο αγώνα κατά άλλων φιλάθλων της ΑΕΚ...Εννοείται πως εγώ προσωπικά ούτε τους παίκτες έχω κράξει ποτέ, αλλά απ'ότι δηλώσανε και οι ίδιοι ίσως να τους ξύπνησε τελικά το "Ξυπνάτε ρεεεε", ίσως και να τους άρεσε σαν σύνθημα!!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Συμφωνώ.Εξάλλου έγραψα προσωπική εκτίμηση κ όχι απάντηση σε κάποιο γαύρο.Και οι μεταγραφές ΟΛΩΝ δεν μου λένε τίποτα.
Π.χ. ο πολυφημισμένος Μπραβο δηλ.ΤΙΠΟΤΑ.
και όπως ο Αρουαμπαμαρένα δλ.σχεδόν ΤΙΠΟΤΑ
Εν αντιθέση π.χ. ο δικός μας Ράμμος.
Οι μεταγραφές είναι για τον ενθουσιασμό κξ τίποτα άλλο.Και προφανώς ενθουσιάστηκα με τον Καλόν ως όνομα ΄λλά τι να το κάνω αν γυαλίζει τον πάγκο;
Ναι δεν αντιλεγω !!!
απλα οι μεταγραφες ειναι η ουσια της φρασης "οι μεγαλοι παιχτες κανουν τις μεγαλες ομαδες "
οταν ξοδευεις και φερνεις παιχταραδες καποια στιγμη θα γινεις μεγαλη ομαδα!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εμένα μου χτύπησαν πολύ πιο άσχημα τα τραγούδια του πετάλου σε προηγούμενο αγώνα κατά άλλων φιλάθλων της ΑΕΚ...Εννοείται πως εγώ προσωπικά ούτε τους παίκτες έχω κράξει ποτέ, αλλά απ'ότι δηλώσανε και οι ίδιοι ίσως να τους ξύπνησε τελικά το "Ξυπνάτε ρεεεε", ίσως και να τους άρεσε σαν σύνθημα!!!!!
Εμένα μου χτύπησαν πολύ πιο άσχημα τα τραγούδια του πετάλου σε προηγούμενο αγώνα κατά άλλων φιλάθλων της ΑΕΚ...Εννοείται πως εγώ προσωπικά ούτε τους παίκτες έχω κράξει ποτέ, αλλά απ'ότι δηλώσανε και οι ίδιοι ίσως να τους ξύπνησε τελικά το "Ξυπνάτε ρεεεε", ίσως και να τους άρεσε σαν σύνθημα!!!!!


Ένα άλλο συνθημα με κάτι λεφτά τι έλεγε φγιατί δεν το άκουγα καλά;

Συμφωνώ για το ξυπνάτε ρε,αλλά κ όταν έμαπιναν γκολ φωναζαν ενα σύνθημα ΄΄απειρου κάλλους΄΄ και είναι αυτό που σε ρωτάω τι έλεγε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom