Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Εγώ θέλω κρεατικό-μπριζολίδι/ψήσε φέρε.www.smilies.4-user.de] Μη[/URL] μου πείτε τίποτα καλαμαράκια και ιστορίες.Και το λέω αυτό γιατί πίσω από το Ναό είναι ένα γνωστό ψαρομάγαζο...
Τι πρόβλημα έχεις με τα ψαρικά?Δηλαδή σε χαλάνε "γαυράκια" ξεροψημένα στο τηγάνι???
:2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Θα είναι κ οι μέρες που θα τα φάμε τραγανά τότε τα γαυράκια gatto,οπότε θα φάμε κρεατάκι.Κράτσα-κρούτσα το γαυράκι.Κράτσα-κρούτσα.

Καλημέρα αδέρφια μου.Ξέσπασε τελικά ο πόλεμος με την Ολυμπιακή ΝΕΤ,μετά την ανήθικη επίθεση του κωλόγαυρου δημοσιογραφίσκου Π.Παπαδημητρίου.Βλέπετε η κρατικοδιαιτη ΝΕΤ, δεν θέλει να χαλάσει τα χατήρια των πελατάκων της γαύρου-βάζελου, μιας κ η ΑΕΚ της χαλάει την μαγιά κ την ζύμη.Ο πόλεμος ξέσπασε κ δεν ξέρω που θα βγουν οι επιδράσεις του.Πλησιάζει κ το ντέρμπι....το βλέπω το αυγό να το καθαρίζουν.

Κάτι άλλο αγωνιστικό.Δεν είδε κανείς την επιτυχημένη παρουσία του Ενσαλίβα ως στόπερ;;;;Με εξέπληξε με την σταθερότητά του στην συγκεκριμένη θέση κ μάλλον βρήκαμε λαυράκι.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
13/12 στις 9 στην Νέα Φιλαδέλφεια η καθιερωμένη συνάντηση των αδερφών-ξαδερφιών-φίλων για κρασάκι-κουβέντα και για τα χρόνια πολλά.Το αναφέρω από τώρα για να κανονίσετε την πορεία σας.όποιος επιθυμεί ας μου στείλει p.m. για λεπτομέρειες.

Μόνο τα αδέρφια του φόρουμ κανονίζουν συναντήσεις που παραβρισκόμαστε ΟΛΟΙ,με φοβερή συμμετοχή,όχι σαν άλλων που έχουν ένα το πολύ 2 άτομα.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Θα είναι κ οι μέρες που θα τα φάμε τραγανά τότε τα γαυράκια gatto,οπότε θα φάμε κρεατάκι.Κράτσα-κρούτσα το γαυράκι.Κράτσα-κρούτσα.

Καλημέρα αδέρφια μου.Ξέσπασε τελικά ο πόλεμος με την Ολυμπιακή ΝΕΤ,μετά την ανήθικη επίθεση του κωλόγαυρου δημοσιογραφίσκου Π.Παπαδημητρίου.Βλέπετε η κρατικοδιαιτη ΝΕΤ, δεν θέλει να χαλάσει τα χατήρια των πελατάκων της γαύρου-βάζελου, μιας κ η ΑΕΚ της χαλάει την μαγιά κ την ζύμη.Ο πόλεμος ξέσπασε κ δεν ξέρω που θα βγουν οι επιδράσεις του.Πλησιάζει κ το ντέρμπι....το βλέπω το αυγό να το καθαρίζουν.

Κάτι άλλο αγωνιστικό.Δεν είδε κανείς την επιτυχημένη παρουσία του Ενσαλίβα ως στόπερ;;;;Με εξέπληξε με την σταθερότητά του στην συγκεκριμένη θέση κ μάλλον βρήκαμε λαυράκι.
Τώρα μεταξύ μας.
Αν δεν είχατε το ισόβιο συμβόλαιο με το συνδρομητικό δεν θα σας έπαιρνε και εσάς η ΝΕΤ?

Καλημέρα σας
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.730
Πόντοι
12.056
Tην καλημερα μου στο κατακιτρινο πασαλιμανι.. :P :rockon:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Τώρα μεταξύ μας.
Αν δεν είχατε το ισόβιο συμβόλαιο με το συνδρομητικό δεν θα σας έπαιρνε και εσάς η ΝΕΤ?

Καλημέρα σας


ΟΧΙ,δεν θα μας έπαιρνε.Τι να μας έκανε;;;Έχει τους ΄΄μεγάλους΄΄
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Έλα τώρα Μάρθα,
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
περίμενε να τελειώσει το συμβόλαιο και θα δούμε τι θα πάρετε και εσείς.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλα΄,μην αρχίζεις,δεν έχω όρεξη.Το σίγουρο όμως είναι ότι δεν θα πάρουμε τον πακτωλό χρημάτων που πήρατε εσείς.Φωνάζετε για το 44 της ΑΕΚ ,που ουσιαστικά λεφτά έχασαν οι 2 εταιρείς-πρώην μεγαλομέτοχοι κ όχι το κράτος κ μόκο όπως πάντα,για τα λεφτά που έδωσε η κρατική ΝΕΤ στην Ολυμπιακάρα μας για τα τηλεοπτικά.Αλλά είπαμε,εκεί είναι η ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ κ όλα να πάνε να γαμ.....
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Αν είχε μόνο τον Ολυμπιακό θα συμφωνούσα μαζί σου.
Το ίδιο και με τον βάζελο. Δεν είναι όμως έτσι.
Για το 44. Ολόκληρο το σύμπαν αναποδογύρισε για να το εφαρμόσουν στην περίπτωση σας και μόνο 2 εταιρείες έχασαν λεφτά?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Αν είχε μόνο τον Ολυμπιακό θα συμφωνούσα μαζί σου.
Το ίδιο και με τον βάζελο. Δεν είναι όμως έτσι.
Για το 44. Ολόκληρο το σύμπαν αναποδογύρισε για να το εφαρμόσουν στην περίπτωση σας και μόνο 2 εταιρείες έχασαν λεφτά?


Ουσιαστικά ΝΑΙ.Τα λεφτά του κράτους που έχασε ήταν πανωτόκια κ προσαυξήσεις στο 80%,δηλαδή ουσιαστικά αέρας κοπανιστός.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Δεν πιστεύω να λείψει κανείς από τα αδέρφια μου την Πέμπτη στο ΟΑΚΑ;

Υ.Γ.:Μπράβο Αlexx που το κλείδωσες.Καιρός ήταν να μπει φραγμός σε κάποια εμετικά κ πρόστυχα πράγματα.
 

Fiasco

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
Υ.Γ.:Μπράβο Αlexx που το κλείδωσες.Καιρός ήταν να μπει φραγμός σε κάποια εμετικά κ πρόστυχα πράγματα.

Κύριε,κύριε ο Δημητράκης μου πήρε την ξύστρα και τον Μπόμπ τον Σφουγγαράκη.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Θα ρθεις φιλαράκι μου ΟΑΚΑ για καλή μπαλίτσα την Πέμπτη;;;Σε περιμένουμε.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Βλέπω Μάχο να ξεκινάει την Ππέμπτη κ Τόζερ,Αρουαμπαμαρένα,Μανού.
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
αντε μωρη αρρωστειαααααααα    ναρκωτικα γυναικες κ λεφτα τι να σου πουν εσενα ολα αυτα....... :rockon:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ΑΕΚ ΟΛΕ-ΟΛΕ
ΑΕΚ ΟΛΕ


Περιμένω ΟΛΟΥΣ τους υγιείς φιλάθλους για κουβεντούλα κ ανταλλαγή απόψεων.

Υ.Γ.:Καλή επιτυχία αύριο στην ομάδα του Ολυμπιακού,στην δύσκολη προσπάθειά του να προκριθεί.
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Τελικά Dark, θα είσαι μέσα την Πέμπτη;

Υ.Γ.:Καλή επιτυχία αύριο στην ομάδα του Ολυμπιακού,στην δύσκολη προσπάθειά του να προκριθεί.
Να ευχηθώ και εγώ τα καλύτερα στην ομάδα του ολυμπιακού. Πιστεύω πως θα τα πάει καλά. Έχει δείξει αρκετή σοβαρότητα στα τελευταία παιχνίδια. ;)
 

tonnie

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
το ειδαμε και αυτο........ :grin:
 

Συνημμένα

  • popos2.jpg
    popos2.jpg
    37,5 KB · Εμφανίσεις: 21

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
το ειδαμε και αυτο........ :grin:
Δεν είναι αυτό που κατάλαβες...είναι προστατευτικό για τα αρχίδια....
ΥΓ--->Αλεξ με συγχωρείς αλλά είσαι λάθος και το ξέρεις....δεν μπορείς για 10 άτομα να κλείνεις ένα ολόκληρο θέμα......εξάλλου αντιπαράθεση είχαν...δεν έγινε και κάτι σπουδαίο...κάποτε κάποιοι εύχονταν να...πεθάνει ο Αρχιεπίσκοπος και τον έβριζαν κιόλας...δεν είδα την ίδια ευαισθησία.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom