Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Άνοιξε το μπουρδελάκι με τα ...στράκια πάλι. :shit:
Υ.Γ.:Μπράβο Αlexx που το κλείδωσες.Καιρός ήταν να μπει φραγμός σε κάποια εμετικά κ πρόστυχα πράγματα.

Δυστυχώς αυτός είσαι. Τίποτα περισσότερο.
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
Θα παρακαλούσα πολύ για δύο πράγματα:
α)Τους Mods να ανοίξουν ένα thread με αλληλομπινελίκια γιατί το παραξηλώσαμε πια,και
β) Τον Dark να ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ να απαντάει και ΝΑ ΤΣΙΜΠΑΕΙ στις προκλήσεις.Ακολουθεί pm στον Dark για τα περαιτέρω..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Δυστυχώς αυτός είσαι. Τίποτα περισσότερο.


Δεν σε ρωτήσαμε κ αν σου αρέσει.Πήγαινε γρα΄ψε στον οχετό,που σηκώνουν σημαίες τούρκικες πάνω στην φανέλα της ΑΕΚ κ λένε τους Μικρασιάτες κ τους Κων/λίτες Τούρκους.Τέτοιοι που είστε τέτοια σας αξίζουν.ΜΗΝ ΕΧΕΙΣΣ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΗ ΜΝΗΜΗ.Εκεί στο μπουρδέλο δεν έγραψες περι γραφικών.
 

Επισκέπτης
Δεν σε ρωτήσαμε κ αν σου αρέσει.Πήγαινε γρα΄ψε στον οχετό,που σηκώνουν σημαίες τούρκικες πάνω στην φανέλα της ΑΕΚ κ λένε τους Μικρασιάτες κ τους Κων/λίτες Τούρκους.Τέτοιοι που είστε τέτοια σας αξίζουν.ΜΗΝ ΕΧΕΙΣΣ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΗ ΜΝΗΜΗ.Εκεί στο μπουρδέλο δεν έγραψες περι γραφικών.
τι ασχολείσαι με τον κάθε βόθρο? δεν θα τους λύσουμε εμείς τα υπαρξιακά προβλήματα.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Τι ζόρι τραβάνε πάλι αυτά?Φοβούνται μην χάσουν το ενδέκατο???
Καλά τους τα είπε κάποτε ο Κάτανετς!!!
 

Επισκέπτης
Τι ζόρι τραβάνε πάλι αυτά?Φοβούνται μην χάσουν το ενδέκατο???
Καλά τους τα είπε κάποτε ο Κάτανετς!!!
εγώ ξέρω ότι μερικές φορές εδώ δίνουμε αξία σε μερικούς που δεν είναι ούτε για φτύσιμο.
την ομάδα μας και την πλακίτσα μας μέσα σε ένα καλό επίπεδο.
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Dark απλά μην ασχολείσαι με τα "γνωστά-άγνωστα" παράσιτα του site.
 

Fiasco

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
Δεν σε ρωτήσαμε κ αν σου αρέσει.Πήγαινε γρα΄ψε στον οχετό,που σηκώνουν σημαίες τούρκικες πάνω στην φανέλα της ΑΕΚ κ λένε τους Μικρασιάτες κ τους Κων/λίτες Τούρκους.Τέτοιοι που είστε τέτοια σας αξίζουν.ΜΗΝ ΕΧΕΙΣΣ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΗ ΜΝΗΜΗ.Εκεί στο μπουρδέλο δεν έγραψες περι γραφικών.
Συγχύζεσαι και πέφτεις σε λάθη μικρέ γραφικέ οπαδέ της ΑΕΚ44.Αλλος σου υπόδειξε το τι είσαι κι εγώ σε είπα γραφικό.3 αγωνιστικές μείνανε και θα ρθεις στα ισια σου κι εσυ οπως και πολλοι αλλοι τα τελευταια χρονια.
Υ.Γ. Εισαι τόσο μπερδεμένος που αυτοαναιρείσαι καθώς απο την μια επικροτείς το κλείδωμα του thread γιατί χρησιμοποιούνται κακές λεξούλες και αισχρές έννοιες,αποφεύγοντας να εστιάσεις στο ότι είσαι ο μοναδικός που προκαλείς σε σταθερή βάση και στα καπάκια ενημερώνεις ότι άνοιξε το thread με τα στρακια.Κριμα δεν ειναι να κανεις τον χαζο?Εκτος κι αν δεν τον κανεις...
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
Dark απλά μην ασχολείσαι με τα "γνωστά-άγνωστα" παράσιτα του site.
Άντε γεια σου πεστα κι εσύ μπας και μας ακούσει...Θα του δέσω τα χέρια να μην γράφει!!
Συγχύζεσαι και πέφτεις σε λάθη μικρέ γραφικέ οπαδέ της ΑΕΚ44.Αλλος σου υπόδειξε το τι είσαι κι εγώ σε είπα γραφικό.3 αγωνιστικές μείνανε και θα ρθεις στα ισια σου κι εσυ οπως και πολλοι αλλοι τα τελευταια χρονια.
Υ.Γ. Εισαι τόσο μπερδεμένος που αυτοαναιρείσαι καθώς απο την μια επικροτείς το κλείδωμα του thread γιατί χρησιμοποιούνται κακές λεξούλες και αισχρές έννοιες,αποφεύγοντας να εστιάσεις στο ότι είσαι ο μοναδικός που προκαλείς σε σταθερή βάση και στα καπάκια ενημερώνεις ότι άνοιξε το thread με τα στρακια.Κριμα δεν ειναι να κανεις τον χαζο?Εκτος κι αν δεν τον κανεις...
Εντάξει φίλε,αρκετά για σήμερα...
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
πικρα ρεεεεεεε κλαμαααααα τα γαυρακιαααααα πικρααααααααααααααα :rockon:
 

Επισκέπτης
Συγχύζεσαι και πέφτεις σε λάθη μικρέ γραφικέ οπαδέ της ΑΕΚ44.Αλλος σου υπόδειξε το τι είσαι κι εγώ σε είπα γραφικό.3 αγωνιστικές μείνανε και θα ρθεις στα ισια σου κι εσυ οπως και πολλοι αλλοι τα τελευταια χρονια.
Υ.Γ. Εισαι τόσο μπερδεμένος που αυτοαναιρείσαι καθώς απο την μια επικροτείς το κλείδωμα του thread γιατί χρησιμοποιούνται κακές λεξούλες και αισχρές έννοιες,αποφεύγοντας να εστιάσεις στο ότι είσαι ο μοναδικός που προκαλείς σε σταθερή βάση και στα καπάκια ενημερώνεις ότι άνοιξε το thread με τα στρακια.Κριμα δεν ειναι να κανεις τον χαζο?Εκτος κι αν δεν τον κανεις...
λοιπόν φίλε άντε και βάλε το κεφάλι σου σε κανένα κουβά με νερό να δείς από που χάνεις.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Προσωπικά σταματάω να γράφω στα οπαδικά. Οι απόψεις είναι δυστυχώς ωσάν τις κωλοτρυπίδες. Άλλες μας αρέσουν κι άλλες οχι, άλλες μας βρωμίζουν κι άλλες οχι.
Παραείμαστε όλοι ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ και δεν θα κάθομαι να ασχολούμαι αν η κότα έκανε το αυγό ή το αυγό την κότα.

Γραφικοί, εκατέρωθεν,  έχετε καταντήσει οι περισσότεροι που δημοσιεύεται φώτο ή βίντεο και άλλα εμπρηστικά σχόλια. Εγώ θα σας τα σχολιάζω? Ή μήπως η γνώμη μου θα σας κάνει να αλλάξετε συμπεριφορά και σκέψη?
Καληνύχτα και καλή τύχη.
 

Fiasco

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
λοιπόν φίλε άντε και βάλε το κεφάλι σου σε κανένα κουβά με νερό να δείς από που χάνεις.

Αν έπιασε σε σένα,πρότεινε το και σε κανένα φιλαράκι σου...

Καλό σας βράδυ με όνειρα γλυκά γεμάτα πρωταθλήματα,κύπελλα και ευρωπαϊκές πορείες
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.726
Πόντοι
12.056
Προσωπικά σταματάω να γράφω στα οπαδικά. Οι απόψεις είναι δυστυχώς ωσάν τις κωλοτρυπίδες. Άλλες μας αρέσουν κι άλλες οχι, άλλες μας βρωμίζουν κι άλλες οχι.
Παραείμαστε όλοι ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ και δεν θα κάθομαι να ασχολούμαι αν η κότα έκανε το αυγό ή το αυγό την κότα.

Γραφικοί, εκατέρωθεν,  έχετε καταντήσει οι περισσότεροι που δημοσιεύεται φώτο ή βίντεο και άλλα εμπρηστικά σχόλια. Εγώ θα σας τα σχολιάζω? Ή μήπως η γνώμη μου θα σας κάνει να αλλάξετε συμπεριφορά και σκέψη?
Καληνύχτα και καλή τύχη.

Για αυτο τον λογο σταματισα και εγω...δεν αντεχω να βριζουν την ομαδα μου συνεχεια οι ιδιοι..και αυτο ειναι και απο τις 2 πλευρες..
Εχει καταντησει αηδια πια.. :jerking: :jerking:
 

Επισκέπτης
Προσωπικά σταματάω να γράφω στα οπαδικά. Οι απόψεις είναι δυστυχώς ωσάν τις κωλοτρυπίδες. Άλλες μας αρέσουν κι άλλες οχι, άλλες μας βρωμίζουν κι άλλες οχι.
Παραείμαστε όλοι ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ και δεν θα κάθομαι να ασχολούμαι αν η κότα έκανε το αυγό ή το αυγό την κότα.

Γραφικοί, εκατέρωθεν,  έχετε καταντήσει οι περισσότεροι που δημοσιεύεται φώτο ή βίντεο και άλλα εμπρηστικά σχόλια. Εγώ θα σας τα σχολιάζω? Ή μήπως η γνώμη μου θα σας κάνει να αλλάξετε συμπεριφορά και σκέψη?
Καληνύχτα και καλή τύχη.
στο καλό και να μας γράφεις. απλά το πρόβλημα δεν είναι η πλάκα που κάνουμε μεταξύ μας αλλά ο τρόπος που αντιδράτε και τα λόγια που λέτε.
 

Fiasco

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0

Επισκέπτης
καλημέρα αδέλφια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom