Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
την χωριάτικη κουφάλες...............ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ......και δεν έρχομαι αν δεν καλέσετε και τον podo...να τον γ....τον π....τον γαύρο........
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
θΑ είναι ολα κανονισμένα.Μην ανησυχείτε.Με τον yiorgo παρέα κιολάς.Καλό απόγευμα σε όλους αδέρφια μου.

[move]Δεν σταματω να τραγουδώ με το μπε-μπε...[/move]


:uglystupid: :idiot: :uglystupid: :idiot:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.730
Πόντοι
12.056
Kεμπαπ Κεμπαπ  :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
Εγώ θέλω κρεατικό-μπριζολίδι/ψήσε φέρε.www.smilies.4-user.de] Μη[/URL] μου πείτε τίποτα καλαμαράκια και ιστορίες.Και το λέω αυτό γιατί πίσω από το Ναό είναι ένα γνωστό ψαρομάγαζο...
 

Επισκέπτης
Εγώ θέλω κρεατικό-μπριζολίδι/ψήσε φέρε.www.smilies.4-user.de] Μη[/URL] μου πείτε τίποτα καλαμαράκια και ιστορίες.Και το λέω αυτό γιατί πίσω από το Ναό είναι ένα γνωστό ψαρομάγαζο...
πάμε πλατεία στον Δήμο που έχει παιδάκια και τα συναφή.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
την χωριάτικη κουφάλες...............ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ......και δεν έρχομαι αν δεν καλέσετε και τον podo...να τον γ....τον π....τον γαύρο........
:2funny: :2funny: :2funny:....θα κάτσω με χανούμια....θα κάτσω και με βαζέλες :idiot: :idiot: :idiot:????Δεν πάς καλά ρε :helpplea: :helpplea: :helpplea:......χαχαχαχαχαχα.....μόνο αν φέρεις το Μαρινάκι που με 50 € την κρατάς 3 ώρες....τί την κρύβεις ρε αθεόφοβε :think: :think: :think:?????Δώσε το τήλ στον λαό του bourdela.com :booty: :booty: :booty:...συγνώμη απο τους φίλους ΑΕΚτζήδες για το άσχετο πόστ....αλλά προκαλεί ο...βαζέλας :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:!!!!!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Ο Νίκος θα είναι????
ΥΓ--->Νίκο...κρύβε λόγια..... ;) ;) ;)
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny:....θα κάτσω με χανούμια....θα κάτσω και με βαζέλες :idiot: :idiot: :idiot:????Δεν πάς καλά ρε :helpplea: :helpplea: :helpplea:......χαχαχαχαχαχα.....μόνο αν φέρεις το Μαρινάκι που με 50 € την κρατάς 3 ώρες....τί την κρύβεις ρε αθεόφοβε :think: :think: :think:?????Δώσε το τήλ στον λαό του bourdela.com :booty: :booty: :booty:...συγνώμη απο τους φίλους ΑΕΚτζήδες για το άσχετο πόστ....αλλά προκαλεί ο...βαζέλας :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:!!!!!
παιδάκι συνοδεία με το Μαρινάκη.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.730
Πόντοι
12.056
Τας κεμπαπ κεμπαπ...γαρδουμπα  :rockon:
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Είπαμε να μαζευτούμε όλα τα αδέρφια άντε και πρώτα ξαδέρφια άντε και τα δεύτερα. Εδώ προμηνύεται ολόκληρη διαδήλωση. Θα μου πεις και στην προηγούμενη συνάντηση έσκασε ο παπανδρέου απροειδοποίητα με όλο το επιτελείο του!

[move]Θέλω pleasuregiver στην συνάντηση.... :rockon: :rockon: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bounce-glasses:[/move]
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
ρε μαγκες εγω που επαιζα 9 χρονια μπασκετ στην αεκ να ερθω?εχω σηκωσει και 2 πρωταθληματα παιδικοεφηβικα ναουμε!!και ισπανια ειχα παει θυμαμαι τοτε!!ωραιες εποχες....
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
ρε μαγκες εγω που επαιζα 9 χρονια μπασκετ στην αεκ να ερθω?εχω σηκωσει και 2 πρωταθληματα παιδικοεφηβικα ναουμε!!και ισπανια ειχα παει θυμαμαι τοτε!!ωραιες εποχες....
Ο υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων είναι ο Dark, στήλε του πμ. :rockon: :rockon: :rockon:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Έχω αρχίσει να αισθάνομαι μαιτρ.Και το λέγα όταν έψαχνα τι θα κάνω.Τι τις θέλω τις σπουδές;;;δεν πάω να ράψω 2 κοστουμάκια να πάω να γίνω μαιτρ σε κανά χιλιόμετρο στην Εθνική οδό που έχει κ κονόμα;;;;αλλά ο μ....κας ήθελα σπουδές :idiot: :idiot: :idiot:

dfwk αν πας να ανοίξεις αυτό που μου λεγες,αυτοπροτείνομαι για μαιτρ.ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ.


Μπαααααααααα,θα έρθει κ ο μιλφάκιας-χοντάκιας-Ε9;;;;
Μπααααααααααααα...
Μαμά,φααααντάσματαααααααααα... :badair: :badair: :badair: :badair: :badair:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.730
Πόντοι
12.056
Παντα εχω το ματι μου πανω σου....
Και στο φροσακι.. ;) :P
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
dfwk αν πας να ανοίξεις αυτό που μου λεγες,αυτοπροτείνομαι για μαιτρ.ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ.
Πότε έναν αδελφό δεν τον "χώνεις" για δουλειά. Στον δερμάτινο καναπέ θα είμαστε, θα κάνουμε τα Cohiba μας και θα παίζουμε με τα *ουνάκια. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Πολύ βραδινός έγινες τελευταία? Δεν πιστεύω να σε παράτησε το φροσάκι??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom