Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
να δω τι θα λενε αν τους καρφωσει ο Ριμπο
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ φίλε είχα τα αρχίδια να σου πω ότι κάποιοι από τους οπαδούς της ομάδας μου κάνανε πραγματικά κωλοτούμπα στο θέμα του Ρίμπο...και ας μην ανήκω εγώ σε αυτούς!Εμένα δεν με ενδιαφέρουν οι ηλικίες...μπορούν να μου φέρουν τον Μαλντίνι για αριστερό μπακ?Γουστάρω!!!
Από κει και πέρα εάν θεωρείτε χιούμορ το να λέτε "Θα ζει ο Ρίμπο μεχρι τότε"προφανώς δεν έχουμε το ίδιο χιούμορ!Άσε που ο δικός σου είχε βάλει emoticon προβληματισμού και όχι χαβαλέ!Τέλος πάντων,μπορεί να το παρεξήγησα εγώ...η  αλήθεια όμως είναι ότι περιμένετε με αγωνία να αποτύχει ο Ρίμπο στην ΑΕΚ για να χαρείτε!!!Και δεν ήρθε κανεις στο θρεντ σας να σας λέει πόσο μικρή ομάδα είστε!Εσείς το κάνετε αυτό και προκαλείτε...
Λοιπόν για να τελειώνουμε με το ζήτημα:
1)έχετε έρθει πολλές φόρες στο Θρεντ μας και μας προκαλείτε και νομίζω ότι έχουμε συμφωνήσει ο καθένας να γράφει ΟΤΙ γουστάρει ΟΠΟΥ γουστάρει....
2)Όσον αφόρα τον Ριμπο αυτό που δεν καταλαβαίνεται η κάνετε ότι δεν καταλαβαίνεται είναι ότι αν τον ήθελα (Σαν ΠΑΕ Ολυμπιακός) στην ομάδα μου θα τον είχα...το ίδιο ισχύει για τον ΜΕΓΑ ΜΑΓΟ Τζιοβάνι!!!
απλά εκείνος επέλεξε να φύγει σαν φίλος γιατί αγάπησε πραγματικά τον Ολυμπιακό και έγινε "ένας από εμάς"
3)Θα ευχόμουν ΟΛΟΨΥΧΑ καλή επιτυχία στον Ρίμπο ακόμα και έτσι όπως έφυγε αλλά επέλεξε να πάει σε "ανταγωνιστή" μου όποτε του εύχομαι πλήρη αποτυχία αν και δεν χρειάζεται γιατί έχει αποτύχει ήδη...
αυτά τα ολίγα....
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Έχεις μπερδέψει τον χαβαλέ με την πρόκληση φίλε!Αλλά θα μου πεις ότι εδώ έχεις το θράσσος να μιλάς για άρθρο 44 όταν εσύ είσαι ο πρώτος διδάξας!Για εσένα κατασκευάστηκαν νόμοι για να σωθείς κάποτε...αλλά μάλλον ξεχνάς εύκολα!Ο μόνος που μπορεί να μιλάει στο συγκεκριμένο θέμα είναι ο βάζελος...αλλά όχι και οι γαύροι...μην τρελλαθούμε τελείως!Πάντως δεν είναι αυτός ο λόγος που είστε κρατική ομάδα...εξάλλου αυτές οι ρυθμίσεις χρεών συμφέρουν και το κράτος το οποίο σε διαφορετική περίπτωση δεν θα έπαιρνε φράγκο!
Τα πάρε-δώσε του προέδρου σου με το κράτος,οι χορηγίες από κρατικές ΔΕΚΟ , τα κουμάντα σε ΕΠΟ , ΕΠΑΕ κλπ είναι που σου δίνουν τη στάμπα της κρατικοδίαιτης ομάδας!Τα έχουμε ξαναπεί όλα αυτά αλλά αφού σου αρέσει να τα ακούς οφείλω να τα επαναλάβω! :think:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα αδέλφια και φίλοι.
Καλημέρα κ στους φίλους του Παναθηναϊκού.


Περιμένω τον αδελφό Νίκο να γράψει όπως παλιά.
 

Επισκέπτης
καλημέρα αδέλφια αυτές της ημέρες ανακωχή λόγο εθνικής Ελλάδας.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Γιατί,σου πε κανείς ότι έχουμε πόλεμο;;; :2funny:
Λέμε καμμιά παπαριά για να γελάμε.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.746
Πόντοι
12.056
Kαλημερααααα.... χαιρετησμους στο Φροσακι  :P :P
 

Επισκέπτης
Έχεις μπερδέψει τον χαβαλέ με την πρόκληση φίλε!Αλλά θα μου πεις ότι εδώ έχεις το θράσσος να μιλάς για άρθρο 44 όταν εσύ είσαι ο πρώτος διδάξας!Για εσένα κατασκευάστηκαν νόμοι για να σωθείς κάποτε...αλλά μάλλον ξεχνάς εύκολα!Ο μόνος που μπορεί να μιλάει στο συγκεκριμένο θέμα είναι ο βάζελος...αλλά όχι και οι γαύροι...μην τρελλαθούμε τελείως!Πάντως δεν είναι αυτός ο λόγος που είστε κρατική ομάδα...εξάλλου αυτές οι ρυθμίσεις χρεών συμφέρουν και το κράτος το οποίο σε διαφορετική περίπτωση δεν θα έπαιρνε φράγκο!
Τα πάρε-δώσε του προέδρου σου με το κράτος,οι χορηγίες από κρατικές ΔΕΚΟ , τα κουμάντα σε ΕΠΟ , ΕΠΑΕ κλπ είναι που σου δίνουν τη στάμπα της κρατικοδίαιτης ομάδας!Τα έχουμε ξαναπεί όλα αυτά αλλά αφού σου αρέσει να τα ακούς οφείλω να τα επαναλάβω! :think:
ας κάνουμε ανακωχή λόγο εθνικής Ελλάδος αυτές της ημέρες και μετά την Τετάρτη να πιάσουμε αυτό το ζήτημα με τα χρέη τα γήπεδα κλπ και να δούμε ποιοι έχουν την εύνοια της πολιτείας και κάποτε οι στρουθοκάμηλοι να βγάλουν τα κεφάλια από την άμμο και να δούνε την πραγματικότητα.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
όχι μωρέ συναγωνιστή αλλά να ασχοληθούμε και λίγο με την Εθνική και αύριο θα είμαστε όλοι μαζί μια παρέα στο ΟΑΚΑ.


Και γιατί να κάνουμε ανακωχή;Για τον Βδέλλα ,όπως τον λένε κάποιοι;;;Τον αληταρά που δεν αξίζει να παίζει στην Ελλάδα;Τέσπα δεν συνεχίζω.
 

Επισκέπτης
Και γιατί να κάνουμε ανακωχή;Για τον Βδέλλα ,όπως τον λένε κάποιοι;;;Τον αληταρά που δεν αξίζει να παίζει στην Ελλάδα;Τέσπα δεν συνεχίζω.
αυτοί που κάνουν αυτούς τους χαρακτηρισμούς δεν μπορούμε να τους εντάξουμε στην μεγάλη οικογένεια των φιλάθλων που σκέπτονται αλλά σε άτομα τελείως αντικοινωνικά και με έλλειψη της ποιο στοιχειώδους κοινωνικής εκπαίδευσης. 
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
αυτοί που κάνουν αυτούς τους χαρακτηρισμούς δεν μπορούμε να τους εντάξουμε στην μεγάλη οικογένεια των φιλάθλων που σκέπτονται αλλά σε άτομα τελείως αντικοινωνικά και με έλλειψη της ποιο στοιχειώδους κοινωνικής εκπαίδευσης. 
Καλημέρα!Πάλι προκαλείτε οπαδοί της μικρής ομάδας του άρθρου 44???
Το Βδέλλας σας πείραξε?Χιούμορ είναι!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα αδελφέ της πιο κρατικοδίαιτης,άμπαλης,ανιστόρητης και χειρότερης ομάδας του κόσμου με τους πιο άμπαλους ποδοσφαιριστές.
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
ναρκωτικα γυναικες κ λεφτα τι να σου πουν εσενα ολα αυτα αεκ ολε ολε αεκ ολε δικεφαλε μαζι σου αρρωσταινω αεκαρα μου το εχασα το τρενο :rockon:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


:idiot: :uglystupid: :crazy: :crazy: :idiot: :uglystupid:

Πώς θα ζήσουμε χωρίς την αρρώστια αυτό το Σαββατοκύριακο;;;;
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Πώς θα ζήσουμε χωρίς την αρρώστια αυτό το Σαββατοκύριακο;;;;
Άσε Dark...τα 2 τελευταία τα δικά σας και το τελευταίο το δικό μας μακάρι να μην τα ξαναζήσουμε.... :2funny: :2funny: :2funny:
ΥΓ--->Ρε...του Νίκου τί του κάνατε???? :think: :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom